Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

24 minutes ago, vikib είπε:

εγω ειμαι της αποψης μακρια κ αγαπημενοι.εχω φιλους ζευγαρια που δουλευουν κ οι δυο μακρια απο γονεις κ δυο παιδια ο καθενας κ μια χαρα τα καταφερνουν

την αδερφη μου θα θελα να ειχα κοντα να παιζουν τα ξαδερφακια.κ αντιστοιχα την κουνιαδα μου

κ το μοναστηρι ειναι πανεμορφο!με λουλουδια,μπαχτσε,ζωα!ηθελα να κανω εκει το γαμο,δ ηξερα οτι δ γινεται.κ της ιωαννας δ βολεψε λογω καιρου κ πολυ κοσμου

εχω αρκετες ιδεες για θεματα.εξαρταται τι θα βρω κ το κοστος

Έτσι Βικυ μου κι εγώ!! Οι γονείς μου είναι σ άλλη πόλη κ εδώ έχουμε τα πεθερικά μου..κι εγώ τις αδερφές μου θα ήθελα κοντά!! Βέβαια κ ή πεθερά μου βοηθά αρκετά με τη μικρή, τώρα που επέστρεψα στη δουλειά .. 


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα ειμαστε καλα.αλλα κ μεις ολο μεσα

στη δευτερη για μενα περασε πολυ γρηγορα ο χρονος.ειχα κ πολυ καλη εγκυμοσυνη  σε αντιθεση με την πρωτη.απλα λογω της μεγαλης ηταν σαν να μην ειμαι.ουτε το σκεφτομουν,ουτε το συζητουσαμε

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vikib είπε:

ασε εβελινα..βηχα κ καταρροη η κορη κ απο την πολυ αγαπη κολλησε κ το μικρο.βηχαλακι κ πολυ μυξα

με το καλο η αυχενικη!

Ωχ τα μικρουλια μου!!! Ένα γλυκό φιλακι στο καθένα!! Ευχαριστώ πολύ!!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vikib είπε:

καλα εκανες ρενα.μπορει να ηταν τυχαιο.εγραψε για το συγκεκριμενο φορουμ;

εχει διαφορα τρολ το φορουμ

ειρηνη εχω παει φυσικα στο μοναστηρι που λες.εννοω ενα πολυ μικρο στα ορεινα νομου ξανθης.αν εχεις ακουσει για σταυρουπολη

Μου είπε γενικά διαβάζω στο φόρουμ κ πιστεύω ότι είσαι εσύ . Όμως εγώ δεν γράφω κ αλλού.  Μόνο εδώ.  Αρκετά ασχολήθηκα.  Έκανα μπλοκ κ τελος. 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βικυ μου,τη σταυρουπολη την ξερω!το τρενο απο κει περνα!τοσα χρονια σπουδαζα θρακη!αλλα την μονη δεν την ξερω!!αν παμε καμμια εκδρομη ομως,θα ηταν καλη ιδεα!!ηθελα κι εγω να βαπτισω τη νασια σε μοναστηρι αλλα ειμαστε με πολιτικο & δυστυχως και ο νονος της οποτε το αφησα!!!υγεια!!

βρε ρενα,μην απαντας!τι χαζομαρες & παιδιαστικα πραγματα ειναι αυτα???ελπιζω μονο μην ειναι ο συζυγος!!χαχαχαχ!ειναι πλακατζης;;!!γιατι ο δικος μου σε κατι τετοια ειναι μανουλα!!!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Εβελινάκι είπε:

Πω πω... γίνονται αυτά τα πράγματα;;;; Δεν έχει με τι να ασχοληθεί ο κόσμος...ν μην έχεις αλλη ενόχληση από το συγκεκριμένο άτομο κ από κανένα!!! Αλλιώς δειξε την κερκυραϊκη σου τρέλα!!!! Χι χι

εγώ καλά.εχω πολλές αναγουλες αυτή τη φορά ...

Ο κόσμος είναι ηλιθιος! Αναγουλες ε; δεν πειράζει..  υπομονή καλό μου ! 

3 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

βικυ μου,τη σταυρουπολη την ξερω!το τρενο απο κει περνα!τοσα χρονια σπουδαζα θρακη!αλλα την μονη δεν την ξερω!!αν παμε καμμια εκδρομη ομως,θα ηταν καλη ιδεα!!ηθελα κι εγω να βαπτισω τη νασια σε μοναστηρι αλλα ειμαστε με πολιτικο & δυστυχως και ο νονος της οποτε το αφησα!!!υγεια!!

βρε ρενα,μην απαντας!τι χαζομαρες & παιδιαστικα πραγματα ειναι αυτα???ελπιζω μονο μην ειναι ο συζυγος!!χαχαχαχ!ειναι πλακατζης;;!!γιατι ο δικος μου σε κατι τετοια ειναι μανουλα!!!

Χαχαχα.. Όχι ειρηνακι μου.. ο άντρας μου δεν έχει καν φβ.. δεν ασχολείται με αυτά.  Εννοείται πως δεν ασχολούμαι άλλο.  Και δεν μπορεί πια να με βρει κ με το μπλοκ που έκανα.  


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη ειναι ενα μοναστηρακι μικρο στα κομνηνα συγκεκριμενα.ουτε καν στο χωριο.ωραιο μοναστηρι εχει κ στην ξανθη.δυο της παναγιας.αρχαγγελιωτισσα κ καλαμους.σταυρουπολη παντρευτηκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χμμμ...ομορφο ακουγεται!& πολυ γραφικο!!ωραια τα μοναστηρια!εδω εχουμε του προδρομου πολυ παλιο & γνωστο!απλα πολυ σκαλοπατι βρε παιδι μου!μονο για τακουνια ειναι!ειναι γυναικειο!εγω παλι παντρευτηκα στο δημαρχειο με φουλ χιονι!!!χαχαχα! τι γλιστρες ετρωγα!!

  • Μου αρέσει 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

οταν μεναμε ξανθη αφου το ανακαλυψαμε πηγαιναμε συχνα.τωρα ειναι λιγο μακρια

σε αυτο που λεω μενει μια μοναχη μονη κ μαλιστα πιτσιρικα.κ κανει ωραια παστα φλωρα

φυσικα αθηνα πηγα στης αγ.ειρηνης

ωραιο το χιονι..λενε ειναι καλος οιωνος για γαμο

εμας ο πολιτικος ηταν σαν να πηγαμε για δουλεια στο δημαρχειο.κ φαγαμε κ κληση.αλλα τον ειχα πει μην παρκαρεις εκει

αν θελετε για χειμερινη εκδρομη εχει στα κομνηνα ξενοδοχειο που ειναι σαν καστρα.νεμεσις λεγεται

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Εβελινάκι είπε:

Καλά, μία χαρουλα!! Πήγα ειδα κ το μικρό μου, στη γιατρό κ ηρέμησα.. 31 του μήνα ή αυχενικη κ ανυπομονω!! Πως είσαι γλυκειά μου;;;βλέπω κάτι σημάδια.. μακάρι!!! +++++

Με.το καλό. και η αυχενική σου Εβελινακι...να χορτασεις μωρακι!μπορεί να δείτε και φύλο!!!!

Κάνω υπομονή να περάσει και το αύριο και σύντομα θα ξέρουμε .μήπως μας ευλογήσει ο θεός με το.θαύμα!

 

8 minutes ago, vikib είπε:

οταν μεναμε ξανθη αφου το ανακαλυψαμε πηγαιναμε συχνα.τωρα ειναι λιγο μακρια

σε αυτο που λεω μενει μια μοναχη μονη κ μαλιστα πιτσιρικα.κ κανει ωραια παστα φλωρα

φυσικα αθηνα πηγα στης αγ.ειρηνης

ωραιο το χιονι..λενε ειναι καλος οιωνος για γαμο

εμας ο πολιτικος ηταν σαν να πηγαμε για δουλεια στο δημαρχειο.κ φαγαμε κ κληση.αλλα τον ειχα πει μην παρκαρεις εκει

αν θελετε για χειμερινη εκδρομη εχει στα κομνηνα ξενοδοχειο που ειναι σαν καστρα.νεμεσις λεγεται

Βικακι για θέματα ψάξε και στο pinterest! Θα τρελαθεις! Εγώ στο γαμο πήρα πολλές ιδέες από εκεί και τις υλοποίησαν κιόλας! Εκανα αρκετά πράγματα με τα χέρια μου ειδικά για την διακόσμηση του λιτού αλλα πολύ ζεστού δείπνου μετα...κάναμε πολιτικο και ειχαμε μονο φίλους μετα και τις οικογένειες μας σε ενα παραλιακό μαγαζί κ μετα.πάρτυ με τους φίλους στο μπαράκι στην αμμουδιά! Ηταν υπέροχα!

Και Ρενακι.μάντεψε... Είχα πολύ λινατσα χαχαχα!λινατσα με δαντέλα!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ο πολιτικος ειναι απλος γαμος μωρε!ας οψεται που οι γονεις μου δεν μπορουν οικονομικα!τι να κανουμε!υγεια!τη βαπτιση μας ομως την προσεξα,ειχε θεμα την κοκκινοσκουφιτσα!εγω το διαλεξα!

Σε αυτο το ξενοδοχειο πηγαν τα πεθερικα μου νομιζω!:)

  • Μου αρέσει 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε σαντα χιονια που σαι ρεκοπελια; εγω θρησκευτικο εκανα μα τοσο απλο οσο το πολιτικο συνολο ενα χιλιαρικο το πολυ αλλα το καταφχαριστηθηκα.

λινατσα ειχα στη βαφτιση του πρωτοτοκου. Στον δευτερο και τριτο σκεφτομαι καμβα... Ριξε μια ματια στο ιντερπακ αθηνα βικακι παντρευεσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...