Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

σημερα ειχα ολη τη μερα δικη μου για να ειμαι εδω και να φλυαρωω και τι;;;;; ειχε προβλημαααα δε πειραζει...!!!!! τι κανετε κοριτσια;;; ολα καλα;;;;;; μουτζουρα;;;;; χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις οτι επιθυμεις και τον οκτωβρη αντε τον νοεμβρη με ενα μωρακι στην αγκαλια σου...!!!!!!!!!!!!!!!!!! τονια μου ειναι μια χαρα τα κιλακια μη ξεχνας οτι το πρωτο τρημινο της εγκυμοσυνης κανουμε μεγαλη κατακρατηση υγρων...τζειν αυριο θα κανεις και τη δευτερη χοριακη θα ειναι μια χαρουλαααα....................... ολα τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουνε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, xaroumenh mama said:

σημερα ειχα ολη τη μερα δικη μου για να ειμαι εδω και να φλυαρωω και τι;;;;; ειχε προβλημαααα δε πειραζει...!!!!! τι κανετε κοριτσια;;; ολα καλα;;;;;; μουτζουρα;;;;; χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις οτι επιθυμεις και τον οκτωβρη αντε τον νοεμβρη με ενα μωρακι στην αγκαλια σου...!!!!!!!!!!!!!!!!!! τονια μου ειναι μια χαρα τα κιλακια μη ξεχνας οτι το πρωτο τρημινο της εγκυμοσυνης κανουμε μεγαλη κατακρατηση υγρων...τζειν αυριο θα κανεις και τη δευτερη χοριακη θα ειναι μια χαρουλαααα....................... ολα τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουνε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Χαρούμενη μαμά καλησπέρα κι από μένα. Συγγνώμη, αλλά δεν θυμάμαι αν σε καλωσόρισα στην παρέα. Σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς,


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ καρδουλες μου!!!συντομα σε ολες μας να ερθει το πολυποθητο!ειτε το πρωτο ειτε το δευτερο μωρακι μας!!!:wub:

νηστικος ρε Σαμμερακι?ειναι ευδιαθετος?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nini84 είπε:

Χαρούμενη μαμά καλησπέρα κι από μένα. Συγγνώμη, αλλά δεν θυμάμαι αν σε καλωσόρισα στην παρέα. Σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς,

σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου να εισαι καλα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα.... προς στιγμής αγχώθηκα... πάει λέω.. μας έκλεισαν...τις έχασα...   μου λείψατε!

Μόλις γύρισα από το βουνό γεμάτη ενέργεια!

Μουτζουρακι μου αγαπημένο.Χρόνια σου πολλά ψυχουλα μου!! Εύχομαι μέσα από το την καρδιά μου να έρθει με την πρώτη το μωράκι σου τώρα!!

Τονακι μου πως εισαι; μην παρασυρεσαι με τα γκυκα.. φρούτα καλύτερα...

Τζειν μου θα είναι σούπερ η χοριακουλα σου!! Θα δεις...

Σαμμερακι μου γιατί δεν τρώει ο μικρος;;;

Οι υπολοιπες τι μου κανετε; ζαμιακι μου; μαρτακο μου... Βικακι μου.. μαρακι..εβελινακι..ηλεκτρακι.. πουλάκι..ιοιο..Τζο..Σανγκρε..ειρηνακι.. νινακι..αμποτακι.. χαρούμενη μανούλα.. Σίτυ.. 

Λοιπόν εγώ κορίτσια χθες είχα καθαρή δεύτερη γραμμουλα κ είχα τις επαφες μου! Σήμερα είμαι καραμπαμ κ ο άντρας μου εφημερευει ρε γ----οοο... άρα σήμερα γίνεται η ωορρηξια... οποτε έχω περιθώριο κ αύριο το απόγευμα που θα ερθει; η το χανω;;;; είναι κ η χθεσινή η επαφή βέβαια.. αλλά θα είχα πιο πολλές πιθανοτητες αν ειχα επαφη κ σημερα.. αμάν κ αυτός με τις παλιοεφημεριες... αμποτακι μην τολμήσεις κ τον δικαιολογησεις..  είναι δυνατόν να έχω ωορρηξια κ να εφημερευει;; χαχαχα.. το χώ χάσει ε;;!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρένα μου μην αγχώνεσαι...αυτό που χρειάζεται είναι ήδη μέσα σου...Κάντε και αύριο την επαφούλα σας και θα είστε μια χαρά. Άλλωστε είπαμε το μέρα παρά μέρα είναι καλύτερο!!!

Καλή ξεκούραση από την ορειβασία!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε ρενα δεν ξερω να σε βοηθησω.....κ γω λιγο τα παιξα το πρωι.παει λεω κ δεν εχω κ κανα τηλ.απο καμια....δεν τρωει μωρε...αυριο λεω να παω να γραψω τις εξετασεις γιατι ανησυχω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Κοριτσιαααααα.... προς στιγμής αγχώθηκα... πάει λέω.. μας έκλεισαν...τις έχασα...   μου λείψατε!

Μόλις γύρισα από το βουνό γεμάτη ενέργεια!

Μουτζουρακι μου αγαπημένο.Χρόνια σου πολλά ψυχουλα μου!! Εύχομαι μέσα από το την καρδιά μου να έρθει με την πρώτη το μωράκι σου τώρα!!

Τονακι μου πως εισαι; μην παρασυρεσαι με τα γκυκα.. φρούτα καλύτερα...

Τζειν μου θα είναι σούπερ η χοριακουλα σου!! Θα δεις...

Σαμμερακι μου γιατί δεν τρώει ο μικρος;;;

Οι υπολοιπες τι μου κανετε; ζαμιακι μου; μαρτακο μου... Βικακι μου.. μαρακι..εβελινακι..ηλεκτρακι.. πουλάκι..ιοιο..Τζο..Σανγκρε..ειρηνακι.. νινακι..αμποτακι.. χαρούμενη μανούλα.. Σίτυ.. 

Λοιπόν εγώ κορίτσια χθες είχα καθαρή δεύτερη γραμμουλα κ είχα τις επαφες μου! Σήμερα είμαι καραμπαμ κ ο άντρας μου εφημερευει ρε γ----οοο... άρα σήμερα γίνεται η ωορρηξια... οποτε έχω περιθώριο κ αύριο το απόγευμα που θα ερθει; η το χανω;;;; είναι κ η χθεσινή η επαφή βέβαια.. αλλά θα είχα πιο πολλές πιθανοτητες αν ειχα επαφη κ σημερα.. αμάν κ αυτός με τις παλιοεφημεριες... αμποτακι μην τολμήσεις κ τον δικαιολογησεις..  είναι δυνατόν να έχω ωορρηξια κ να εφημερευει;; χαχαχα.. το χώ χάσει ε;;!

Ρενακι μου μια χαρά είσαι με την χθεσινή επαφή νομίζω.  Μην αγχώνεσαι καλό μου.  Το σπέρμα ζει τουλάχιστον για κάποιες ώρες μέσα στο σώμα οπότε όλα καλά.  Και εννοείται και αύριο το απόγευμα πάλι θα τον στριμώξεις.  Ποτέ δεν ξέρεις.  Χαίρομαι που πέρασες καλά!  Το χρειαζοσουν.  Εγώ κοιμήθηκα αρκετά.  Είδα και μια φίλη μου και μιλήσαμε και πέρασα ωραία.  Τι να κάνω που είμαι γλυκατζου.  Προσπαθώ να τρώω φρούτα αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτές τις μέρες παρασύρθηκα λίγο. Το να τα κόψω τελείως μου είναι αδύνατο και δεν θα το κάνω γιατί έχω κόψει και τον καφέ και δυσκολεύομαι να βγάλω τη δουλειά χωρίς λίγο γλυκο να με τονωσει.Από σήμερα όμως μπήκα πάλι σε πρόγραμμα.  Δεν θέλω να ξεφύγω.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rena87 είπε:

Κοριτσιαααααα.... προς στιγμής αγχώθηκα... πάει λέω.. μας έκλεισαν...τις έχασα...   μου λείψατε!

Μόλις γύρισα από το βουνό γεμάτη ενέργεια!

Μουτζουρακι μου αγαπημένο.Χρόνια σου πολλά ψυχουλα μου!! Εύχομαι μέσα από το την καρδιά μου να έρθει με την πρώτη το μωράκι σου τώρα!!

Τονακι μου πως εισαι; μην παρασυρεσαι με τα γκυκα.. φρούτα καλύτερα...

Τζειν μου θα είναι σούπερ η χοριακουλα σου!! Θα δεις...

Σαμμερακι μου γιατί δεν τρώει ο μικρος;;;

Οι υπολοιπες τι μου κανετε; ζαμιακι μου; μαρτακο μου... Βικακι μου.. μαρακι..εβελινακι..ηλεκτρακι.. πουλάκι..ιοιο..Τζο..Σανγκρε..ειρηνακι.. νινακι..αμποτακι.. χαρούμενη μανούλα.. Σίτυ.. 

Λοιπόν εγώ κορίτσια χθες είχα καθαρή δεύτερη γραμμουλα κ είχα τις επαφες μου! Σήμερα είμαι καραμπαμ κ ο άντρας μου εφημερευει ρε γ----οοο... άρα σήμερα γίνεται η ωορρηξια... οποτε έχω περιθώριο κ αύριο το απόγευμα που θα ερθει; η το χανω;;;; είναι κ η χθεσινή η επαφή βέβαια.. αλλά θα είχα πιο πολλές πιθανοτητες αν ειχα επαφη κ σημερα.. αμάν κ αυτός με τις παλιοεφημεριες... αμποτακι μην τολμήσεις κ τον δικαιολογησεις..  είναι δυνατόν να έχω ωορρηξια κ να εφημερευει;; χαχαχα.. το χώ χάσει ε;;!

εγω προσωπικα πιστευω οτι ποιο πολλες πιθανοτητες εχεις να πιασεις τωρα το μωρακι σου που υπαρχει σπερμα στο κολπο με το που ξεκινησει η ωορρηξιααα τσουπππππππππππππππππππ........................................... αλλα εννοητε πως με την πρωτη ευκαιρια που θα βρεις τον αντρα σου ξερεις εσυ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε σου ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μηνας...!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nini84 είπε:

Ρένα μου μην αγχώνεσαι...αυτό που χρειάζεται είναι ήδη μέσα σου...Κάντε και αύριο την επαφούλα σας και θα είστε μια χαρά. Άλλωστε είπαμε το μέρα παρά μέρα είναι καλύτερο!!!

Καλή ξεκούραση από την ορειβασία!!!

Ναι νινακι μου αυτό λέω κ εγω . Αφού έδειξε σήμερα άρα λογικά μετράει 48ωρο από σήμερα..   και πιάνει κ το χθεσινό... αχ μακάρι!!  Εσύ πως είσαι καλό μου;

14 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αχ βρε ρενα δεν ξερω να σε βοηθησω.....κ γω λιγο τα παιξα το πρωι.παει λεω κ δεν εχω κ κανα τηλ.απο καμια....δεν τρωει μωρε...αυριο λεω να παω να γραψω τις εξετασεις γιατι ανησυχω...

Κ εγώ αυτό είπα Σαμμερακι μου.. που θα τις βρω τώρα χωρίς κανένα τηλ.. αγχώθηκα..   Να πας αγάπη .. Να πας για τις εξετασεις οπωσδήποτε...

12 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ρενακι μου μια χαρά είσαι με την χθεσινή επαφή νομίζω.  Μην αγχώνεσαι καλό μου.  Το σπέρμα ζει τουλάχιστον για κάποιες ώρες μέσα στο σώμα οπότε όλα καλά.  Και εννοείται και αύριο το απόγευμα πάλι θα τον στριμώξεις.  Ποτέ δεν ξέρεις.  Χαίρομαι που πέρασες καλά!  Το χρειαζοσουν.  Εγώ κοιμήθηκα αρκετά.  Είδα και μια φίλη μου και μιλήσαμε και πέρασα ωραία.  Τι να κάνω που είμαι γλυκατζου.  Προσπαθώ να τρώω φρούτα αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτές τις μέρες παρασύρθηκα λίγο. Το να τα κόψω τελείως μου είναι αδύνατο και δεν θα το κάνω γιατί έχω κόψει και τον καφέ και δυσκολεύομαι να βγάλω τη δουλειά χωρίς λίγο γλυκο να με τονωσει.Από σήμερα όμως μπήκα πάλι σε πρόγραμμα.  Δεν θέλω να ξεφύγω.  

Σε καταλαβαινω αγάπη.. εγώ δεν αντεχω αν δεν φάω τουλάχιστον 1 γλυκό κάθε μέρα κ ειδικα μετά το φαγητό.  Να προσέχεις όμως!!! Ελπίζω να μην είναι πτώμα αύριο ο καημενουλης γιατί δε θέλω να γίνει απλά για να γίνει.. 

12 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

εγω προσωπικα πιστευω οτι ποιο πολλες πιθανοτητες εχεις να πιασεις τωρα το μωρακι σου που υπαρχει σπερμα στο κολπο με το που ξεκινησει η ωορρηξιααα τσουπππππππππππππππππππ........................................... αλλα εννοητε πως με την πρωτη ευκαιρια που θα βρεις τον αντρα σου ξερεις εσυ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε σου ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μηνας...!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακαρι χαρούμενη μανούλα μου!! Αυτό λέω κ εγω ότι είναι καλύτερο να υπάρχει ήδη μέσα πριν την ωορρηξια.    Αλλά ξέρεις τώρα.. ήθελα να μη χάσω καμία μέρα.. Να τις εκμεταλλευτω κ τις 3.. δε πειράζει! Έχω κ έτσι πιθανότητες!!! ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αχ βρε ρενα δεν ξερω να σε βοηθησω.....κ γω λιγο τα παιξα το πρωι.παει λεω κ δεν εχω κ κανα τηλ.απο καμια....δεν τρωει μωρε...αυριο λεω να παω να γραψω τις εξετασεις γιατι ανησυχω...

σαμμερ μου ειναι αδυνατος ο μικρος σου;;;;;; αν το κρινεις απαραιτητο εννοειτε να κανεις εξετασεις...γιατι και εμενα ο δικος μου που τρωει ειναι πολυ αδυνατος κ μπορω να πω πως με προβληματιζει λιγο...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rena87 είπε:

Ναι νινακι μου αυτό λέω κ εγω . Αφού έδειξε σήμερα άρα λογικά μετράει 48ωρο από σήμερα..   και πιάνει κ το χθεσινό... αχ μακάρι!!  Εσύ πως είσαι καλό μου;

Κ εγώ αυτό είπα Σαμμερακι μου.. που θα τις βρω τώρα χωρίς κανένα τηλ.. αγχώθηκα..   Να πας αγάπη .. Να πας για τις εξετασεις οπωσδήποτε...

Σε καταλαβαινω αγάπη.. εγώ δεν αντεχω αν δεν φάω τουλάχιστον 1 γλυκό κάθε μέρα κ ειδικα μετά το φαγητό.  Να προσέχεις όμως!!! Ελπίζω να μην είναι πτώμα αύριο ο καημενουλης γιατί δε θέλω να γίνει απλά για να γίνει.. 

Μακαρι χαρούμενη μανούλα μου!! Αυτό λέω κ εγω ότι είναι καλύτερο να υπάρχει ήδη μέσα πριν την ωορρηξια.    Αλλά ξέρεις τώρα.. ήθελα να μη χάσω καμία μέρα.. Να τις εκμεταλλευτω κ τις 3.. δε πειράζει! Έχω κ έτσι πιθανότητες!!! ❤

Ναι αγάπη μου.  Έχεις δίκιο.  Μην το κάνετε με το ζόρι.  Έτσι κι αλλιώς αν δεν έχεις επαφή την ημέρα της ωορηξιας είναι καλύτερα να έχεις την προηγούμενη μέρα παρά την επόμενη γιατί το αυγουλακι βγαίνοντας θα πέσει κατ ευθείαν πάνω στους κολυμβητες 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

ζουζουνες μουυυυ!!!επιτελους!!καλα ειστε?αχαχα!εγω λεω παει μας το εκλεισαν ετσι πολυλογουδες που ειμαστε!!!

Τζεινακι μου ολα καλα θα πανε αυριο!!

Τονια που ξεκουραζεσαι?οχι ζαχαρηηηη βρε!!φαε φρουτακια!

Νινακι μου καλα!!!

η Ρενα μου ειναι ακομα στα βουνα????

οι υπολοιπες καλα??μανουλες και παιδακια?

εγω σημερα φιλες μου εγινα 34!!!:)

ναιιιιι εχω γενεθλια (Μαρτακο μια μερα μεταααα!!!!...τα τρελα υδροχακια!!!)

για δωρο δεν χρειαζεται να σας πω τι θελω ετσι?

σας φιλω ολες και μου λειψατε!!!

καλησπερα Ειρηνακι!καλα ειστε?η πριγκιπισουλα?

χθες τελειωσε η περιοδος ομορφια μου αποψε θα κανουμε μια επαφη γιατι μου ελειπε σ/κ...για απολαυση πρωτον κοριτσιαααα!να κανουμε και λιγο ξεγνοιαστες επαφες οι ανθρωποι γιατι αν ολα πανε καλα απο τελος αλλης εβδομαδας θα εχουμε προγραμμα :?

εχω βαρεσει και ενεσεις τοσες μερες...οποτε αποψε για να ανανεωθει το σπερμα μας...γιατι θελει αποχη 3 μερες πριν την εξεταση αλλα οχι πανω απο 5...υπολογιζουμε Πεμπτη πρωι να δωσει δειγμα!

Μουτζουριτσα μου γλυκεια χρονια πολλαααα!!!!! Να εισαι παντα καλα, γλυκεια κ χαμογελαστη κ το δωρακι σου να ερθει πολυ πολυ πολυ...συντομα!!!!:)

Καλα αποτελεσματα στον αντρουλη σου... αντε διασκεδασε το σημερα!!!!!Να περασεις τελεια ευχομαι... ποσο θαυμαζω αυτα που λες για τη διατροφη κ τη γυμναστικη!!! Εγω δε μπορω με τιποτα να μπω σε προγραμμα... οχι οτι τρωω πολυ, απλα κανω το χειτοτερο.. τρωω δυο φορες το πολυ (μαζι με το πρωινο) μεσα στην ημερα κ σπανια ενδιαμεσα με αποτελεσμα να μην ενεργοποιω συχνα το μεταβολισμο μου κ αρα ο,τι τρωω να μου μενει... κ να πω δεν τα ξερω??? Anyway πιστευω με μια επερχομενη εγκυμοσυνη να συμμορφωθω.

48 minutes ago, Rena87 είπε:

Κοριτσιαααααα.... προς στιγμής αγχώθηκα... πάει λέω.. μας έκλεισαν...τις έχασα...   μου λείψατε!

Μόλις γύρισα από το βουνό γεμάτη ενέργεια!

Μουτζουρακι μου αγαπημένο.Χρόνια σου πολλά ψυχουλα μου!! Εύχομαι μέσα από το την καρδιά μου να έρθει με την πρώτη το μωράκι σου τώρα!!

Τονακι μου πως εισαι; μην παρασυρεσαι με τα γκυκα.. φρούτα καλύτερα...

Τζειν μου θα είναι σούπερ η χοριακουλα σου!! Θα δεις...

Σαμμερακι μου γιατί δεν τρώει ο μικρος;;;

Οι υπολοιπες τι μου κανετε; ζαμιακι μου; μαρτακο μου... Βικακι μου.. μαρακι..εβελινακι..ηλεκτρακι.. πουλάκι..ιοιο..Τζο..Σανγκρε..ειρηνακι.. νινακι..αμποτακι.. χαρούμενη μανούλα.. Σίτυ.. 

Λοιπόν εγώ κορίτσια χθες είχα καθαρή δεύτερη γραμμουλα κ είχα τις επαφες μου! Σήμερα είμαι καραμπαμ κ ο άντρας μου εφημερευει ρε γ----οοο... άρα σήμερα γίνεται η ωορρηξια... οποτε έχω περιθώριο κ αύριο το απόγευμα που θα ερθει; η το χανω;;;; είναι κ η χθεσινή η επαφή βέβαια.. αλλά θα είχα πιο πολλές πιθανοτητες αν ειχα επαφη κ σημερα.. αμάν κ αυτός με τις παλιοεφημεριες... αμποτακι μην τολμήσεις κ τον δικαιολογησεις..  είναι δυνατόν να έχω ωορρηξια κ να εφημερευει;; χαχαχα.. το χώ χάσει ε;;!

Χαχαχα...με εκανες κ γελασα!!! Κ εγω σ'αυτον τον κυκλο που ελπιζω να ειναι ο τυχερος καπως ετσι μου κατσε... την ημερα που ειδα θετικο τεστ ημουν εφημερια, ειχα ομως επαφη την αμεσως προηγουμενη. Το χειροτερο μου ηταν οτι ειχα διημερο εφημεριας οποτε ξαναειχα επαφη τη μεθεπομενη του θετικου τεστ... κ ομως οπως βλεπεις ειμαι αισιοδοξη κ ελπιζω!!!! :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...