Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , marillia είπε:

Θα συμφωνήσω και για αυτή την περίπτωση!!Εγω με την παλίνδρομη που είχα δεν με κατάλαβε καμία φίλη που δεν ήταν σε φάση για μπεμπε.Και πιο πριν βέβαια!!Μου λέγανε αα εγώ πιστευω θα μείνω με την πρώτη.Σίγουρα παίζει ρόλο και ο χαρακτήρας του ανθρώπου.Δυστυχώς όμως ο άνθρωπος έχει μια τάση όταν δεν έχει βιώσει κάτι να μην σε κατανοεί!!!Και όπως λες εδώ υπάρχουν πολλά κορίτσια που η μια νιώθει την άλλη!!:-D

Αυτο ναι ειναι πολυ καλο

ρε συ ξερεις τι ειναι η φιλη σου να σου λεει οτι δεν μπορεις να κανεις μωρο γτ εισαι παχυα ας πουμε αντη να με στιριξει και να μου πει ολα καλα θα πανε οπως κανουν ολα τα κοριτσια βεβαια και αυτη δεν μπορει γτ εχει καποιο προβλημα αλλα δεν τα λες νομιζω αυτα

πρίν από 9 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Εγώ πιστεύω πώς είναι στον άνθρωπο να συμπαραστέκεται στον άλλον και να του δίνει κουράγιο είτε έχει βιώσει παρόμοια κατάσταση είτε όχι. 

Ναι μπουμπου ετσι ειναι στον ανθρωπο γι αυτο να κραταμε πραγμματα για εμας και εδω που καταλαβενει η μια την αλλη γτ για τον ιδιο στοχο αγωνιζομαστεεεεε:eek:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αυτο ναι ειναι πολυ καλο

ρε συ ξερεις τι ειναι η φιλη σου να σου λεει οτι δεν μπορεις να κανεις μωρο γτ εισαι παχυα ας πουμε αντη να με στιριξει και να μου πει ολα καλα θα πανε οπως κανουν ολα τα κοριτσια βεβαια και αυτη δεν μπορει γτ εχει καποιο προβλημα αλλα δεν τα λες νομιζω αυτα

Ναι μπουμπου ετσι ειναι στον ανθρωπο γι αυτο να κραταμε πραγμματα για εμας και εδω που καταλαβενει η μια την αλλη γτ για τον ιδιο στοχο αγωνιζομαστεεεεε:eek:

Κοίτα και εμένα μου είπε κοντινό άτομο να ξεκινήσω να κάνω από τώρα παιδιά γιατί δε θα προλάβω... Είμαι 25 ετών!!! Αν είναι δυνατόν!! Πικρόχολα σχόλια!!! Κακίες!!! Αυτά αντί να μας καταβάλλουν, πρέπει να μας κάνουν πιο δυνατές και να μην απαντάμε σε τέτοια βλακώδη σχόλια!!! Απο φίλους και συγγενεις τα ακους πάντα τα "καλα" σχόλια...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Κοίτα και εμένα μου είπε κοντινό άτομο να ξεκινήσω να κάνω από τώρα παιδιά γιατί δε θα προλάβω... Είμαι 25 ετών!!! Αν είναι δυνατόν!! Πικρόχολα σχόλια!!! Κακίες!!! Αυτά αντί να μας καταβάλλουν, πρέπει να μας κάνουν πιο δυνατές και να μην απαντάμε σε τέτοια βλακώδη σχόλια!!! Απο φίλους και συγγενεις τα ακους πάντα τα "καλα" σχόλια...

Ναι ετσι ειναι δεν ξερω εγω 1μισι χρονι τωρα εχω ακουσδι τα παντα πραγμματικα και εγω 26 χρονων ειμαι

αλλα οχι δεν μ εχουν πει για την ηλικεια αλλα με το που παντρευτικα ξεκηνησαν ολοιιιιι...

Καιοσο αργω ακομα περισσοτερο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι ετσι ειναι δεν ξερω εγω 1μισι χρονι τωρα εχω ακουσδι τα παντα πραγμματικα και εγω 26 χρονων ειμαι

αλλα οχι δεν μ εχουν πει για την ηλικεια αλλα με το που παντρευτικα ξεκηνησαν ολοιιιιι...

Καιοσο αργω ακομα περισσοτερο

Αυτά είναι βλακείες, γιατί είσαι μικρή και σου δημιουργούν επιπρόσθετο άγχος...το μονο που εχεις να κανεις είναι να χαμογελας ως απαντηση. δεν αξίζει να διαπληκτίζεσαι και να χαλας τη διάθεση κ τη σχέση σας!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Αυτά είναι βλακείες, γιατί είσαι μικρή και σου δημιουργούν επιπρόσθετο άγχος...το μονο που εχεις να κανεις είναι να χαμογελας ως απαντηση. δεν αξίζει να διαπληκτίζεσαι και να χαλας τη διάθεση κ τη σχέση σας!

Καλα δεν αρπαζομαι αλλα τα κραταω δεν πορω να τα ξεχασω ο κοσμος γενεικα μια ζωη καθεται και λεει διαφορα

Αλλα εμεις στο στοχο μας 

εσυ πως πας αλλες 4 μερες? Νιωθεις τιποτα ξεχωριστο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τόνια μου αύριο η μεγάλη μέρα;; Εύχομαι το καλύτερο για εσένα και την μπέμπα σου ..!!!! Θα περιμένουμε νέα σου οπότε μπορέσεις .!!!!! Κορίτσια για τα σχόλια τρίτον μη δίνετε σημασία και εγώ άκουγα πολλά πως είμαι μεγάλη και πότε θα παντρευτώ ποτε θα κάνω παιδιά για το ντύσιμο μου κτλπ φυσικά απο συγγενείς (είμαστε κ μεγάλο σοι.) Και φυσικά όταν βρήκα τον άνθρωπο μου παντρεύτηκα κ τον γιο μου τον εποιασε στον πρώτο μήνα προσπαθειών ..... Κ ειμουν σχεδόν 30 χρόνων ...!! Χαλαρώστε κ απολαύστε τι ζωή κ όλα θα έρθουν στην ώρα τους...Και στους κακοπροαίρετους ανθρώπους απλά να δίνετε το ποιο μεγάλο σας χαμόγελο .!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

Τόνια μου αύριο η μεγάλη μέρα;; Εύχομαι το καλύτερο για εσένα και την μπέμπα σου ..!!!! Θα περιμένουμε νέα σου οπότε μπορέσεις .!!!!! Κορίτσια για τα σχόλια τρίτον μη δίνετε σημασία και εγώ άκουγα πολλά πως είμαι μεγάλη και πότε θα παντρευτώ ποτε θα κάνω παιδιά για το ντύσιμο μου κτλπ φυσικά απο συγγενείς (είμαστε κ μεγάλο σοι.) Και φυσικά όταν βρήκα τον άνθρωπο μου παντρεύτηκα κ τον γιο μου τον εποιασε στον πρώτο μήνα προσπαθειών ..... Κ ειμουν σχεδόν 30 χρόνων ...!! Χαλαρώστε κ απολαύστε τι ζωή κ όλα θα έρθουν στην ώρα τους...Και στους κακοπροαίρετους ανθρώπους απλά να δίνετε το ποιο μεγάλο σας χαμόγελο .!!!!

Ναι μορε απλα σε ανχωνουν παρα πανω ολα καλααα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! !  Σε λίγες ώρες έχω το μεγάλο ραντεβού.  Στην πρώτη ευκαιρία θα μπω να σας διηγηθώ την εμπειρία μου.  Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου! ! Πολλά φιλάκια! 

  • Μου αρέσει 7

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλα δεν αρπαζομαι αλλα τα κραταω δεν πορω να τα ξεχασω ο κοσμος γενεικα μια ζωη καθεται και λεει διαφορα

Αλλα εμεις στο στοχο μας 

εσυ πως πας αλλες 4 μερες? Νιωθεις τιποτα ξεχωριστο?

Μου έχει αλλάξει η γεύση και νιώθω κάπως στυφό το στόμα μου. Επίσης πονάνε οι θηλές μου και εχω δυσκοιλιοτητα. αυτα είναι τα οποια δεν ειχα σε άλλες περιοδους. Βεβαια, το έχουμε πει!!! υπάρχουν και οι κατα φαντασίαν...που πρεπει να ειμαι κ εγω :blink:

9 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! !  Σε λίγες ώρες έχω το μεγάλο ραντεβού.  Στην πρώτη ευκαιρία θα μπω να σας διηγηθώ την εμπειρία μου.  Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου! ! Πολλά φιλάκια! 

Με έναν πόνο, Τόνια μου!! Εύχομαι να είστε υγιείς και  καλότυχες!!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας και πάλι!! Έχω σκάσει από την αγωνία !! Είχα τελευταία περίοδο 16/07 με κύκλο 32/33.. σε ένα σαιτ που μπήκα να υπολογίσω τις γόνιμες μου έβγαλε αυτό το αποτέλεσμα...

Η επόμενη ωορρηξία σας είναι κατ' εκτίμηση στις 30/7/2017.

Οι γόνιμες μέρες σας είναι μεταξύ 27/7/2017 και 1/8/2017

Πηρα τεστ ωορρηξιας και ακόμη μου δείχνει δυο Γραμμουλες εδώ και 4 μέρες..το μόνο που νιώθω είναι σαν κράμπες χαμηλά και πολλά νευρα :-P  δεν μπορώ να βγάλω άκρη αν έγινε η ωορρηξία μου ή όχι.. (επαφές είχα 29-30-31) 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!

Τονακι μου λογικα τωρα θα εχεις γεννησει και θα εισαι αγκαλια με την μπεμπουλα σου!!! Να σας ζησει και καλη αναρωση!!! Να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε την πριγκιπισσα σας!! περιμενουμε συντομα νεα σας!!!

μπουμπου ποτε δεν περιμενεις;;

ranki23 μην αγχωνεσαι με τα τεστ!! μπορει και να χει γινει το θαυματακι σου!! 

τα υπολοιπα κοριτσια μου τι κανουν;;;

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!

Τονακι μου λογικα τωρα θα εχεις γεννησει και θα εισαι αγκαλια με την μπεμπουλα σου!!! Να σας ζησει και καλη αναρωση!!! Να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε την πριγκιπισσα σας!! περιμενουμε συντομα νεα σας!!!

μπουμπου ποτε δεν περιμενεις;;

ranki23 μην αγχωνεσαι με τα τεστ!! μπορει και να χει γινει το θαυματακι σου!! 

τα υπολοιπα κοριτσια μου τι κανουν;;;

Την Δευτερα (7/8). Το καλό σε όλο αυτό είναι ότι έχει πρηστει το στήθος μου και έχει γίνει διπλάσιο!!!:) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...