Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ναι αυτο σκεφτομαι κι εγω να του πω να μου κανει 3 τα μαγνησια!! Κι εγω εχω ακομα αλλο ενα μηνα δουλεια κι ορθοστασια δυστυχως στη δουλεια!! Ειχα κανονικα ραντεβου την αλλη εβδομαδα για τον προκαθορισμενο υπερηχο,εξετασεις κτλ αλλα τον πηρα να παω αυτη την εβδομαδα για να δω τι θα μου πει με αυτο το θεμα!! 

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 24 Ιουλίου 2017 at 2:42 ΜΜ, Myrtoulita είπε:

Ναι αυτο σκεφτομαι κι εγω να του πω να μου κανει 3 τα μαγνησια!! Κι εγω εχω ακομα αλλο ενα μηνα δουλεια κι ορθοστασια δυστυχως στη δουλεια!! Ειχα κανονικα ραντεβου την αλλη εβδομαδα για τον προκαθορισμενο υπερηχο,εξετασεις κτλ αλλα τον πηρα να παω αυτη την εβδομαδα για να δω τι θα μου πει με αυτο το θεμα!! 

Μυρτουλιτα μου γλυκια!!! Πώς είσαι;;; Πήγες στον γιατρο σου;;; Ελπιζω να ειναι ολα καλα. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια!!!Είχα γράψει και στο παρελθόν!! Θέλω τα φώτα σας, αν γνωρίζετε κι εσείς κάτι βέβαια. Έχω κληρονομικό από την οικογένεια μου σε κύηση διδύμων (η γιαγιά μου ήταν δίδυμη και νομίζω και ο θείος μου). Επίσης και ο άντρας μου ήταν δίδυμος (όπου το δεύτερο μωρό κατά την περίοδο της κύησης "χάθηκε")... Λέτε εμείς να έχουμε πιθανότητα για δίδυμα. (Η αδερφή μου έχει ένα παιδάκι) :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ μόλις γύρισα από το  μαιευτήριο.  Έκανα καρδιοτοκογραφημα και κανόνισα ραντεβού για καισαρική την άλλη Παρασκευή το πρωί αν εν τω μεταξύ δεν προκύψει κάτι νωρίτερα και εφόσον η μπέμπα παραμείνει ισχιακη. 

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τόνια μου εύχομαι το καλύτερο για την μπέμπα σου κ εσένα..!!! Μπουμπού κ εγω έχω ακούσει αλλά δε θυμάμαι αν πάει ανά γενια η δεύτερη γενιά τέλος πάντων σημασία έχει όλα τα μωράκια να είναι γερά...!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!

Τονια μου με το καλοοοο!!! 

Εγω πηγα χθες στον γιατρο και ειναι μια χαρα η μπουμπου μου....μεγαλωνουμε!! Σημερα εκανα και την καμπυλη!! 

τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε;; διακοπουλες ειστε ολες;;

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Εγώ μόλις γύρισα από το  μαιευτήριο.  Έκανα καρδιοτοκογραφημα και κανόνισα ραντεβού για καισαρική την άλλη Παρασκευή το πρωί αν εν τω μεταξύ δεν προκύψει κάτι νωρίτερα και εφόσον η μπέμπα παραμείνει ισχιακη. 

Με ένα πόνο εύχομαι!!  Γρήγορα να έχεις τη μπεμπούλα σου στην αγκαλιά σου!!

Παρακολουθώ συχνά τις συζητήσεις σας και χαίρομαι πολύ για όλα τα κορίτσια!!! Νιώθω ότι σας ξέρω πολύ καλά!!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Εγώ μόλις γύρισα από το  μαιευτήριο.  Έκανα καρδιοτοκογραφημα και κανόνισα ραντεβού για καισαρική την άλλη Παρασκευή το πρωί αν εν τω μεταξύ δεν προκύψει κάτι νωρίτερα και εφόσον η μπέμπα παραμείνει ισχιακη. 

Ωραια τονια μου με το καλο!ευχομαι καλη αναρρωση!

Την ιδια μερα κανει κ φιλη μου καισαρικη στο δευτερο αγορακι της

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας! !! Μια βδομάδα έμεινε και νομίζω ότι δεν θα περάσει ποτέ. Πολύ ψυχοφθορα η αναμονή.  Και να έχω και όλους γύρω γύρω να με ρωτάνε τι κάνει η μπέμπα και τι κάνει η μπέμπα περιμένοντας κι αυτοί κάποια εξέλιξη. .. έρχονται στιγμές που νιώθω ότι δεν έχω άλλη υπομονή. .και το χειρότερο είναι ότι και σωματικά είμαι πολύ αδύναμη και δεν μπορώ να κάνω σχεδόν τίποτα για να περάσει η μέρα. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τονακι μου με το καλοοο!! Καλή λευτεριά να εχεις!! Κάνε υπομονη εμεινε πολυ λιγο και μετα θα εχεις την κουκλα σου στην αγκαλια σου. 

Μυρτουλιτα μου μπραβο που ειναι ολα καλα!!! Χαιρομαι για σενα!!! 

Μπουμπου καλησπερα!!! Δεν γνωριζω κατι επι του θεματος που εθεσες. Εσυ τι κανεις;;; Εισαι σε προσπαθεια για παιδακι;;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας! !! Μια βδομάδα έμεινε και νομίζω ότι δεν θα περάσει ποτέ. Πολύ ψυχοφθορα η αναμονή.  Και να έχω και όλους γύρω γύρω να με ρωτάνε τι κάνει η μπέμπα και τι κάνει η μπέμπα περιμένοντας κι αυτοί κάποια εξέλιξη. .. έρχονται στιγμές που νιώθω ότι δεν έχω άλλη υπομονή. .και το χειρότερο είναι ότι και σωματικά είμαι πολύ αδύναμη και δεν μπορώ να κάνω σχεδόν τίποτα για να περάσει η μέρα. 

Θα περασει τονια μου.τπτ δ εμεινε.μην κανεις τπτ,απλα ξαπλωσε,ξεκουρασου,διαβασε κανενα βιβλιο,πανε μια βολτα κ πανε σινεμα(που μ αρεσει κ δ μπορω με τα μικρα)

Μην τους ακους καν τους γυρω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, nini84 είπε:

 

Μπουμπου καλησπερα!!! Δεν γνωριζω κατι επι του θεματος που εθεσες. Εσυ τι κανεις;;; Εισαι σε προσπαθεια για παιδακι;;;

Καλησπέρα!!!! Δεν προσπαθούμε συστηματικά να πω την αλήθεια. σε αυτόν τον κύκλο μου έγινε προσπάθεια την 17η ημέρα του κύκλου μου. Έχω σταθερο κύκλο 28 ημερών. Δεν προλαβαίναμε στις γόνιμες... Θα δείξει τώρα... η αναμενόμενη περίοδός μου είναι 8/8. Έχω τσιμπηματάκια και τραβηγματα κάτω δεξια και αριστερα...αλλαααα μοιαζουν τοοοσο πολυ με τα συμπτώματα περιόδου, ΄που κρατάω μικρό καλάθι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Καλησπέρα!!!! Δεν προσπαθούμε συστηματικά να πω την αλήθεια. σε αυτόν τον κύκλο μου έγινε προσπάθεια την 17η ημέρα του κύκλου μου. Έχω σταθερο κύκλο 28 ημερών. Δεν προλαβαίναμε στις γόνιμες... Θα δείξει τώρα... η αναμενόμενη περίοδός μου είναι 8/8. Έχω τσιμπηματάκια και τραβηγματα κάτω δεξια και αριστερα...αλλαααα μοιαζουν τοοοσο πολυ με τα συμπτώματα περιόδου, ΄που κρατάω μικρό καλάθι.

Ναι νομιζω ειναι λιγο νωρις για συμπτωματα. Και μοιαζουν οπως λες με της περιοδου. Καλα κανεις κ κρατας μικρο καλαθι. Σου ευχομαι συντομα ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου. 

Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου μπουμπού!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...