Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 32 minutes ago, Eflenew said:

      Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως, έχει εξέλθει από τη διαφανη ζώνη. Είναι καλό ότι προχωρησε.  Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  που δε γνωριζω για αυτό. 

      Συγκινήθηκα πολύ ! Συγχαρητήρια ! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ! Όλα να πάνε δεξιά ! 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λογικά δε θα έχεις πρόβλημα. Θα το παρακολουθήσω κι εδώ από το γραφείο και θα σου πω αν μάθω κάτι :)
ευχαριστωω!!!!και εγω ολη μερα θα κοιταω στο ιντερνετ για οτι νεοτερο!!!σνιφ!

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, τι κανετε?

Να ρωτησω παλι κατι? Ποσες συναντησεις εχουμε? γιατι βλεπω και μια αλλη στο φεισμπουκ που λεει για 8 μαιου. Ισχυει και αυτη και της Κυριακης?

Για της κυριακης καλα που ειπατε και για παιδια, γιατι ο αντρας μου κοντεψε να παθει εγκεφαλικο οταν του ειπα οτι μπορει να του την αφησω ολο το πρωι της κυριακης και δεν θα μπορει να βολταρει με τη μηχανη που το κανει μονο σαββατοκυριακα πια


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε τη στάνταρ που είναι για 8 Μαϊου χωρίς παιδιά, αλλά επειδή πολλές δεν μπορούν να έρθουν γιατί δεν έχουν που να αφήσουν τα παιδιά και επειδή τώρα που άνοιξε ο καιρός είναι καιρός να γνωριστούν και τα παιδιά, είπαμε να κάνουμε άλλη μια με παιδιά:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Οπότε στείλτον μηχανάδα και έλα την Κυριακή μαζί με το Smoutsaki!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΟΚ!!!!!! αυτο ακριβως θα κανουμε πρωτα ο Θεος. Οποτε θα σας δουμε εκει. Θα ειναι και η γοργονιτσα υποθετω ε? Του εχω αδυναμια του παιδιου σου απο τις φωτο και μονο. Και σε χαιρομαι και σενα, γιατι εισαι θεομουρλη (με την καλη εννοια) και γουσταρεις τρελλα το θεμα μωρο.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά θα είναι και η γοργονίτσα!!!!! Ένα θέμα με τη μεταφορά έχω αλλά θα το λύσω και θα έρθουμε :)

θες να σε παρω απο καποιο σταθμο μετρο ή προαστιακο? εγω μενω διπλα στο σταθμο της Δουκισης Πλακεντιας που απο εκει φευγουμε πολυ ευκολα για σπατα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ άλλα άσχημα νέα,ρε γμτ,θα σαλτάρω.....

Χτες το βράδυ μας ενημερώσανε ότι δυστυχώς "έφυγε" η μαμά της κουμπάρας μου.......Και απο'κει που ήμουν μες στην τρελή χαρά που έφτιαξα το μαλλί για την βάπτιση,έκλεισα ραντεβού για μανικιούρ-πεντικιούρ και φτάσαμε στην τελική ευθεία ξαφνικά βυθιστήκαμε πάλι στην μαυρίλα και την θλίψη....τί να πω...δεν ξέρω και τί να πω στην κουμπάρα μου..πως να την παρηγορήσω....έχουμε πόσο καιρό τώρα από μνημόσυνο σε κηδεία πάμε και τούμπαλιν...μόνο μια ευχή θα κάνω....

Ας μην έχουμε άλλα δυσάρεστα για πολύ καιρό!!!Να ηρεμήσουμε λίγο....

Καλημέρα.


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θες να σε παρω απο καποιο σταθμο μετρο ή προαστιακο? εγω μενω διπλα στο σταθμο της Δουκισης Πλακεντιας που απο εκει φευγουμε πολυ ευκολα για σπατα

Θα σου πω μέχρι την Παρασκευή αν είναι, ίσως μας φέρει ο Βασίλης αλλιώς ναι ευχαρίστως!!!! i will let you know:p


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δε θα έχεις πρόβλημα. Θα το παρακολουθήσω κι εδώ από το γραφείο και θα σου πω αν μάθω κάτι :)
Δεν μπορώ άλλα άσχημα νέα,ρε γμτ,θα σαλτάρω.....

Χτες το βράδυ μας ενημερώσανε ότι δυστυχώς "έφυγε" η μαμά της κουμπάρας μου.......Και απο'κει που ήμουν μες στην τρελή χαρά που έφτιαξα το μαλλί για την βάπτιση,έκλεισα ραντεβού για μανικιούρ-πεντικιούρ και φτάσαμε στην τελική ευθεία ξαφνικά βυθιστήκαμε πάλι στην μαυρίλα και την θλίψη....τί να πω...δεν ξέρω και τί να πω στην κουμπάρα μου..πως να την παρηγορήσω....έχουμε πόσο καιρό τώρα από μνημόσυνο σε κηδεία πάμε και τούμπαλιν...μόνο μια ευχή θα κάνω....

Ας μην έχουμε άλλα δυσάρεστα για πολύ καιρό!!!Να ηρεμήσουμε λίγο....

Καλημέρα.

συλληπητηρια!ετσι πανε αυτα μαζι με τις χαρες και οι λυπες!η κουμπαρα ειναι αυτη που θα βαπτισει το μωρο;:(

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

σήμερα έχω φυγαδεύσει τον μικρό στην πεθερά μου γιατί ετοιμάζω κάτι σημειώσεις! χθες μας κάνανε παρουσίαση και τους νέους πίνακες που σιγά σιγά θέλουν να βάλουν στα σχολεία. είναι τεράστιες οθόνες συνδεδεμένες με υπολογιστή και τα παιδιά θα μπορόυν να βλέπουν οτι έχουμε αποθηκεύσει στον υπολογιστή μας. γράφουμε κανονικά επάνω με μαρκαδόρους και μπορούμε να δείξουμε βιντεάκια να συνδεθούμε με internet ,τα πάντα! ενδιαφέρον δε λέω, αλλά φαντάζεστε τί προετοιμασία θα χρειαστεί όλο αυτό!


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ άλλα άσχημα νέα,ρε γμτ,θα σαλτάρω.....

Χτες το βράδυ μας ενημερώσανε ότι δυστυχώς "έφυγε" η μαμά της κουμπάρας μου.......Και απο'κει που ήμουν μες στην τρελή χαρά που έφτιαξα το μαλλί για την βάπτιση,έκλεισα ραντεβού για μανικιούρ-πεντικιούρ και φτάσαμε στην τελική ευθεία ξαφνικά βυθιστήκαμε πάλι στην μαυρίλα και την θλίψη....τί να πω...δεν ξέρω και τί να πω στην κουμπάρα μου..πως να την παρηγορήσω....έχουμε πόσο καιρό τώρα από μνημόσυνο σε κηδεία πάμε και τούμπαλιν...μόνο μια ευχή θα κάνω....

Ας μην έχουμε άλλα δυσάρεστα για πολύ καιρό!!!Να ηρεμήσουμε λίγο....

Καλημέρα.

τα συλληπητήρια μου μπιζελάκι! έτσι ξαφνικά χάθηκε η καημένη??


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...