Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Καλημέρα!!

Μαριάννα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου...πολύχρονος!!

Έχει γενέθλια και ο μπαμπούλης μου σήμερα....έφτασε τα 58 κι αυτός...

Λίζα,τί να σου πω???!!!Όντως κωμικοτραγικές καταστάσεις...Αλλά να πω κάτι βρε κορίτσια???Τρένα δεν υπάρχουν???Δλδ παλιά,πριν ανακαλύψουν τα αεροπλάνα,πως ταξίδευε ο κόσμος???Εντάξει,ταλαιπωρείσαι λίγο παραπάνω αλλά δεν κάθεσαι να περιμένεις βδομάδες μέχρι να πετάξει κάτι!!Και χτες άκουσα στην tv ότι η Lufthansa πήρε άδεια για 30 πτήσεις και μέσα σ'αυτές πρέπει να είναι και προς Γερμανία....Πάντως και να έρθει στην Ελλάδα η τέφρα θα είναι τόσο λίγο που δεν θα το καταλάβει κανένας,είπε ένας ειδικός...

Ειρήνη,δεν μπορείς να κανονίσεις άλλη αναρρωτική???Και στο κάτω κάτω πες τους αυτό που είπε και η Άννα...δεν φτάνει που σου χρωστάνε,ζητάνε και να παραιτηθείς???Πάντως μην φοβάσαι,να σε απολύσουν δεν μπορούν όσο είσαι έγκυος οπότε....

smouts,γενικά το μειωμένο ωράριο γίνεται σε συννενόηση με τον εργοδότη αλλά τον κύριο λόγο έχει ο εργοδότης...Αν βρω την εγκύκλιο που είχα διαβάσει πριν από λίγο καιρό θα στην ποστάρω...

Ξύπνησε η μπουμπού...θα επανέλθω....


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

λοιπον κοριτσια...να σασ πω να φριξετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

αφορα τον πατερα μου(αν θυμαστε ειχε κανει τον δεκεμβριο εγχειρηση ανοικτησ καρδιασ-μπαι πασ).εδω και καποιον καιρο λοιπον ανοιξαν κατω χαμηλα στο υψοσ του στομαχου καποια ραμματα και προεξειχε μια κοιλη:!:επειδη προφανωσ δεν του εβαλαν απο μεσα κατι σαν δυχτακι που βαζουν ωστε να συγκρατει...κ ουτε του εδωσαν μια ζωνη ή κατι τελοσ παντων για να προφυλασει την περιοχη αυτη.

λοιπον σημερα μιλησε με τον καρδιολογο που του εκανε την εγχειρηση και του ειπε οτι πρεπει να ξαναγινει καποια εγχειρηση ωστε να το μπαλωσουν...

ε φανταστηκαν οι γονεισ μου ,οτι αφου στην εγχειρηση καρδιασ εδωσαν 6-7.000 τωρα σαφωσ θα ηταν λιγοτερα!!!!για μαντεψτε το ποσο.....25-30.000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:!::!::!::shock::shock::shock:και αυτο γιατι στην εγχειρηση καρδιασ πληρωθηκε μονο ο γιατροσ κ η ομαδα του και τα νοσηλεια-εντατικη κτλ τα πληρωσε το ικα.τωρα σε αυτην την εγχειρηση (θεωρειτε ρουτινα!!!!!)δεν τα καλυπτει το ικα!!!!!!!!!!!!!!ασχετα πωσ το λαθοσ ειναι σαφωσ του γιατρου κ τησ ομαδασ του που δεν ραφτηκε καλα!!!!!εννοειτε οτι δεν θα παει επειδη μονο κ μονο τα πηρε αγρια μαζι τουσ!!!!θα βρει καποιον καλο χειρουργο (ουτωσ η αλλιωσ και με τα 30 χιλιαρικακια παλι χειρουργοσ θα τον εγχειριζε κ ο καρδιολογοσ απλα θα εβλεπε..)και θα εγχειριστε..

σασ ζαλισα αλλα μολισ με πηραν τηλ κ φουντωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα θα παρουν σε λιγο και τα αφεντικα να ολοκληρωθει η φουντωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ομορφιές....!!!

Ειρηνάκι, αν είναι δυνατόν, :mad: είναι πάρα πολλά τα χρήματα, αν επιτρέπεται, σε ποιό νοσοκομείο; Απαράδεκτη κατάσταση, εκμεταλλεύονται την αγωνία του κόσμου για την υγεία του..

Lisaki, :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:....!!!!

Μαριαννάκι, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου...!! :D

Εμείς μόλις επιστρέψαμε από την παιδίατρο, όλα μια χαρά, 9.680γρμ και 77 πόντους. Έχουμε 6 δοντάκια..!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις ευχες κοριτσια! Ψωνισα για το μπαρμπεκιου, πηρα και την τουρτα...πω πω, παει η διαιτα σημερα!!!

Ειρηνακι, κι εγω φουντωσα μ΄αυτα που διαβασα. Ειναι απιστευτο το θρασος τους, αντι να το βουλωσουν που εκαναν τετοιο λαθος, ζητανε και ολοκληρη περιουσια? Χρειαζονται καταγγελια Ειρηνη, δεν πρεπει να το αφησετε ετσι.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις ευχες κοριτσια! Ψωνισα για το μπαρμπεκιου, πηρα και την τουρτα...πω πω, παει η διαιτα σημερα!!!

Δίαιτα...?? :rolleyes::shock::rolleyes::shock::rolleyes::shock::rolleyes:

Χαρά στο κουράγιο σου...!!

Την τελευταία εβδομάδα τσάκισα ΜΟΝΗ ΜΟΥ 2 οικογενειακά παγωτά.....!!!!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια,

οπως καποιες ειδατε και στο facebook, η μικρη ξεκινησε παιδικο. Ηταν πολυ καλη μου ειπαν οι δασκαλες, δεν γκρινιαξε καθολου.

Πηγα και της αγορασα τα πρωτα της κανονικα παπουτσακια σημερα. για οσες ενδιαφερονται και δεν βαριουνται, στο αεροδρομιο στο factory εχει crocodilino stock.

Περασα και απο τη δουλεια μου σημερα, μιλησα με τον διευθυντη μου, και μου εφερε αντιρρηση στο να παιρνω το μειωμενο μου, λειποντας μια μερα την εβδομαδα που ηθελα, και μου ειπε οτι θα το συζητησει με την αλλη διευθυντρια και θα αποφασισουν αν βολευει να το παιρνω ετσι, η να φευγω μια ωρα νωριτερα για περισσοτερο.

Δεν με πειραζει τοσο ο τροπος που θα παιρνω το μειωμενο, αλλα το οτι δεν με αφηνει να αποφασισω εγω. Ξερει καμια κοπελα αν εχει το δικαιωμα να το αποφασισει αυτο ο εργοδοτης ή ειναι καθαρα δικη μου αποφαση? Θα με υποχρεωνατε αν εχετε καποια απαντηση να μου δωσετε.

Κασιανη, νομιζω οτι ειναι πολυ ωραια η ιδεα σου.

Κροκοντιλινο στοκ εχει και το φακτορυ στην πειραιως.

Προσφατα διαβαζα ενα βιβλιο ενος καθηγητη παιδιατρικης, ο οποιος ελεγε οτι απο πουθενα δεν ισχυει οτι τα παπουτσια των παιδιων πρεπει να ειναι δερματινα, ανατομικα, ειδικα κλπ και οτι ολα αυτα ειναι για να πληρωνουν οι γονεις παραπανω λεφτα.

Αυτο που θεωρει απαραιτητο ειναι να ειναι στογγυλα μπροστα ωστε να κινουνται ελευθερα τα δαχτυλα του ποδιου και να δενουν σωστα στο ποδι ωστε να ειναι σταθερα και ας ειναι και υφασματινα.

Το μειωμενο ειναι καθαρα και μονο θεμα του εργοδοτη να αποφασισει πως θα το παρεις. Αλλα ειναι υποχρεωμενος να σου το δωσει.

Εχω μουρλαθει στη δουλεια και εχω και τα της βαφτισης.

Χτες πηραμε αυτο το περιβοητο μαντηλι για το πετο του αντρα μου και πηρα και ενα καλο σουτιεν γιατι τιποτα δεν μου κανει σωστα.

Για τα δωρα των νονων θα παμε παλι αλλη μερα.


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαριάννα να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!:D:D

Από σήμερα, είπα ν' αρχίσω να φτιάχνω αυτό το αχούρι που λέγεται σπίτι!!! :rolleyes::rolleyes:Την ημέρα της βάπτισης θα έρθει ο φωτογράφος από το πρωί στο σπίτι και είναι πραγματικά σε αθλία κατάσταση!! Με έπιασε η προκοπή και έκανα κάποια πράγματα σήμερα.

Ειρηνούλα, κρίνοντας από την εμπειρία με τους γονείς μου (και οι δύο νοσηλεύτηκαν στο ίδιο γνωστό ιδιωτικό νοσοκομείο στο Μαρούσι), οι περισσότεροι γιατροί δυστυχώς είναι απατεώνες :mad::mad::mad:. Μην το αφήσετε έτσι πάντως!!!


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια

Συμπεθερα να τον χαιρεσαι , πολυχρονος

εμεις πηγαμε παιδιατρο για εμβολιακι ο σουγκλακος ειναι 9.200 και 77,5 μια χαρα λεει ο γιατρος και σε καμμια 10 μερες ξεκιναμε αυγο

Ειρηνη να μην τα δωσετε ειναι μια εγχειρηση ρουτινας και υπαρχουν αξιολογοι γιατροι και σε δημοσια νοσοκομεια , ελεος τοσα τους λειπουν πια ακου εκει 30.000 για να το πλεγμα


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι ομως ειναι ακομα ΟΛΟΙ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!

καλημερα μανουλες και φατσουλινια!!!!

Μαριαννα πολυχρονος ο αντρας σου... να τον χαιροσαστε!!!!!!:D

Ειρηνη... αν ειναι δυνατον!!!!!!! Ακου 30.000 ευρω!!!!!:shock:

Στην αρχη το διαβαζα και νομιζα οτι εγραφες 3.000, μετα ειδα τα υπολοιπα μηδενικα και φρρρρικαρα!!!!

Σε δημοσιο νοσοκομειο, δεν αναλαμβανουν να του κανουν την επεμβαση ?

Με το καλο σε οσες ετοιμαζετε τα της βαπτισης...

Εγω οφειλω να ομολογησω οτι κουραστηκα αρκετα, γιατι ηταν και ο γαμος μαζι...:)

Και μετα την κουραση... ηρθαν ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!

γιατι νομιζετε εγινε εκρηξη ηφαιστειου ??? :-P:razz:


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!!

τι κανετε? ο μικρουλης μου ξυπνησε 8 παρα πεινασε ο λεβεντης

και τωρα κοιμαται....

εχθες πηγα για μπομπο λιγο ακριβες μου βγαινουν αλλα ας ειναι θα ειναι ωραιες

το θεμα μας ειναι το αυτοκινητο

και σημερα εχω ραντεβου με μια κοπελα να μου κανει βιβλιο ευχων

και θα το εχω μαζι μου στο τραπεζι θα το δωσω σε μια ανιψια μου κ σε καποια στιγμη θα το γυριζει απο τραπεζι σε τραπεζι να γραφουν ευχες

φυσικα η πρωτη σελιδα θα εχει την δικια μας ευχη!!

σκεφτηκαμε και το δωρο της νονας

επειδη τωρα μπηκαν σε δικο τους σπιτι θα τους παρουμε ενα σετ βεραντας καρεκλες κλπ


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια το προσκλητηριο της βαπτισης το εβαλα στο φεις ειναι 2 Μαιου

αν καποια βρισκεται στη Σερρες ή καπου εδω γυρω θα ηταν τιμη μου να ερθει στη βαπτιση!!!!!!!!!!!!!!!

ασ μου στειλει πμ για λεπτομερειες


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Λιζακη υπομονη!!!!!!

ξερω εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεμε αλλα και τι να κανεις?!?!?!?!?!?!?

εκμεταλλευσου το γεγονος οτι εχεις κοσμο στο σπιτι και ασε τον μικρο κανε καμια βολτιτσα να χαλαρωσεις

ασε και τους αλλους να κανουν καμια δουλεια!!!!

μην τα κανεις ολα εσυ!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...