Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

mantinop

μηπως ξερεις αν μπορουμε να κανουμε παραγ. απο mothercare αγγλιας?

και αν καποια κοπελα ξερει κατι?

ζαχαρωνω ενα καροτσι maclaaren!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!!

Ειρηνη περαστικα για τον μπαμπα σου και να το δειτε για δημοσιο νοσοκομειο δεν ειναι καιρος για τετοια ποσα. Αν γινεται βεβαια γιατι πρωτα η υγεια ειναι.

Μαριαννα να τον χαιρεσαι τον ανδρα σου και να ειναι γερος!!

Λιζα υπομονη καταλαβαινω -προσπαθω δλδ- θα περασει σημερα ακουσα οτι ομαλοποιουνται οι πτησεις οπου να΄ναι ξεμπερδευεις.

Βατραχακι με το καλο η βαπτιση σου!!

Να ρωτησω κατι μου ειπανε να κοψω στα κοριτσια τον δεκατιανο υπνο γιατι ειναι λεει μεγαλες και πρεπει να κοιμουνται κατευθειαν το μεσημερι αλλα ξυπνανε γυρω στις 7:30 με 8 γινεται να αντεξουν ως τις 2:30 που τελειωνουν το μεσημεριανο τους δεν ειναι πολυ? η αληθεια ειναι πως η μια κοιμαται συνηθως μετα το γαλα το πρωι γυρω στις 9:30 και την ξυπναω στις 11 για φρουτο η μικρη κοιμαται μετα το φρουτο και ετσι εχω παντα μια μαζι μου κια ειναι δυσκολο αυτο γιατι δεν μπορω να κανω τις δουλειες μου αλλα μπορω να επεμβω στην ορεξη του παιδιου για υπνο?


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια;)

TARA πως τα περάσατε? ωραίο το μπάρμπεκιου?

mantinop

μηπως ξερεις αν μπορουμε να κανουμε παραγ. απο mothercare αγγλιας?

και αν καποια κοπελα ξερει κατι?

ζαχαρωνω ενα καροτσι maclaaren!!!

Ακόμα δεν μπορούμε να παραγγείλουμε...:confused: η Ελλάδα είναι στην λίστα με τις χώρες που δεν στέλνουν:confused: πάντως καρότσια και έπιπλα ποτέ δεν έστελνε Ελλάδα:shock: μόνο ρουχισμό και είδη προίκας (πχ σεντόνια, παπλώματα, πάντες κλπ).

Αν ενδιαφέρεσαι για καρότσι ρίξε μια ματιά στο bimbomarket.it έχει καλές τιμές και στο mytoys.de αν ξέρεις γερμανικά. Καλά και αξιόπιστα σάιτς δοκιμασμένα από πολύ κόσμο στο forum.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Βατραχάκι με το καλό η βάπτισή σας!!! Πολύ θα ήθελα να έρθουμε να δούμε γυμνούλι τον γαμπρό αλλά θα ήμαστε αυτό το Σουκού Θεσσαλονίκη.....:| Θα σας δούμε το καλοκαιράκι! :D

Κορίτσια να σας πω....σκέφτομαι την επόμενη εβδομάδα να μαζέψω τα χαλιά.....με τη μικρή τι θα κάνω κ τις πτώσεις της????Να πάρω κανα καλοκαιρινό χαλί???:confused:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα για το καλοκαιρι το εχουμε δεδομενο οτι θα σας δουμε!!!

και στη θαλασσα να ειμαστε θα ερθουμε Σερρες!!

καλοκαιρινο χαλι ψαχνω κι εγω να αγορασω δεν γινεται περα απο τις πτωσεις δεν λεει να καθεται στο πλακακι...

manti ευχαριστω κριμα κι εγω χαζευα τα καροτσια....:-(


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Ειρήνη,καταγγελία θέλουν αυτοί οι γιατροί μου φαίνεται....είναι δυνατόν???

Λοιπόν,το θέμα του ύπνου το σκεφτόμουν κι εγώ να το αναφέρω...εμένα η μικρή κοιμάται γύρω στις 12-1 το βράδυ,ξυπνάει κατά τις 10.30-11 και μετά κοιμάται άλλες 3 φορές την ημέρα...στις 1-2,μετά στις 4-5 και μετά 8-8.30 και κάθε φορά κοιμάται από 30'-40'...κάνουμε μπάνιο στις 11.45 και μετά μπαίνουμε στην διαδικασία του βραδυνού ύπνου....Διάβασα σ'ένα βιβλίο ότι μετά τον 9ο μήνα θέλουν να κοιμούνται 2 φορές την ημέρα και μετά τον χρόνο 1...εμένα η δικιά μου δλδ κοιμάται πολύ ή θεωρείτε ότι είναι νορμάλ????Δεν έχω δοκιμάσει να της αλλάξω κάτι γιατί θα γίνει χαμός και θα μου σπάσει τα νεύρα οπότε την αφήνω να το αλλάξει μόνη της....κάνω καλά??τα δικά σας πόσο κοιμούνται την ημέρα??


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Ταρα να τον χαιρεσαι .Χιλιοχρονος!

Μπεττυ να χαιρεσαι και τον Γιωργακη!κι αυτος χιλιοχρονος!

Δεσποινα τις ειδαμε τις φωτο.Πολυ ωραιες με το καλο!Θα βαλω και εγω φωτο με την προσκληση ετσι για το αρχειο!ειχα βαλει στο φατσο αλλα οχι στην ομαδα μας!Ειδα και της Εφης ...αυτη που χαθηκε;;;;;

Κατα τα αλλα εμεις ετοιμαζομαστε ολοταχως για την Παρο.Αναχωρηση Παρασκευη 4 το πρωι γιατι στις 7 και μιση σαλπαρουμε!!!!Θα στειλουμε φωτο οταν θα συναντηθουμε με την Μπεττυ!

Παραλληλα ετοιμαζομαστε και για την βαπτιση μας!Εκανα και ξανθες ανταυγειες αλλα μου φαινεται οτι εκανα πολλες και φαινομαι αρκετα ξανθια!Αυτα προς το παρον!


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Μπιζελάκι η δικιά μου εδώ κ κανα 2 εβδομάδες κοιμάται μόνο το μεσημέρι κατα τις 2:30 για 2,5-3 ώρες σερί! :rolleyes: Α κ το βράδυ κοιμάται 21:30-08:30 σερί!

Για την καταγγελία που λέτε του γιατρού στο θέμα της Ειρήνης πρέπει να βρεθεί ένας άλλος γιατρός(μη σας πω 2) που να πιστοποιήσει ότι ήταν ιατρικό λάθος αυτό που έγινε κ δεν το κάνουν έτσι απλά....πολύ πολύ δύσκολα θα βρούνε κάποιον να το δεχτεί....:rolleyes:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, τι κανετε?

Εμενα η μικρη κοιμαται μια ωρα πριν το φρουτο της (δηλ. γυρω στις 10:30-11:30), και μετα το μεσημεριανο της (δηλ. γυρω στις 15:00) για 1,5-2 ωρες. Μετα κατευθειαν το βραδυ γυρω στις 21 με 08:30 σερι.

Πρεπει να κοιμαται λιγοτερο?

Τελικα οσον αφορα στη συναντηση της κυριακης, ισχυει? Θα γινει? Που? Ειναι στις 21:00 αν καταλαβα καλα ε?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mantinop

μηπως ξερεις αν μπορουμε να κανουμε παραγ. απο mothercare αγγλιας?

και αν καποια κοπελα ξερει κατι?

ζαχαρωνω ενα καροτσι maclaaren!!!

Οχι απλα δεν στελνουν στην Ελλαδα, αλλα ο εδω αντιπροσωπος ανεβασε και κατα 20-30% τις τιμες :rolleyes:

Καλημερα!!

Να ρωτησω κατι μου ειπανε να κοψω στα κοριτσια τον δεκατιανο υπνο γιατι ειναι λεει μεγαλες και πρεπει να κοιμουνται κατευθειαν το μεσημερι αλλα ξυπνανε γυρω στις 7:30 με 8 γινεται να αντεξουν ως τις 2:30 που τελειωνουν το μεσημεριανο τους δεν ειναι πολυ? η αληθεια ειναι πως η μια κοιμαται συνηθως μετα το γαλα το πρωι γυρω στις 9:30 και την ξυπναω στις 11 για φρουτο η μικρη κοιμαται μετα το φρουτο και ετσι εχω παντα μια μαζι μου κια ειναι δυσκολο αυτο γιατι δεν μπορω να κανω τις δουλειες μου αλλα μπορω να επεμβω στην ορεξη του παιδιου για υπνο?

Να αφησετε τα μωρα να κοιμουνται οποτε και οσο θελουν ακομα.

Ειναι πολυ μικρα και θα φτιαξουν μονα τους προγραμμα.


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites

mantinop

μηπως ξερεις αν μπορουμε να κανουμε παραγ. απο mothercare αγγλιας?

και αν καποια κοπελα ξερει κατι?

ζαχαρωνω ενα καροτσι maclaaren!!!

Οχι ακομα , κοιταξα και εγω αλλα δεν στελνουν ακομα


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Ταρα να τον χαιρεσαι .Χιλιοχρονος!

Μπεττυ να χαιρεσαι και τον Γιωργακη!κι αυτος χιλιοχρονος!

Δεσποινα τις ειδαμε τις φωτο.Πολυ ωραιες με το καλο!Θα βαλω και εγω φωτο με την προσκληση ετσι για το αρχειο!ειχα βαλει στο φατσο αλλα οχι στην ομαδα μας!Ειδα και της Εφης ...αυτη που χαθηκε;;;;;

Κατα τα αλλα εμεις ετοιμαζομαστε ολοταχως για την Παρο.Αναχωρηση Παρασκευη 4 το πρωι γιατι στις 7 και μιση σαλπαρουμε!!!!Θα στειλουμε φωτο οταν θα συναντηθουμε με την Μπεττυ!

Παραλληλα ετοιμαζομαστε και για την βαπτιση μας!Εκανα και ξανθες ανταυγειες αλλα μου φαινεται οτι εκανα πολλες και φαινομαι αρκετα ξανθια!Αυτα προς το παρον!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Κυριακούλα μου να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!Λίγο έμεινε και ανυπομονώ!!

Η βάφτισή μας έχει μπει στην τελική της ευθεία παραλάβαμε εχθές τις μπομπονιέρες μας και μόλις προλάβω θα τα βάλω στο φατσό!!Το προσκλητήριο μας είναι αυτό

http://www.kavalieros.gr/images/_newbaptism/DSC_2862.jpg

Ελπίζω να σας αρέσει!!!

Τα λόγια είναι απλά και γράφει

Χαρισμένη

στη νονά μου και σε όλους εσάς που με την αγάπη σας θα τιμήσετε τη βάπτισή μου το Σάββατο 24 Απριλίου και ώρα 7 στον Ιερό ναό.......

Υγ Η βουτιά δεν θα επαναλειφθεί γι'αυτό να ειστε όλοι εκεί!!!!


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!

τι κανετε?απο το πρωι προσπαθω να σασ γραψω κ ακομα...

μαγειρεψα και σε λιγο παω για υπερηχο!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε να δω την μπουμπουκενια μου!!!!!:D:D

Καλημέρα, ομορφιές....!!!

Ειρηνάκι, αν είναι δυνατόν, :mad: είναι πάρα πολλά τα χρήματα, αν επιτρέπεται, σε ποιό νοσοκομείο; Απαράδεκτη κατάσταση, εκμεταλλεύονται την αγωνία του κόσμου για την υγεία του..

ναντινακι μου δεν ξερω αν κανει να το γραψω...ασ μασ πει η δηκηγορινα τησ παρεασ!και αν ναι θα στο πω..

Ειρηνούλα, κρίνοντας από την εμπειρία με τους γονείς μου (και οι δύο νοσηλεύτηκαν στο ίδιο γνωστό ιδιωτικό νοσοκομείο στο Μαρούσι), οι περισσότεροι γιατροί δυστυχώς είναι απατεώνες :mad::mad::mad:. Μην το αφήσετε έτσι πάντως!!!

Ειρηνακι, κι εγω φουντωσα μ΄αυτα που διαβασα. Ειναι απιστευτο το θρασος τους, αντι να το βουλωσουν που εκαναν τετοιο λαθος, ζητανε και ολοκληρη περιουσια? Χρειαζονται καταγγελια Ειρηνη, δεν πρεπει να το αφησετε ετσι.

αμ δεν χρειαζονται μαριαννακι?...απλα οι γονεισ μου τα τελευταια 2 χρονια εχουν τοσο ταλαιπωρηθει με γιατρουσ ,εγχειρησεισ που αν και το σκευτηκαν αυτο που λεσ ,ειναι τοσο χαλια ψυχολογικα που δεν θελουν να αναμειχθουν σε κατι τετοιο ...που εν τελει οι γιατροι θα κερδισουν κ ειναι σιγουρο!!!

α και πολυχρονοσ ο Φωτησ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με ολα αυτα δεν σου ευχηθηκα χτεσ!!

Δίαιτα...?? :rolleyes::shock::rolleyes::shock::rolleyes::shock::rolleyes:

Χαρά στο κουράγιο σου...!!

Την τελευταία εβδομάδα τσάκισα ΜΟΝΗ ΜΟΥ 2 οικογενειακά παγωτά.....!!!!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

δεν πειραζει καλε...εσυ εφαγεσ εκ μερουσ ολησ τησ οικογενειασ!!!:tongue::tongue:

Καλημερα κοριτσακια

Συμπεθερα να τον χαιρεσαι , πολυχρονος

εμεις πηγαμε παιδιατρο για εμβολιακι ο σουγκλακος ειναι 9.200 και 77,5 μια χαρα λεει ο γιατρος και σε καμμια 10 μερες ξεκιναμε αυγο

Ειρηνη να μην τα δωσετε ειναι μια εγχειρηση ρουτινας και υπαρχουν αξιολογοι γιατροι και σε δημοσια νοσοκομεια , ελεος τοσα τους λειπουν πια ακου εκει 30.000 για να το πλεγμα

το σιγουρο ειναι οτι καπου αλλου θα την κανει την εγχειρηση!!!!!!ή εδω σε νοσοκομειο ή αθηνα σε καποιο αλλο..


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...