Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Στην αρχή απλά είδαμε την καρδιά και λέει η γιατρός κάτσε μπασ και ακούσουμε αλλά δεν και λέει κάτσε άλλη μια φορά και απλά έκανε 3 φορές νταβ νταβ νταβ τίποτε άλλο δεν ξέρω άγχος γενικά αν θα πάει καλά η αν έχει χρωμόσωμα μετά άγχος που γράφει 5 εβδομάδων και 1 ημέρας. Γενικά ένα άγχος στο Δαφνί με βλέπω αχααχαχαχα. Η γιατρός λέει δεν έχει ακούσει ξανά καρδιά σε 5+1 τόσο νωρίς. Ελπίζω να μην το πείραξε το μωράκι που προσπαθήσαμε να το ακούσουμε. Νομίζω ότι δεν είχα ποτέ στην ζωή μου τόσο άγχος σε καμία εμβρυομεταφορα σε τίποτα βασικά αχααχαχαχα 

      Πότε έκανες τον υπέρηχο και πότε θα κάνεις ξανά 

      Έχω την φωτογραφία από τον υπέρηχο στο ψυγείο και του μιλάω γενικά του τρελού είμαι αχααχαχαχα 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!

μια χαρα , δοξα τω θεω ολα καλα στον υπερηχο!!!!!καναμε το A TEST αλλα μονο ωσ υπερηχο..δεν θα κανω τισ ορμονολογικεσ γιατι εχω καει απο αυτο το τεστ!!!!ο γιατροσ μου ειπε οτι εχει αψογη αναπτυξη!!

ναι!!σοβαρα μιλαω!!ειχε παρει η μαμα μου πιο παλια μια κρεμα τησ μικρησ κ ειχε δωρο ενα ζευγαρι απιγονατιδεσ!!:tongue::tongue::tongue:.

οσο για το ωραριο ποτε μου δεν την εχω ξυπνησει...ευτυχωσ εχει καλο ωραριο..οσο με ειχε καψει μωρο μου το ανταποδιδει τωρα!!!!:D

Μπράβο Ειρηνάκι μου πολύ ευχάριστα τα νέα σου για την μπουμπουκίτσα σου!!!!Ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον μπαμπά σου!!Πως εκμεταλλεύονται ρε γμτ στον Τρυανταφυλλόπουλο καταγγελία!!

Μαριαννάκι μου να τον χαίρεσαι πολύχρονος!!


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια!!

Σας γράφω από το καινούργιο μου netbook :D:D Moυ το πήρε ο δημήτρης για το πάσχα!! Είναι μωβ με λουλουδάκια και 10άρα οθόνη. Σαν ψεύτικο είναι!!:tongue::tongue:

Ειρηνούλα πολύ καλά τα νέα σας! :D:D Μπράβο κοριτσάκι μου, καλή συνέχεια!!

Ήρθε και η μακέτα του προσκλητηρίου και έχει λάθη...γκρρρρρ! Τέλος πάντων θα τη διορθώσουν μάλλον σήμερα και θα την ξαναστείλουν. Χριστίνα, το κείμενο λέει η μαιμού ότι είναι σωστό, αυτό είχα γράψει και όχι το "Με μεγάλη μας χαρά...". Εχω αρχίσει να τα χάνω????? :oops::oops::oops:


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

σασ ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!να πω την αληθεια πηγα παρα πολυ χ..μενη γιατι ενω την ακουσα 14+15 εβδομαδα μετα τιποτα!!!!κ εννοειτε το μυαλο μου πηγε στο κακο...μαλιστα οταν το ντοκτορι μου εκανε τον υπερηχο κ μου εβαλε πανω στην κοιλουμπιτσα το μηχανημα του υπερηχου ειδα το μωρο τελειωσ ακουνητο κ το ντοκτορι σκευτικο!!!!!!!!!:(:(:(τα παιξα κ δεν μιλουσα...οταν μπορεσα να μιλησω του λεω<γιατρε ειναι ζωντανο?>μεχρι να ακουσω την απαντηση του οτι ολα πολυ καλα ,πρεπει να ειχα χασει ηδη 10 χρονια ζωησ!!!!οσα μωρουλινια τελικα και να κανω το ιδιο αγχοσ παντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Μπράβο Ειρηνάκι μου πολύ ευχάριστα τα νέα σου για την μπουμπουκίτσα σου!!!!Ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον μπαμπά σου!!Πως εκμεταλλεύονται ρε γμτ στον Τρυανταφυλλόπουλο καταγγελία!!

Μαριαννάκι μου να τον χαίρεσαι πολύχρονος!!

σε ευχαριστω πολυ μπετουλα!!!!!!!να χαιρεσαι το γιωργακι σου!!χιλιοχρονοσ κ παντα ευτυχισμενοσ κ υγιεστατοσ!!!!!!!!!

και με το καλο η βαπτισουλα σασ!!!πλησιαζει η μερα τησ βουτιασ!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σασ ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!να πω την αληθεια πηγα παρα πολυ χ..μενη γιατι ενω την ακουσα 14+15 εβδομαδα μετα τιποτα!!!!κ εννοειτε το μυαλο μου πηγε στο κακο...μαλιστα οταν το ντοκτορι μου εκανε τον υπερηχο κ μου εβαλε πανω στην κοιλουμπιτσα το μηχανημα του υπερηχου ειδα το μωρο τελειωσ ακουνητο κ το ντοκτορι σκευτικο!!!!!!!!!:(:(:(τα παιξα κ δεν μιλουσα...οταν μπορεσα να μιλησω του λεω<γιατρε ειναι ζωντανο?>μεχρι να ακουσω την απαντηση του οτι ολα πολυ καλα ,πρεπει να ειχα χασει ηδη 10 χρονια ζωησ!!!!οσα μωρουλινια τελικα και να κανω το ιδιο αγχοσ παντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

σε ευχαριστω πολυ μπετουλα!!!!!!!να χαιρεσαι το γιωργακι σου!!χιλιοχρονοσ κ παντα ευτυχισμενοσ κ υγιεστατοσ!!!!!!!!!

και με το καλο η βαπτισουλα σασ!!!πλησιαζει η μερα τησ βουτιασ!!!!!!!

Ax βρε Ειρηνούλι μου αυτό το άγχος πραγματικάδεν φεύγει ποτέ.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κι εσύ να χαίρεσαι την Αγγελικούλα σου και με το καλό το μπουμπουκάκι σου.

Πλησιάζει η μεγάλη μέρα και έχω πολύ άγχος:rolleyes:


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη παλι κοριτσακι εχεις? Εγω στην αυχενικη ενω το μωρο κουνιοταν λεω στον γιατρο: την καρδια δεν θα την ακουσουμε? Δεν το βλεπεις που κουνιεται μου λεει?:lol::lol::lol:


ziZip2.png BhAqp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε?

εμεις παλι πρωινο ξυπνημα.....

σηκωνεται ο αντρας μου για την δουλεια κ ξυπναει κ ο μικρος....και του μιλαει κ τον σηκωνει κι απο το κρεββατι του μου τον φερνει στο κρεββατι

ελα που ομως ο μικρος στο κρεββατι μας τρελαινεται και μολις βλεπει τα σιδερα θελει να τα φαει.......

αστα....

σημερα παλι θα βγουμε στην αγορα

ελπιζω να βρω φορεμα

θα βρω μωρε σε τοσα μαγαζια θα παω δεν θα εχει κατι κ για μενα?!?!?!?!?!?!

Ειρηνακι μου κι εγω το ιδιο αγχος ειχα στην εγκυμοσυνη ο μπεμπουλης ηταν πολυ ησυχος δεν κουνιοταν και ετρεμα....


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!ετοιμαζω αποσκευες με τη κοκο!!!!!!ξημερωματα αναχωρουμε!!!!!:-P:razz:

καλησπέρα κοριτσάρες και μπεμπουλίνια...

σήμερα είμαστε μόνες ο μπαμπάς της μικρής πήγε Θεσ/νικη για δολειά και περιμένω να γυρίσει..πήγαμε για ψώνια και ψόφισα μέχρι να τα ανεβάσω με την μικρή μαζί!!!!το γόνατο με πονάει αλλά τεσπα..όλα καλά!!

Ειρηνάκι με το καλό να δεις την μπεμπουλίνα σου και όσο για τον γιατρό δεν έχω να σχολιάσω κάτι απλά συμφωνήσω με τα κορίτσια..

όσο για τον ύπνο παιδιά εννοείται ότι την αφήνω να κοιμάται όποτε θέλει απλά προσπαθώ να την κουράζω γιανα κοιμάται πιο βαθιά..2 φορές κοιμάταιμέσα στην μέρα..πότε 2ωρο πότε μισάωρο...

Μπιζελάκι και Αργ7 καλά να περάσετε και να γ'ινετε κουκλάρες...να δώσεις στην Μπετούλα πολλά φιλιά

Θα της δωσω, θα της δωσω!!!!!:-P
Ax βρε Ειρηνούλι μου αυτό το άγχος πραγματικάδεν φεύγει ποτέ.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κι εσύ να χαίρεσαι την Αγγελικούλα σου και με το καλό το μπουμπουκάκι σου.

Πλησιάζει η μεγάλη μέρα και έχω πολύ άγχος:rolleyes:

θα σου δωσω τρεις μπυριτσες πριν το μυστηριο και θα εισαι μια χαρα!!!!:cool::-P
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε?

εμεις παλι πρωινο ξυπνημα.....

σηκωνεται ο αντρας μου για την δουλεια κ ξυπναει κ ο μικρος....και του μιλαει κ τον σηκωνει κι απο το κρεββατι του μου τον φερνει στο κρεββατι

ελα που ομως ο μικρος στο κρεββατι μας τρελαινεται και μολις βλεπει τα σιδερα θελει να τα φαει.......

αστα....

σημερα παλι θα βγουμε στην αγορα

ελπιζω να βρω φορεμα

θα βρω μωρε σε τοσα μαγαζια θα παω δεν θα εχει κατι κ για μενα?!?!?!?!?!?!

Ειρηνακι μου κι εγω το ιδιο αγχος ειχα στην εγκυμοσυνη ο μπεμπουλης ηταν πολυ ησυχος δεν κουνιοταν και ετρεμα....

κοριτσακι οντως το αργησες το θεμα ρουχο!!!!!

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια;)

Αχ, πάμε ταξιδάκι στην Πάρο Κυριακή? ζηλεύω...καλά να περάσετε:D

Μπέτυ με το καλό και μην αγχώνεσαι...καλέ εσύ τόσα παιδιά έχεις βαπτίσει:Dκαι ακόμα άγχος έχεις?:shock:

Βατραχάκι, σίγουρα θα βρεις φόρεμα...απλά θέλει αρκετό ψάξιμο:D

Ειρήνη όλα καλά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανουλίτσες και μπεμπάκια :P:p:p Σήμερα έχω έρθει με πολλή όρεξη στο γραφείο, περιμένω να μου φέρουν τα προσκλητήρια για τη βάφτιση!!!!

Επίσης προχθές είχαμε ραντεβού με την κεραμίστρια που θα μας φτιάξει τις γοργονίτσες για τις μπουμπουνιέρες για να μας δείξει τα δείγματα και έχω κατενθουσιαστεί:tongue::tongue::tongue::tongue: Μας έκανε μια ξανθιά γοργονίτσα σε 4 διαφορετικές στάσεις και θα τις κάνουμε με τη μαμά μου τις μισές μενταγιόν και τις άλλες μισές μπρελοκάκια και νομίζω ότι θα βγουν τέλειες!!!! Θα κάνουμε δοκιμές το ΣΚ και θα σας βάλω φωτογραφίες να μου πείτε γνώμες;););)

Δεσποινούλα μην αγχώνεσαι αποκλείεται να μη βρεις κάτι, άσε που βόλτα και καφές με την Άννα στη Θεσσαλονίκη μου ακούγεται μια χαρά

Μαριάννα έστω και καθυστερημένα να τον χαίρεσαι το Φώτη σου:P:p:p

Μπετούλα με το καλό η βάφτισή σας να περάσετε σούπερ!!!!

Κυριακούλα καλό ταξίδι με την Κοκό, να μας φιλήσετε τη Μπετούλα και τους άντρες της!!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Aννα, υπαρχουν και οι επιγονατιδες!!!:lol:

Μπουχαχαχχαχα!! Δεν είναι κ πολύ αστείο ε????Μπράβο Μαριάννα καλή ιδέα! :P:p

Καλημέρα τσούπρες!!!

Καλά βλέπω για Γερμανία να ετοιμάζω 2 εβδομάδες βαλίτσες....εδώ 2 μέρες θα λείψουμε κ πρέπει να ετοιμάσω της μικρής ένα 'κάρο' πράγματα! :rolleyes:

Εντωμεταξύ τα χέρια μου είναι νεκρά κ τα 2 πρέπει να πάω κατεπειγόντως στον ορθοπαιδικό γιατί με βλέπω κουλή!Σίγουρα θα μου έχουν κάνει φλεγμονές(τα καλά της δουλειάς γραφείου):rolleyes: κ ώρες ώρες ειδικά το δεξί αν το αφήσω ακίνητο λίγη ώρα μετα δεν μπορώ να το ξεκλειδώσω! :shock:

Δέσποινα σε περιμένω Θεσσαλονίκη-δεν θα βρεις ούτε σήμερα φόρεμα στις Σέρρες :tongue::tongue::tongue::tongue:

Μπετούλα με το καλό η βάπτισή σας....Κυριακή καλό ταξίδι κ να μας φιλήσεις τη Μπετούλα(καλή η ιδέα σου με τις μπύρες για να τη χαλαρώσεις)! :D

Ειρηνάκι μου όλα καλά θα πάνε με το μπεμπάκι σου μην αγχώνεσαι...σε λίγους μήνες η Αγγελικούλα θα έχει μια αδελφούλα για παρέα! :D

Τι άλλο ήθελα να πω???!:shock:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

θα μου κανουν πλακα οι ναυτεργατες δεν γινεται!απεργουν!παιδια και εγω μαζι σας αλλα ευχομαι να τελειωσετε την απεργια το βραδυ γιατι αλλιως.....την κατσαμε την βαρκα!!!!:(


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

θα μου κανουν πλακα οι ναυτεργατες δεν γινεται!απεργουν!παιδια και εγω μαζι σας αλλα ευχομαι να τελειωσετε την απεργια το βραδυ γιατι αλλιως.....την κατσαμε την βαρκα!!!!:(
προσευχηθειτε μαζι μου κοριτσια!!!!!

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...