Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, Blue Velvet said:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Και εγώ έτσι είχα πέσει τα πατώματα … χωρίς να δω τους υπόλοιπους παράγοντες όπως σου αναφερει η λινα… και τα πηγα  πολύ καλα στην ωοληψια  … δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για μένα όμως έχω στην κατάψυξη καποιες βλαστοκυστες και αυτό με παρηγορεί έστω και σε ένα βαθμό να μην νιώθω τόσο μεγάλη ανασφάλεια καθώς δυστυχώς δεν έχω ακόμα παιδάκι !!!! Ποτέ μην εγκαταλείπεις και όσο και να μην είναι εφικτό μην αφήνεις τον φόβο κ την στεναχώρια να σε καταλάβουν … 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!

δεν προλαβα ουτε να σας διαβασω αλλα ουτε να γραψω δυο λεξεις...

ΖΩ ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ!!!!!!

ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!

Ενα γαμο και μια βαπτιση ειπαμε να κανουμε και εμεις και εγινε εκρηξη ηφαιστειου και παρελησε και ολη η Ευρωπη!!!!!!!!

Κανενας δεν μπορει να ταξιδεψει για Γερμανια και τους εχω ΟΛΟΥΣ μεσα στο σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!!!!

οτι και να γραψω ειναι λιγο...

παρα πολυ λιγο...

ΗΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1089254t63ckp5sz0.gif

Λιζα, ειναι ανεκδιηγητα αυτα που σου συμβαινουν! Οπως και στη νονα της Μαριαλενας. Την Κυριακη εχει γενεθλια, και της εκανε δωρο ο φιλος της ταξιδι στο Παρισι (περιμενει οτι θα της κανει και προταση γαμου εκει!). Την περασμενη βδομαδα επεσε μεσα στο σπιτι και χτυπησε ασχημα στο ποδι, ηταν ποσες μερες σε ακινησια, και πριν λιγες μερες, κατι την τσιμπησε πολλες φορες στο ηδη χτυπημενο ποδι, εβγαλε καντηλες, τουμπανιασε, και εχει τρελη φαγουρα και καψιμο! Επειδη δεν ξερουν τι την τσιμπησε, εκαναν απολυμανση και ψεκασαν τα παντα στο σπιτι, και ολα τα υφασματα πλυθηκαν σε βραστο νερο! Τωρα κανει κορτιζονες και ειναι χαλια. Και δεν εφταναν αυτα, ετυχε και το ηφαιστειο...!!! Εχει φρικαρει εντελως!

Κασσιανη, υπεροχη η ιδεα σου. Καπαρωνω απο τωρα ολα τα κομματια που δεν εχουν ροζ, και εχουν κοκκινο ή μαυρο!!!

Κωνσταντινα, τη Μαριαλενα την πηγα 6 μηνων στο δωματιο της, αλλα κοιμαται ολη νυχτα. Αν ψιλογκρινιαξει, θα ειναι επειδη της εφυγε η πιπιλα! Το απογευμα, μπορεις να δινεις επισης, ανθοτυρο ή φρεσκια μοτσαρελα, με ψωμακι και ντοματουλα, τα οποια λιωνεις με το πιρουνι.

Οι εξετασεις μας ηταν καλες. Δεν αλλαζουμε δοσολογια, τελος Ιουνιου θα κλεισαμε ραντεβου για υπερηχογραφημα θυρεοειδους, αιμοληψια και κλινικη εξεταση απο τους ενδοκρινολογους. Πιστευω πως εκει θα δειξει αν υπαρχει βλαβη στον θυρεοειδη ή οχι τελικα.

Το Σαββατο το πρωι κατεβηκα στον κουμπαρο για καφε. Ειχα παραγγειλει το δωρο γενεθλιων του Φωτη, τη μπλουζα με τη φωτο των παιδιων, και πηγα με τον Αντωνη και την πηραμε. Επρεπε να παρω το μωρο ομως μαζι, γιατι ο ρουφιανος ο γιος μου το αποκαλυψε στον πατερα του το βραδυ, και χαλασε η εκπληξη! Παντως του αρεσε πολυ. Χθες μειναμε μεσα, γιατι εφοσον ελειπε ο μπαμπας στο σεμιναριο, εγω δεν το ριψοκινδυνευσα να τα βγαλω εξω μονη μου.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Λίζα η μόνη βοήθεια που μπορώ να προσφέρω στην έκκλησή σου είναι να φιλοξενήσω την πεθερά σου:tongue::tongue::tongue: στείλ'την Πάτρα να δει τ' αξιοθέατα:tongue:

Καλά μιλάμε μεγάλη γκαντεμιά για όλον τον κόσμο...γίνεται μια έκρηξη στην άλλη άκρη της Ευρώπης και την πληρώνεις εσύ στην Αθήνα...για γέλια και για κλάμματα:rolleyes:

TARA οι εξετάσεις της μικρής δηλαδή βγήκαν καλές?

Link to comment
Share on other sites

αφηστε τα κοριτσια!!!!

εχω γινει κυκλοθυμικη!!!!!

τη μια γελαω, την επομενη στιγμη φουντωνω και γινομαι τουρκος... και καποιες στιγμες καθομαι σαν το χαμενο και κοιταω στο κενο... :rolleyes:

απο την αλλη... οποια θελει να παρει τα παιδακια της και να ερθει στο circo medrano... κοβω εισητηρια!!!

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!!

εχω και τον αντρα μου να γελαει... και να λεει...

το μονο που λειπει ακομα ειναι να σκασει και κανας κομητης!!!:mad::x:x


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Λιζα τι να πω...τι λαχειο ηταν αυτο; και απο οσα ακουσα στις ειδησεις η σκονη ερχεται και στην Ελλαδα!Μετα δεν θα μπορουν να φυγουν απο Αθηνα!Ποσα ατομα εχεις;


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

ιουλια να σου ζησει το μωρακι σου!!!!!

κασσιανη μου αρεσει πολυ η ιδεα σου! αχ γιατι να μη μενω αθηνα? ΑΧ!

ειρηνακι να μη νιωθεις ασχημα.σε λιγους μηνες θα σταματησεις!;)

ναντινακι εγω ακιμα στο δωματιο μας την εχω κ ουτε ξερω ποτε θα την βγαλουμε!το σπιτι μας ειναι σαν μεζονετα και το δωματιο της μικρης βρισκεται στον επανω οροφο.επισης ακομα ξυπναει τη νυχτα να θηλασει...

λιζα γελαω ξεροντας οτι δεν ειναι καθολου αστειο αυτο που ζεις! αλλα γελαω!

ταρα αν πιστευα στο ματι πραγματικα θα'λεγα οτι την ματιαξαν!μα πως της ετυχαν ολα αυτα???:shock:

Link to comment
Share on other sites

εμεις τη μικρη την πηγαμε 15 ημερων στο δωματιο της, γιατι αφου δεν θηλαζα, αλλα αντλουσα, αρα ταιζα με μπιμπερο, δεν ειχε νοημα να ξυπναμε ολοι μαζι. Και ετσι μια σηκωνοταν ο ενας, μια ο αλλος. Ευτυχως στους 2 μηνες, εκοψε το βραδυνο ξυπνημα και απο τοτε κοιμαται σερι


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λιζάκι τραβάτε με κι ας κλαίω....να δούμε πότε θα μπεις σε τάξη να χλαρώσεις μετά από μετακόμιση και γαμοβάπτιση..

Μαριάννα μου καλά μέχρι τώρα,περιμένουμε την επ΄΄ομενη εξέταση...για να οριστικοποιηθεί η κατάσταση

ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!πήγαμε το απόγευμα για να δούμε το μενού για την βάπτιση,είχαμε ραντεβού 7 η ώρα,ο ιδιοκτήτης εκτός του ότι μας έστησε 40 λεπτά μου ανακοινώνει ότι είναι κλειστό το μαγαζί από άλλη βάπτιση..φεύγουμε παίρνουμε τηλέφωνο το φίλο μας που μας έκλεισε το μαγαζί και έγινε χαμός....σκοτώθηκαν μετά με τον ιδιοκτήτη και είπε αν θέλουμε να μας βάλει μαζί αλλά στο πιο κάτω επίπεδο και θα διαφέρουμε από την άλλη βάπτιση..είπα στον καλό μου οκ..να πας και να δεις τι εννοούν και να κανονίσεις και το μενού και τα λεφτά...αντιεπαγγελματίας ο μ...ς με την έδωσε πολύ!!!και δεν φταίει ο φίλος μας στάνταρ και το ξέρω γιατί πάντα είναι σπαθί στις κρατήσεις μας...μας βρήκε και αλλού σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα μπροστά thraki palace Μαριάννα το ξέρεις αλλά η τιμή ξεφεύγει 25 ευρώ το άτομο...δεν μπορούμε να ανταπεξέλθουμε..οπότε θα δούμε αύριο...

ρίχνει μια υπέροχα τρελή βροχή και για να ξεδώσω από το συμβάν ζύμωσα ζυμάρι για πίτσα...


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

η μικρή μου την μέρα κοιμάται στην κούνια της αλλά σαν βραδιάσει μαζί στο δωμάτιο της αγκαλίτσα...δεν με χαλάει καθόλου!!!!

Μριάννα πολύ ωραία η έκπληξη να τον χαίρεσαι και όσο για τη νονά σας τι να πω!!!!πολύ γκαντεμιά..κρίμα


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


TARA οι εξετάσεις της μικρής δηλαδή βγήκαν καλές?

Ναι, ηταν καλες. Το Τ4 το συνεχιζουμε φυσικα.

μας βρήκε και αλλού σε ένα ξενοδοχείο με πισίνα μπροστά thraki palace Μαριάννα το ξέρεις

Τι λες τωρα! Χλιδη!

καλημερα!!!!!!!!!

ταρα που εισαι με τις ωραιες σου εικονες?μου φτιαχνεις το πρωινο!

2344351gp95cg6hmp.gif

Καλημερα σας!

Περιμενουμε κοσμο το βραδυ, θα κανουμε μπαρμπεκιου, και πρεπει να βρω και κρητικα λουκανικα...επιθυμια του εορταζοντα!:rolleyes:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!

τι κανετε?

Καλα αυτο με το Ικα χαζομαρα δεν ειναι? Αν ερθουν δεν μπορουν να τους πουν οτι εισαι σε εξωτερικη δουλεια και να σε παρουν τηλεφωνο να ερθεις. Απαγορευεται να βγεις εξω δηλαδη? :confused:
Ειρήνη αν η αδεια(εξάμηνο υποθέτω) έληξε 8/4 εσύ λείπεις αδικαιολόγητα τόσες μέρες????

Οσο για το να σου κολήσει ένσημα πες τους ότι το ίκα βάζει πρόστιμο όταν δεν κολάνε ένσημα όχι όταν κολάνε(αν σε αναζητήσουν μπορεί να πει το πιο απλό είναι έγκυος ζαλιζόταν κ την έστειλα σπίτι της).....κ αφού σου χρωστάει χρήματα πες του εγώ δεν σας πίεσα για τα χρήματα που μου χρωστάτε ούτε πήγα στην επιθεώρηση εργασίας, πρέπει κ εσείς να με βοηθήσετε....σιχτιρι γύφτοι....:mad:

το ξερω αυτο που λετε..δηλαδη κ αν δουλευα θα ημουν 24 ωρεσ το 24 ωρο στο γραφειο?τελοσ παντων..

κ εστω κ εμπαινε μεσα το ικα κ με εψαχνε ,δεν θα μπορουσαν να με παρουν ενα τηλεφωνο να κατεβω?κακο του κεφαλιου τουσ!!!

απο εκει που θα του τα πληρωνα εγω τα ενσημα μου κ δεν θα ειχε καμια υποχρεωση περα απο το να μου τα κολλησει τωρα και εκεινοσ ο ιδιοσ θα τα πληρωσει αλλα και τον μισθο μου!!!!;)θα γυρισω για 3-4 μηνεσ!!ουσιαστικα 3 μηνεσ ενσημα χρειαζομαι για τα επιδοματα αλλα αν δεν παρω μετα καμια αναρρωτικη θα μεινω μεχρι αρχεσ αυγουστου που θα βγω στην αδεια κυησησ!!

αφηστε τα κοριτσια!!!!

εχω γινει κυκλοθυμικη!!!!!

τη μια γελαω, την επομενη στιγμη φουντωνω και γινομαι τουρκος... και καποιες στιγμες καθομαι σαν το χαμενο και κοιταω στο κενο... :rolleyes:

απο την αλλη... οποια θελει να παρει τα παιδακια της και να ερθει στο circo medrano... κοβω εισητηρια!!!

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!!

εχω και τον αντρα μου να γελαει... και να λεει...

το μονο που λειπει ακομα ειναι να σκασει και κανας κομητης!!!:mad::x:x

λιζακι μου ζεισ τον τελειο μηνα του μελιτοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!περα απο την πλακα κοριτσι μου κουραγιο!!!!!!!

α βρε συ πωσ δεν πατε στο ξενοδοχειο που σασ εκαναν δωρο (οι γερμανοι που συνεργαζεται ο αντρασ σου)και να τουσ αφησεισ στο σπιτι με τα παιδια????δεν ειναι κακη ιδεα!!;););)


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...