Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλημέρα και από εμένα,

εδώ έχει πέσει η δουλειά της αρκούδας και βέβαια με τέτοιο καιρό......... που και η όρεξη!!!!!!!:cool:

Εγώ ονειρεύομαι παραλίες.......... χα χα χα.....

Ναι όντως έχει πολύ ησυχία.........

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!!ωραια μερα μας εκανε σμρ!!καθαριζω φραουλιτσες κ μανγκο!δυστυχως ο ανανας μ ειναι αγουρος ακοαμ!!!εσεις τι κανετε???μιλησα κ με το γυναικολογο κ θα κανουμε υπερυχο απο τον επομενο μηνα!αυριο εχουμε να παμε κ για εξετασεις!να δουμε εφτιαξε το σπερμα καθολου!

  • Μου αρέσει 4

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Λοιπον κοριτσια μου...σας το λεω με ολη μου την ψυχη...οι ορμονες μου σε τιμες χαμηλης γονιμοτητας κ μετα απο αυτη τη μετρηση..ειμαι τελικα εγκυος! Με 3 μερες καθυστερηση κ χοριακη τη 2η μερα στις 1106 μοναδες. Ειμαι σιγουρη πως με βοηθησε το pregnacare his & her(ειναι θεραπεια 3 μηνων,το πηρα 2μιση) κ το inofert(το πηρα μολις ενα μηνα). Ρωτηστε τους γιατρους σας κ ξεκινηστε βιταμινες.Σας το λεω με ολη μου την ψυχη.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 μμμμ.... νόστιμο.... άντε με το καλό κορίτσι........ σου εύχομαι τέλεια αποτελέσματα.......:-)

@Μαρθα Κ αχ βρε Μαρθούλα μου...... όχι βρε κορίτσι μου.......τι είπαμε ότι είμαστε εδώ η μια για την άλλη......και επίσης είπαμε ότι δεν θα πέφτουμε στα πατώματα....... αφού ξέρεις πως και να είσαι ας πούμε για παράδειγμα είναι αρκετά νωρίς για να το κάνεις 5 μέρες πριν την περίοδο....... θα μπορούσε κάλλιστα να μην σου δείξει καν...... ξέρουμε ακριβώς την ωορρηξία και μπορείς να υπολογίσεις ακριβώς την περίοδο;;;;;;;;;;

@Angie trg μπράβο κορίτσι μου........ τέλεια νέα...... επιτέλους γίνεται η αρχή γιατί είχαμε μείνει λίγο στάσιμες...... χα χα χα...:roll:  Σου εύχομαι με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μπουμπουκάκι να κρατήσεις σε 9 μήνες στην αγκαλιά σου....... μπράβο με το καλό γλυκιά μου......... συγχαρητήρια.........:-P

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , Angie trg είπε:

Καλησπέρα. Λοιπον κοριτσια μου...σας το λεω με ολη μου την ψυχη...οι ορμονες μου σε τιμες χαμηλης γονιμοτητας κ μετα απο αυτη τη μετρηση..ειμαι τελικα εγκυος! Με 3 μερες καθυστερηση κ χοριακη τη 2η μερα στις 1106 μοναδες. Ειμαι σιγουρη πως με βοηθησε το pregnacare his & her(ειναι θεραπεια 3 μηνων,το πηρα 2μιση) κ το inofert(το πηρα μολις ενα μηνα). Ρωτηστε τους γιατρους σας κ ξεκινηστε βιταμινες.Σας το λεω με ολη μου την ψυχη.

Μπραβο αγαπη μου συγχαρητηρια να ενα θετικο νεο!!!!  Προσοχη λιγο τωρα ξεκινα φολικό οξύ και σε λιγες μερες θα ακουσεις και καρδούλα!!!! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie trg είπε:

Καλησπέρα. Λοιπον κοριτσια μου...σας το λεω με ολη μου την ψυχη...οι ορμονες μου σε τιμες χαμηλης γονιμοτητας κ μετα απο αυτη τη μετρηση..ειμαι τελικα εγκυος! Με 3 μερες καθυστερηση κ χοριακη τη 2η μερα στις 1106 μοναδες. Ειμαι σιγουρη πως με βοηθησε το pregnacare his & her(ειναι θεραπεια 3 μηνων,το πηρα 2μιση) κ το inofert(το πηρα μολις ενα μηνα). Ρωτηστε τους γιατρους σας κ ξεκινηστε βιταμινες.Σας το λεω με ολη μου την ψυχη.

Τι είπες τωωωρααα!!! Συγχαρητηρια! Δε σε περίμενα.μήπως σε είχαμε ξεχάσει; please. Πες τα όοολα! Συμπτώματα ,αν είδες ωορηξία. Τι είχες με τα ορμονικά κ πόσο καιρό προσπαθούσατε;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie trg είπε:

Καλησπέρα. Λοιπον κοριτσια μου...σας το λεω με ολη μου την ψυχη...οι ορμονες μου σε τιμες χαμηλης γονιμοτητας κ μετα απο αυτη τη μετρηση..ειμαι τελικα εγκυος! Με 3 μερες καθυστερηση κ χοριακη τη 2η μερα στις 1106 μοναδες. Ειμαι σιγουρη πως με βοηθησε το pregnacare his & her(ειναι θεραπεια 3 μηνων,το πηρα 2μιση) κ το inofert(το πηρα μολις ενα μηνα). Ρωτηστε τους γιατρους σας κ ξεκινηστε βιταμινες.Σας το λεω με ολη μου την ψυχη.

Τέλεια!!!Μπράβο κορίτσι μου χαρτικά πάρα πολύ!!;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Λοιπόν ήρθα να με κράξετε….

Δεν άντεξα πήρα πρεντικτορ σημερα πέντε μέρες πριν την περίοδο αρνητικό ή ψυχολογία μου χάλια κορίτσια…… 

Μάρθα μου όλες το έχουμε περάσει κ σε καταλαβαίνουμε.εγώ το πέρναγα για 2 χρόνια κ δεν ξέρω αν θα ξανακυλήσω... να είσαι αισιόδοξη κ να σκέφτεσαι οτι θα γίνει αμεσα αλλα όχι να ψάχνεις συμπτώματα. Εγω τα εχω νιώσει όλα. Κ όταν μια φορά δεν ένιωσα πάλι πιστευα οτι τότε ήμουν.κοίτα κ η εγκυούλα που έμεινε σκεφτόταν θετικά.μάζεψε δυνάμεις κ εδω είμαστε.ελπίζουμε αλλά δε θα μας ρίξει.ελπίζω αυτό να είναι το καλύτερο καλοκαίρι μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...