Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

8 hours ago, Vila είπε:

Γειά σας και από μένα! Χάθηκα λίγες μέρες γιατί είχα προβλημα με το ίντερνετ αλλά απόψε διάβασα όση από τη συζήτηση είχα χάσει! :cool:

Εγώ είμαι 30 και είμαι στον 3 κύκλο προσπαθειών και λέω κύκλο και όχι μήνα γιατί έχω τόσο μεγάλους κύκλους που η αναμονή είναι πολύ μεγαλύτερη από μήνα! Κορίτσια κι εγώ παίρνω τα ινοφερτ από τον Ιανουάριο. Ούτε κι εμένα μου είπε ο γιατρός ότι έπρεπε να είμαι νηστική! Να σας ρωτήσω κάτι άλλο.. τα παίρνετε μία ή δύο φορές την ημέρα?

@sonia@ εύχομαι να ακούσουμε υπέροχα νέα!! Να μας ανεβάσεις την ψυχολογία!!

@olivia 3  καλως ηρθες στο παρεάκι!

@caramel_83 και @elenakii22 σας στέλνω θετική ενέργεια!!!!

Καλημέρα @Vila   και εγώ εχω μεγάλους κύκλους έχω στην αριστερή μου ωθικη κάτι κύστες που εμφανίζονται και εξαφανίζονται μόνες τους όταν παίρνω κιλά μένουν στάσιμες και όταν πάλι τα χάνω  γρήγορα με στεριτηκες δίαιτες μενουν γενικά για να εχω σταθερο κύκλο πρέπει να είμαι στάσιμη στα κιλά μου και τώρα είμαι σε διατροφή έχω χάσει τα δέκα και θέλω αλλά δέκα να πάω εκει που είμαι καλά και με τον κύκλο μου… 

Link to comment
Share on other sites

Υψος έχω 1.70 και τώρα είμαι 77κιλα αλλά πρέπει να πάω 65 με 66 όπως δήποτε.. Είχα φτάσει 86 κιλά πρώτα… είχα περάσει πνευμονία πριν τρία χρόνια και έπρεπε να τρώω πολύ καλά γιατί έπαιρνα για ένα μήνα αντιβίωση 3000mg την μέρα εε μετά άνοιξε το στομάχι και συνέχισα το φαΐ.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου πως ειστε σημερα? εγω εχω πονοκεφαλο, τελικα το αραιο αιματακι που σας ειπα πρεπει να ηταν ωορηξια γιατι σημερα και καθαρη ειμαι και ενοχλησεις δεν εχω στην κοιλια οπως τις προηγουμενες μερες και χθες το βραδυ ενιωσα ενα τσιμπημα δυνατο στην δεξια πλευρα για 2-3 δευτερολεπτα, σημερα ειμαι καθαρη τουλαχιστον μεχρι τωρα:D 

εσεις πως ειστε?

@Μαρθα Κ κρατησου κοπελα μου 2 μερουλες σου εμειναν, νιωθεις τιποτα απο συμπτωματα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, caramel_83 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου πως ειστε σημερα? εγω εχω πονοκεφαλο, τελικα το αραιο αιματακι που σας ειπα πρεπει να ηταν ωορηξια γιατι σημερα και καθαρη ειμαι και ενοχλησεις δεν εχω στην κοιλια οπως τις προηγουμενες μερες και χθες το βραδυ ενιωσα ενα τσιμπημα δυνατο στην δεξια πλευρα για 2-3 δευτερολεπτα, σημερα ειμαι καθαρη τουλαχιστον μεχρι τωρα:D 

εσεις πως ειστε?

@Μαρθα Κ κρατησου κοπελα μου 2 μερουλες σου εμειναν, νιωθεις τιποτα απο συμπτωματα?

Από χθες τίποτα δεν νιώθω γαμώτο… άντε κοριτσάκι μου να μας πεις ευχάριστα νέα.… 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Από χθες τίποτα δεν νιώθω γαμώτο… άντε κοριτσάκι μου να μας πεις ευχάριστα νέα.… 

προηγείσαι γλυκια μου:wink: εχω εχω πολυυυυ μελλον ακομα εχω 12 μερες στο νερο:D 

ευχομαι ο Μαρτης να μην ειναι σαν τον Φεβρουαριο που δεν ειχαμε καμια εγκυουλα, ευχομαι να γεμισουμε θετικα τεστ αυτο τον μηνα:wub:

Link to comment
Share on other sites

@Μαρθα Κκ εγω 1.72 ειμαι!εχασες αρκετα μπραβο!να πας 65..θα ειναι καλυτερα!

@Olivia3 ειναι τσιμπημενα!ελπιζω να κανουν δουλεια!!

@caramel_83τουλαχιστον εσυ εκανες ωορρηξια!εεγω να δουμε αν θα κανω!!θα κανω τεστ κ σμρ να δουμε!

αντε κοριτσια να αρχισουν τα ευχαριστα!!!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, elenakii22 είπε:

@Μαρθα Κκ εγω 1.72 ειμαι!εχασες αρκετα μπραβο!να πας 65..θα ειναι καλυτερα!

@Olivia3 ειναι τσιμπημενα!ελπιζω να κανουν δουλεια!!

@caramel_83τουλαχιστον εσυ εκανες ωορρηξια!εεγω να δουμε αν θα κανω!!θα κανω τεστ κ σμρ να δουμε!

αντε κοριτσια να αρχισουν τα ευχαριστα!!!!!

ετσι πιστευω οτι εκανα με ολα αυτα, δεν εχω αποδειξη ομως με υπερηχο ή τεστ αλλα μονο με τα συμπτωματα, δεν ειχα ομως καθολου υγρα:huh:, εγω θα επιδιωξω και αποψε επαφη για πιο σιγουρια και ας γινει οτι ειναι να γινει

μακαρι ρε γμτ να εχουμε πολλα ++ αυτο τον μηνα, σημερα ποια μερα εισαι @elenakii22

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εννοειται πως δεν πιεζομαστε, αν οχι αυτον τον αλλον:wink:

παντως και σημερα να κανεις θα ειναι κυκλος 32-33 ημερων οποτε μεσα στα φυσιολογικα εισαι ακομα;)

συνηθως ποσο ειναι οι κυκλοι σου κατα μεσο ορο?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια σήμερα πήγα στο φαρμακείο να πάρω τεστ δεν άντεχα άλλο… έλα όμως που δεν είχε τεστ πριν την καθυστέρηση οπότε δεν πήρα λέτε να είναι κάποιο σημάδι αυτό να περιμένω λίγο ακόμα ??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσακι μου θα μπεις σε αλλο τρυπακι μετα αν κανεις τωρα τεστ, αν βγει τωρα αρνητικο που φυσικα ευχομαι το αντιθετο να βγει και να ειναι ενα τεραστιο +, αλλα αν βγει αρνητικο μετα θα σκεφτεσαι οπως ολες αυτο θα καναμε οτι μηπως ειμαι και δεν εδειξε ακομα, γιατι να πιεστεις τοσο ψυχολογικα και να μην περιμενεις  λιγο, ασε να περασει και η αυριανη και την Δευτερα πηγαινε στο μικροβιολογικο και κανε μια εξεταση χοριακη να σου δειξει σιγουρα ;)

εσυ ετσι κι αλλιως την Δευτερα δεν ειναι να αδιαθετησεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! :)

Εγώ είμαι 1,74 και 74 κιλά.. πριν το γάμο μου είχα φτάσει 67 και η αλήθεια είναι ότι είχε στρώσει κάπως ο κύκλος μου. Αλλά το καλοκαίρι με διακοπές και μετά στο γαμήλιο ταξίδι τα ξαναεβαλα δυστυχώς γιατί δεν πρόσεχα! Τώρα προσπαθώ να κόψω τα γλυκά και να ξανακατεβω.

Τα ινοφερτ εγώ τα βρίσκω μέσω ιντερνέτ γύρω στα 13- 14 ευρώ..Στο φαρμακείο της γειτονιάς που ρώτησα μου είπαν πάνω από 20ευρω! Πρωί και βράδυ παίρνετε η πρωί και απόγευμα? Φανταστείτε ότι ο γιατρός μου μου είπε δεν έχει καμία σημασία ποτε θα το παίρνεις! Και επίσης όλο το μήνα ή μέχρι την ωορρηξία? 

@Μαρθα Κ ναι να περιμένεις!! Σημάδι είναι!! :-D κάνε κουράγιο 2 μερουλες!!

@caramel_83 εύχομαι να ήταν η τυχερή σου μέρα χθες!

@elenakii22 εγώ συνήθως κάνω ωορρηξία την 20 μέρα οπότε ποτέ δεν ξέρεις!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...