Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

20 hours ago, Μαρθα Κ είπε:

Ελενάκι μου αύριο θα είσαι μια χαρά… ηρέμησε με κάποιο τρόπο και μην το σκέφτεσαι 

Μου βγάζεις κάτι πολύ θετικό σαν άνθρωπος να ξέρεις εσύ !!! @caramel_83

Αχ γλυκια μου σε ευχαριστω παρα παρα πολυ:oops::wub:  αντε 5 μερουλες εμειναν για το τεστακι:D

@elenakii22 κοριτσι μου κι εγω ειμαι της γνωμης περιμενε και ΑΝ αδιαθετησεις κανεις τοτε την εξεταση;)

@Olivia3 αντε βρε κοριτσια πολυ χαιρομαι που ειμαστε αρκετες 30αρες χιχι και τις 20αρες σας αγαπαμε μην στεναχωριεστε:P τωρα οσο για τα πονακια να ξερεις οτι τα συμπτωματα εγκυμοσυνης και περιοδου ειναι σχεδον ιδια, οποτε δεν απογοητευομαστε:wink:

ανεβαζω παλι το πινακακι να δουμε τις ημερομηνιες αναμονης

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6.Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1127!!!

7. Alekagala ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 7423 !!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. MagicLife 10/2/2017!!!

2. Angie trg 11/2/2017!!!

3. Elenisp 16-18/2/2017 !!!

4. μπουμπού92  18/2/2017 !!!

5. alexaeua 27/2/2017!!!

6. Μαρθα Κ 13/3/2017!!!

7. gianna81 14/3/2017!!!

8. maria dimitris 23/3/2017!!!

9. elenaki22 23/3/2017!!!

10. caramel_83  23/3/2017

11. giota@ 26/3/2017!!!

12. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

13. Vila 3/4/2017!!!

14. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

@Μαρθα Κ εισαι η πρωτη που περιμενουμε ;)

@Olivia3 αν θελεις πες μου ακριβως ποια ημερομηνια περιμενεις να σε βαλω κι εσενα στο τυχερο πινακακι

Οι εγκυουλες @mammylicious @leta87 @Zouzoumama @Garifalia1 @Alekagala και η πλεον μαμα της παρεας @sonia@ στειλτε μας μπολικη μπεμπεδοσκονη και θετικη ενεργεια να ανεβουμε ολες στην πανω λιστα μαζι σας:wub::wub:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

αρνητικο τεστακι ωορρηξια κ σμρ!!16η μερα!!μεγαλος κυκλος κ αυτος οπως φαινεται!!!να ρωτησω κατι τα κοριτσια που εχουν χρησιμοποιησει τεστ ωορρηξιας (αν ηταν κ hometest σαν αυτα ποθ εχω ακομα καλυτερα)ποση ωρα πρεπει να περιμενω για να δω μηπως βγει θετικο?αν ειναι θετικο αμεσως δεν θα γινει ροζ η γραμμη?

ειναι σαφεστατα αρνητικο απλα επειδη αχνοφαινεται η δευτερη γραμμη εχω την εξης απορια..υπαρχει περιπτωση να ηταν χθες θετικο κ απλα εγω με το που ανεβει κ γινει ροζ ολο προς τα πανω δεν περιμενω το πεταω..δλδ ουτε μισο λεπτο δεν το κοιταω...εννοειται οτι μπορει να εχω στις επομενες μερες απλα ποσο πρεπει να περιμενω για να διαβασω το αποτελεσμα..

20170309_151232.jpg

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

εκανα αλλο ενα..αρνητικο βγηκε απλα διαβασα τις οδηγιες κ τα εκανα λιιγο λαθος!!! χαχα..δε πειραζει!

20170309_153513.jpg

@Μαρθα Κ εγω λεω οχι γτ μπορει να δειξει αρνητικο κ να εισαι,οοποτε θα στενοχωρηθεις αδικα!!!υυπομονη κ θετικη σκεψη!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 minutes ago, elenakii22 είπε:

εκανα αλλο ενα..αρνητικο βγηκε απλα διαβασα τις οδηγιες κ τα εκανα λιιγο λαθος!!! χαχα..δε πειραζει!

20170309_153513.jpg

@Μαρθα Κ εγω λεω οχι γτ μπορει να δειξει αρνητικο κ να εισαι,οοποτε θα στενοχωρηθεις αδικα!!!υυπομονη κ θετικη σκεψη!!

Αγάπη μου αν θες την. Γνώμη μου άσε τα τεστάκια και από την μέρα που θα σου τελειωνει η περίοδος κάνε μέρα παρά μέρα έρωτα. Με τον άντρας και να δίνεις πολύ βάση από την μέρα που έρχεται στην 15 μέρα και έπειτα… ο γιατρός μου του είπα γι αυτα τα τεστ και μου είπε να μην τα εμπιστεύομαι και τόσο.. Έχεις δίκιο θα περιμένω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Μαρθα Κ είπε:

Αγάπη μου αν θες την. Γνώμη μου άσε τα τεστάκια και από την μέρα που θα σου τελειωνει η περίοδος κάνε μέρα παρά μέρα έρωτα. Με τον άντρας και να δίνεις πολύ βάση από την μέρα που έρχεται στην 15 μέρα και έπειτα… ο γιατρός μου του είπα γι αυτα τα τεστ και μου είπε να μην τα εμπιστεύομαι και τόσο.. Έχεις δίκιο θα περιμένω 

εχουμε επαφες μερα παρα μερα..ειπαμε ξεκινησαμε συστηματικα αυτον τον μηνα..απλα ειπα να τα δοκιμασω μιας κ εχω αστατους κυκλους!τα εχουν παρει κ κοριτσια απο εδω..κοιταξε ενα χρονο τωρα δεν εκανα τπτ (δεν ειχα κ επαφες μερα παρα μερα)..ειχα παρει ομως τα τεστ γτ ο κυκλος μου τον δεκεμβρη εφτασε 38...δεν νομίζω βέβαια να παρω αλλα αφου τελειώσουν..θα δω..δεν χανω κατι ομως!

εσεις ειχατε επαφη καθε 2η μερα?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, caramel_83 είπε:

@elenakii22 η @leta87 θα μπορει να σε βοηθησει πιστευω γιατι αυτη εκανε τεστακια πριν μεινει εγκυος ;) 

ναι το θυμαμαι απλα ειπα μηπως ξερει κ καμια αλλη!!!στα ιδια ειμαστε ε???

2 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

Ναι μέρα παρά μέρα αλλά αυτη την φορα κατάλαβα ποτέ ήταν οι μέρες μου γιατί ειχα πόνους και πολλά υγρά… και εγώ έχω κύκλο άστα να πάνε έχω φτάσει και 48 μέρες… 

μα κ εγω νομιζω οτι καταλαβαινω γτ εχω υγρα...απλα εχω αρκετες μερες υγρα κ ηθελα να δω ποτε ειναι η ωορρηξια!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Μαρθα Κ κοπελα μπυ εγω λεω να μην κανεις, ασε να περασει εστω 1 μερα καθυστερησης και κανεις τεστακι ;) αν παλι δεν μπορεις να κανεις υπομονη κανε καλυτερα μια χοριακη 

τα τεστ ακομα και τα clearblue που ειναι τα πιο ευαισθητα μειωνουν πολυ το ποσοστο τους για νωριτερα απο την καθυστερηση

κοιτα εδω  Μπορεί να χρησιμοποιηθεί 5 ημέρες πριν από την καθυστέρησή σας (δηλαδή 4 ημέρες πριν από την αναμενόμενη ημέρα έναρξης της περιόδου σας). Σε εργαστηριακές εξετάσεις, 98% των αποτελεσμάτων Έγκυος ανιχνεύθηκαν την ημέρα πριν από την αναμενόμενη ημέρα έναρξης της περιόδου, 97% ανιχνεύθηκαν 2 ημέρες νωρίτερα, 88% ανιχνεύθηκαν 3 μέρες νωρίτερα και 56% ανιχνεύθηκαν 4 ημέρες νωρίτερα από την αναμενόμενη ημέρα έναρξης της περιόδου.

5 minutes ago, elenakii22 είπε:

ναι το θυμαμαι απλα ειπα μηπως ξερει κ καμια αλλη!!!στα ιδια ειμαστε ε???

μα κ εγω νομιζω οτι καταλαβαινω γτ εχω υγρα...απλα εχω αρκετες μερες υγρα κ ηθελα να δω ποτε ειναι η ωορρηξια!

ναι εμεις μαζι θα περιμενουμε:D

εγω κοριτσια συμφωνα με τους 3 τελευταιους κυκλους μου που ηταν 24 και 25 μερες, χθες και σημερα ειναι η ωορηξια μου αλλα δεν εχω καθολου υγρα :huh: εχω ερθει σε επαφη αντιπροχθες, χθες και θα ερθω και αποψε πιστευω,σκεφτομαι αυτο τον μηνα μηπως και καταφερουμε το μερα παρα μερα μηπως πετυχουμε:-D

13 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

Ναι μέρα παρά μέρα αλλά αυτη την φορα κατάλαβα ποτέ ήταν οι μέρες μου γιατί ειχα πόνους και πολλά υγρά… και εγώ έχω κύκλο άστα να πάνε έχω φτάσει και 48 μέρες… 

εχεις πολυκυστικες?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα περιμένω να δουμε αν θα έρθει την δευτερα και την τρίτη θα πάρω τεστ… μέρα παρά μέρα θελει γιατί είναι ποιο δυνατό το σπέρμα του άντρα…. Άντε κορίτσια μου να γίνουμε μανούλες όλες μας ..ασχετο όταν μάθω ότι έμεινα έγκυος αμέσως πέταξα και το τσιγάρο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

οχι ειχα Κυριακή, Δευτέρα και Τετάρτη, την Τριτη ειμασταν ψόφιοι:D αν ειχα(Τεταρτη) χθες ωορηξια και οχι σημερα θελω να πιστευω οτι επειδη δεν ηρθα την Τριτη σε επαφη να μην επηρεασε τοσο, να προλαβε να γινει κατι με το χθεσινο:oops:

Link to comment
Share on other sites

@Μαρθα Κ στο τεστ ωορρηξια γραφει μερα παρα μερα αλλα οταν βγει θετικο την ιδια μερα κ τις δυο επομενες!αυτο με το τσιγαρο το γραφει μπερδεμενο...

@caramel_83 ναι μια χαρα ειναι!!!μμην ανησυχεις!ααπλα να συνεχισετε γτ ποτε δεν ξερεις!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...