Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@elenakii22 ναι αν ειναι ωορηξια(θα ρωτησω ομως και τον γιατρο μου οταν θα παω να δω τι θα μου πει) και τωρα εχω ενοχλησεις και λιγο αιματακι στο σκουπισμα, το βραδυ αν γυρισουμε νωρις  θα το επιδιωξω να γινει κατι και σημερα:wink:, εσυ πως εισαι σημερα απο το κρυωμα? απο επαφες πως πατε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

δεν ξερω τι να σου πω? η πρωτη μας επαφη αυτου του κυκλου ηταν την Κυριακη να εγινε τοσο γρηγορα εμφυτευση?χλωμο το κοβω, θα δειξει η συνεχεια και μεχρι τις 23 που περιμενω την περιοδο;):D

εσυ εισαι ενταξει σημερα?συνηλθες?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πιες κανενα ζεστο και χαλαρωσε σπιτακι σου:)

εγω εχω μια αλλη απορια που σκεφτηκα τωρα, αν ξερει καποια, εστω και αυτο το λιγο αιμα που εχω ειναι της ωορηξιας και δεν ειναι κατι ορμονικο η απορια μου ειναι το σπερμα μπορει να ζησει?δεν εξουδετερωνεται με το αιμα?:huh:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 hours ago, Alekagala είπε:

Εχω πλήρης γκάμα για καθε ειδος!!!! Αυτο που δε πρεπει ποτε να μου λειπει ειναι αντιβίωση!!!! 

Οτι ναναι..... αν και νομιζω πως ειναι αγορι.... Αγιος Γεώργιος αετός πολλα σημάδια στα ονειρα μου γιαυτο!!! Εχω ενα και ενα παντα ελεγα οτι η κορη μου θελω ναναι μια και μοναδικη πριγκιπισσα

Και εγώ χάρηκα για τον ίδιο λόγο όταν έμαθα ότι περιμένουμε μπέμπη!!!Η κόρη μου θα παραμείνει η μοναδική πριγκίπισσα του σπιτιού!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, caramel_83 είπε:

πιες κανενα ζεστο και χαλαρωσε σπιτακι σου:)

εγω εχω μια αλλη απορια που σκεφτηκα τωρα, αν ξερει καποια, εστω και αυτο το λιγο αιμα που εχω ειναι της ωορηξιας και δεν ειναι κατι ορμονικο η απορια μου ειναι το σπερμα μπορει να ζησει?δεν εξουδετερωνεται με το αιμα?:huh:

Μπορεί να ειναι ωορρηξίας αλλά μπορεί και εγκυμοσύνη που. Μακάρι να είναι η κολλητή μου πριν το τεστ είχε σταγόνες αίμα και τελικά ήραν έγκυος… 

49 minutes ago, elenakii22 είπε:

αρνητικο κ σμρ!!να δω που θα φτασω!

@caramel_83 βαλεμε 26 να ειμαι μεσα!!

Εγώ θα πήγαινα στον γυναικολόγο μου να μου βρίσκει της μέρες στανταρ που θα πάω αν. Συνεχίσω καιρό προσπάθειες και δεν μένω εύκολα γιατί έχω και εγω οτι να νε κύκλο.. 

@Alekagala  ..πολυ χάρηκα που το ακούσατε άντε να μάθουμε και τι φύλο είναι… εγώ κορίτσια σήμερα ξύπνησα με μία κούραση. Άλλο πράγμα και. Ενώ είχα κλείσει οχτώ ώρες ύπνο… ςιχαα και δύο σουβλιες στην μέση και αρκετές αναγουλες… τώρα θα δείξει φτάνουν οι μερες.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

7. Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1127!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. MagicLife 10/2/2017!!!

2. Angie trg 11/2/2017!!!

3. Elenisp 16-18/2/2017 !!!

4. μπουμπού92  18/2/2017 !!!

5. alexaeua 27/2/2017!!!

6. Μαρθα Κ 13/3/2017!!!

7. gianna81 14/3/2017!!!

8. Olivia3 15/3/2017!!!

9. maria dimitris 23/3/2017!!!

10. caramel_83  23/3/2017!!!

11. elenaki22 26/3/2017!!!

12. giota@ 26/3/2017!!!

13. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

14. Vila 3/4/2017!!!

15. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

@elenakii22 κοπελα μου σε αλλαξα, ειχα διαβασει ψαχνοντας για κατι (δεν θυμαμαι τι) στο αλλο φορουμ και μια κοπελα που εκανε τα τεστ ειχε γραψει οτι ποτε δεν της εδειξε θετικο και πιστευε πως δεν ειχε κανει ωορηξια σε εκεινο τον κυκλο και περιμενε την περιοδο ενω ειχε καθυστερηση, εκανε ενα τεστ εγκυμοσυνης μετα απο περιεργεια και ηταν εγκυος, μηπως δεν ειναι τοσο αυξημενη η ορμονη σου και δεν μπορει να το ανιχμευσει το τεστ? εσυ βεβαια συνεχισε να κανεις τα τεστακια και τις επαφουλες σου και βλεπεις στις 26 τι θα γινει:wink:

@Μαρθα Κ Μαρθούλα μου δεν πιστευω και δεν νομιζω να γινεται να ειναι εμφυτευσης διοτι την πρωτη επαφη αυτου του κυκλου την ειχαμε την Κυριακη, δεν νομιζω να γινεται σε 4-5 μερες εμφυτευση λενε για τουλαχιστον 1 εβδομαδα, εγω πιστευω οτι ειναι ή ωορηξια (ημερομηνιακα μου στεκει) ή καποια ανωμαλια(που πιο πολυ αυτο πιστευω γιατι δεν εχω υγρα ωορηξιας), αλλα δεν πτοουμαι, θα κανω και σημερα αγκαλιτσες,

Ξερει καμια σας αν το αιματακι αυτο το λιγο κανει κακο στο σπερμα?:huh:

Link to comment
Share on other sites


@Alekagala εχω μεγαλους κυκλους!το ξερω αυτο!δεν αγχωνομαι! 

@Μαρθα Κ τωρα ξεκινησα τα τεστ οποτε λεω να μην ξεκινησω ακομα τον γιατρο!

@caramel_83  διαβασα στις οδηγιες οτι σε καποιες κοπελες η LH δεν ανεβαινει πολυ η δεν κρατιεται ανεβασμενη αρκετη ωρα μπορει κ μονο 10 ωρες να ειναι υψηλα...γγραφανε οτι αν δεν βρεις θετικο τεστ στον επομενο κυκλο να κανω 2 την ημερα!ειμαι δοκιμαστηκα ακομα...θθα δω στις επομενες ημέρες!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Alekagala χαιρομαι πολυ που ακουσατε το σπορακι σας και ολα ειναι μια χαρα!! Υγεια πανω απ ολα! Και μενα με κοιτανε τα τελευταια 2 χρονια για ενα αυτοανοσο αλλα εχουμε μεινει σε σταθερο επιπεδο! ! Εγω δεν εχω κανενα συμπτωμα σημερα περα απο υο πρησμένο στηθος..σταματησα να τα κοιτάω..οτι ειναι να γινει ..θα γινει!!!

@elenakii22 τι ειναι η LH;

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Olivia3 ειναι η ωχρινοτροπος ορμονη..και η συγκεκριμενη ανιχνευεται στα τεστ ωορρηξιας!οοταν αυξηθει προκαλειται η ωορρηξια...τωρα βεβαια μιλαμε αν μια κοπελα εχει φυσιολογικες τιμες σε αυτην την ορμονη...υπαρχουν κοπελες που την εχουν μονιμα ανεβασμενη!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...