Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

21 minutes ago, Alekagala είπε:

Οχι μη το πάρεις.....  Σε λίγες ωρες θαναι τρεις μερες!!!!! Χαλάρωσε και βγες να κανενα καφεδακι η και κρασάκι!!!! 

Αντιστάθηκα πέρασα δύο φορές έξω από το φαρμακείο μετά διάβασα το μήνυμα σου και ήρθα σπίτι… περιμένω αλλα αν την δευτερα δεν έρθει τρίτη πρωί το κάνω οκ ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

41 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

Αντιστάθηκα πέρασα δύο φορές έξω από το φαρμακείο μετά διάβασα το μήνυμα σου και ήρθα σπίτι… περιμένω αλλα αν την δευτερα δεν έρθει τρίτη πρωί το κάνω οκ ??

Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες αν θα δίξει!!Εγώ στη κόρη μου το έκανα ακριβώς τη μέρα που περίμενα στο γιο μου 7 μέρες πριν και στο μωρό με 4 μέρες καθυστέρηση.καλυτερα κρατήσουν γιατί και να το κάνεις αν σου βγει αρνιτικο πάλι θα σε τρων τα φίδια μήπως δεν έδιξε γιατί το έκανες νωρίς!!!

4 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

Έξω βρέχει δεν σου κάνει όρεξη για έξω.. Σπιτάκι φαγητό και σερβαιβορ… λείπει και ο.αντρας μου χωριό… 

Κορίτσια από που είσαστε?? Εγώ από Αρκαδία.. 

Από Λάρισα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zouzoumama είπε:

Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες αν θα δίξει!!Εγώ στη κόρη μου το έκανα ακριβώς τη μέρα που περίμενα στο γιο μου 7 μέρες πριν και στο μωρό με 4 μέρες καθυστέρηση.καλυτερα κρατήσουν γιατί και να το κάνεις αν σου βγει αρνιτικο πάλι θα σε τρων τα φίδια μήπως δεν έδιξε γιατί το έκανες νωρίς!!!

Από Λάρισα.

Μακριά είμαστε.. Χι χι χι… είχα καθηγήτρια από Λάρισα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

Μακριά είμαστε.. Χι χι χι… είχα καθηγήτρια από Λάρισα.. 

Εγω έχω κουμπάρο από Αρκαδία!!!

15 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

Μακριά είμαστε.. Χι χι χι… είχα καθηγήτρια από Λάρισα.. 

Εγω έχω κουμπάρο από Αρκαδία!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Μαρθα ΚΚ κοπελα μου λιγες μέρες μείναν θα μάθεις και εύχομαι να είναι ενα τεραστίο ++++++ άντε σιγά σιγά να γεμίζουμε σπιτάκια...

@caramel_83 μου θα ρωτησω δίκιο εχεις και θα σας πω..το έχω διαβάσει και εγώ αυτό με την ωορρηξία πάντως άντε βουρ επαφουλες τότε και να μην σου ερθει ξανά η ξινή..

@Alekagala μιαμια χαρά κούκλα μου μεγάλωσε το μικρουλη σου και θα γίνει το μωρακι σου λογικό να ηρεμησες ΑΣΕ που ακούσιες και το πιο γλυκό τουκ τουκ..εγώ έχω τραβήξει σε βίντεο ολους τους υπερήχους μου να τους έχω ενθύμιο..

@elenakii22 και εσύ περιπου στη μέση είσαι όλες μαζί σας περιμένουμε άντε να φουσκωσετε και όλες μαζί ομορφιές μου...

  • Μου αρέσει 1

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, sonia@ είπε:

@Μαρθα ΚΚ κοπελα μου λιγες μέρες μείναν θα μάθεις και εύχομαι να είναι ενα τεραστίο ++++++ άντε σιγά σιγά να γεμίζουμε σπιτάκια...

@caramel_83 μου θα ρωτησω δίκιο εχεις και θα σας πω..το έχω διαβάσει και εγώ αυτό με την ωορρηξία πάντως άντε βουρ επαφουλες τότε και να μην σου ερθει ξανά η ξινή..

@Alekagala μιαμια χαρά κούκλα μου μεγάλωσε το μικρουλη σου και θα γίνει το μωρακι σου λογικό να ηρεμησες ΑΣΕ που ακούσιες και το πιο γλυκό τουκ τουκ..εγώ έχω τραβήξει σε βίντεο ολους τους υπερήχους μου να τους έχω ενθύμιο..

@elenakii22 και εσύ περιπου στη μέση είσαι όλες μαζί σας περιμένουμε άντε να φουσκωσετε και όλες μαζί ομορφιές μου...

Μακάρι αγάπη μου απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί..!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@elenakii22 δεν πιστεύω να έγινε πιο νωρίς η ωορρηξία σου??συνήθως κοπελα μου ποτε κανεις έχει ξανά αργήσει τόσο πολύ??

Μάρθα μου μακάρι φουλλ μωρουδοσκονη να κολλησετε όλες..

 


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα! Χάθηκα λίγες μέρες γιατί είχα προβλημα με το ίντερνετ αλλά απόψε διάβασα όση από τη συζήτηση είχα χάσει! :cool:

Εγώ είμαι 30 και είμαι στον 3 κύκλο προσπαθειών και λέω κύκλο και όχι μήνα γιατί έχω τόσο μεγάλους κύκλους που η αναμονή είναι πολύ μεγαλύτερη από μήνα! Κορίτσια κι εγώ παίρνω τα ινοφερτ από τον Ιανουάριο. Ούτε κι εμένα μου είπε ο γιατρός ότι έπρεπε να είμαι νηστική! Να σας ρωτήσω κάτι άλλο.. τα παίρνετε μία ή δύο φορές την ημέρα?

@sonia@ εύχομαι να ακούσουμε υπέροχα νέα!! Να μας ανεβάσεις την ψυχολογία!!

@olivia 3  καλως ηρθες στο παρεάκι!

@caramel_83 και @elenakii22 σας στέλνω θετική ενέργεια!!!!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...