Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, soth_26 είπε:

Ναι αλλα την εκανα 4 μερες πριν.. Εχτές περιμενα ακομα τίποτα, ε και λεω μπας και..Δε παίρνω και απολυτα σοβαρά τη χλωρίνη αλλα ποτε δε ξερεις. 

Δευτέρα περίμενα και να σου πω την αλήθεια μου φοβάμαι λιγο.. Θελω ισως καλυτερα να περασουν κανα 2 μερες ακόμα γιατι της τελευταιες φορες μου αργησε και κανα 2 μερες.. Αλλα ετσι ειπα να κανω να δω το πείραμα μακάρι τη να πω.. Αλλα με αρνητική χοριακη 4 μέρες πριν λες? 

δν δειχνει σε ολες η χοριακη τοσο νωρις .. εξαλλου εχεις κ διαφορα συμπτωματα απο οτι θυμαμαι . κανε ενα τεστακι αυριο το πρωι να δεις.. 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Θα κατεβω εκει στη ευβοια και θα της τραβηξω το αυτι! Μαρη σιγανοπαπαδιτσα εμ γκρινιαζες εμ ξηγιεσαι το τεστακι και γυρνας κ μας πετας την βομβα? Αντε κανε κανα τεστ το πρωι οπως πρεπει

 @alina80 σαμπανιες δεν ψωνισα παλι σουπερ θα τρεχω!

Συνεχιζεται το γουρι μας κοριτσια....!!!

Πες τα ντε, εμένα δεν με ακούει πια. 

Μην βιαστείς για το σούπερ, μας ξεπετάγονται οι γκαστρούλες σαν να μανιτάρια. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Θα κατεβω εκει στη ευβοια και θα της τραβηξω το αυτι! Μαρη σιγανοπαπαδιτσα εμ γκρινιαζες εμ ξηγιεσαι το τεστακι και γυρνας κ μας πετας την βομβα? Αντε κανε κανα τεστ το πρωι οπως πρεπει

 @alina80 σαμπανιες δεν ψωνισα παλι σουπερ θα τρεχω!

Συνεχιζεται το γουρι μας κοριτσια....!!!

ναι οντως ο Φεβρουαριος εχει αρκετα θετικα τεστακια..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Θα κατεβω εκει στη ευβοια και θα της τραβηξω το αυτι! Μαρη σιγανοπαπαδιτσα εμ γκρινιαζες εμ ξηγιεσαι το τεστακι και γυρνας κ μας πετας την βομβα? Αντε κανε κανα τεστ το πρωι οπως πρεπει

 @alina80 σαμπανιες δεν ψωνισα παλι σουπερ θα τρεχω!

Συνεχιζεται το γουρι μας κοριτσια....!!!

Ναι τεστ το πρωί οίκο οπωσδήποτε!!!

Λοιπον ο χρησμός μου έλεγε @alina80 και @Ungry girl μαζί θα μείνουν εγκυουλες!λοιπόν αν γίνει θα ανοίξω γραφείο μέντιουμ θα πάρω και την γιαγιά στο φουρνο της @Dimitr@17 και θα κάνουμε δουλειές!!έλα πάμε πάμε δυνατά!!!

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μακαρι μακάρι η χλωρίνη δεν επιασε παντος

Αννουλα τα καταφερες αυτη τη φορα...σταματα να σκεφτεσαι αρνητικά...κανε κ ενα αυριο ...να βεβαιωθεις...βαλτο κ προφιλ ναντο δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Ναι τεστ το πρωί οίκο οπωσδήποτε!!!

Λοιπον ο χρησμός μου έλεγε @alina80 και @Ungry girl μαζί θα μείνουν εγκυουλες!λοιπόν αν γίνει θα ανοίξω γραφείο μέντιουμ θα πάρω και την γιαγιά στο φουρνο της @Dimitr@17 και θα κάνουμε δουλειές!!έλα πάμε πάμε δυνατά!!!

Αν γίνει, τι να μας πει η γιαγιά της Δήμητρας! Νάτι και ξερό ψωμί. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι τεστ το πρωί οίκο οπωσδήποτε!!!

Λοιπον ο χρησμός μου έλεγε @alina80 και @Ungry girl μαζί θα μείνουν εγκυουλες!λοιπόν αν γίνει θα ανοίξω γραφείο μέντιουμ θα πάρω και την γιαγιά στο φουρνο της @Dimitr@17 και θα κάνουμε δουλειές!!έλα πάμε πάμε δυνατά!!!

Εισαι τεραστιο μεντιουμ τελικα 

@alina80 ετοιμασου


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι τεστ το πρωί οίκο οπωσδήποτε!!!

Λοιπον ο χρησμός μου έλεγε @alina80 και @Ungry girl μαζί θα μείνουν εγκυουλες!λοιπόν αν γίνει θα ανοίξω γραφείο μέντιουμ θα πάρω και την γιαγιά στο φουρνο της @Dimitr@17 και θα κάνουμε δουλειές!!έλα πάμε πάμε δυνατά!!!

Ουουου αλλο τπτ...ψωφαει για τετοια...για να.δουμε ομως θα πεσει σε μενα μεσα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...