Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Μην λειψω λιγο να πατε να γκαστρωθητε????!!!!!!!

Τι εγινε ρε παιδια θα με κανετε καρδιακια και ειμαι και σε κρισιμη ηλικια!!!!!

Μικρακι μου???? Τι βλεπουν τα ματακια μ???

Εκλαψαααα


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Πολυ φοβάμαι πως δεν συμβαίνει μια φορα και την προηγούμενη φορα αχνη ήταν η γραμμή

Σταμάτα τις σκεψεις αυτές σε παρακαλώ δηλαδή! Μόλις έχεις ένα θετικο τεστακι στα χέρια σου 4 μέρες πριν αδιαθετουσες! Που είναι οι σαμπάνιες γαμωτο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Ήταν αχνή αφού είχες καθυστέρηση την άλλη φορά!!αλλο το ένα άλλο το άλλο!!!ρε θα ανέβει σιγά σιγά μην σκέφτεσαι αρνητικά!!!

@MelinaFo πες της να μην σκέφτεται άσχημα!

Τι να πωωω μακαρι μου φενετε απίστευτο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Πολυ φοβάμαι πως δεν συμβαίνει μια φορα και την προηγούμενη φορα αχνη ήταν η γραμμή

βρε κ εμενα ηταν αχνη πριν την καθυστερηση !! να σου πω κ εγω ετσι σκεφτομουν σαν κ εσενα , αλλα μετα το ξανα σκεφτηκα κ λεω οτι ειναινα γινει θα γινει . εμεις απλα σκεφτομαστε θετικα!!! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Πολυ φοβάμαι πως δεν συμβαίνει μια φορα και την προηγούμενη φορα αχνη ήταν η γραμμή

Αφού το έκανες νωρίς τώρα βρε αγάπη μου!!πως  να μην είναι άχνη. ..από κάπου ξεκινάει κι αυτή η ορμόνη για να ανέβει. ..Μην είσαι απαισιόδοξη.  Όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Σταμάτα τις σκεψεις αυτές σε παρακαλώ δηλαδή! Μόλις έχεις ένα θετικο τεστακι στα χέρια σου 4 μέρες πριν αδιαθετουσες! Που είναι οι σαμπάνιες γαμωτο!!

Χαχαχαχαχα δεν μπορω να το χονεψω αλήθεια θα περιμενω υπομονετικα και σαμπανιες τη Πέμπτη παιδια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Πολυ φοβάμαι πως δεν συμβαίνει μια φορα και την προηγούμενη φορα αχνη ήταν η γραμμή

Την άλλη φορά η γραμμή ήταν άχνη με καθυστέρηση. Τώρα είσαι τέσσερις μέρες πριν την περίοδο. Στις 18-2 θα έχεις φτάσει την 29η μέρα του κύκλου. 

Να θυμησω ότι είσαι 10-11 μέρες μόλις μετά την ωορρηξία; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

βρε κ εμενα ηταν αχνη πριν την καθυστερηση !! να σου πω κ εγω ετσι σκεφτομουν σαν κ εσενα , αλλα μετα το ξανα σκεφτηκα κ λεω οτι ειναινα γινει θα γινει . εμεις απλα σκεφτομαστε θετικα!!! 

Το ξερω βρε αντα αλλα ολα περνανε απο το μυαλο μου το ξέρεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Την άλλη φορά η γραμμή ήταν άχνη με καθυστέρηση. Τώρα είσαι τέσσερις μέρες πριν την περίοδο. Στις 18-2 θα έχεις φτάσει την 29η μέρα του κύκλου. 

Να θυμησω ότι είσαι 10-11 μέρες μόλις μετά την ωορρηξία; 

Πες της τα ρε κούκλα μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Τις home test

αυτο δν ειναι κ τοσο ευαισθητο οσο αυτα που ειχαμε εμεις κ εδειξε!!!! εισαι καλε !!   προσεχε τωρα κ ασε το σεξ αυτες τις μερες..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

Μην λειψω λιγο να πατε να γκαστρωθητε????!!!!!!!

Τι εγινε ρε παιδια θα με κανετε καρδιακια και ειμαι και σε κρισιμη ηλικια!!!!!

Μικρακι μου???? Τι βλεπουν τα ματακια μ???

Χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Δεν εκανες ήδη χοριακη και είναι αρνητική όμως? Η σε μπερδευω με άλλη καινούρια κοπέλα?  Είστε και πολλές! 

Ναι αλλα την εκανα 4 μερες πριν.. Εχτές περιμενα ακομα τίποτα, ε και λεω μπας και..Δε παίρνω και απολυτα σοβαρά τη χλωρίνη αλλα ποτε δε ξερεις. 

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

αληθεια????? ετσι εγινε και σε μενα οταν ειχα θετικο τεστ.  αφου βρε κυριακη περιμενες ! κ εχουμε τριτη!!! κανε ενα τεστ να δεις ..

Δευτέρα περίμενα και να σου πω την αλήθεια μου φοβάμαι λιγο.. Θελω ισως καλυτερα να περασουν κανα 2 μερες ακόμα γιατι της τελευταιες φορες μου αργησε και κανα 2 μερες.. Αλλα ετσι ειπα να κανω να δω το πείραμα μακάρι τη να πω.. Αλλα με αρνητική χοριακη 4 μέρες πριν λες? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ήταν αχνή αφού είχες καθυστέρηση την άλλη φορά!!αλλο το ένα άλλο το άλλο!!!ρε θα ανέβει σιγά σιγά μην σκέφτεσαι αρνητικά!!!

@MelinaFo πες της να μην σκέφτεται άσχημα!

Θα κατεβω εκει στη ευβοια και θα της τραβηξω το αυτι! Μαρη σιγανοπαπαδιτσα εμ γκρινιαζες εμ ξηγιεσαι το τεστακι και γυρνας κ μας πετας την βομβα? Αντε κανε κανα τεστ το πρωι οπως πρεπει

 @alina80 σαμπανιες δεν ψωνισα παλι σουπερ θα τρεχω!

Συνεχιζεται το γουρι μας κοριτσια....!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...