Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 31 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι τεστ το πρωί οίκο οπωσδήποτε!!!

Λοιπον ο χρησμός μου έλεγε @alina80 και @Ungry girl μαζί θα μείνουν εγκυουλες!λοιπόν αν γίνει θα ανοίξω γραφείο μέντιουμ θα πάρω και την γιαγιά στο φουρνο της @Dimitr@17 και θα κάνουμε δουλειές!!έλα πάμε πάμε δυνατά!!!

Χαχαχαχα αν οντως βγει εγω θα χοριγησω το γραφειο στο λεω χαχααχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι οντως ειναι πολυ νωρίς εεε!! Αλλα εχω κατι πονακια και φοβάμαι 

Για πες τωρα. Πώς από το "την καθαρά δευτέρα θα έχω περίοδο" έφτασες να κάνεις τεστ; Είχες καμία έμπνευση; 

Παρεμπιπτόντως, αποχαιρετά τα τα ουζακι!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αννουλα τα καταφερες αυτη τη φορα...σταματα να σκεφτεσαι αρνητικά...κανε κ ενα αυριο ...να βεβαιωθεις...βαλτο κ προφιλ ναντο δουμε...

Μακαρι να το πέτυχα δυσκολεύομαι λιγο να το χωνέψω αλλά που θα παει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Μακαρι να το πέτυχα δυσκολεύομαι λιγο να το χωνέψω αλλά που θα παει

Οταν θα δεις το νουμετο της χοριακης δεν μπορει θα το πιστεψεις...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Τι θες να πεις? Χαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα κλαίω παλι

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

@Smile89 την έχεις παρεξηγήσει τη Μελίνα

Λες ε? 

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Για πες τωρα. Πώς από το "την καθαρά δευτέρα θα έχω περίοδο" έφτασες να κάνεις τεστ; Είχες καμία έμπνευση; 

Παρεμπιπτόντως, αποχαιρετά τα τα ουζακι!

Πλήγμα.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ellilaw είπε:

και να μην αγχωνεσε για τιποτε !!! ναι εισαι θετικη!!!! εγω σου λεω οτι εισαι !!! και μην πεις τιποτα ακομα ..κανε ενα το πρωι καο καν το δωρο στο αυντροφο αου αυριο!!!!!!!!!:mad:

Θα κανω μπα οχι δεν λεω ακομα κατι την παπια αν οντως ειμαι θα το μαθει σε καμια βδομαδα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Για πες τωρα. Πώς από το "την καθαρά δευτέρα θα έχω περίοδο" έφτασες να κάνεις τεστ; Είχες καμία έμπνευση; 

Παρεμπιπτόντως, αποχαιρετά τα τα ουζακι!

Χαχαχαχαχα πανε ουζακια πανε τα τσιγαρα τερμα ολα αλλα χαλάλι! Ειχα μια έμπνευση το πίστευα ετσι χορις λογο και λεω βρε δεν κανεις ενα!! Τοσο απλα εντωμεταξύ το οτι μιλάω σαν εγκυος με ξεπερνά αξιμα δεν τον ειδα με johny τον βγάλαμε χαχαχα

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

@Ungry girl νΑ μιληκω? 

Χαχα τι εννωεις μιλα!

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Οταν θα δεις το νουμετο της χοριακης δεν μπορει θα το πιστεψεις...

Τοτε θα το πιστέψω σιγουρα μονο τοτε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα πανε ουζακια πανε τα τσιγαρα τερμα ολα αλλα χαλάλι! Ειχα μια έμπνευση το πίστευα ετσι χορις λογο και λεω βρε δεν κανεις ενα!! Τοσο απλα εντωμεταξύ το οτι μιλάω σαν εγκυος με ξεπερνά αξιμα δεν τον ειδα με johny τον βγάλαμε χαχαχα

Χαχα τι εννωεις μιλα!

Μιλα ή αλλιως σωπα για παντα χαχαχα θα μας σκασεις κ συ

  • Χαχα 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα πανε ουζακια πανε τα τσιγαρα τερμα ολα αλλα χαλάλι! Ειχα μια έμπνευση το πίστευα ετσι χορις λογο και λεω βρε δεν κανεις ενα!! Τοσο απλα εντωμεταξύ το οτι μιλάω σαν εγκυος με ξεπερνά αξιμα δεν τον ειδα με johny τον βγάλαμε χαχαχα

Τι έπαφες είχες? Θυμάσαι τι μας έλεγες το ΣΚ... Αχ αχ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Κανω σαλατα φωτια! Ροκα μαρουλι τοματινι πεκορινο σαλτσα βαλσαμικου συκο τσια και γκοτζι μπερι! Θα γινει χαμος χαχαχα

Μελινακι μου!!! Δεν φτεω εγω εσυ φευγεις!! Που πας κατσε να δεις θα υπαρχει καμια εξελιξη μας παρατας για τα μπιφτέκια χαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Κανω σαλατα φωτια! Ροκα μαρουλι τοματινι πεκορινο σαλτσα βαλσαμικου συκο τσια και γκοτζι μπερι! Θα γινει χαμος χαχαχα

Τελεια θα ειναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...