Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

δν δειχνει σε ολες η χοριακη τοσο νωρις .. εξαλλου εχεις κ διαφορα συμπτωματα απο οτι θυμαμαι . κανε ενα τεστακι αυριο το πρωι να δεις.. 

Ναι κανε ετσι κ αλλιως εχεις καθυστερηση ετσι δεν ειναι?

Just now, Nati85 είπε:

Εύχομαι να πέσει μέσα!!! 

Σε πολλα εχει πεσει...για να.δουμε κ.σε αυτο...παντως το καλοκαιρι μου ειχε πει ιουλιο αυγουστο θα μεινεις εγκυος κ.εμεινα τον αυγουστο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Εμενα δεν μου μαγειρευει...δεν θελω αλλα δεν μου λεει κιολας...

εγω μαγειρευω μονη μου αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη θελω μπιφτεκια εδω κμια βδομαδα αλλα δεν μου αρεσει να τηγανιζω!! κ καθε φορα που παω μου λεει να  μας κανει!!!  αλλα της λεω οχι !! ε τωρα θα ειναι η  χαρα της .χαχαχα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 minutes ago, Ungry girl said:

Κοριτσακι μου σε ευχαριστώ μου δινεις μεγαλη ελπιδα με αυτο που λες πραγματικά

και να μην αγχωνεσε για τιποτε !!! ναι εισαι θετικη!!!! εγω σου λεω οτι εισαι !!! και μην πεις τιποτα ακομα ..κανε ενα το πρωι καο καν το δωρο στο αυντροφο αου αυριο!!!!!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

εγω μαγειρευω μονη μου αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη θελω μπιφτεκια εδω κμια βδομαδα αλλα δεν μου αρεσει να τηγανιζω!! κ καθε φορα που παω μου λεει να  μας κανει!!!  αλλα της λεω οχι !! ε τωρα θα ειναι η  χαρα της .χαχαχα

Μπιφτεκακια στην σχαρα κανω μαναμ ελα να σε ταισω χαχαχα το μωρο θελει μπιφτεκακι!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

εγω μαγειρευω μονη μου αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη θελω μπιφτεκια εδω κμια βδομαδα αλλα δεν μου αρεσει να τηγανιζω!! κ καθε φορα που παω μου λεει να  μας κανει!!!  αλλα της λεω οχι !! ε τωρα θα ειναι η  χαρα της .χαχαχα

Εσύ κυρία μου κεφτεδάκια θες μου φαίνεται...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

λοιπον @Ungry girl kai @soth_26 περιμενω νεα σας. πρεπει να βγω απο δω να δουλεψω λιγο ! αλλα θα μπω απογευμα ! 

@Smile89  εσυ πως εισαι κοριτσι μου? 

Εγινε κοριτσι, καλη συνεχεια!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ellilaw είπε:

και να μην αγχωνεσε για τιποτε !!! ναι εισαι θετικη!!!! εγω σου λεω οτι εισαι !!! και μην πεις τιποτα ακομα ..κανε ενα το πρωι καο καν το δωρο στο αυντροφο αου αυριο!!!!!!!!!:mad:

Ναι τέλεια ιδέα! Το καλύτερο βαλεντίνο θα περάσετε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι κανε ετσι κ αλλιως εχεις καθυστερηση ετσι δεν ειναι?

Σε πολλα εχει πεσει...για να.δουμε κ.σε αυτο...παντως το καλοκαιρι μου ειχε πει ιουλιο αυγουστο θα μεινεις εγκυος κ.εμεινα τον αυγουστο

Εχτές περιμενα και ακόμα τιποτα!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Μπιφτεκακια στην σχαρα κανω μαναμ ελα να σε ταισω χαχαχα το μωρο θελει μπιφτεκακι!

χαχαχα μου ανοιξες την ορεξη !!!!  εχω μια εντυπωση οτι θα τρωω μονο μπιφτεκια κ κεφτεδακια!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, soth_26 είπε:

Εχτές περιμενα και ακόμα τιποτα!! 

Ωραια κανε ενα αυριο...να σου φυγει κ η αγωνια...δεν θες να ξερεις το αποτελεσμα?οποιο κ αν ειναι αυτο'?

Just now, marillia είπε:

Μπράβο κορίτσια το 2018 μπήκε τέλειααααααααα!!!!!

@Nati85Νάτι μου θέλουμε επόμενες προβλέψεις!!!!Κασσάνδρα θα σε λέω από δω και πέρα!!!!!

Ναι ναι αναμενουμε τις επομενες προβλεψεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...