Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Μπορείς?  Άλλο τεστ έχεις?  Αύριο με πρωινά κι αν είναι έντονη σφαίρα για χοριακη! Εγώ αυτό θα έκανα! Μακαριιιι

Ναι εχω κι αλλα τεστ θα κανω αυριο πρωι πρωι αν ξανα βγει ετσι πεμπτη θα παω για χοριακη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εσυ @soth_26 πως εισαι σημερα?δεν κανεις ενα τεστακι αυριο?

Εχω λιγη συχνουρια, το πρωί κατι πονακια μια δεξια μια αριστερά βεβαια χαμηλή θερμοκρασία σήμερα.. Προσπαθω να συγκρατηθώ μεχρι τη παρασκευή χαχα... Παντως η χλωρίνη σε 20δευτερα από το κανονικό χρωμα ούρων έγινε πολυ πολυ σκούρο καφε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

@Ungry girl βαλε φωτό προφίλ γιατί με το link θα περιμένεις έγκριση. 

Τώρα εμένα ποιος συμμαζευουμε τα μυαλά μου να μην κάνω τεστ;

Χαχαχα Χαχαχα εγώ δεν στα συμμαζεύω.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ungry girl είπε:

Το μονι σιγουρα ειναι πως άσχετα οτι ειναι άχνη κοκκινοφερνει δεν ειναι γκρι!! Παιδια αυτα δε γίνονται!! Ναι βαση υπολογισμο τις @alina80 περιμενω 17 του μηνα

Ναι κι όμως γίνονται!!!θα δεις που όλα καλά θα πάνε!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

@Ungry girl βαλε φωτό προφίλ γιατί με το link θα περιμένεις έγκριση. 

Τώρα εμένα ποιος συμμαζευουμε τα μυαλά μου να μην κάνω τεστ;

Μην κάνεις τώρα. ..με πρωινά πρέπει. ..είσαι πριν την καθυστέρηση και δεν θα δείξει. .δώστε αύριο ραντεβού με την Άννα να το κάνετε ταυτόχρονα το πρωί! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

τι εδειξε??? δεν δειχνει σε ολες βεβαια ετσι!!! ενα πειραμα κανουμε !!  :P

Καλα σίγουρα εννοείται το εκανα απο περιέργεια και θα δείξει... Παντως μέσα σε 20δευτερα εγινε πολυ πολυ σκούρο καφε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου!!!!! Εδώ και μια ώρα διαβαζω τι έχετε γραψει..... βιβλίο ολόκληρο και θα πω ότι σας αγαπώ όλες..... 

1ον) @MelinaFo που σαι κούκλα μου ακόμη σούπερ?? 

2ον) @Ungry girl παρακολουθώ καθηλωμενη.... μα την παναγία!!!! Να σου πω πως ανεβαίνει η φωτο? 

Χαχαχχαα ελα δεν θα εχει αλλο σασπενς απο μενα τουλαχιατον αυριο παλι αχαχα!! Δεν κανω κατι αλλο τωρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα εγώ δεν στα συμμαζεύω.... 

Μμμμμμ. Δεν θα περίμενα κάτι καλύτερο από εσένα (πρόσεχε γιατί όλες θα σουρτουκευουνε το τριήμερο. Εγώ θα σου κάνω παρέα:-P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ρε ελενακι ειναι πολυ νωρίς θα απογοητευτω μηπως να περιμένω λίγες μερες ακομα!?

κανε ενα αυριο κ αναλογα πράττεις!!αν θες περιμενε μεχρι πεμπτη για να ειναι κ μεγαλυτερο το νουμερο!!τωρα οσο αφορα το πείραμα με την χλωρινη εγω το ειχα κανει ενω ημουν εγκυος κ αναλογα την ποσοτητα χλωρινης που έριχνα αλλαζε το αποτελεσμα!οποτε ασε τωρα αυτο το πειραμα κ μεινε στα τεστακια!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

@Ungry girl βαλε φωτό προφίλ γιατί με το link θα περιμένεις έγκριση. 

Τώρα εμένα ποιος συμμαζευουμε τα μυαλά μου να μην κάνω τεστ;

Κανε κανεεεεε!!!! Θα μπο μια απο τον υπολογιστή να δω

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Μμμμμμ. Δεν θα περίμενα κάτι καλύτερο από εσένα (πρόσεχε γιατί όλες θα σουρτουκευουνε το τριήμερο. Εγώ θα σου κάνω παρέα:-P

Χαχαχαχα αλινα ποτε περιμενεις εσυ?βρε κοριτσια τι γινεται ολες νωριτερα το καταλαβατε...πριν καν.εχετε καθυστερηση...αντε κ στα δικα μας οι υπολοιπες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...