Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Οχι μαναρι αυριο θα παωωωω!!! Με ανησυχεί οτι δεν σκουρινε και αλλο αλλα ας μην αγχωθω αλλο αυριο θα ξέρουμε

Μπορεί να μην σκουραίνει γτ ανεβαίνει ανά δύο μέρες! Κάνε αύριο χοριακη και θα σου φύγει το άγχος! Και εγώ περιμένω πως και πως την Παρασκευή!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , marillia είπε:

Kαλημέρα φίλες μου!!!!!!Χρόνια πολλάααααααα:-D!!!!!!!Σε μια ωρίτσα έχω γιατρό!!!Ξέρετε τι θυμήθηκα?Πριν χρόνια που πήγαινα στη γυναικολόγο μου για υπέρηχο και Παπ που έπρεπε να κατουριέμαι αχχαχααχα!!!!!

@Ungry girlΓλυκούλα μου και γω λέω αύριο το πρωί για χοριακούλα!!!!Οπώς είπε και η τζουτζούκα χτες μη κάνεις πολλά τεστάκια!!!!

Καλημερα μαρακι μου αυριο θα παω φοβαμαι βεβαια αλλα τι να κανω δεν μπορω αλλο αγονια

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Μπορεί να μην σκουραίνει γτ ανεβαίνει ανά δύο μέρες! Κάνε αύριο χοριακη και θα σου φύγει το άγχος! Και εγώ περιμένω πως και πως την Παρασκευή!

Παρασκευή πας για χοριακη??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μάντη είπε:

Ναι!!!!!

Αντε τωρα θα ειναι τεραστιο το νουμερακι σου θα δεις!!!

πρίν από 35 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ. Νομίζω ότι με το φακό του κινητού κάτι βλέπω. Μάλλον θα υπάρχει όμως εκ κατασκευής κάποιο σημάδακι που σκουραίνει άμα ανιχνεύσει την ορμόνη. Οπότε μάλλον αυτό βλέπω. 

Αλινααααα καλε που εισαι???? Πες μας σκουρινε φενεται πιο καθαρα που εισαι??????????

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, orianna είπε:

μην πτοεισαι..θα ερθει η ωρα που ολα θα γινουν..καπου μπορει να  εχει σκαλωσει η δουλεια προς το παρον αλλα θα το πιασετε που θα παει...βλεπω υπαρχει ρεντα στο φορουμ οποτε ευχομαι να εισαι στις επομενες εγκυμονουσες..

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!!

πρίν από 17 λεπτά , marillia είπε:

Kαλημέρα φίλες μου!!!!!!Χρόνια πολλάααααααα:-D!!!!!!!Σε μια ωρίτσα έχω γιατρό!!!Ξέρετε τι θυμήθηκα?Πριν χρόνια που πήγαινα στη γυναικολόγο μου για υπέρηχο και Παπ που έπρεπε να κατουριέμαι αχχαχααχα!!!!!

@Ungry girlΓλυκούλα μου και γω λέω αύριο το πρωί για χοριακούλα!!!!Οπώς είπε και η τζουτζούκα χτες μη κάνεις πολλά τεστάκια!!!!

Καλημέρα όλη μέραααα!! Γιατί έπρεπε να κατουριεσαι γλυκιά μου?

Σήμερα τον ερωτευμένων σε θέλω μαχητική!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Μακάρι γτ έχω άγχος που ήταν 20...

Βρε ηταν μικρο γιατι ήταν παρα παρα πολυ νωρίς και εγω γι αυτο δενωθελω να παω ο μεγαλος μου κυκλος ειναι 29αρις και σημερα ειμαι 25η μερα αν οαω μικργ θα βγει και εμενα μη σε αγχώνει!!!!

Link to comment
Share on other sites

@alina80 την έχω πατήσει με τον φακό πάντως.ειναι λεπτά τα τεστ και κάτι αχνοφαινεται συνήθως!μακάρι να μην είναι αυτό και να είναι θετικό εξάλλου είναι και λίγο νωρις ακόμη!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

Βρε ηταν μικρο γιατι ήταν παρα παρα πολυ νωρίς και εγω γι αυτο δενωθελω να παω ο μεγαλος μου κυκλος ειναι 29αρις και σημερα ειμαι 25η μερα αν οαω μικργ θα βγει και εμενα μη σε αγχώνει!!!!

Κορίτσια @Ungry girl @Μάντη μην ανησυχείτε επειδή το μάθατε νωρίς είναι τόσο κάτω. Όσο δεν έχετε περίδο αυτό το νουμεράκι μεγαλώνει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσια @Ungry girl @Μάντη μην ανησυχείτε επειδή το μάθατε νωρίς είναι τόσο κάτω. Όσο δεν έχετε περίδο αυτό το νουμεράκι μεγαλώνει!

Ναι το ξερω αλλα εγω ειμαι νωρίς ακομα για περιοδο

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Εγώ θα ξαναρωτησω αυτα τα τεστ που έκαναν τα κορίτσια της hometest απο πόση ώρα κ μετα λέει να μην τα λαμβανουμε υπόψιν? 

Μαναρι σου ειπαι η @Nati85 alla λέει να μη τα κοιτάμε μετα γιατι μπορει να ειναι γραμμη εξέτασης αλλα η γραμμη εξετμησης φευγει δεν μένει εμενα απο το χθεσηνο φενεται ακομα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...