Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου. 

Χαρούμενη ημέρα των ερωτευμένων! !!♡♡♡♡

@Ungry girlΑννουλα μου πολύ μπέρδεμα αυτά τα τεστ.  Δεν καταλαβαίνω. ..ξανακανε ένα την ημέρα που δεν περιμένεις. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Εύχομαι ενα πολυ μεγαλο νουμερακι περιμένουμε με αγονια

Καλημέρα κορίτσια μου ερωτιαρικα!!!! Να περάσετε πολυ όμορφα με τα αντρακια σας σήμερα!!! Κοροτσια εκανα μόλις αλλο ενα τεστακι και ειναι ακριβώς το ιδιο με.εχθές τοσο άχνη ουτε λιγο πιο εντονη!!! Όποτε θα καθυστερησω και τη χοριακη,!! Σας φιλωωω Καλημέρα!!!

Αννούλα καλημέρα! Καλύτερα να πας για χοριακη να ξέρεις τι σου γίνεται!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Εύχομαι ενα πολυ μεγαλο νουμερακι περιμένουμε με αγονια

Καλημέρα κορίτσια μου ερωτιαρικα!!!! Να περάσετε πολυ όμορφα με τα αντρακια σας σήμερα!!! Κοροτσια εκανα μόλις αλλο ενα τεστακι και ειναι ακριβώς το ιδιο με.εχθές τοσο άχνη ουτε λιγο πιο εντονη!!! Όποτε θα καθυστερησω και τη χοριακη,!! Σας φιλωωω Καλημέρα!!!

Καλημέρα μικρή μου. Μην σε ανησυχεί αυτό. Η ορμόνη αυξάνεται κάθε δύο μέρες. Μην καθυστερήσεις την χοριακή περισσότερο από Παρασκευή - άσε που μετά είναι τριήμερο. 

Καλημέρα όμορφες! Να περάσετε καλά σήμερα, πλησιάζει και τριήμερο. 

Εγώ άργησα να ξυπνήσω και περιμενω ξαπλωμένη να περάσει το μισάωρο από το Τ4. Είμαι διχασμένη για το αν θα κάνω τεστ ή όχι.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα μικρή μου. Μην σε ανησυχεί αυτό. Η ορμόνη αυξάνεται κάθε δύο μέρες. Μην καθυστερήσεις την χοριακή περισσότερο από Παρασκευή - άσε που μετά είναι τριήμερο. 

Καλημέρα όμορφες! Να περάσετε καλά σήμερα, πλησιάζει και τριήμερο. 

Εγώ άργησα να ξυπνήσω και περιμενω ξαπλωμένη να περάσει το μισάωρο από το Τ4. Είμαι διχασμένη για το αν θα κάνω τεστ ή όχι.

 

Καλημέρα!!!! Και εγώ μόλις πήρα το χαπακι! Ευτυχώς μου άναψε τα τζάκι ο αντρουλης μου πριν φύγει και τώρα το χαζεύω! Δεν χάνεις τίποτα να κάνεις ένα τεστακι! Ποια έχεις;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. 

Χαρούμενη ημέρα των ερωτευμένων! !!♡♡♡♡

@Ungry girlΑννουλα μου πολύ μπέρδεμα αυτά τα τεστ.  Δεν καταλαβαίνω. ..ξανακανε ένα την ημέρα που δεν περιμένεις. .

Αστα να πανε εμενα μου λες θα περιμενω 

πρίν από 10 λεπτά , Μάντη είπε:

Αννούλα καλημέρα! Καλύτερα να πας για χοριακη να ξέρεις τι σου γίνεται!

Θα παω αυριο ναι!!

πρίν από 7 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα μικρή μου. Μην σε ανησυχεί αυτό. Η ορμόνη αυξάνεται κάθε δύο μέρες. Μην καθυστερήσεις την χοριακή περισσότερο από Παρασκευή - άσε που μετά είναι τριήμερο. 

Καλημέρα όμορφες! Να περάσετε καλά σήμερα, πλησιάζει και τριήμερο. 

Εγώ άργησα να ξυπνήσω και περιμενω ξαπλωμένη να περάσει το μισάωρο από το Τ4. Είμαι διχασμένη για το αν θα κάνω τεστ ή όχι.

 

Ναι αλινακι θα παω αυριο κανε ενα τεστακι αυριο βρε να πανηγυρίσουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα!!!! Και εγώ μόλις πήρα το χαπακι! Ευτυχώς μου άναψε τα τζάκι ο αντρουλης μου πριν φύγει και τώρα το χαζεύω! Δεν χάνεις τίποτα να κάνεις ένα τεστακι! Ποια έχεις;

Τα hometest έχω. Δεν κρατήθηκαν έκανα. Αλλά πέντε λεπτά τώρα δεν το βλέπω να φιλοτιμείται να βγάλει καμία δεύτερη γραμμή...

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα τρελαθώ. Νομίζω ότι με το φακό του κινητού κάτι βλέπω. Μάλλον θα υπάρχει όμως εκ κατασκευής κάποιο σημάδακι που σκουραίνει άμα ανιχνεύσει την ορμόνη. Οπότε μάλλον αυτό βλέπω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ. Νομίζω ότι με το φακό του κινητού κάτι βλέπω. Μάλλον θα υπάρχει όμως εκ κατασκευής κάποιο σημάδακι που σκουραίνει άμα ανιχνεύσει την ορμόνη. Οπότε μάλλον αυτό βλέπω. 

Καλημερα.ισως απλα ειναι νωρις να δειξει..δεν νομιζω ο κατασκευαστης να κανε τετοιες τσαχπνινιες.ποτε αναμενεις?υπενθυμιζω οτι 4 μερες πριν αδιαθετησω clearblue μου βγηκε αρνητικο.Πολυ καλη επιτυχια!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι 12 μέρες από την ωορρηξία. Συνήθως στις 12 μέρες έρχεται περίοδος. Δεκέμβρη και Νοέμβρη όμως μου ήρθε περίοδος στις 15 μέρες από την ωορρηξία. Οπότε μέχρι και την Παρασκευή περιμένω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Σήμερα είμαι 12 μέρες από την ωορρηξία. Συνήθως στις 12 μέρες έρχεται περίοδος. Δεκέμβρη και Νοέμβρη όμως μου ήρθε περίοδος στις 15 μέρες από την ωορρηξία. Οπότε μέχρι και την Παρασκευή περιμένω. 

Νιωθεις τιποτα?διαφορετικο οπως εισαι συνηθως?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Εύχομαι ενα πολυ μεγαλο νουμερακι περιμένουμε με αγονια

Καλημέρα κορίτσια μου ερωτιαρικα!!!! Να περάσετε πολυ όμορφα με τα αντρακια σας σήμερα!!! Κοροτσια εκανα μόλις αλλο ενα τεστακι και ειναι ακριβώς το ιδιο με.εχθές τοσο άχνη ουτε λιγο πιο εντονη!!! Όποτε θα καθυστερησω και τη χοριακη,!! Σας φιλωωω Καλημέρα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα ερωτευμενακια!!! :wub::wub:

@Ungry girl να κανεις οπωσδήποτε την χοριακη ως την Παρασκευή. 

@alina80 αρκεί να έχει χρώμα κ να μην είναι γκρι. 

Νυσταζω ακόμη..... -_-

Γκρι δεν είναι. Αν βλέπω κάτι βεβαια και δεν κάνουν τα μάτια μου "γραμμούλες".

Καλημέρα χαμογελακι μου. Κοιμήσου άμα νυστάζεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...