Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , alina80 είπε:

Τα hometest έχω. Δεν κρατήθηκαν έκανα. Αλλά πέντε λεπτά τώρα δεν το βλέπω να φιλοτιμείται να βγάλει καμία δεύτερη γραμμή...

Δεν είναι και πολύ ευαίσθητο! Κάνε ένα αύριο με πρωινά ούρα!

πρίν από 14 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ. Νομίζω ότι με το φακό του κινητού κάτι βλέπω. Μάλλον θα υπάρχει όμως εκ κατασκευής κάποιο σημάδακι που σκουραίνει άμα ανιχνεύσει την ορμόνη. Οπότε μάλλον αυτό βλέπω. 

Θα τρελαθωωωω άντε να είναι θετικό και το δικό σου κοριτσάκι μου μακαριιιι!  Σημαδακια απο την κατασκευή δεν νομίζω να υπάρχουν! Φαίνεται σε φωτογραφία;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 24 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερα σας... @Ungry girl μαζι με τη χοριακη και προγεστερονη(για να ξερεις αν χρειαζεσαι ενισχυση).

Σημερα δε βρεχει..παραδοξως..μας επνιξε χτες..

Ναι θα κανω σε ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

@alina80 καλημέρα κοριτσάκια και ειδικά σε σενα. Αν κάτι βλέπεις κάτι υπάρχει! Στείλε και σε μενα τη φωτογραφία αν θες γνώμη αλλιώς αύριο επανάληψη! Θα ξετρελαθω αν το έπιασες κι εσύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

@soth_26 κορίτσι μου εύχομαι να έχεις μια θετική χοριακη. 

@alina80 έλα πμ μην φας ξυλο... 

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι!!! :)

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλή επιτυχία! Τι ώρα περιμένουμε αποτελέσματα;

Σε ευχαριστώ πολυ, κατα τις 11!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Ναι θα κανω σε ευχαριστώ!!!

Δεν πειράζει που δεν είναι πιο εντονη. Εγώ θα έκανα αύριο για να τα πάρω σίγουρα πριν το τριήμερο!!! Μην πας Παρασκευήκαι αν σε εχουν στην αναμονή 3 μέρες είναι too much!

Link to comment
Share on other sites

@alina80 πλακα μου κανεις αύριο και εσυ χοριακηηη δεν το πιστεύω ωωωω κατσε να δεις αν σκουρινει γιατι και εμενα δεν φενετε με τη μια καθαρα οσο περναει η ωρα φενετρ πιο εντονα μακαριιιιιι κοριτσακι μου παρεούλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

@alina80 πλακα μου κανεις αύριο και εσυ χοριακηηη δεν το πιστεύω ωωωω κατσε να δεις αν σκουρινει γιατι και εμενα δεν φενετε με τη μια καθαρα οσο περναει η ωρα φενετρ πιο εντονα μακαριιιιιι κοριτσακι μου παρεούλα

Άννα στείλε το τεστακι!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Δεν πειράζει που δεν είναι πιο εντονη. Εγώ θα έκανα αύριο για να τα πάρω σίγουρα πριν το τριήμερο!!! Μην πας Παρασκευήκαι αν σε εχουν στην αναμονή 3 μέρες είναι too much!

Οχι μαναρι αυριο θα παωωωω!!! Με ανησυχεί οτι δεν σκουρινε και αλλο αλλα ας μην αγχωθω αλλο αυριο θα ξέρουμε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

@alina80 πλακα μου κανεις αύριο και εσυ χοριακηηη δεν το πιστεύω ωωωω κατσε να δεις αν σκουρινει γιατι και εμενα δεν φενετε με τη μια καθαρα οσο περναει η ωρα φενετρ πιο εντονα μακαριιιιιι κοριτσακι μου παρεούλα

Στα πόσα λεπτα λέει να μην το λαμβανεις υπόψην αυτο? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα φίλες μου!!!!!!Χρόνια πολλάααααααα:-D!!!!!!!Σε μια ωρίτσα έχω γιατρό!!!Ξέρετε τι θυμήθηκα?Πριν χρόνια που πήγαινα στη γυναικολόγο μου για υπέρηχο και Παπ που έπρεπε να κατουριέμαι αχχαχααχα!!!!!

@Ungry girlΓλυκούλα μου και γω λέω αύριο το πρωί για χοριακούλα!!!!Οπώς είπε και η τζουτζούκα χτες μη κάνεις πολλά τεστάκια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...