Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 37 λεπτά , Smile89 είπε:

Αστα τώρα ξεκίνησαν κ οι κεραυνοί. Παει το ίντερνετ. Απο 3G Εχω μπει. 

Ένα σου λέω θέλω να τρώω συνέχεια μαρούλι με φρέσκο λεμόνι μονο. Καθόλου λαδί αλατι κλπ

Να τρως αρκεί να στο πλένουν πολύ καλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

@Μαρθα Κ Θα δείτε Μαρθουλα μου πολλά. Και σάκο και σποράκι, μπορεί και χτύπους! 

Τρίπολη είσαι; Πώς νόμιζα Αχαΐα; Το χάνω. 

Οχι, Τρίπολη τρίπολη. 

Just now, alina80 είπε:

Να τρως αρκεί να στο πλένουν πολύ καλά!

Ναι ο σύζυγος με ξυδακι.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δε σας είπα τα νεα μου αυριο κατα τις 11 θα εχω αποτελέσματα χοριακης... Σχόλασα πιο νωρίς και κοντα στη δουλεια μου ειναι ενας οικογενειακός φιλος γυναικολόγος γιατρός (εγω βεβαια δεν τον εχω σε πολυ εκτιμηση σα γιατρο) που μου γραφει τζάμπα αν θελω κάτι και πήγα και με έστειλε κατευθείαν 8 η ώρα σε ενα γνωστό του μικροβιολογικό και αυριο θα τα εχω :):) Για να δουμε λοιπον αν και μολις τωρα εβγαλα οτι εφαγα για βραδυνό... Κατα φαντασίαν ή πραγματικα? Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Vila είπε:

@Nati85 κοντεύεις.. όπου να ναι θα σκάσει το αυγουλάκι

Άντε να σκάσει να ναι και καλό!! Σάββατο δευτέρα Τρίτη επαφές.μηοως έπρεπε να αφήσω την σημερινή να έκανα μονο την αυριανή?

πρίν από 7 λεπτά , soth_26 είπε:

Κοριτσια δε σας είπα τα νεα μου αυριο κατα τις 11 θα εχω αποτελέσματα χοριακης... Σχόλασα πιο νωρίς και κοντα στη δουλεια μου ειναι ενας οικογενειακός φιλος γυναικολόγος γιατρός (εγω βεβαια δεν τον εχω σε πολυ εκτιμηση σα γιατρο) που μου γραφει τζάμπα αν θελω κάτι και πήγα και με έστειλε κατευθείαν 8 η ώρα σε ενα γνωστό του μικροβιολογικό και αυριο θα τα εχω :):) Για να δουμε λοιπον αν και μολις τωρα εβγαλα οτι εφαγα για βραδυνό... Κατα φαντασίαν ή πραγματικα? Χαχαχα

Για να δούμε εύχομαι θετική χοριακη!!έχεις καθυστέρηση καλά θυμάμαι?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , soth_26 είπε:

Κοριτσια δε σας είπα τα νεα μου αυριο κατα τις 11 θα εχω αποτελέσματα χοριακης... Σχόλασα πιο νωρίς και κοντα στη δουλεια μου ειναι ενας οικογενειακός φιλος γυναικολόγος γιατρός (εγω βεβαια δεν τον εχω σε πολυ εκτιμηση σα γιατρο) που μου γραφει τζάμπα αν θελω κάτι και πήγα και με έστειλε κατευθείαν 8 η ώρα σε ενα γνωστό του μικροβιολογικό και αυριο θα τα εχω :):) Για να δουμε λοιπον αν και μολις τωρα εβγαλα οτι εφαγα για βραδυνό... Κατα φαντασίαν ή πραγματικα? Χαχαχα

Μακάρι κορίτσι να δείς ένα μεγάλο νούμερο!! Περιμένουμε νέα το πρωί

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Άντε να σκάσει να ναι και καλό!! Σάββατο δευτέρα Τρίτη επαφές.μηοως έπρεπε να αφήσω την σημερινή να έκανα μονο την αυριανή?

Να είναι ολοστρόγγυλο και νεανικό! Χαχαχαχα 

Όχι βρε όσα περισσότερα υπάρχουν εκεί μέσα να το περιμένουν τόσο το καλύτερο!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vila είπε:

Μακάρι κορίτσι να δείς ένα μεγάλο νούμερο!! Περιμένουμε νέα το πρωί

Να είναι ολοστρόγγυλο και νεανικό! Χαχαχαχα 

Όχι βρε όσα περισσότερα υπάρχουν εκεί μέσα να το περιμένουν τόσο το καλύτερο!

Σε ευχαριστώ πολυυυυυ!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Μακάρι κορίτσι να δείς ένα μεγάλο νούμερο!! Περιμένουμε νέα το πρωί

Να είναι ολοστρόγγυλο και νεανικό! Χαχαχαχα 

Όχι βρε όσα περισσότερα υπάρχουν εκεί μέσα να το περιμένουν τόσο το καλύτερο!

Χαχαχαχα ναι!!! Ναι καλά λες να υπάρχει υλικό!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ηταν παρα παρα παρα πολυ αχνη... Αρα γ μενα μαλλον ηταν η εξατμισης... Θα πρεπε να βγει μπαμ θετικο αν ημουν... Το μονο π σκέφτομαι τωρα ειναι πως τα χε προσφορα τ φαρμακείο στα 10€ απο 15€ (2πλο κλιαρ μπλου?) οποτε λεω μηπως ειχε γινει καμια πατατα σ παρτιδα και θελαν να τα ξεφορτωθουν... 

@kido μου ηταν πολυ νωρίτερα η επαφη μου... Η τελευταία ηταν 12η μέρα νομίζω... Μετά έλειπε ο αντρας μου και αργησαμε ν ξαναεχουμε

Βρε @anemoni1989 αν ειδες αχνη γραμμη εισαι εγκυος...Ετσι ηταν εμενα την προηγουμενη φορα και ημουν εγκυος...Και στο λεω εγω που ειμαι συζυγος φαρμακοποιου οποτε κατι ξερω παραπανω για τα τεστ φαρμακειου..Κανε χοριακη αυριο κιολας! Εισαι σιγουρα εγκυος!

Κοριτσια σε τεσσερις μερες περιμενω να αδιαθετησω... Ειμαι πολυ περιεργη..Γενικα εχω πολυ εντονα ολα τα συμπτωματα περιοδου απλα αυτο που ειναι διαφορετικο και το ειχα και τις προηγουμες φορες ειναι σουβλιες στην δεξια ωοθηκη.. Θα δειξει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Nati85 είπε:

Άντε να σκάσει να ναι και καλό!! Σάββατο δευτέρα Τρίτη επαφές.μηοως έπρεπε να αφήσω την σημερινή να έκανα μονο την αυριανή?

Για να δούμε εύχομαι θετική χοριακη!!έχεις καθυστέρηση καλά θυμάμαι?

Σε ευχαριστώ...ναι κορίτσι μου καλα θυμάσαι!! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Τι κάνεις κοριτσακι?έκανες την β επιπέδου?έχω χάσει επεισόδια νομιζω.

3 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

 

Ναι κοριτσάκι μου.. Την έκανα χτες. Όλα πολύ καλά.τώρα αρχίσαμε τα ψωνια να προλάβουμε τις εκπτώσεις.εσύ τι κάνεις;


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , orianna είπε:

Ναι κοριτσάκι μου.. Την έκανα χτες. Όλα πολύ καλά.τώρα αρχίσαμε τα ψωνια να προλάβουμε τις εκπτώσεις.εσύ τι κάνεις;

Α μια χαρά!!μπράβο κορίτσι μου!!!με το καλό το μωράκι σου!

Εγώ εδώ τα ίδια και τα ίδια το παλεύω


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Nati85 είπε:

Α μια χαρά!!μπράβο κορίτσι μου!!!με το καλό το μωράκι σου!

Εγώ εδώ τα ίδια και τα ίδια το παλεύω

μην πτοεισαι..θα ερθει η ωρα που ολα θα γινουν..καπου μπορει να  εχει σκαλωσει η δουλεια προς το παρον αλλα θα το πιασετε που θα παει...βλεπω υπαρχει ρεντα στο φορουμ οποτε ευχομαι να εισαι στις επομενες εγκυμονουσες..


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, soth_26 είπε:

Σε ευχαριστώ...ναι κορίτσι μου καλα θυμάσαι!! 

Εύχομαι ενα πολυ μεγαλο νουμερακι περιμένουμε με αγονια

Καλημέρα κορίτσια μου ερωτιαρικα!!!! Να περάσετε πολυ όμορφα με τα αντρακια σας σήμερα!!! Κοροτσια εκανα μόλις αλλο ενα τεστακι και ειναι ακριβώς το ιδιο με.εχθές τοσο άχνη ουτε λιγο πιο εντονη!!! Όποτε θα καθυστερησω και τη χοριακη,!! Σας φιλωωω Καλημέρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...