Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 51 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Αδιαθέτησα σήμερα Ζουζουνα μου.... μπορεί να ήταν βιοχημική μπορεί Κ όχι. ΔΕΜ έχει σημασία τώρα! :)

Τελικά αδιαθέτησα σήμερα!

Παμε δυναμικα στον επόμενο κυκλο!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, μπουμπού92 είπε:

Αδιαθέτησα σήμερα Ζουζουνα μου.... μπορεί να ήταν βιοχημική μπορεί Κ όχι. ΔΕΜ έχει σημασία τώρα! :)

Τελικά αδιαθέτησα σήμερα!

Κοριτσι μου γλυκο σου ευχομαι τον επομενο μην να πετυχει.ολα καλ και μην στενοχωριεσαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, smaro30 είπε:

κορίτσι μου γλυκό συγγνώμη αν σου έδωσα ψεύτικες ελπίδες, ήταν ο ενθουσιασμός και δεν μπορώ να καταλάβω ήταν αχνη η γραμμούλα... Τέλος πάντων δεν έχει σημασία, μην το σκέφτεσαι καθόλου, πάμε για την επόμενη φορα, απλά δεν ήταν αυτή η τυχερή... Θετική σκέψη όλες μας κορίτσια!

Δε μου έδωσες ψεύτικες ελπίδες!! Πιστεύω στον επόμενο κύκλο!! :)

πρίν από 3 λεπτά , vikaki82 είπε:

Κοριτσι μου γλυκο σου ευχομαι τον επομενο μην να πετυχει.ολα καλ και μην στενοχωριεσαι

Σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Ελπίζω Να :)έρθει σύντομα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Smile89 @smaro30 @Beboula25 Ναι ναι μυρίζει μπεμπέ... Μόλις πήρα κ τη χοριακη και ήταν κάτι παραπάνω απο 3500 λογικά Δευτέρα που θα πάω γιατρό θα μου ζητήσει να ξανακάνω..

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Elfer είπε:

@Smile89 @smaro30 @Beboula25 Ναι ναι μυρίζει μπεμπέ... Μόλις πήρα κ τη χοριακη και ήταν κάτι παραπάνω απο 3500 λογικά Δευτέρα που θα πάω γιατρό θα μου ζητήσει να ξανακάνω..

Δυνατό ξεκίνημα μπράβο συγχαρητήρια!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , Elfer είπε:

@Smile89 @smaro30 @Beboula25 Ναι ναι μυρίζει μπεμπέ... Μόλις πήρα κ τη χοριακη και ήταν κάτι παραπάνω απο 3500 λογικά Δευτέρα που θα πάω γιατρό θα μου ζητήσει να ξανακάνω..

Τελεια...!!!συγχαρητηρια ...!!περιμενουμε νέα σου...!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elfer said:

@Smile89 @smaro30 @Beboula25 Ναι ναι μυρίζει μπεμπέ... Μόλις πήρα κ τη χοριακη και ήταν κάτι παραπάνω απο 3500 λογικά Δευτέρα που θα πάω γιατρό θα μου ζητήσει να ξανακάνω..

Άντε με το καλό να έχεις ευχαριστα νέα !!! Να πάνε όλα κατ' ευχήν !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elfer είπε:

@Smile89 @smaro30 @Beboula25 Ναι ναι μυρίζει μπεμπέ... Μόλις πήρα κ τη χοριακη και ήταν κάτι παραπάνω απο 3500 λογικά Δευτέρα που θα πάω γιατρό θα μου ζητήσει να ξανακάνω..

Εεεεεε τέλεια τι καλαααα!!! Μπρρρραβοοοο!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Elfer said:

@Smile89 @smaro30 @Beboula25 Ναι ναι μυρίζει μπεμπέ... Μόλις πήρα κ τη χοριακη και ήταν κάτι παραπάνω απο 3500 λογικά Δευτέρα που θα πάω γιατρό θα μου ζητήσει να ξανακάνω..

μπράβο κορίτσι μου! Τέλεια η χοριακή σου! Πόσες ημέρες είχες καθυστέρηση; Με το καλό να πας στον γιατρό και να έχει μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Να ρωτήσω ρε κορίτσια γιατι να ξανακάνεις χοριακή; Ακολουθούν συγκεκριμένη πρακτική και ζητάνε επανάληψη; Ρωτάω γιατι θυμάμαι εμένα δεν μου είχε ζητήσει επανάληψη, μου είπε να πάω στο ιατρείο και είδαμε αμέσως τον σάκο... 

Κορίτσια κάτι αρχίζει να γίνεται στο φορουμ, σιγά σιγά έχουμε εγκυμοσύνες!!! Με το καλό και στις υπόλοιπες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Elfer είπε:

@Smile89 @smaro30 @Beboula25 Ναι ναι μυρίζει μπεμπέ... Μόλις πήρα κ τη χοριακη και ήταν κάτι παραπάνω απο 3500 λογικά Δευτέρα που θα πάω γιατρό θα μου ζητήσει να ξανακάνω..

Καλημερα κοριτσι μου.συγχαρητήρια ολα να πανε καλα :-)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, smaro30 είπε:

μπράβο κορίτσι μου! Τέλεια η χοριακή σου! Πόσες ημέρες είχες καθυστέρηση; Με το καλό να πας στον γιατρό και να έχει μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Να ρωτήσω ρε κορίτσια γιατι να ξανακάνεις χοριακή; Ακολουθούν συγκεκριμένη πρακτική και ζητάνε επανάληψη; Ρωτάω γιατι θυμάμαι εμένα δεν μου είχε ζητήσει επανάληψη, μου είπε να πάω στο ιατρείο και είδαμε αμέσως τον σάκο... 

Κορίτσια κάτι αρχίζει να γίνεται στο φορουμ, σιγά σιγά έχουμε εγκυμοσύνες!!! Με το καλό και στις υπόλοιπες!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! 

Κοιτά στην 1η εγκυμοσύνη ειχα ξεκινήσει σε άλλη γιατρό και μου είχε ζητήσει και επαναληπτική στο 48ωρο. Τελικά τωρα μιλησα με τη γιατρό και μου είπε τη Δευτέρα να πάμε να με δει αν και εγώ υπολόγιζα να πάω στην 7η. Τώρα θεωρητικά είμαι 4ε5η. ΤΕΡ ήταν 1/8.

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια?εχω μια ερωτηση να κανω?οταν τελειωνει η ωορηξια μετα δεν βλεπουμε ασπρα πηχτα υγρα?εγω ειμαι 20ημερα του κυκλου κ ακομα ειναι διαφανα...μηπως δενεκαμα ωορηξια σε αυτον τον κυκλο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι κανετε κοριτσια?εχω μια ερωτηση να κανω?οταν τελειωνει η ωορηξια μετα δεν βλεπουμε ασπρα πηχτα υγρα?εγω ειμαι 20ημερα του κυκλου κ ακομα ειναι διαφανα...μηπως δενεκαμα ωορηξια σε αυτον τον κυκλο?

σ εχω απαντήσει κ στο άλλο θέμα  ,πάντως Ναι τα διάφανα προμηνύουν γόνιμες μέρες ,ωορρηξία.

On 5/9/2018 at 1:06 ΜΜ, μπουμπού92 είπε:

Αδιαθέτησα σήμερα Ζουζουνα μου.... μπορεί να ήταν βιοχημική μπορεί Κ όχι. ΔΕΜ έχει σημασία τώρα! :)

Τελικά αδιαθέτησα σήμερα!

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι,πάμε δυναμικά τον άλλο μήνα!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

σ εχω απαντήσει κ στο άλλο θέμα  ,πάντως Ναι τα διάφανα προμηνύουν γόνιμες μέρες ,ωορρηξία.

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι,πάμε δυναμικά τον άλλο μήνα!!!

Μα υπιτιθεται δεν εχω τελειωσει απο τις γονιμες ?αφου ειμαι 20η μερα κ εχω κυκλο 30ημερων?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μα υπιτιθεται δεν εχω τελειωσει απο τις γονιμες ?αφου ειμαι 20η μερα κ εχω κυκλο 30ημερων?

Δεν είναι τίποτα στανταρ, η ωορρηξια αλλάζει μέρα για πολλους λογους.Ουτε είναι σίγουρο πως σε κάθε κύκλο θα δούμε άσπρα πηχτά υγρα μετά από αυτή ασχέτως που είναι και αυτά φάση του κυκλου. Ανεξάρτητα από αυτό ενας γνωστός γυναικολογος λέει πως αν καποιες μερες μετά την ωορρηξια δούμε αυτά τα λευκα πηχτά που λες τότε σημαίνει πως δεν έχει γίνει σύλληψη. Αν ισχύει ή δεν ισχύει δεν το γνωρίζω. Αν γκουγκλαρεις σχετικά με τέτοια προφανως θα πέσεις επάνω σε αυτό το άρθρο. Συμπτωματικά όμως θα αναφέρω ότι σε όλες τις εγκυμοσυνες δεν είχα μετά την ωορρηξια πηχτά δεν είχα τίποτα απλά όσο πλησίαζα στις μερες που περίμενα είχα διάφανα και καποιες στιγμες κάπως γαλακτερα υγρα να το πω έτσι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...