Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι μπορεί κ ο κύκλος να πάει καμία φορά λίγο πιο μεγάλος,πάντως αν όταν περιμένεις περίοδο δεις έτσι υγρά σαν της ωορρηξίας ελαστικά λίγο είναι καλό.σημάδι για εγκυμοσύνη.

Εγώ πάντως μπεμπουλα σεβαστή την εγκυμοσύνη τα υγρά όντως σταμάτησαν μετά την ωορρηξία κ είχα λίγα άσπρα αλλά όχι πολύ πηχτα...όπου 3 μέρες πριν την περίοδο έγιναν λίγο ελαστικά κ φυσικά τα έχω ακόμα λίγο περισσότερα βέβαια.

Ουτε σημερα ειδα καμια αλλαγη στα υγρα...τι να πω δεν ξερω τι συμβαινει...συνηθως μετα τις γονιμες εβλεπα ασπρα κ πηχτα υγρα τωρα τπτ μονο κιγα διαφανα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

κορίτσια σας είχα πει ότι δεν είχα συμπτώματα ωορρηξίας γιατι υποθέτω ότι καθυστέρησε ίσως λόγω της αλλαγής του κύκλου από την προηγούμενη φορά;;; Με κύκλο 28 ημερών και πρώτη ημέρα περιόδου 23/08 κανονικά τώρα δεν θα πρέπει να είμαι στην ωορρηξία; Το στήθος μου από χθες πρήστηκε λίγο και έχω ενοχλήσεις περιόδου όπως πρήξιμο στη κοιλιά και πονάκια. Πάντως επαφές είχαμε 31/08, 02/09, 04/09 και χθες οπότε να υποθέσω ότι αυτές μάλλον είναι οι ημέρες;;;;

Δεν θέλω να πάρω τεστ ωορρηξίας γιατι με αγχώνουν πάρα πολύ αλλα εφαρμόζουμε σύστημα συχνών επαφών :-D :D :D

34 minutes ago, Dimitr@17 said:

Ουτε σημερα ειδα καμια αλλαγη στα υγρα...τι να πω δεν ξερω τι συμβαινει...συνηθως μετα τις γονιμες εβλεπα ασπρα κ πηχτα υγρα τωρα τπτ μονο κιγα διαφανα..

τα υγρά γενικώς είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης αλλά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Το ίδιο και εγω ζουζουνα τα ίδια είχα. Ομως τα έχω και χωρις να είμαι εγκυος. Προσωπικα δεν εμπιστεύομαι δεν στέκομαι και δεν μετράω τίποτα από αυτά ως στανταρ σύμπτωμα εγκυμοσυνης. Και αυτό γιατί έχω δει διαφορα σε εμενα οπως ένα παράδειγμα είναι ότι πριν πολύ καιρό λίγη ώρα πριν αδιαθετησω είχα ακριβως αυτά τα ελαστικά μάλιστα το είχα γράψει και στα κορίτσια στο άλλο θέμα. Έχω μείνει πέντε φορες εγκυος τις τρεις είχα σχεδόν τα ίδια και τις δυο τελευταιες τελείως διαφορετικά. Επιμένω πως κάθε περίπτωση και κάθε γυναίκα είναι διαφορετική και πως δεν έχουμε όλες οσες μείναμε τα ίδια συμπτώματα ούτε πριν το μάθουμε ούτε και μετά και νομίζω θα συμφωνήσεις με αυτό. Ένα μόνο κάπως το βλέπω θετικό ως σημάδι και είναι το στηθος που παραμένει πρησμένο μεχρι κ μετά την πάροδο της αναμενομενης παρόλο που στην προ τελευταία και αυτό το είχα γράψει δεν είχε πρηστεί καθόλου. Σαφως ομως μετρά και η εμπειρία σε εγκυμοσυνες δλδ μια γυναίκα όπως εσυ κ οσες έχουν ξανα μείνει μπορούν πιο εύκολα να εντοπίσουν τις οποιες διαφορές.

Πως πας εσυ με τις αναγουλες; Με την δυσκοιλιότητα τι έγινε με το σιρόπι συμηλθες καθόλου;  

Όλες μας εδώ μοιραζόμαστε τις ανησυχιες για τον ίδιο λόγο που αναφέρεις. Ότι θέλεις λέγε το εδώ να ξεσπας Χαχα.. Καλό υπόλοιπο σε λιγες μερες θα ξέρεις το αποτέλεσμα περιμενουμε! 

εννοείται κ συμφωνώ,ειδικά με τα υγρά είναι υποκειμενικό απλά σε μένα έτυχε τις 2 φορές από τις 3..την βιοχημική δεν την μετράω,εκεί είχα μόνο το στήθος λίγο πρησμένο κ πονούσε.πάντως γενικά Ναι το στήθος είναι σημάδι αλλά όχι τόσο στο πρήξιμο γιατί αν είναι 1η φορά οκ Ναι πρηζεται πολύ,αν είναι όμως 2η ή 3η κλπ τουλάχιστον σε μένα δεν πρηστηκε ειδικά αυτή την φορά που είχα θηλάσει πολύ τον 2ο απλά πονούσα πολύ στο στήθος κ ώρες ώρες μου έριχνε κ σουβλιες έντονες πλάι κ στην Μέση στο στήθος...

τώρα για τις αναγουλες καλά κρατούν,κ οι εμετοί επίσης..φοράω τα βραχιολακια κ λίγο έχουν βοηθήσει νομίζω..εχθές έκανα 2 σήμερα 1 προς το παρόν,,αλλά προσπαθώ να μην τρώω πια το πρωί που είμαι πολύ χάλια.

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ουτε σημερα ειδα καμια αλλαγη στα υγρα...τι να πω δεν ξερω τι συμβαινει...συνηθως μετα τις γονιμες εβλεπα ασπρα κ πηχτα υγρα τωρα τπτ μονο κιγα διαφανα..

Δεν πειράζει ,είπαμε κάθε μήνας καινούργιος κύκλος,πάντως λίγη υπομονή σε λίγες μέρες θα μάθεις κ εύχομαι να είναι ευχάριστα!

πρίν από 36 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια σας είχα πει ότι δεν είχα συμπτώματα ωορρηξίας γιατι υποθέτω ότι καθυστέρησε ίσως λόγω της αλλαγής του κύκλου από την προηγούμενη φορά;;; Με κύκλο 28 ημερών και πρώτη ημέρα περιόδου 23/08 κανονικά τώρα δεν θα πρέπει να είμαι στην ωορρηξία; Το στήθος μου από χθες πρήστηκε λίγο και έχω ενοχλήσεις περιόδου όπως πρήξιμο στη κοιλιά και πονάκια. Πάντως επαφές είχαμε 31/08, 02/09, 04/09 και χθες οπότε να υποθέσω ότι αυτές μάλλον είναι οι ημέρες;;;;

Δεν θέλω να πάρω τεστ ωορρηξίας γιατι με αγχώνουν πάρα πολύ αλλα εφαρμόζουμε σύστημα συχνών επαφών :-D :D :D

τα υγρά γενικώς είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης αλλά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;

κορίτσι μου να σ πω εγώ όταν ήμουν σε ωορρηξία ειδικά μετά την 2η γέννα πρηζοταν λίγο η κοιλιά μου κ μετα απο 2 μέρες είχα ενοχλήσει κ στο στήθος...οπότε συνεχίστε λίγο ακόμα τις επαφές για σιγουριά.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια σας είχα πει ότι δεν είχα συμπτώματα ωορρηξίας γιατι υποθέτω ότι καθυστέρησε ίσως λόγω της αλλαγής του κύκλου από την προηγούμενη φορά;;; Με κύκλο 28 ημερών και πρώτη ημέρα περιόδου 23/08 κανονικά τώρα δεν θα πρέπει να είμαι στην ωορρηξία; Το στήθος μου από χθες πρήστηκε λίγο και έχω ενοχλήσεις περιόδου όπως πρήξιμο στη κοιλιά και πονάκια. Πάντως επαφές είχαμε 31/08, 02/09, 04/09 και χθες οπότε να υποθέσω ότι αυτές μάλλον είναι οι ημέρες;;;;

Δεν θέλω να πάρω τεστ ωορρηξίας γιατι με αγχώνουν πάρα πολύ αλλα εφαρμόζουμε σύστημα συχνών επαφών :-D :D :D

τα υγρά γενικώς είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης αλλά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;

Περιμενω σε 10 μερες να αδιαθετησω αλλα δεν εχω κ πολλα υγρα απλα ειναι παντα διαφανα δεν εχουν αλλαξει υφη..εν τω μεταξυ επαφες ειχαμε καθε μερα σχεδον απο την 6ημερα του κυκλου...σημερα ριμαι 21η μερα

πρίν από 18 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

εννοείται κ συμφωνώ,ειδικά με τα υγρά είναι υποκειμενικό απλά σε μένα έτυχε τις 2 φορές από τις 3..την βιοχημική δεν την μετράω,εκεί είχα μόνο το στήθος λίγο πρησμένο κ πονούσε.πάντως γενικά Ναι το στήθος είναι σημάδι αλλά όχι τόσο στο πρήξιμο γιατί αν είναι 1η φορά οκ Ναι πρηζεται πολύ,αν είναι όμως 2η ή 3η κλπ τουλάχιστον σε μένα δεν πρηστηκε ειδικά αυτή την φορά που είχα θηλάσει πολύ τον 2ο απλά πονούσα πολύ στο στήθος κ ώρες ώρες μου έριχνε κ σουβλιες έντονες πλάι κ στην Μέση στο στήθος...

τώρα για τις αναγουλες καλά κρατούν,κ οι εμετοί επίσης..φοράω τα βραχιολακια κ λίγο έχουν βοηθήσει νομίζω..εχθές έκανα 2 σήμερα 1 προς το παρόν,,αλλά προσπαθώ να μην τρώω πια το πρωί που είμαι πολύ χάλια.

Δεν πειράζει ,είπαμε κάθε μήνας καινούργιος κύκλος,πάντως λίγη υπομονή σε λίγες μέρες θα μάθεις κ εύχομαι να είναι ευχάριστα!

κορίτσι μου να σ πω εγώ όταν ήμουν σε ωορρηξία ειδικά μετά την 2η γέννα πρηζοταν λίγο η κοιλιά μου κ μετα απο 2 μέρες είχα ενοχλήσει κ στο στήθος...οπότε συνεχίστε λίγο ακόμα τις επαφές για σιγουριά.

Μακαρι να εχω ευχαριστα..προς το παρον εχει πρηστει ελαχιστα το στηθος μου κ με πονανε οι θηλες μου...εγω παντως θα παω για το μπανακι μου στην θάλασσα το σκ να ξεχαστώ..χεχε

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elfer είπε:

Ναι Δευτέρα εχω ραντεβού. Οχι δε μου ζητησε να κανω επαναληπτική,υποθέτω την κάλυψε το νούμερο. Έχω λίγη αγωνία.. Τώρα για αυτό που ανέφερες παραπάνω,συμφωνώ με οσα λες απλα θα πρέπει η κάθε γυναικα να γνωρίζει κιολας το σωμα της και τα μνμτα που της δίνει και αυτό ειναι ισως πιο σημαντικό απ'όλα!!

Συμφωνώ απόλυτα πως πρέπει να γνωρίζουμε το σώμα μας και τις αντιδράσεις του γενικοτερα για πολλά θέματα. 

Με το καλό όλα θα είναι τέλεια!!

Αντε κοριτσια  με το καλό να έχουμε πολλά ευχάριστα για ολες μας ο Σεπτέμβρης να μπήκε με το δεξί!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μαμάδες και σε αυτές που επιθυμούν να γίνουν, το οποίο και εύχομαι να γίνει πολύ σύντομα. Είμαι νέα στο forum και θα χρειαστώ τα φώτα σας..

Το Μάιο σταμάτησα τα αντισυλληπτικα χάπια μετά απο 8 χρόνια χρήσης λόγω πολυκυστικων ωοθηκών.. Μάιο Ιούνιο και Ιούλιο ο κύκλος μου ήταν σταθερός 30 μέρες. Τελευταία περίοδος 31 Ιουλίου. Υπέθεσα ότι και τώρα ο κύκλος μου θα ειναι 30 μέρες κ προσεχαμε με το αγόρι μου τισ γονιμες μέρες δηλαδη απο τις 10-25 του μηνα περίπου(περισσότερες απο τις γονιμες για να είμαστε σχεδόν σίγουροι) Απο τις 26-1 Σεπτεμβρίου είχαμε ελεύθερη επαφή. Ελα ομως που στις 30 που περίμενα να μου έρθει δεν ήρθε. Τώρα έχω 8 μέρες καθυστέρηση και σκέφτομαι ότι οι γονιμες μου μπορεί να έχουν πέσει με τι μέρες που είχαμε ελεύθερη επαφή. Δηλαδή να είχα ωορηξια στις 26_01 του μήνα. Προς το παρόν τα συμπτώματα που έχω είναι μονο κάποια διάφανα υγρά απο χθες, ταχυκαρδία και δυσκολία στη αναπνοή χθες και σήμερα αφου ανέβηκα 4 ορόφους με τα πόδια  πόνους περιόδου και πονοκέφαλο. Τι πιστεύετε? Και πότε θα είναι καλύτερα να κάνω το τεστ; Σας ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να μην σας κούρασα! 

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Αφου εχεις μια βδομαδα καθυστερηση θεωρητικα γιατι δεν κανεις ενα τεστ? Οσα περιγραφεις θα μπορουσαν να ειναι και συμπτωματα εγκυμοσυνης! Απο οτι γνωριζω μετα απο μακροχρονια χρηση αντισυλληπτικων και με πολυκυστικες ο κυκλος δεν ειναι σταθερος οποτε δεν ειναι σταθερες και οι γονιμες! Δεν ειναι επιτυχημενος τροπος αντισυλληψης οπως αντιλαμβανεσαι να υπολογιζεις ημερολογιακα πιθανες γονιμες μερες! Ευχομαι οπως και να εξελιχθει μα ειναι αυτο που θες!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , stiliana είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μαμάδες και σε αυτές που επιθυμούν να γίνουν, το οποίο και εύχομαι να γίνει πολύ σύντομα. Είμαι νέα στο forum και θα χρειαστώ τα φώτα σας..

Το Μάιο σταμάτησα τα αντισυλληπτικα χάπια μετά απο 8 χρόνια χρήσης λόγω πολυκυστικων ωοθηκών.. Μάιο Ιούνιο και Ιούλιο ο κύκλος μου ήταν σταθερός 30 μέρες. Τελευταία περίοδος 31 Ιουλίου. Υπέθεσα ότι και τώρα ο κύκλος μου θα ειναι 30 μέρες κ προσεχαμε με το αγόρι μου τισ γονιμες μέρες δηλαδη απο τις 10-25 του μηνα περίπου(περισσότερες απο τις γονιμες για να είμαστε σχεδόν σίγουροι) Απο τις 26-1 Σεπτεμβρίου είχαμε ελεύθερη επαφή. Ελα ομως που στις 30 που περίμενα να μου έρθει δεν ήρθε. Τώρα έχω 8 μέρες καθυστέρηση και σκέφτομαι ότι οι γονιμες μου μπορεί να έχουν πέσει με τι μέρες που είχαμε ελεύθερη επαφή. Δηλαδή να είχα ωορηξια στις 26_01 του μήνα. Προς το παρόν τα συμπτώματα που έχω είναι μονο κάποια διάφανα υγρά απο χθες, ταχυκαρδία και δυσκολία στη αναπνοή χθες και σήμερα αφου ανέβηκα 4 ορόφους με τα πόδια  πόνους περιόδου και πονοκέφαλο. Τι πιστεύετε? Και πότε θα είναι καλύτερα να κάνω το τεστ; Σας ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να μην σας κούρασα! 

Κανε ενσ τεστακι με τοσες μερες καθυστερησης οποτε κ να το κανεις θα δειξει...γτ να εισαι μεσα στην αγωνια ?εσυ θελεις να είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολυ. Εκανα την Δευτέρα. Αλλά αν έγινε η γονιμοποίηση τις τελευταίες μέρες που δεν προσεχαμε δεν θα δείξει το τεστ αν το κανω τώρα. Δεν το είχαμε σχεδιάσει η αλήθεια αλλά αν έγινε θα το δεχτούμε με μεγάλη μας χαρά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2018 at 8:24 ΠΜ, Elfer είπε:

Αυτά τα άσπρα πηχτα υγρά που λες γίνονται λόγω της πάχυνσης του ενδομητρίου και αν συνεχίζουν μέχρι τις μέρες της αναμενόμενης πιθανότατα υπάρχει εγκυμοσύνη. Εγώ και στις 2 εγκυμοσύνες είχα λευκά πηχτα υγρά. Τώρα μάλιστα δεν ειχα κανένα άλλο σύμπτωμα πέραν των υγρών,ίσως κ κάτι λιγα τσιμπήματα στο στήθος,καμία σχεση με την πρώτη φορά όμως. Λοιπόν και τεχνικά τώρα,τα λευκά αυτά υγρά που ειναι πηχτα κ κολλωδη έχουν την ιδιότητα να "κλείνουν" τη μήτρα για να "κρατήσουν" μεσα το γονιμοποιημενο ωάριο. Τελείως μπακάλικα το λέω αλλα νομίζω καταλάβατε..

Μπήκα μετά από καιρό.. χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!! Καλά είχες καταλάβει ότι έρχεται το number 2! Είμαι σε γόνιμες κι εγώ τώρα, δεν μπαίνω πολύ γιατι προσπαθώ να μην αγχώνομαι συζητώντας το όλη την ώρα, αλλά λίγο η βαρεμάρα της δουλειάς λίγο η περιέργεια, υπέκυψα στον πειρασμό και κλεφτά διάβασα λιγες σελίδες μέχρι που είδα τα μηνύματά σου και τρελάθηκα μιλάμε!! Μπράβο κοριτσάρα!! Και με μια επαφή... σε βρίσκω σούπερ αποτελεσματική!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλή συνέχεια! Θα τα πούμε πάλι! Φιλιά!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Μπήκα μετά από καιρό.. χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!! Καλά είχες καταλάβει ότι έρχεται το number 2! Είμαι σε γόνιμες κι εγώ τώρα, δεν μπαίνω πολύ γιατι προσπαθώ να μην αγχώνομαι συζητώντας το όλη την ώρα, αλλά λίγο η βαρεμάρα της δουλειάς λίγο η περιέργεια, υπέκυψα στον πειρασμό και κλεφτά διάβασα λιγες σελίδες μέχρι που είδα τα μηνύματά σου και τρελάθηκα μιλάμε!! Μπράβο κοριτσάρα!! Και με μια επαφή... σε βρίσκω σούπερ αποτελεσματική!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλή συνέχεια! Θα τα πούμε πάλι! Φιλιά!

Καλημέρα κιντο μου!! Καλα να περνας!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , kido είπε:

Μπήκα μετά από καιρό.. χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!! Καλά είχες καταλάβει ότι έρχεται το number 2! Είμαι σε γόνιμες κι εγώ τώρα, δεν μπαίνω πολύ γιατι προσπαθώ να μην αγχώνομαι συζητώντας το όλη την ώρα, αλλά λίγο η βαρεμάρα της δουλειάς λίγο η περιέργεια, υπέκυψα στον πειρασμό και κλεφτά διάβασα λιγες σελίδες μέχρι που είδα τα μηνύματά σου και τρελάθηκα μιλάμε!! Μπράβο κοριτσάρα!! Και με μια επαφή... σε βρίσκω σούπερ αποτελεσματική!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλή συνέχεια! Θα τα πούμε πάλι! Φιλιά!

Καλημέρα!!! Σε Ευχαριστώ πολύ!!!!

Καλά κανεις κιντο μου μην μπαινεις καν αν βλέπεις οτι σε επηρεάζει...Ευχομαι απο καρδιάς να είναι ο τυχερός σου μήνας!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες μου .

Και εγώ μπαίνω οπότε μπορώ κ έχω ώρα. 

@Elfer συγχαρητήρια κορίτσαρα. Διάβασα λίγο πιο πάνω ότι το τσακωσες το σπορακι .

@kido @Beboula25 @Luckystars @nadiaki165 @fairy-mary @Smile89 @palmoira @P.L.L. @Dimitr@17 @giotitsa @MelinaFo @*ζουζουνα*!!!    και όποια κοπέλα ξεχνώ σας φιλώ γλυκά. Τι κάνετε εσείς?

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Flo flo είπε:

Καλημέρα όμορφες μου .

Και εγώ μπαίνω οπότε μπορώ κ έχω ώρα. 

@Elfer συγχαρητήρια κορίτσαρα. Διάβασα λίγο πιο πάνω ότι το τσακωσες το σπορακι .

@kido @Beboula25 @Luckystars @nadiaki165 @fairy-mary @Smile89 @palmoira @P.L.L. @Dimitr@17 @giotitsa και όποια κοπέλα ξεχνώ σας φιλώ γλυκά. Τι κάνετε εσείς?

Καλημέρα!!!!καλα είμαι εδώ βαρεμάρα στη δουλειά!!!!

  • Χαχα 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Flo flo είπε:

Καλημέρα όμορφες μου .

Και εγώ μπαίνω οπότε μπορώ κ έχω ώρα. 

@Elfer συγχαρητήρια κορίτσαρα. Διάβασα λίγο πιο πάνω ότι το τσακωσες το σπορακι .

@kido @Beboula25 @Luckystars @nadiaki165 @fairy-mary @Smile89 @palmoira @P.L.L. @Dimitr@17 @giotitsa @MelinaFo    και όποια κοπέλα ξεχνώ σας φιλώ γλυκά. Τι κάνετε εσείς?

@Flo flo εγω ειμαι πολυ καλα ψυχολογικα παρα πολυ καλα δοξασμενος ο Κυριος και η Παναγια !!!

Just now, nadiaki165 είπε:

Καλημέρα!!!!καλα είμαι εδώ βαρεμάρα στη δουλειά!!!!

@nadiaki165 χααχχαχαχαχα α ρε κοριτσι εδω στο σπιτι να δεις βαρεμαρα εχω βαλει ηδη 3 πληντυρια και θα κανω και ψαρι με πρασα

On 7/9/2018 at 1:32 ΜΜ, smaro30 είπε:

κορίτσια σας είχα πει ότι δεν είχα συμπτώματα ωορρηξίας γιατι υποθέτω ότι καθυστέρησε ίσως λόγω της αλλαγής του κύκλου από την προηγούμενη φορά;;; Με κύκλο 28 ημερών και πρώτη ημέρα περιόδου 23/08 κανονικά τώρα δεν θα πρέπει να είμαι στην ωορρηξία; Το στήθος μου από χθες πρήστηκε λίγο και έχω ενοχλήσεις περιόδου όπως πρήξιμο στη κοιλιά και πονάκια. Πάντως επαφές είχαμε 31/08, 02/09, 04/09 και χθες οπότε να υποθέσω ότι αυτές μάλλον είναι οι ημέρες;;;;

Δεν θέλω να πάρω τεστ ωορρηξίας γιατι με αγχώνουν πάρα πολύ αλλα εφαρμόζουμε σύστημα συχνών επαφών :-D :D :D

τα υγρά γενικώς είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης αλλά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;

@smaro30 αν ειναι κοριτσι να σου κατσει το σπορακι θα σου κατσει και χωρις να εισαι σε γονιμη ημερα παρε βαθια ανασα και χαλαρωσε θα δεις ειναι πιο ωραια ετσι 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...