Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

 

Πάρε τηλ τον γιατρο σου όχι τιποτα αλλο να σου βγάλει και τον φόβο και πες μας ..

Τον πήρα.με ρώτησε αν έχει κ αίμα μαζί.Του είπα οχι.βγάζει κ από τα δυο ?του λέω ναι.Μου λέει μάλλον ανέβηκε η προλακτινη σου. Δν είναι σημάδι εγκυμοσυνης αυτό.παρακολούθησε το μερικές μέρες λέει κ έλα να σου κάνω ψηλαφηση......Αυτό ήταν κορίτσια....Τώρα αγχωθηκα όσο δεν πάει!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

46 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

 

Πάρε τηλ τον γιατρο σου όχι τιποτα αλλο να σου βγάλει και τον φόβο και πες μας ..

Δεν ανέβηκε το ποστ που έκανα με τον γιατρο καλε?Που πήγε κ δν το βλεπω

1 minute ago, λουπιτα είπε:

Δεν ανέβηκε το ποστ που έκανα με τον γιατρο καλε?Που πήγε κ δν το βλεπω

Τον οηρα τον γιατρό.μαλλον η προλακτινη ανεβηκε λεει.θα παρακολουθησω λιγες μερες πως παει αν βγαζει κ θα παω να με δει κ να κανουμε αιματολογικες! Αποτι ξερω αν εχει ανεβασμενη προλακτινη δν μενεις εγκυος με τιποτα ομως......

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, λουπιτα είπε:

Δεν ανέβηκε το ποστ που έκανα με τον γιατρο καλε?Που πήγε κ δν το βλεπω

Τον οηρα τον γιατρό.μαλλον η προλακτινη ανεβηκε λεει.θα παρακολουθησω λιγες μερες πως παει αν βγαζει κ θα παω να με δει κ να κανουμε αιματολογικες! Αποτι ξερω αν εχει ανεβασμενη προλακτινη δν μενεις εγκυος με τιποτα ομως......

Κοριτσάκι  μου ηρέμησε ακόμα και αυτό να είναι θα κάνεις την θεραπεία σου και μετά ολα καλα… 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Μαρθα Κ είπε:

Κοριτσάκι  μου ηρέμησε ακόμα και αυτό να είναι θα κάνεις την θεραπεία σου και μετά ολα καλα… 

Αααααχχχχχχ κανεις λέει σχέδια και ο Θεός γελάει!!!!!! Όπως και να έχει εγω θα σας κρατάω ενημερες κ για το θέμα στήθους και για το τεστ που θα κάνω.υπομονή μέχρι το Σάββατο λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, λουπιτα είπε:

Αααααχχχχχχ κανεις λέει σχέδια και ο Θεός γελάει!!!!!! Όπως και να έχει εγω θα σας κρατάω ενημερες κ για το θέμα στήθους και για το τεστ που θα κάνω.υπομονή μέχρι το Σάββατο λοιπόν!

Έτσι αγάπη μου εδώ είμαστε η μία να στηρίζει την άλλη και. Στα εύκολα και στα δύσκολα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

45 minutes ago, λουπιτα είπε:

Πάντα!!!! Γυναίκες ενωμένες...Πότε νικημενες!!!! Χαχα

Κοριτσι μου η προλακτινη να μην σε φοβιζει τοοοοσο πολυ....ρυθμιζεται...απλα μην πιεζεις το στηθος σου δεν κανει..

Κοριτσια μου τι εγινε μια μερα εχω να μπω και διαβαζω τα νεα σας... @caramel_83 αστα να πανε με τον κυκλο μου δεν ξερω τι να κανω πλεον.. επειδη μπερδευτηκα ποιες ειναι να κανουν τεστακι?τι να περιμενουμε μεχρι το ΣΚ?

@elenakii22 κοπελαρα μου θυμησε μου αρχικα ποιες ωρες κανεις το τεστ?κατι δεν μου παει καλα με τις φωτο που ανεβασες...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γυριζω απο το γυμναστηριο!εχω κουραστει παρα πολυ σμρ...έχουμε παραλαβες στο μαγαζι κ τρεχω ολη μερα...ειμαι κομματια!!!εσεις τι κανετε?

@Wannabemommy 27 τα τεστ τα εκανα γυρω στις 2.30


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, elenakii22 είπε:

κοριτσια μου γυριζω απο το γυμναστηριο!εχω κουραστει παρα πολυ σμρ...έχουμε παραλαβες στο μαγαζι κ τρεχω ολη μερα...ειμαι κομματια!!!εσεις τι κανετε?

@Wannabemommy 27 τα τεστ τα εκανα γυρω στις 2.30

Παντα την ιδια ωρα?ο γιατρος μου ειχε πει πως πρεπει οταν τα κανουμε καθε μερα να ειναι παντα την ιδια ωρα για να προλαβαινει να διαβαζει σωστα το τεστ και να μην πεφτει η καμπυλη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 minutes ago, Wannabemommy 27 είπε:

Παντα την ιδια ωρα?ο γιατρος μου ειχε πει πως πρεπει οταν τα κανουμε καθε μερα να ειναι παντα την ιδια ωρα για να προλαβαινει να διαβαζει σωστα το τεστ και να μην πεφτει η καμπυλη..

ναι πάντα την ιδιααα!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, elenakii22 είπε:

ναι πάντα την ιδιααα!!

Μου εκανε πολυ εντυπωση ετσι οπως εμφανιστηκε...εγω προτεινω να μην σταματησεις...κανε 2 ακομα...να εισαι σιγουρη...μπορει να αργησες αυτη τη φορα...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wannabemommy 27 είπε:

Μου εκανε πολυ εντυπωση ετσι οπως εμφανιστηκε...εγω προτεινω να μην σταματησεις...κανε 2 ακομα...να εισαι σιγουρη...μπορει να αργησες αυτη τη φορα...

το δευτερο τεστ ειναι σημερινο!η γραμμη ειναι πιο αχνη...οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να τα συνεχισω!ενταξει δεν εκανα ωορρηξια!δεν πειραζει!τον επομενο μηνα!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια :D

που χαθηκατε ολες?

@λουπιτα κοριτσι μου μην αγχωνεσαι, ποτε σκεφτεσαι να πας στον γιατρο?

@Μαρθα Κ Μαρθουλα σου ηρθε? εγω σημερα ειμαι καθαρη απο καφε και περιμενω σημερα αυριο να ερθει:wink:

@Alekagala o μικρος σου πως ειναι?συνηλθε?εσυ πηγες να παρεις τις εξετασεις σου?

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, caramel_83 είπε:

Καλημερα κοριτσακια :D

που χαθηκατε ολες?

@λουπιτα κοριτσι μου μην αγχωνεσαι, ποτε σκεφτεσαι να πας στον γιατρο?

@Μαρθα Κ Μαρθουλα σου ηρθε? εγω σημερα ειμαι καθαρη απο καφε και περιμενω σημερα αυριο να ερθει:wink:

@Alekagala o μικρος σου πως ειναι?συνηλθε?εσυ πηγες να παρεις τις εξετασεις σου?

 

Καλημέρα Καλημέρα!!!Πώς είστε? Παρασκευή θα πάω!θα κάνω και χοριακη μια κ καλή για να δούμε! Στην αρχη χάρηκα οταν το είδα αντε λεω έγκυος ειμαι.Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι δν είναι σύμπτωμα αυτό. Θα σας πω νεότερα την Παρασκευή αγάπες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...