Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, caramel_83 είπε:

μεχρι να δεις κανονικο αιμα μην απογοητευεσαι, :wink:

 

Τώρα μπήκα στο ημερολόγιο και μέτρησα.Η 30 μερα είναι σήμερα.Για μέτρα από 21 Φεβρουαρίου να δεις.Καλά τόσο χαζή είμαι?Η Σήμερα η αυριο περίμενα.Καλά ήρθε η καημένη .Στην ώρα της

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 minutes ago, andrianni είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που με δεχτήκατε στην παρέα σας!Οι περισσότερες μες στην αγωνία βλέπω!τι τραβάμε!κ εγω @karamel_83 σήμερα κ το πολύ αύριο περιμένω. Το περίεργο είναι οτι δεν νιώθω κανένα πόνο περιόδου!

κοριτσι μου ολες χωραμε στην παρεουλα, να λεμε τα νεα μας και τις ανησυχιες μας :) ευχομαι να μην σου ερθει κοριτσι μου, τις αλλες φορες νιωθεις κατι?καποιες ενοχλησεις?

εγω πριν λιγο αρχισα να εχω λιγη ενοχληση στην κοιλια, μακαρι να ερθει και να ειναι οπως πρεπει γιατι πως τα εχω καταφερει τους 2 προηγουμενους κυκλους μαζι με την περιοδο την μια ειχα πυρετο την αλλη ημουν παλι μπουκωμενη:wacko:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, λουπιτα είπε:

Τώρα μπήκα στο ημερολόγιο και μέτρησα.Η 30 μερα είναι σήμερα.Για μέτρα από 21 Φεβρουαρίου να δεις.Καλά τόσο χαζή είμαι?Η Σήμερα η αυριο περίμενα.Καλά ήρθε η καημένη .Στην ώρα της

ναι σημερα εινα 30:( ολες το εχουμε παθει να μετρησουμε λαθος τις μερες, και παλι κατσε να δεις αν θα ειναι οπως πρεπει να ειναι η ροη:wink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, caramel_83 είπε:

ναι σημερα εινα 30:( ολες το εχουμε παθει να μετρησουμε λαθος τις μερες, και παλι κατσε να δεις αν θα ειναι οπως πρεπει να ειναι η ροη:wink:

Κανονικότατα θα πάει.άκου που σου λέω......με πονάει κ η κοιλιά τωρα!άντε πάλι από την αρχή! Τώρα να δεις ξεζούμισμα που θα φάει ο ψηλός.θα τον σακατεψω.!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουπιτα είπε:

Κανονικότατα θα πάει.άκου που σου λέω......με πονάει κ η κοιλιά τωρα!άντε πάλι από την αρχή! Τώρα να δεις ξεζούμισμα που θα φάει ο ψηλός.θα τον σακατεψω.!!!!!! 

χαχαχα μην του πεις τι τον περιμενει σε λιγες μερες και σου φυγει :P 

3 minutes ago, Wannabemommy 27 είπε:

Καλημερα κουκλες μου....αντε να μαθουμε ενα καλο νεο απο καποια γιαυτο το μηνα....να δωσει δυναμη και στις υπολοιπες...πως ειμαστε?

κοριτσακι εσυ τι κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Just now, caramel_83 είπε:

χαχαχα μην του πεις τι τον περιμενει σε λιγες μερες και σου φυγει :P 

Χαχαχαχαχαχα πουθενα δεν πάει!!!!!χαχαχαχαχχαχα αντε να κτίσουμε κανένα ευχαριστο κοριτσιααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι θα κανω με εσας δεν σας προλαβαίνω με τιποτα!!!! 

Οι εξετασεις φυσιολογικοτατες...  Αντε τον επομενο να παμε για την αυχενικη να βγει και αυτη καλη για να το ανακοινωσω.  Ο μικρος μια χαρα ειναι ψιλομαλακωνει ο βήχας του!  Μολις πηρα και τη κορη σπιτι γιατι σήμερα σχολασαν νωρις λογω ελέγχων....  Αριστη σε σε ολα της αλλα αφαιρειτε συνεχεια και μεσα στη ταξη αλλα και στο σπιτι οταν κανει τις ασκήσεις της.... Ειναι μικρούλα και τους φαινονται τοσα πολλα γιαυτο βαριούνται και ευκολα. 

Λουπιτα μου κάτσει να σου ερθει κανονικα η περίοδος και βλεπουμε....  Οσο για το στήθος αν ειναι προλακτινη διορθωνεται

  • Μου αρέσει 2

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, caramel_83 είπε:

Pepe_le_Pew_and_Penelope.jpg

 

 

κοριτσια οταν μας τελειωνει η περιοδος ετσι ειμαστε στους καημενους τους αντρες μας χαχαχαχα:lol::lol:

Χαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχα ελιωσα χαχαχαχχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα ιδια στην αναμονη....ποσο σας ζηλευω να ξερατε που ξερετε ποτε θα σας ερθει...κανενα συμπτωμα απο τιποτα δεν εχω...και ολοι ρωτανε ποτε θα κανετε παιδι και αντε ακομα κοντευετε 2 χρονια παντρεμενοι..και τετοια...εχω κουραστει...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, caramel_83 είπε:

Pepe_le_Pew_and_Penelope.jpg

 

 

κοριτσια οταν μας τελειωνει η περιοδος ετσι ειμαστε στους καημενους τους αντρες μας χαχαχαχα:lol::lol:

Χαχαχα εκλαψα...

5 minutes ago, Alekagala είπε:

Τι θα κανω με εσας δεν σας προλαβαίνω με τιποτα!!!! 

Οι εξετασεις φυσιολογικοτατες...  Αντε τον επομενο να παμε για την αυχενικη να βγει και αυτη καλη για να το ανακοινωσω.  Ο μικρος μια χαρα ειναι ψιλομαλακωνει ο βήχας του!  Μολις πηρα και τη κορη σπιτι γιατι σήμερα σχολασαν νωρις λογω ελέγχων....  Αριστη σε σε ολα της αλλα αφαιρειτε συνεχεια και μεσα στη ταξη αλλα και στο σπιτι οταν κανει τις ασκήσεις της.... Ειναι μικρούλα και τους φαινονται τοσα πολλα γιαυτο βαριούνται και ευκολα. 

Λουπιτα μου κάτσει να σου ερθει κανονικα η περίοδος και βλεπουμε....  Οσο για το στήθος αν ειναι προλακτινη διορθωνεται

Κοριτσαρα μου απολαυσε το...ολα καλα θα ειναι..να χαιρεσαι τα αστερακια σου...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wannabemommy 27 είπε:

Εγω τα ιδια στην αναμονη....ποσο σας ζηλευω να ξερατε που ξερετε ποτε θα σας ερθει...κανενα συμπτωμα απο τιποτα δεν εχω...και ολοι ρωτανε ποτε θα κανετε παιδι και αντε ακομα κοντευετε 2 χρονια παντρεμενοι..και τετοια...εχω κουραστει...

κοριτσι μου εχεις σκεφτει να συζητησεις με τον γιατρο σου να σε παρακολουθησει λιγο με υπερηχο να δειτε που βρισκεσαι?

αυτο το πραγμα με το ποτε θα κανετε παιδι και αντε καντε ενα κτλ πολυ με εκνευριζει, εγω οταν μου λενε ετσι τους λεω δεν ειμαστε εμεις για παιδια και το βουλωνουν δεν ξερουν  τι να απαντησουν

 

 

 

χθες το βραδυ οταν γυρισα του λεω για να τον πειραξω γιατι σημερα αυριο ερχεται : "Ρε αγαπη νομιζω πως εχω υγρα ωορηξιας" 

και με κοιταξε ετοιμος να βαλει τα κλαματα χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...