Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, λουπιτα είπε:

Καλημέρα Καλημέρα!!!Πώς είστε? Παρασκευή θα πάω!θα κάνω και χοριακη μια κ καλή για να δούμε! Στην αρχη χάρηκα οταν το είδα αντε λεω έγκυος ειμαι.Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι δν είναι σύμπτωμα αυτό. Θα σας πω νεότερα την Παρασκευή αγάπες!!!

κοιτα αυτο μπορει να μην ειναι συμπτωμα αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν εισαι εγκυουλα, οποτε 3 μερουλες εμειναν, μακαρι να εισαι εγκυουλα και με το στηθος να μην ειναι κατι ανησυχητικο:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

20 minutes ago, caramel_83 είπε:

κοιτα αυτο μπορει να μην ειναι συμπτωμα αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν εισαι εγκυουλα, οποτε 3 μερουλες εμειναν, μακαρι να εισαι εγκυουλα και με το στηθος να μην ειναι κατι ανησυχητικο:)

Μακάρι μακαριιιιι!!!!! Ας ειμαι εγκυος μωρε και το άλλο ρυθμίζεται!Σήμερα δεν πονάνε.ευτυχώς!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, caramel_83 είπε:

υγρο σημερα σου εβγαλαν?

Ο γιατρός είπε να το παρακολουθώ αλλα ξέρω ότι δεν κάνει να τα πιεζεις.Τώρα που είδα δεν βγάζει καθόλου! Μήπως.....λέω μηηηπως επειδη έπεσε ο μικρος μου την ώρα που παίζαμε στο στηθος και πόνεσα έπαιξε ρόλο αυτό?Γιατί μετά από αυτό ετσουζαν.Σήμερα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, λουπιτα είπε:

Ο γιατρός είπε να το παρακολουθώ αλλα ξέρω ότι δεν κάνει να τα πιεζεις.Τώρα που είδα δεν βγάζει καθόλου! Μήπως.....λέω μηηηπως επειδη έπεσε ο μικρος μου την ώρα που παίζαμε στο στηθος και πόνεσα έπαιξε ρόλο αυτό?Γιατί μετά από αυτό ετσουζαν.Σήμερα τιποτα

το ειπες αυτο στον γιατρο?αν σε ετσουζαν μετα απο αυτο ειναι πιθανο τοτε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, caramel_83 είπε:

το ειπες αυτο στον γιατρο?αν σε ετσουζαν μετα απο αυτο ειναι πιθανο τοτε

Όχι μωρέ δν του το είπα!δν μου πήγε το μυαλό. Θα δω κ αύριο κ θα τον πάρω τηλέφωνο την Παρασκευή μετά το τεστ που πιστεύω να δειδει την μέρα που περιμένω περίοδο κ θα πάω από κει αν είναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω......πήγα τουαλέτα και είδα λίγο αίμα αραιωμένο. Ποιος εγω.....με 31 μερες κύκλο.Μου ήρθε 3 μερες νωρίτερα.περίοδος τωρα είναι αυτό η αιμοραγια απο εμφυτευση. Θα κλαψωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατσε να δεις πως θα παει, μπορει να ειναι εμφυτευσης :wink:

ρε κοριτσια πραγματικα ΕΛΕΟΣ :angry:αν ολες αυτο τον μηνα εχουμε ανωμαλια στην περιοδο και φυγει και ο Μαρτης χωρις να ανεβει εστω 1 στο πανω σκελος απο το πινακακι μας:(

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, caramel_83 είπε:

κατσε να δεις πως θα παει, μπορει να ειναι εμφυτευσης :wink:

ρε κοριτσια πραγματικα ΕΛΕΟΣ :angry:αν ολες αυτο τον μηνα εχουμε ανωμαλια στην περιοδο και φυγει και ο Μαρτης χωρις να ανεβει εστω 1 στο πανω σκελος απο το πινακακι μας:(

Γκαντεμιά ρε συ! Άντε να μείνει έστω μια να μας έρθει γούρι.έλεος!ουφφφ. Άρχισα να πονάω κιολλας.έλα περιοδος είναι. Κ ήθελα καλοκαιρι με κοιλιτσα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που με δεχτήκατε στην παρέα σας!Οι περισσότερες μες στην αγωνία βλέπω!τι τραβάμε!κ εγω @karamel_83 σήμερα κ το πολύ αύριο περιμένω. Το περίεργο είναι οτι δεν νιώθω κανένα πόνο περιόδου!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, λουπιτα είπε:

Γκαντεμιά ρε συ! Άντε να μείνει έστω μια να μας έρθει γούρι.έλεος!ουφφφ. Άρχισα να πονάω κιολλας.έλα περιοδος είναι. Κ ήθελα καλοκαιρι με κοιλιτσα

μεχρι να δεις κανονικο αιμα μην απογοητευεσαι, :wink:

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, λουπιτα είπε:

Γκαντεμιά ρε συ! Άντε να μείνει έστω μια να μας έρθει γούρι.έλεος!ουφφφ. Άρχισα να πονάω κιολλας.έλα περιοδος είναι. Κ ήθελα καλοκαιρι με κοιλιτσα

Προλαβαίνεις ακόμα για κοιλίτσα το καλοκαίρι.στο εύχομαι σύντομα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...