Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

3 hours ago, Papaki@ είπε:

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

πήρα το θάρος και έγω να γίνω μέλος της παρεάς σας να μοιράζομαι την αγονία μου μιας και προσπαθώ να μην πολυμιλάω για το θέμα παιδιού..

τον Οκτώβριο του 15 στα 35 μου είχα μια παλίνδρομη κύηση από τότε προσπαθω αλλά δεν τα έχω καταφέρει

τον Δεκέμβριο του 16 ανακάλυψα ότι τα οάρια μου έχουν λιγοστέψει κατά πολύ (ΑΜΗ 1,3)

το Σάββατο κάναμε σπερματεκχυση και ο γιατρός μου είπε να κάνω Χοριακή στις 2/4

τωρα περιμένω...

Καλοσορισες στη παρέα μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

12 minutes ago, caramel_83 είπε:

@Μαρθα Κ βρε κοριτσι μου μηπως να κανεις αλλο ενα τεστακι??:roll:

Τσαμπα να το. Κάνω ?? Αφού έκανα και χοριακη και τίποτα… γενικά έχω άστατο τον προηγουμενο μήνα αδιαφετισα στις 45 μέρες… 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Τσαμπα να το. Κάνω ?? Αφού έκανα και χοριακη και τίποτα… γενικά έχω άστατο τον προηγουμενο μήνα αδιαφετισα στις 45 μέρες… 

Σημερα σε ποια μερα εισαι?

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Μαρθα Κ είπε:

39 ΜΕΡΑ 

τι να σου πω βρε κοριτσι μου, περιμενε λιγο ακομα και βλεπεις, στο γιατρο ποτε θα πας?μηπως να τον επαιρνες ενα τηλ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, caramel_83 είπε:

 

τι να σου πω βρε κοριτσι μου, περιμενε λιγο ακομα και βλεπεις, στο γιατρο ποτε θα πας?μηπως να τον επαιρνες ενα τηλ?

Τον πήρα και μου είπε να διώξω το άνχος αυτό πρέπει να πολημησω το τι έχω καθυστερήσει το ξερουμε οτι κανω κατι αλλο δεν τον φοβίζει… σε δεκαπέντε μέρες θα πάω να μου κάνει υπέροχο αλλά αν Ααδιαφετισω… ποιο μπροστά θα πάω μόλις μου τελειώσει είπε…. 

14 minutes ago, Zouzoumama είπε:

Καλοσορισες στη παρέα μας.

Καλωσόρισες και γρήγορα με ένα μωράκι σου εύχομαι ❤

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Μαρθα Κ είπε:

Τον πήρα και μου είπε να διώξω το άνχος αυτό πρέπει να πολημησω το τι έχω καθυστερήσει το ξερουμε οτι κανω κατι αλλο δεν τον φοβίζει… σε δεκαπέντε μέρες θα πάω να μου κάνει υπέροχο αλλά αν Ααδιαφετισω… ποιο μπροστά θα πάω μόλις μου τελειώσει είπε…. 

οποτε περιμενουμε....αλλα αν δνε εχει ερθει σε 15 μερες?μηπως αυτα τα καφε ηταν περιοδος?

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ενα διαλειμματακι...καλωσοριζω κι εγω με τη σειρα μου τα καινουργια μας κοριτσια...με το καλο ευχομαι...εγω εχω ενα νεο συμπτωμα...ειχα λευκα υγρα σημερα οταν πηγα τουαλετα...τι μπορει να σημαινει αυτο?πρωτη φορα το βλεπω...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, caramel_83 είπε:

οποτε περιμενουμε....αλλα αν δνε εχει ερθει σε 15 μερες?μηπως αυτα τα καφε ηταν περιοδος?

Τι να πω θα δείξει…. Δεν ήταν πολλά όμως για περίοδο…. 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!

Χάθηκα λίγο.. αλλά σας παρακολουθω και μπορώ να πω ότι δε σας προλαβαίνω!! Χαχαχαχα

Στα καινούργια κορίτσια καλοσορισατε και σύντομα να ακούσουμε όλες τα ευχάριστα νέα!!

Κορίτσια αυτό με τα καφέ το έπαθα την Πρωτοχρονιά.. περίπου τίς μέρες που περίμενα περίοδο (ίσως και λίγο πιο πριν) είχα καφέ για 4 μέρες. Πήρα τηλ το γιατρό και του το είπα μου λέει μπορεί να είναι εμφύτευση και με βάζει να κάνω τεστ.. Αρνητικό εννοείται! Κ μου είπε ότι ήταν περίοδος αλλαγή του κύκλου! Αδιαθετησα μετά από 25 μέρες κανονικά τέλη Ιανουαρίου κ μετά πάλι τέλη Φεβρουαρίου! Και τώρα εύχομαι να μην την ξαναδώ για καιρό την ακατανομαστη!

Δεν έχω ιδέα ποτέ έκανα και αν έκανα ωορρηξία..ποτέ δεν την καταλαβαίνω αλλά ένα θα σας πω! Τον έχω ξεζουμισει κανονικότατα τον αντρουλη μου αυτό το μήνα! Caramel είδα το καρτούν που ανέβασες και γελούσα μόνη μου!! Άλλο που δε θέλουν βέβαια και αυτοί!

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, Vila είπε:

Γειά σας κοριτσάκια μου!!

Χάθηκα λίγο.. αλλά σας παρακολουθω και μπορώ να πω ότι δε σας προλαβαίνω!! Χαχαχαχα

Στα καινούργια κορίτσια καλοσορισατε και σύντομα να ακούσουμε όλες τα ευχάριστα νέα!!

Κορίτσια αυτό με τα καφέ το έπαθα την Πρωτοχρονιά.. περίπου τίς μέρες που περίμενα περίοδο (ίσως και λίγο πιο πριν) είχα καφέ για 4 μέρες. Πήρα τηλ το γιατρό και του το είπα μου λέει μπορεί να είναι εμφύτευση και με βάζει να κάνω τεστ.. Αρνητικό εννοείται! Κ μου είπε ότι ήταν περίοδος αλλαγή του κύκλου! Αδιαθετησα μετά από 25 μέρες κανονικά τέλη Ιανουαρίου κ μετά πάλι τέλη Φεβρουαρίου! Και τώρα εύχομαι να μην την ξαναδώ για καιρό την ακατανομαστη!

Δεν έχω ιδέα ποτέ έκανα και αν έκανα ωορρηξία..ποτέ δεν την καταλαβαίνω αλλά ένα θα σας πω! Τον έχω ξεζουμισει κανονικότατα τον αντρουλη μου αυτό το μήνα! Caramel είδα το καρτούν που ανέβασες και γελούσα μόνη μου!! Άλλο που δε θέλουν βέβαια και αυτοί!

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι να μην την ξανά δεις την. Ξινή για δέκα μήνες!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vila είπε:

Αχ μακάρι αγάπη μου!! 

Εσένα πόσες μέρες κράτησαν τα καφέ?

Καλημερα κοριτσάκι μου!! Από κυριακή ως Πέμπτη αλλά δεν ήταν πολλά για να το πω περίοδο… 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Papaki@ είπε:

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

πήρα το θάρος και έγω να γίνω μέλος της παρεάς σας να μοιράζομαι την αγονία μου μιας και προσπαθώ να μην πολυμιλάω για το θέμα παιδιού..

τον Οκτώβριο του 15 στα 35 μου είχα μια παλίνδρομη κύηση από τότε προσπαθω αλλά δεν τα έχω καταφέρει

τον Δεκέμβριο του 16 ανακάλυψα ότι τα οάρια μου έχουν λιγοστέψει κατά πολύ (ΑΜΗ 1,3)

το Σάββατο κάναμε σπερματεκχυση και ο γιατρός μου είπε να κάνω Χοριακή στις 2/4

τωρα περιμένω...

Να μεγαλώνει η παρέα μας!Καλώς ήρθες @Papaki@. Την ξέρω καλά αυτήν την αναμονή!Δεν περνάνε οι μέρες. Υπομονή και επιμονή!!!

Καλημέρα κορίτσια μου.τι κάνετε??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου, 

ξανα ανεβαζω το πινακακι μας για να δουμε τις κοπελες της αναμονης

εγω και χθες και σημερα εχω ενοχλησεις αλλα αιμα οχι, μονο λιγο καφε χθες βραδυ, δεν ερχεται να τελειωνουμε.... τι ανωμαλια αυτος ο κυκλος :roll:

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. alexaeua 27/2/2017!!!

2. Μαρθα Κ 13/3/2017!!!

3. gianna81 14/3/2017!!!

4. caramel_83  22-23/3/2017!!!

5. maria dimitris 23/3/2017!!!

6. λουπιτα 24/3/2017!!!

7. giota@ 26/3/2017!!!

8. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

9. elenaki22 1/4/2017!!!

10. Vila 3/4/2017!!!

11. Olivia3 12/4/2017!!!

11. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

 

@λουπιτα κοριτσι τι εγινε τελικα?ήρθε κανονικα??το στηθος πως ειναι σημερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...