Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημέρα!κ εγώ σε αναμονή σήμερα!από ενοχλήσεις τίποτα όμως.κ έχω κ εγώ μπούκωμα.ίσως γι αυτο ένιωθα κάπως χθές.θα δούμε αργότερα.Ξέρει κάποια με τη θερμοκρασία μέσα στη μέρα αν δεν είναι υψηλή, σημαίνει ότι δεν είσαι έγκυος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, andrianni είπε:

Καλημέρα!κ εγώ σε αναμονή σήμερα!από ενοχλήσεις τίποτα όμως.κ έχω κ εγώ μπούκωμα.ίσως γι αυτο ένιωθα κάπως χθές.θα δούμε αργότερα.Ξέρει κάποια με τη θερμοκρασία μέσα στη μέρα αν δεν είναι υψηλή, σημαίνει ότι δεν είσαι έγκυος?

αχ ρε αγαπη μου αυτο το μπουκωμα, κι εγω ταλαιπωρουμαι και γι'αυτο πιστευω πως μου εχει κανει νουμερα η περιοδος μου τωρα, γιατι αρρωστησα, εγω ειχα και πυρετο, τωρα οσο για την θερμοκρασια, η σωστη μετρηση ειναι το πρωι μολις ξυπονησεις να παρεις την θερμοκρασια σου απο το στομα κατω απο την γλωσσα, ομως για να βγαλεις ενα σωστο συμπερασμα θα πρεπει να το κανεις καθημερινα σε ολη την διαρκεια του κυκλου :) 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω κατι αν γνωριζετε, οταν κανουμε εξεταση αιματος και θελουμε να ελεγξουμε και τον θυρεοειδη μας (tsh, t3, t4) οι τιμες επηρεαζονται αν κανουμε την εξεταση ενω βρισκομαστε 2-3 μερα περιοδου? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι επιβάλλεται να κάνεις τις συγκεκριμένες μέρες γιατί τότε θέλει να δει τις τιμές ο γιατρός.και νομίζω πας και 2 ώρες αφού ξυπνήσεις.εκτός αν θυμάμαι αυτό από τις άλλες ρμονικές

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

τι κάνετε κορίτσια........

On 22/3/2017 at 0:38 PM, caramel_83 said:

Pepe_le_Pew_and_Penelope.jpg

 

 

κοριτσια οταν μας τελειωνει η περιοδος ετσι ειμαστε στους καημενους τους αντρες μας χαχαχαχα:lol::lol:

χα χα χα κλαίω από το γέλιο...........

@caramel_83 κορίτσι ούτε και εγώ ξέρω αλλά αν θυμάμαι από την αδερφή μου είναι καλύτερα σε συγκεκριμένη μέρα να τις κάνεις............


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Alekagala είπε:

Κοριτσια ενα μεγαλο προβλημα προσωπικό αρχιζει να τελειώνει... Γιαυτο οχι νευρα οχι αγχος και προς θεου μην πιεζεστε.... 

καπου σε εχασα τωρα...καπου μπερδευτηκα:roll:

κοριτσια μου θα ρωτησω τον γιατρο οοταν θα ειναι να τις κανω, απλα τωρα το σκεφτηκα και γι'αυτο ρωτησα μηπως καμια ηξερε για τις εξετασεις

1 hour ago, elenakii22 είπε:

@caramel_83 δεν ξερω καθολου να σε βοηθησω!!!πως εισαι σμρ??

Ελενα μου μπουκωμενηηηη, πυρετο δεν εχω αλλα εχω τρελο μπουκωμα, εσυ πως εισαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 αυτο με το μπουκωμα εγω το εχω ολο τον χρονο!μολις αδιαθετησω εχω σκοπο να κανω ακτινογραφια να δω αν εχω ιγμοριτιδα η εχει προβλημα το διαφραγδιαφραγμα μου!!!οποτε ταλαιπωρία!ασε!περαστικα σου!θα περασει!ιωσουλα μπορει να ειναι η και αλλεργια λογω ανοιξης!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, elenakii22 said:

@caramel_83 αυτο με το μπουκωμα εγω το εχω ολο τον χρονο!μολις αδιαθετησω εχω σκοπο να κανω ακτινογραφια να δω αν εχω ιγμοριτιδα η εχει προβλημα το διαφραγδιαφραγμα μου!!!οποτε ταλαιπωρία!ασε!περαστικα σου!θα περασει!ιωσουλα μπορει να ειναι η και αλλεργια λογω ανοιξης!

Ναι η αλήθεια είναι πως είναι πολύ ενοχλητικό αυτό το πράγμα...... το παθαίνω τέτοια εποχή λόγω αλλεργίας και κρατάει κανένα δίμηνο......... φαντάζομαι εσύ που είσαι όλο το χρόνο έτσι........:shock:

Νομίζω καλά θα κάνεις να πας να το κοιτάξεις..........:wink: να ηρεμήσεις και εσύ.......

@caramel_83 ωχ περαστικά καραμελίτσα..............:wink::roll:


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, giota@ είπε:

Ναι η αλήθεια είναι πως είναι πολύ ενοχλητικό αυτό το πράγμα...... το παθαίνω τέτοια εποχή λόγω αλλεργίας και κρατάει κανένα δίμηνο......... φαντάζομαι εσύ που είσαι όλο το χρόνο έτσι........:shock:

Νομίζω καλά θα κάνεις να πας να το κοιτάξεις..........:wink: να ηρεμήσεις και εσύ.......

@caramel_83 ωχ περαστικά καραμελίτσα..............:wink::roll:

ασε...εχω πονοκεφαλο εδω κ 1 μηνα!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ κοριτσάκια φεύγω από τη δουλειά........ οπότε τα λέμε αργότερα αν είναι.........

6 minutes ago, elenakii22 said:

ασε...εχω πονοκεφαλο εδω κ 1 μηνα!

το φαντάζομαι και πονάω...........χαρά στο κουράγιο σου κορίτσι μου!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alekagala είπε:

Κοριτσια ενα μεγαλο προβλημα προσωπικό αρχιζει να τελειώνει... Γιαυτο οχι νευρα οχι αγχος και προς θεου μην πιεζεστε.... 

Τι εγινε κοριτσάκι μου ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...