Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

      @Eflenew είσαι αρκετά έγκυος κορίτσι ! ποντάρω 3 ψηφία 😁 ! @Blue Velvet καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μ , θα περιμενω ενημέρωση!! 😉

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , λουπιτα είπε:

Περίεργο.......Για να δούμε το πρωί που θα ξυπνήσουμε! Αααα να σου πωωωωω της απαγορεύω να έρθει!Ούτε το βύζι δεν πριστηκε πως τόλμησε? 

Ε και ααααν σου έρθει αντί να στεναχωριέσαι θα λες

Είμαι η νικολιτσα και είμαι υγρή.χαχαχα:mad: έτοιμη για όλα τον επόμενο μήνα! Yo

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα κλαιω απο τα γελιααααα! Χαχαχαχα με πεθανες βραδιατικα με το συκωτι μου. Αντε ας ξημερωσει να δουμε τι θα αντικρυσουμε οταν κατεβασουμε βρακι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , NikolitsaVe87 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα κλαιω απο τα γελιααααα! Χαχαχαχα με πεθανες βραδιατικα με το συκωτι μου. Αντε ας ξημερωσει να δουμε τι θα αντικρυσουμε οταν κατεβασουμε βρακι

Ελπίζω να μην τα βρούμε κλαμμενα!Γιατί μετά θα είμαστε πολύ μπροστά στην παροιμία! Άντε καληνύχτα και θα τα πούμε το πρωί.φιλακιααααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια ελπίζω να με θέλετε στην παρέα σας είμαι η Αγγελική και ''δεν'' περιμένω περίοδο στις 29 του μήνα....απο συμπτώματα έχω λίγο απο όλα μιας και στα σχεδόν 2 χρόνια που προσπαθούμε τα έχω δεί όλα....έχω κάνει τρείς κύκλους με serpafar για πρόκληση ωορρηξίας χωρίς επιτυχία και αν θα μου έρθει η ρουφιάνα αυτό το μήνα μάλλον θα πάμε για εξωσωματική..... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , aggeliki_l είπε:

καλημέρα κορίτσια ελπίζω να με θέλετε στην παρέα σας είμαι η Αγγελική και ''δεν'' περιμένω περίοδο στις 29 του μήνα....απο συμπτώματα έχω λίγο απο όλα μιας και στα σχεδόν 2 χρόνια που προσπαθούμε τα έχω δεί όλα....έχω κάνει τρείς κύκλους με serpafar για πρόκληση ωορρηξίας χωρίς επιτυχία και αν θα μου έρθει η ρουφιάνα αυτό το μήνα μάλλον θα πάμε για εξωσωματική..... 

καλημερα!!καλώς ηρθες στην παρεα μας!!!σου εύχομαι να μην την δεις καθολου!!!εξετασεις εχετε κανει?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , aggeliki_l είπε:

καλημέρα κορίτσια ελπίζω να με θέλετε στην παρέα σας είμαι η Αγγελική και ''δεν'' περιμένω περίοδο στις 29 του μήνα....απο συμπτώματα έχω λίγο απο όλα μιας και στα σχεδόν 2 χρόνια που προσπαθούμε τα έχω δεί όλα....έχω κάνει τρείς κύκλους με serpafar για πρόκληση ωορρηξίας χωρίς επιτυχία και αν θα μου έρθει η ρουφιάνα αυτό το μήνα μάλλον θα πάμε για εξωσωματική..... 

Καλώς ήρθες Αγγελική! Σου εύχομαι κ μηηην έρθει η περίοδος σου και να πανε ολα καλα όπως τα σχεδιάζετε με την βοήθεια του Θεού! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elenakii22 είπε:

καλημερα!!καλώς ηρθες στην παρεα μας!!!σου εύχομαι να μην την δεις καθολου!!!εξετασεις εχετε κανει?

καλώς σας βρήκα !!! έχουμε κάνει τα πάντα και είναι όλες τέλειες....απλά δεν μας τυχαίνει....τι να πώ είναι τζαναμπέτικο το σποράκι και δεν κάθετε να το πιάσουμε......

πρίν από 1 λεπτό , λουπιτα είπε:

Καλώς ήρθες Αγγελική! Σου εύχομαι κ μηηην έρθει η περίοδος σου και να πανε ολα καλα όπως τα σχεδιάζετε με την βοήθεια του Θεού! 

απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί... η μάλλον στο μάτι μιάς και τα γράφουμε και δεν τα λέμε :-P ..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aggeliki_l είπε:

καλώς σας βρήκα !!! έχουμε κάνει τα πάντα και είναι όλες τέλειες....απλά δεν μας τυχαίνει....τι να πώ είναι τζαναμπέτικο το σποράκι και δεν κάθετε να το πιάσουμε......

τεστ ωορρηξιας εχεις δοκιμασει??


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

τεστ ωορρηξιας εχεις δοκιμασει??

ναι έκανα τον πρώτο χρόνο αλλά απο ένα σήμείο και μετά πήγαινα στην γυναικολόγο μου και κάναμε υπερήχους....οπότε ήξερα πάντα πότε περίπου θα κάνω ωορρηξία....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , aggeliki_l είπε:

καλώς σας βρήκα !!! έχουμε κάνει τα πάντα και είναι όλες τέλειες....απλά δεν μας τυχαίνει....τι να πώ είναι τζαναμπέτικο το σποράκι και δεν κάθετε να το πιάσουμε......

απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί... η μάλλον στο μάτι μιάς και τα γράφουμε και δεν τα λέμε :-P ..... 

Αφού όλα είναι καλά με τις εξετάσεις διώξε το άγχος και οχι επαφές κάθε μέρα.πέρα πάρα μερα .θα έρθει που θα παει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , aggeliki_l είπε:

ναι έκανα τον πρώτο χρόνο αλλά απο ένα σήμείο και μετά πήγαινα στην γυναικολόγο μου και κάναμε υπερήχους....οπότε ήξερα πάντα πότε περίπου θα κάνω ωορρηξία....

τι να πω!!!τοτε απλα χαλαρωστε κ θα ερθει!!μαλλον εχετε αγχωθει λιγακι!πιστευω οτι θα τα καταφερετε κ μονοι σας!τι ηλικια εχετε?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ είμαι 32 και ο αντρας μου 34....άγχος να σου πώ τώρα πια δεν έχω...το έχω πάρει πιο χαλαρά.....

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

τι να πω!!!τοτε απλα χαλαρωστε κ θα ερθει!!μαλλον εχετε αγχωθει λιγακι!πιστευω οτι θα τα καταφερετε κ μονοι σας!τι ηλικια εχετε?

 

πρίν από 2 λεπτά , λουπιτα είπε:

Αφού όλα είναι καλά με τις εξετάσεις διώξε το άγχος και οχι επαφές κάθε μέρα.πέρα πάρα μερα .θα έρθει που θα παει

μέρα παρά μέρα όλο το μήνα έχουμε επαφες....αφήστε ρε κορίτσια όλες γύρω μου μένουν έγκυος...λες και το κάνουν επίτηδες χαχα...χτες έμαθα ια τρείς γνωστές μου και μάλιστα η μία έιχε σχέση μόνο δύο μήνες....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , aggeliki_l είπε:

εγώ είμαι 32 και ο αντρας μου 34....άγχος να σου πώ τώρα πια δεν έχω...το έχω πάρει πιο χαλαρά.....

 

μέρα παρά μέρα όλο το μήνα έχουμε επαφες....αφήστε ρε κορίτσια όλες γύρω μου μένουν έγκυος...λες και το κάνουν επίτηδες χαχα...χτες έμαθα ια τρείς γνωστές μου και μάλιστα η μία έιχε σχέση μόνο δύο μήνες....

ενταξει εισαστε κ ηλικιακα!!!ελα λιγο θετικη σκέψη κ θα ερθει!εμεις προσπαθουμε 1 χρονο κ κατι...εχουμε θεμα βεβαια εμεις κ προσπαθουμε να το φτιαξουμε!ξεκινησαμε αγωγη απο τον Φεβρουάριο απλα δεν εχουμε δοκιμασει να δούμε αν επιασε γτ τον φεβ δεν είχαμε ελευθερες επαφες κ τον επομενο μηνα δεν εκανα ωορρηξια κ μου ηρθε στις 51 μερες!εύχομαι να κανεις την αρχη!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elenakii22 είπε:

ενταξει εισαστε κ ηλικιακα!!!ελα λιγο θετικη σκέψη κ θα ερθει!εμεις προσπαθουμε 1 χρονο κ κατι...εχουμε θεμα βεβαια εμεις κ προσπαθουμε να το φτιαξουμε!ξεκινησαμε αγωγη απο τον Φεβρουάριο απλα δεν εχουμε δοκιμασει να δούμε αν επιασε γτ τον φεβ δεν είχαμε ελευθερες επαφες κ τον επομενο μηνα δεν εκανα ωορρηξια κ μου ηρθε στις 51 μερες!εύχομαι να κανεις την αρχη!!

προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά...αυτό το μάνα αν και είχα πολύ μικρό ενδομήτριο (4,4χιλιοστά) λόγω του serpafar έχω μια μικρή αισιοδοξία...θα δείξει...η γιατρός μου μου είπε να κάνω χοριακή στις 27 μιασ και παίρνω ultrogestan για να τα σταματήσω αν δεν είμαι έγκυος....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , aggeliki_l είπε:

προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά...αυτό το μάνα αν και είχα πολύ μικρό ενδομήτριο (4,4χιλιοστά) λόγω του serpafar έχω μια μικρή αισιοδοξία...θα δείξει...η γιατρός μου μου είπε να κάνω χοριακή στις 27 μιασ και παίρνω ultrogestan για να τα σταματήσω αν δεν είμαι έγκυος....

Γειά σου κ από μένα! Τι εννοείς; έχεις μικρό ενδομήτριο; ωορηξία κάνεις κάθε μήνα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, andrianni είπε:

Γειά σου κ από μένα! Τι εννοείς; έχεις μικρό ενδομήτριο; ωορηξία κάνεις κάθε μήνα; 

κάνω κάθε μήνα μόνο δύο μήνες δεν έκανα όλο αυτό το διάστημα που προσπαθούμε.....επειδή πήρα serpafar για να κάνω περισσότερα ωάρια γιατί λέγαμε να κάνουμε σπερματέγχυση αυτό το μήνα την 11 μέρα είχα 3 ωάρια 1,8 χιλιοστά και το ενδομήτριο μου ήταν 4,4 χιλιοστα και δεν κάναμε τελικά τίποτε....μου έδωσε ultrogestan μήπως και μεγαλώσει λίγο και τώρα αναμονή μήπως και έγινε το θαύμα απο μόνο του....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...