Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Μακάρι αλλά πολύ νωρίς μου φαίνεται για συμπτώματα.αν κ αυτά που λες είναι ένδειξη.να είσαι ήρεμη κ οτι γίνει.οκ;

Ήρεμη ειμαι και χαλαρή.να φάω δεν μπορώ .χαχαχ πειναωωωωωω!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 26 λεπτά , andrianni είπε:

Γιατί δε μπορείς να φας; απ το στομάχι σου που έλεγες χθες;

Σημερα ειμαι καλυτερα μπρω να πω. Οχι εντελως .εφαγα κρακερακια μπας και συνελθω.χαλια ειμαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για συμπτώματα είναι νωρίς ναι..Αλλά κ εγώ πριν την περίοδο είχα ανακατεματα κ ψιλιαστηκα..τι ν πω..εύχομαι ν είναι μπεμπακι λουπιτα μου!!!πραγματικά!σε καταλαβαίνω απόλυτα.. το ίδιο ένιωθα πριν κάνω τα τεστ!Χριστός ανέστη κορίτσια και Χρόνια πολλά!!εύχομαι σύντομα με σποράκιααα!!:mad:

Εμένα ψιλοαρχισαν οι αναγούλες..Αλέκα μ πως καταφέρνεις με δυο παιδάκια κ Δεν παίρνεις τίποτα για τους εμετούς..σε θΑυμάζω!!Εγώ αμέσως vomex..αν με παραπαει δεν μπορώ ν σηκωθώ απο την αναγούλα κ τη ζαλάδα.. ήδη εχω πάρει δυο τρία πρωινά..Κ σκέψου εχω ενα τεσσάρων μηνών..Όχι δυο!!πω πω.. μπράβο μπράβο μπράβο!!

Θ ζητήσω όμως ν παίρνω υποθετο γτ τα χΑπια δεν πάνε εύκολα κάτω..Ούτε τα σάλια μ δε καταπίνω..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....  Πλεον εχω συμβιβαστεί με το θεμα εμετός γιαυτο δεν με πολυνοιαζει.....  Αν κανω εμετό μετα τρωω γιατι θα πεσω κατω,  αν δεν κανω συνεχίζω κανονικα το καφε μου!  Εχουν μειωθεί γιαυτο μονο το πρωι οταν σηκωθω απο το κρεβάτι θα κανω.... Ισα ισα εσύ νοιώθεις πιο μεγαλη κούραση απο μενα για ειναι ακομη μωρο ενω τα δικα μου και μόνα τους θα φανε και μόνα τους θα κοιμηθούμε....  Ας πουμε χθες το βραδυ αλλαξαν τα σεντόνια τους ενταξει με λιγη βοηθεια! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Alekagala είπε:

Λουπιτα μου ξεκινα κράκερς φρυγανιές,  αλλα νερο θα πίνεις με το κουτάλι δηλαδη ανα μισάωρο 1κουταλιά μεγαλη

Ναι έχεις δίκιο αυτό διάβασα κάπου.το έκανα και σήμερα είναι δόξα τον Θεό πολυ καλύτερα!!! Και μένα νωρίς μου φενεται για συμτωματα. Για Ν δούμε!Σήμερα κανονικά είναι να μου έρθει σύμφωνα με τον κύκλο μου. Είχα καθυστερημένη οωρηξια όμως αρα μάλλον τις επόμενες 3 μερες περιμένω. Στις 11 του μηνα βγήκε θετικό το τεστ οωρηξιας.άρα είχα οωρηξια την επόμενη μέρα 12. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?

εγω περιμενω να ερθει η περιοδος, κανονικα επρεπε να ειχε ερθει την Δευτερα αλλα....δεν. την Δευτερα θα παω να κλεισω και ραντεβου με τον ενδοκρινολογο να δουμε τι θα μου πει,

Εχω μπλεξει πολυ με την δουλεια και δεν προλαβαινω να μπω πολυ, μπαινω απο το κινητο στην δουλεια και σας διαβαζω, ελπιζω συντομα να χαλαρωσω για να ειμαι πιο ενεργη παλι

Σας φιλω ολες

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Alekagala είπε:

Χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!!!  Μακαρι να μην ερθει η ακατανομαστη"!!!

οχι καλε θα ερθει δεν περιμενω κατι γιατι δεν εχω κανει τιποτα αυτο τον μηνα μονο 1 φορα την 23 μερα;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, caramel_83 είπε:

οχι καλε θα ερθει δεν περιμενω κατι γιατι δεν εχω κανει τιποτα αυτο τον μηνα μονο 1 φορα την 23 μερα;)

Καλύτερα για να μην έχεις το άγχος.αν κ καμια φορά η μία είναι που αρκει.σε μας δε τυχαίνει βέβαια...αλλά κ πάλι ο γιατρός θα σου ζητήσει εξέταση για να αποκλειστεί κ το παραμικρό ενδεχόμενο προτου πάρεις κάποιο φάρμακο.ή θα σου κάνει υπέρηχο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Alekagala είπε:

Καλημερα....  Πλεον εχω συμβιβαστεί με το θεμα εμετός γιαυτο δεν με πολυνοιαζει.....  Αν κανω εμετό μετα τρωω γιατι θα πεσω κατω,  αν δεν κανω συνεχίζω κανονικα το καφε μου!  Εχουν μειωθεί γιαυτο μονο το πρωι οταν σηκωθω απο το κρεβάτι θα κανω.... Ισα ισα εσύ νοιώθεις πιο μεγαλη κούραση απο μενα για ειναι ακομη μωρο ενω τα δικα μου και μόνα τους θα φανε και μόνα τους θα κοιμηθούμε....  Ας πουμε χθες το βραδυ αλλαξαν τα σεντόνια τους ενταξει με λιγη βοηθεια! 

Αα μια χαρά τέλεια τα παιδάκια σ!!τι ωραία!! Δόξα τω Θεώ!Αλλά κ παλι μπράβο..χαχαχα.. Ο εμετός δεν παλεύεται για μένα.. Εγώ κ μετα Π Θ κάνω μένω νηστικη γιατί άμα φάω ξανα τα βγάζω.. 

4 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

οχι καλε θα ερθει δεν περιμενω κατι γιατι δεν εχω κανει τιποτα αυτο τον μηνα μονο 1 φορα την 23 μερα;)

Σύμφωνω με την Αλέκα..Κ μια μονο φτάνει,!!!Κ γω στο εύχομαι καραμελ!!ολο γλυκά με θυμίζει το όνομα.. Κ ολο τούρτες καραμέλα ζητάω τον άντρα μ ν μ φέρνει...ευτυχώς Π δε με φέρνει...γτ...:D

1 hour ago, Alekagala είπε:

Χαχα!!!!  Εγω με 5 επιασα!!! 

Εγώ με μια πάλι..στον κύκλο δλδ που έγινε.. Που ν φανταστώ..Κ η πρώτη κ η δεύτερη..Η δεύτερη ειδικά...Ήταν σοκ.. Κ η πρώτη δλδ γτ η πρώτη ήταν η πρώτη ελεύθερη επαφή. μπαμ κ κάτω...Η δεύτερη μετά από τρεις ππεριόδους.. ακριβώς τη μέρα της ωορρηξίας..Αλλά μπάι μιστέικ..Ούτε που τα πρόσεξα ποτέ.. Κ έτσι ν τος ο σπόρος..γι'αυτό κ μια είναι υπεραρκετη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...