Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , andrianni είπε:

Ασε που

Δηλαδή πρέπει μια φορά κάθε δεύτερη μέρα; αν γίνει 2 φορές δεν υπάρχει πρόβλημα;

Μια επαφή μερα παρα μερα όλο τον μήνα. Αργότερα που δούλεψα σε μικροβιολογικο με σύμβαση μετά που γέννησα έμαθα τόσα πολλά για τα σπερματοζωάρια και τα έβλεπα φυσικά.εχουν πολυ πλάκα κοριτσια.

Και λέμε μερά παρα μερα και οχι καθε μερα για να προλαβει να παρει το σπαρματοζωαριο την απαραιτητη δυναμη και κινητικοτητα στον τελευταιο του θαλαμο πριν βγει στον εξω τουτο ματαιο κοσμο.

πρίν από 20 λεπτά , NikolitsaVe87 είπε:

να τον χαίρεσαι @λουπιτα μου!! με το καλο να ρθει και το αδελφακι να χει παρεα ο Νεκταριος!!! όλα αυτα που λες σαν συμπτωματα ειναι πολυ θετικα!!!! Εγκυουλα Μαρτιου δεν ειχαμε...πριν βγει ο μηνας να χουμε εγκυουλα ή μαλλον καλυτερα, εγκυουλες Απριλιου!!!:-D

@andrianni το ξέρειςότι αν είμαστε οπως τα υπολόγισα Θ γεννησουμε πρωτοχρονια Ε? Εμένα μου δίνει ο υπολογιστής 29 Δεκεμβρίου χαχαχ!

@NikolitsaVe87  μου άαπό το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 18 λεπτά , λουπιτα είπε:

Μια επαφή μερα παρα μερα όλο τον μήνα. Αργότερα που δούλεψα σε μικροβιολογικο με σύμβαση μετά που γέννησα έμαθα τόσα πολλά για τα σπερματοζωάρια και τα έβλεπα φυσικά.εχουν πολυ πλάκα κοριτσια.

Και λέμε μερά παρα μερα και οχι καθε μερα για να προλαβει να παρει το σπαρματοζωαριο την απαραιτητη δυναμη και κινητικοτητα στον τελευταιο του θαλαμο πριν βγει στον εξω τουτο ματαιο κοσμο.

@andrianni το ξέρειςότι αν είμαστε οπως τα υπολόγισα Θ γεννησουμε πρωτοχρονια Ε? Εμένα μου δίνει ο υπολογιστής 29 Δεκεμβρίου χαχαχ!

@NikolitsaVe87  μου άαπό το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!

Ωραια κ οι δυο χριστούγεννα με πρωτοχρονιά θα είστε! Απριλίου μανούλες ή Μαίου! Το καλοκαίρι αυτό θα είναι μαγικό!!!Αχ αχ αχ!τέλεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , andrianni είπε:

Ωραια κ οι δυο χριστούγεννα με πρωτοχρονιά θα είστε! Απριλίου μανούλες ή Μαίου! Το καλοκαίρι αυτό θα είναι μαγικό!!!Αχ αχ αχ!τέλεια!

Και ήθελα τοοοοοοσο πολυ να είμαι έγκυος καλοκαίρι με τα αέρινα τα φορεματάκια μου και την κοιλίτσα!Στην προηγούμενη ήμουν χειμώνα σαν το κρεμυδι ντυμένη.αισθανόμουν που αισθανόμουν χοντρή ειχα και τα χειμωνιάτικα και ένιωθα τεράστια!!!!!αχ μακάρι μακάρι μακάρι! Μην έρθεις μωρή ρουφιανα σε καμία από τις δύο.ξετσιπωτη περίοδος. :-P

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα μακαρι να μην ερθει η ξετσιπωτη....αντε να περασουν οι μερες να μαθουμε..δεν ειναι πιλλες..τρεις ειναι ουσιαστικα...Ελπιζω και ευχομαι ολοψυχα αν δεν ειμαστε και οι δυο,μια απο τις δυο να χει θετικο νεο!!!!ο Απριλης δεν θα φυγει ετσι...ενα σπορακι εστω να το αφησει!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μόλις ενιωσα υγρη απο κατω μου..παω στο μπανιο το σερβιετακι πεντακαθαρο.παιρνω χαρτι σκουπιζομαι και βγαλα χοντρη βλενα με λιγο κοκκινοροζ βλεννα. μετα παλι παω για πιπι τιποτα.απλα πριν ενιωσα λιγο πονο χαμηλα και φουσκωμα!!! αφηστε δε τι επαθα ρε κοριτσια..σημερα πρωτη φορα εκανα προυτς μπροστα στον αντρα μου!!! πω πω ντροπηηηηηη:oops: πως μου φυγε ουτε καταλαβα. δλδ δεν ημουν προετοιμασμενη για να απομακρυνθω. ευτυχως που χω τετοιο αντρα και ειμαστε ενα κ με νιωθει.αλλιως θα εξαφανιζομουν απο τον πλανητη. ελα Χριστε κ Παναγια.εχει τυχει σε καμια? (συζητηση του ¨κώλου¨επιασα τωρα αλλά με συγχωρειται!!)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη κ από εμένα κορίτσια!!

Επιστρέψαμε κ εμείς στην καθημερινότητα... Αυτός είναι ο πρώτος μήνας που κάνουμε τις προσπάθειες μας κ εντός των γόνιμων ημερών!

@caramel_83 μου όταν μπορέσεις άλλαξε με στο πινακακι για 10/05 :)


Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, NikolitsaVe87 είπε:

κορίτσια μόλις ενιωσα υγρη απο κατω μου..παω στο μπανιο το σερβιετακι πεντακαθαρο.παιρνω χαρτι σκουπιζομαι και βγαλα χοντρη βλενα με λιγο κοκκινοροζ βλεννα. μετα παλι παω για πιπι τιποτα.απλα πριν ενιωσα λιγο πονο χαμηλα και φουσκωμα!!! αφηστε δε τι επαθα ρε κοριτσια..σημερα πρωτη φορα εκανα προυτς μπροστα στον αντρα μου!!! πω πω ντροπηηηηηη:oops: πως μου φυγε ουτε καταλαβα. δλδ δεν ημουν προετοιμασμενη για να απομακρυνθω. ευτυχως που χω τετοιο αντρα και ειμαστε ενα κ με νιωθει.αλλιως θα εξαφανιζομουν απο τον πλανητη. ελα Χριστε κ Παναγια.εχει τυχει σε καμια? (συζητηση του ¨κώλου¨επιασα τωρα αλλά με συγχωρειται!!)

@NikolitsaVe87 το ποσό γέλασα δεν μπορείς να φανταστείς!Μονή μου σαν την χαζή!!!με το Προυτς!!! Λες να ήρθε η τρισκαταρατη? 

@Alekagala ταχώ παρει με την  παρτυ της.οποτε δεν την θες εμφανιζεται.μα σε γαμους μα σε βαφτισια μα σε διακοπες και ειδικα οταν θες να μεινεις εγκυος.δεν μπορουσα να τη περιηραψω Αλλιώς!

Εμένα μου έτυχε κάτι απόψε αλλα ντρέπομαι λιγάκι να το πω :oops::oops:

πρίν από 32 λεπτά , KarMar84 είπε:

Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη κ από εμένα κορίτσια!!

Επιστρέψαμε κ εμείς στην καθημερινότητα... Αυτός είναι ο πρώτος μήνας που κάνουμε τις προσπάθειες μας κ εντός των γόνιμων ημερών!

@caramel_83 μου όταν μπορέσεις άλλαξε με στο πινακακι για 10/05 :)

Καλώς την! Τι εννοείς και εκτός γονιμων ημερών? Μονο στιε γονιμες ερχεστε σε επαφη η μονο στις γονιμες κανετε ελευθερα!??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@NikolitsaVe87 και @λουπιτα αααχ πόσο πολύ θέλω να ακούσουμε ευχάριστα νέα επιτέλους!!! Ο Φεβρουάριος και ο Μάρτιος δε μας έκαναν τη χάρη.. Μακάρι να είναι ο Απρίλης τυχερός!

Τι σου έτυχε βρε? Μην ντρέπεσαι πες μας!! Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Vila είπε:

@NikolitsaVe87 και @λουπιτα αααχ πόσο πολύ θέλω να ακούσουμε ευχάριστα νέα επιτέλους!!! Ο Φεβρουάριος και ο Μάρτιος δε μας έκαναν τη χάρη.. Μακάρι να είναι ο Απρίλης τυχερός!

Τι σου έτυχε βρε? Μην ντρέπεσαι πες μας!! Χαχαχαχα

Μιλουσαμε πριν και συγκριναμε με την @NikolitsaVe87 συπτωματα με τον πρωηγουμενο μήνα. Αν διαβάσεις παραπάνω.Και να απόψε....κάναμε γκουχού γκουχου :mad: και όταν βγήκε ήταν άσπρο!!!!! Από τα υγρά μμου.μιλάμε πολύ πιχτα άσπρα υγρα.τρόμαξα και τον έστειλα να πλυθεί! Δεν μύριζαν καθολου άσχημα όμως.Για Ν μου πάει το μυαλό σε κολπιτιδα.τι είναι αυτό πάλι.σορρυ για την περιγραφή!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 

@λουπιτα μην ντρεπεσαι βρε..εδω λεμε και τα εσω μας και τα εξω μας...κυριως όμως τα εσω μας...!!! Τα λευκα αυτα τα πηχτουλια εχω διαβασει πια (διδακτορικο στα συμπτωματα με βλεπω να παιρνω) ειναι θετικα...ολες πριν την καθυστερηση ειχαν πηχτα λευκα και γενικως πολυ υγρασια απο κατω...οπως και μετεπειτα στην εγκυμοσυνη.εφοσον ειναι αοσμα και δεν εχεις καμια φαγουρα η κατι να σε προβληματιζει μην αγχωνεσαι για κοπλιτιδες και τετοια...ουδεμια σχεση!!!

@Vila μακαρι να χουμε θετικα νεακια!!!εγω τωρα απογευμα λιγο με το ροζακι που δα προβληματιστηκα λιγο και μαλλον θα ρχεται θα ναι προεορτια...για να δουμε... οι ελπιδες και τα φλας πια πεφτουν πιο πολυ στην λουπιτιτσα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , NikolitsaVe87 είπε:

 

@λουπιτα μην ντρεπεσαι βρε..εδω και τα εσω μας και τα εξω μας...κυριως μως τα εσω μας...!!! Τα λευκα αυτα τα πηχτουλια εχω διαβασει πια (διδακτορικο στα συμπτωματα με βλεπω να παιρνω) ειναι θετικα...ολες πριν την καθυστερηση ειχαν πηχτα λευκα και γενικως πολυ υγρασια απο κατω...οπως και μετεπειτα στην εγκυμοσυνη.εφοσον ειναι αοσμα και δεν εχεις καμια φαγουρα η κατι να σε προβληματιζει μην αγχωνεσαι για κοπλιτιδες και τετοια...ουδεμια σχεση!!!

@Vila μακαρι να χουμε θετικα νεακια!!!εγω τωρα απογευμα λιγο με το ροζακι που δα προβληματιστηκα λιγο και μαλλον θα ρχεται θα ναι προεορτια...για να δουμε... οι ελπιδες και τα φλας πια πεφτουν πιο πολυ στην λουπιτιτσα!!!

Χμμμμμ να σου πωωω όμως.πάντα έτσι σου κανει η περίοδος οταν ξεκινάει???δλδ βλέπεις λίγο ροζ και μετά σταματάει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουπιτα είπε:

Χμμμμμ να σου πωωω όμως.πάντα έτσι σου κανει η περίοδος οταν ξεκινάει???δλδ βλέπεις λίγο ροζ και μετά σταματάει?

οχι ποτε...παντα μπαμ και κατω. αυτο το κυκλο μονο ειχα κατι καφε βλενες την 21η μερα και σημερα βλενα ροζ με λιγο καφε. τωρα πεντακαθαρη ειμαι.μονο σπαγκατ δεν κανω για να δω αν εχω κατι.  :shock:

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikolitsaVe87 είπε:

οχι ποτε...παντα μπαμ και κατω. αυτο το κυκλο μονο ειχα κατι καφε βλενες την 21η μερα και σημερα βλενα ροζ με λιγο καφε. τωρα πεντακαθαρη ειμαι.μονο σπαγκατ δεν κανω για να δω αν εχω κατι.  :shock:

Περίεργο.......Για να δούμε το πρωί που θα ξυπνήσουμε! Αααα να σου πωωωωω της απαγορεύω να έρθει!Ούτε το βύζι δεν πριστηκε πως τόλμησε? 

Ε και ααααν σου έρθει αντί να στεναχωριέσαι θα λες

Είμαι η νικολιτσα και είμαι υγρή.χαχαχα:mad: έτοιμη για όλα τον επόμενο μήνα! Yo

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...