Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

10 hours ago, Antonia_GR είπε:

Γεια σου @Garifalia1! Ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου? Σε ποια εβδομαδα εισαι τωρα? Σ'ευχαριστω πολυ! Κοντευω!

Gia sou antonia m. Doxasi o theos ime mia xara ixa sti arxi ligo emataki kai kafetia tora ime mia xara. Mpika ktes 18 eudomada. Pernai o keros poli grigora. Xarika poli pou diavasa ta nea sou. 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας αγάπες!!!

@Antonia_GR είναι υπέροχο τι ότι έχεις 3 μωράκια στην κοιλίτσα σου!! Με το καλό να τα πάρεις αγκαλιά!

Κορίτσια εγώ ξεκίνησα τα τεστακια! Άντε να δούμε τι γίνεται με την ωορρηξία μου.. @elenakii22 μου είχες πει ότι θέλεις να σου στείλω όταν ξεκινήσω. Αύριο θα σου στείλω φωτο σε πμ!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσια....???

@Antonia_GR χαίρομαι πολυ με τα νέα σου!!!! καλη λευτερια και μπολικη ευτυχια με τα μωρακια σου!!!!!

Κορίτσιαααααα έχω ανησυχήσει λιγακι..7 μερες πριν την περιοδο σήμερα και τωρα το απογευμα είχα παει για μπασκετακι με τον αντρα μου και στο γυρισμο στο μηχανακι ενιωθα να με πονα η κοιλιτσα μου λιγο...σαν ενοχληση. οταν ηρθα σπιτι ειδα στο σκουπισμα καφεροζ βλεννα..κανω μπανιο και μετα απο λιγο στην τουαλετα παλι καφεροζ βλεννα. στηθος πρησμενο καθολου δεν εχω ενω αλλες φορες μου πρηζοταν κανα 10ημερο πριν την περιοδο και ξεφουσκωνε δυο μερες πριν μου ερθει η ακατανομαστη. να προσθεσω πως και προχτες το πρωι ειδα λιγο καφε βλεννα στο σκουπισμα. Ανησυχω γιατι ειχα μια παλλινδρομη τον Σεπτεμβρη και τωρα παραξενευτηκα λιγο. Παιζει να ναι αλλαγη κυκλου γι αυτο να χω τα υγρα αυτα? Αυτο μου ρχεται πρωτο στο μυαλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα μετα απο την αποξεση ειχα 5μηνες μεχρι την σταθερο κύκλο δηλαδη +-3μερες.....  Ισως να κουράστηκες και αντέδρασε έτσι ο οργανισμός σου....  Ποτε σου εδω οκ ο γιατρος για προσπαθεια παλι??? 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μετα την δευτερη περιοδο απο την αποξεση μου πε να ξεκινησω προσπαθειες. Τωρα θα περιμενω να δω ποτε θα μου ρθει και αν εχω και εγω ανωμαλια κυκλου σαν την καραμελιτσα. Παντως πολυκιστηκες δεν εχω. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolitsaVe87 είπε:

Μετα την δευτερη περιοδο απο την αποξεση μου πε να ξεκινησω προσπαθειες. Τωρα θα περιμενω να δω ποτε θα μου ρθει και αν εχω και εγω ανωμαλια κυκλου σαν την καραμελιτσα. Παντως πολυκιστηκες δεν εχω. 

Μακάρι να είναι ένδειξη για το πολυπόθητο!συμβαίνει κ αυτό.σε 1 ή 2 μέρες θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vila είπε:

Γειά σας αγάπες!!!

@Antonia_GR είναι υπέροχο τι ότι έχεις 3 μωράκια στην κοιλίτσα σου!! Με το καλό να τα πάρεις αγκαλιά!

Κορίτσια εγώ ξεκίνησα τα τεστακια! Άντε να δούμε τι γίνεται με την ωορρηξία μου.. @elenakii22 μου είχες πει ότι θέλεις να σου στείλω όταν ξεκινήσω. Αύριο θα σου στείλω φωτο σε πμ!

τελεια να μου στείλεις!!!εγω θα ξεκινησω λογικα 13η μερα...εχω οποτε ακομα μελλον!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On Friday, April 14, 2017 at 6:37 ΜΜ, Melitoula είπε:

αχ κορίτσια.Πώς θα ξημέρωσω αποψε. Μακάρι να είναι έστω σημαδια εγκυμοσυνης αυτά.Από χθες εχω τρομερή δυσπεψία.Ότι φάω ότι πιω δεν το χορεύω με τίποτα.Έχω καουρα στο στέρνο και κάνω διαροια εδώ και 3 μερες μονο πρωί.απόψε υποφέρω .Έχει τύχει σε καμία κατι παρόμοιο?Έχω πάρει malox. Και πάλι τίποτα.

1 hour ago, elenakii22 είπε:

τελεια να μου στείλεις!!!εγω θα ξεκινησω λογικα 13η μερα...εχω οποτε ακομα μελλον!

Αχ κορίτσια πως θα ξημερωσω απόψε.Μακάρι έστω να ειναι σημάδια εγκυμοσυνης αυτά.εχω 2 μερες τρομερή δυσπεψία και καουρες.Ότι φάω ότι πιω δεν το χονευω με τίποτα.Με malox.Την ψιλοπαλευω.Επίσης εχω 3 πρωινά που κάνω διαροια.μονο πρωί μια φορά.κάπου διάβασα ότι όταν έχεις υψηλά οιστρογόνα συμβαίνει.Έχει τύχει σε καμία δεν αντέχω!:confused:

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@λουπιτα υπομονη!!!!αυριο δεν την περιμένεις!οποτε περιμενε λιγες μερες κ μετα κανεις μια χοριακη!

Κανονικά αύριο Ναι.Αλλά επειδή πριν 8 μερες είχα οωρηξια δεν θα έρθει αύριο.θα έρθει 14 μερες μετα την οωρηξια.άρα 24 με 25! Εκεί υπολόγιζε αγαπη!Σήμερα βγάζω κατι γαλακτερα απο κατω στο σκούπισμα. Μακάρι τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, λουπιτα είπε:

Κανονικά αύριο Ναι.Αλλά επειδή πριν 8 μερες είχα οωρηξια δεν θα έρθει αύριο.θα έρθει 14 μερες μετα την οωρηξια.άρα 24 με 25! Εκεί υπολόγιζε αγαπη!Σήμερα βγάζω κατι γαλακτερα απο κατω στο σκούπισμα. Μακάρι τι να πω.

Μακάρι αλλά πολύ νωρίς μου φαίνεται για συμπτώματα.αν κ αυτά που λες είναι ένδειξη.να είσαι ήρεμη κ οτι γίνει.οκ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...