Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!!

σοφακι εμεις δεν πηγαμε ακομα στην παρανυθουπολη .δεν ξερω ποτε θα παμε.σημερα εχουμε συναντηση στο μαλλ (νερατζιωτισα) οι μανουλες ιανουαριου

ευχομαι να ειναι ολα οκ με την ελισαβετ σας


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας!!!τι κανετε?εμεις μια χαρα συμμαζευα το χαλι του μικρου και το βραδυ θ αρχισω να φτιαχνω πραγματα για το παρτυ...σημερα παρηγγειλα επιτελους και την τουρτα και ολα ειναι οκ πλεον...

σοφακι καλα μου ακουγονται τα νεα σου....θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα τελικα....

πολυ ησυχια εχουμε σημερα η μου φαινεται???


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε χαίρετε!

Ελένη δεν το βλέπω για την Κυριακή, γιατί είμαστε καλεσμένοι σε μια ξαδέρφη μου.

Σοφία ευχαριστώ για τη βοήθεια στο cityville :D Η Ελισάβετ μια χαρά μου ακούγεται. :D

Αλεξία κράτα χαρακτήρα ;)

Χριστίνα μην ανησυχείς. Επειδή είμαι άστατος χαρακτήρας δεν κολλάω εύκολα. Όταν σοβαρεύουν τα πράγματα "την κάνω". :tongue:

Γι αυτό παντρεύτηκα το Διονύση, επειδή η σχέση μας δεν έγινε ποτέ σοβαρή :lol::lol::lol::lol:

Πέρα από την πλάκα...δεν είμαι των παιχνιδιών γενικά. Μέχρι τώρα το πολύ να έπαιζα κανένα tetris. Ξεκίνησα να παίζω cityville την ώρα που θήλαζα την Ιφιγένεια (γιατί δεν χρειάζεται δεύτερο χέρι ;) ) Ήδη έχω αρχίσει να βαριέμαι.

Ειρήνη και Σοφία γιατί δεν κανονίζετε να πάτε παρέα στην Παραμυθούπολη; :D

Επίσης είχαμε πει για πρωινή συνάντηση μέσα στις γιορτές. Καιρός δεν είναι να την οργανώσουμε;

Κατά τα άλλα καλά είμαστε και περιμένουμε τον Άγιο Βασίλη να φέρει playmobil δεινόσαυρους.

Σας αφήνω γιατί...

η δουλειά κάνει τους άντρες,

το γιαπί, το πηλοφόρι, το μυστρί...

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τι κάνετε?

Εχθές είχαμε την γιορτή του σταθμού, πολύ ωραία ήτανε. Ο Νικόλας ήτανε παιδί που λέει τα κάλαντα και είχε και ποίημα, ο Δημήτρης ήτανε δωράκι και είχε μόνο χορευτικό. Είδα και την Σόνια, η Κυριακή ήταν πολύ καλή, το έκανε το χορευτικό τέλεια!!! Θα ανεβάσω βιντεάκια στο φατσοβιβλίο.

Ελένη να τον χαίρεσαι και να τα εκατοστήσει. Εμείς περιμένουμε τον νονό του Δημητρη την Κυριακή, οπότε χλωμό το βλέπω να ερχόμαστε.


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εδώ

Όντως ήταν πολύ ωραία χθες στη γιορτή. Πολύ συγκίνηση και γέλιο!!! Αυτή η χαμογελαστή φατσούλα του Δημήτρη όταν "μπήκαν τα δωράκια" 'ηταν τέλεια. Και ο Νικόλας πολύ ωραία το είπε το ποίημα. Το κάνατε πρόβα και στο σπίτι;

Σήμερα πήγα μια τούρτα στον παιδικό να φυσήξει η Κυριακή τα κεριά, γιατί δεν θα κάνουμε πάρτυ γενεθλίων εδώ αφού θα πάμε στο χωριό εκείνες τις ημέρες (για αυτό δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε στο πάρτυ σας Ελένη :(

Μαρία ρώτα τον Δημήτρη αν περάσανε καλά σήμερα και τι το ξεχωριστό είχε η μέρα ...

Σοφία εμένα καλα μου ακούστηκαν αυτά που σου είπε η παιδίατρος, κάνε και τις υποόλοιπες εξετάσεις για να ηρεμήσεις τελείως...

Χριστίνα, φανταστική η μικρή, μπροστά-μπροστά στη σειρά. Το έχουμε το "σταριλίκι" βλέπω :) Εύχομαι σε στην επόμενη συνάντησή μας να μπορέσω να γνωρίσω από κοντά εσένα και την Αλεξία και τα παιδιάκια σας φυσικά!!!

Πολλά φιλιά και στις υπόλοιπες

Καλές γιορτές λοιπόν σε όλες εσας & στις οικογένειές σας εύχομαι (μάλλον δεν θα μπορέσω να ξαναμπώ πριν τον καινούργιο χρόνο)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα :)

Μαράκι περιμένουμε το βίντεο :D

Σοφούλα το έχουμε από ημερών το σταριλίκι... όταν βλέπει κάμερα ή φωτογραφική μηχανή στήνεται! Και ευτυχώς στην παράσταση είδε ότι τραβάγαμε βίντεο (κάπου εκεί στην αρχή έχει καρφωθεί πάνω στην κάμερα :lol: )

Να περάσετε όμορφα τις γιορτές :D

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι περιμένουμε το βίντεο :D

Το ανέβασα στο φατσοβιβλίο, προσπαθώ να ανεβάσω και του Δημήτρη αλλά είναι πολύ μεγάλο και μάλλον δεν γίνεται.

Σόνια το ποίημα το κάναμε πρόβα στο σπίτι και σήμερα το πρωί μου έλεγε και τα ποιηματάκια των άλλων παιδιών!!! Θα τον ρωτήσω τον Δημήτρη για σήμερα να δω τι θα μου πει.


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

σημερα δε πηγα στη δουλεια λογω της απεργιας ετρεχα ομως απ το πρωι για εξωτερικες δουλειες.

σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον κ εγω μεσα μου πιστευω οτι ολα καλα ειναι με την ελισαβετ, μενει μονο να σιγουρευτω;)

ειρηνη σ ευχαριστω για το τηλεφωνο τους πηρα σημερα λενε μπορω να παω οποια μερα θελω τ ονομα μου θα ναι στην εισοδο.τα δωρεαν εισητηρια ειναι για ενα συνοδο κ το παιδι ο δευτερος συνοδος πληρωνει 8 ευρω.αν θες κανονιζουμε να παμε μαζι θα ναι ωραια!ποτε σκεφτεστε να πατε?εμεις λεμε καποια στιγμη την αλλη βδομαδα που θαχω αδεια.πως περασατε χθες στη συναντηση?

μαρια νδ και σονια μπραβο σα βλασταρια σας σκισανε!!μαρια θα μπω αργοτερα κ στο φεις να δω το βιντεακι.

σονια καλα να περασετε στο χωριο!καλες γιορτες!!

εμεις μ αρεσει που καναμε σχεδια να φυγουμε καλα λενε οταν οι ανθρωποι κανουν σχεδια ο θεος γελαει...ξυπνησε σημερα η ελισαβετ κ ηταν μες στη μυξα και το βηχα.πηρα το φιτσιαλο ξεκιναμε αερολιν κ βλεπουμε.μας εδωσε κ ενα αλλο κολλυριο γιατι ακομα το ματακι της δε περασε.ελπιζω να το ξεπερασει γρηγορα οτι κολλησε παλι κ αν δε χειροτερεψει θα φυγουμε κυριακη.

μαρια ωραια θα ταν μια συναντηση την αλλη βδομαδα!εγω μπορω τεταρτη και πεμπτη αλλα κανονιστε οι υπολοιπες οποτε σας βολευει κ αν μπορεσω θα ερθω.

ασχετο η γιωτα εχει καιρο να γραψει η μου φαινεται?γιωτα ελπιζω να ειστε ολοι καλα!

πολλα φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Μαρία το είδα το βιντεάκι... δεν είναι ότι δεν το παίρνει γιατί είναι μεγάλο... θέλει χρόνο για να κάνει τη μετατροπή... Βάλτο να ανέβει και θα το φτιάξουν μέχρι το βράδυ :lol: Εμας της Κων/νας μας πήρε 24 ώρες :lol:

Την επόμενη Τετάρτη νομίζω έχει τη χριστουγέννιατικη γιορτή το Carousel και κανονίζουμε με τις κοπελιές από τα δίχρονα να πάμε. Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρία το είδα το βιντεάκι... δεν είναι ότι δεν το παίρνει γιατί είναι μεγάλο... θέλει χρόνο για να κάνει τη μετατροπή... Βάλτο να ανέβει και θα το φτιάξουν μέχρι το βράδυ :lol: Εμας της Κων/νας μας πήρε 24 ώρες :lol:

οκ βάζω και του Δημήτρη λοιπόν

Την επόμενη Τετάρτη νομίζω έχει τη χριστουγέννιατικη γιορτή το Carousel και κανονίζουμε με τις κοπελιές από τα δίχρονα να πάμε. Τι λέτε;

Εγώ είμαι μέσα!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

...

Την επόμενη Τετάρτη νομίζω έχει τη χριστουγέννιατικη γιορτή το Carousel και κανονίζουμε με τις κοπελιές από τα δίχρονα να πάμε. Τι λέτε;

...

Εγώ είμαι μέσα!!

Και εγώ και εγώ!!!! :D:D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

σοφακι ιδεα δεν εχω ποτε θα παμε.μπορει το απογευμα μπορει και την αλλη εβδομαδα.ιδεα δεν εχω αλλα μπορει και καθολου γιατι ειμαστε λιγο κουκουρουκου.

εγω δυστυχως για παιδοτοπο δεν........... το πρωινο που λεγατε ??????

μαρακι τελεια θα ηταν η γιορτουλα!!και του χρονου!θα την δω μετα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...