Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Queen 90 είπε:

Μηπως εχεις πιαστει;

Εισαι αρκετες ωρες ξαπλωμενη;
 

 

Σηκώνομαι χθες μαγείρεψα κιολας...το νιωθω ωρες ωρες κ σου κόβεται η ανάσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Σηκώνομαι χθες μαγείρεψα κιολας...το νιωθω ωρες ωρες κ σου κόβεται η ανάσα...

Μηπως ειναι κανενας μυικος σπασμος..

Αλλα αν αισθανεσαι οτι σου κοβεται η ανασα,μηπως να μιλουσες με το γιατρο;

Δεν ξερω αν εχει συμβει σε καμια αλλη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Μηπως ειναι κανενας μυικος σπασμος..

Αλλα αν αισθανεσαι οτι σου κοβεται η ανασα,μηπως να μιλουσες με το γιατρο;

Δεν ξερω αν εχει συμβει σε καμια αλλη..

Ειναι οπως οταν κρυώνεις ..μονο που απο που να κρύωσα αφου ειμαι μεσα στη ζεστη κ σκεπασμένη φουλ..τι να πω δεν ειναι συνεχόμενο ευτυχως ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Χρησιμοποίησες ακριβώς το ίδιο τεστ της ίδιας εταιρείας με πρωινά ουρα;

Το ιδιο ακριβως την 9η μερα μεσημερι το εκανα αλλα δεν ειχα πιει νερο για ωρες την 11η με πρωινα αλλα δεν το κρατησα 20 δευτερολεπτα το κρατησα 15 λεω αν ειναι να δειξει θα δειξει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Ειναι οπως οταν κρυώνεις ..μονο που απο που να κρύωσα αφου ειμαι μεσα στη ζεστη κ σκεπασμένη φουλ..τι να πω δεν ειναι συνεχόμενο ευτυχως ...

Φανταζομαι πως θα ειναι καποια συσπαση.

Δεν ξερω αν το εχει και αλλη κοπελα.

Αλλα δε νομιζω να συσχετιζεται..

Με ποιο γιατρο εισαι εσυ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ είμαι 3 μέρα ετ και δεν έχω κανένα μα κανένα σύμπτωμα ούτε καν από τα utrogestan....

πραγματικά σήμερα όλη μέρα σκέφτομαι γιατί να μην μπορώ να βάλω μια κάμερα εκεί μέσα να δω τι γίνεται και πρέπει να περιμένω τόσες μέρες?? την προηγούμενη φορά είχα τις πρώτες μέρες μετά την ετ πόνο στο στήθος & σουβλιές στην κοιλία μια δεξιά μια αριστερά απέτυχε βέβαια άλλα με ανησυχεί που δεν έχω τίποτα!!!

Εσείς πώς είστε?

 

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Φανταζομαι πως θα ειναι καποια συσπαση.

Δεν ξερω αν το εχει και αλλη κοπελα.

Αλλα δε νομιζω να συσχετιζεται..

Με ποιο γιατρο εισαι εσυ;

Με τον παντο στο γενεσις .εσυ;

Just now, Love!!! είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ είμαι 3 μέρα ετ και δεν έχω κανένα μα κανένα σύμπτωμα ούτε καν από τα utrogestan....

πραγματικά σήμερα όλη μέρα σκέφτομαι γιατί να μην μπορώ να βάλω μια κάμερα εκεί μέσα να δω τι γίνεται και πρέπει να περιμένω τόσες μέρες?? την προηγούμενη φορά είχα τις πρώτες μέρες μετά την ετ πόνο στο στήθος & σουβλιές στην κοιλία μια δεξιά μια αριστερά απέτυχε βέβαια άλλα με ανησυχεί που δεν έχω τίποτα!!!

Εσείς πώς είστε?

 

Εγω περασαν 6 μερες απο εμβρυομεταφορα ..την πρώτη μ με βλαστοκυστες 2 5ημερων ..εχω ζαλάδες έντονες απο τα utregestan και καθε 1 ωρα παω για τσισα μου,εχω δυσκοιλιότητα .Και 2 μερες μετα την μεβτυομεταφορα ειναι πονο οπως κατεβαίνει η περίοδος αλλα πιο ηπια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Με τον παντο στο γενεσις .εσυ;

Εγω περασαν 6 μερες απο εμβρυομεταφορα ..την πρώτη μ με βλαστοκυστες 2 5ημερων ..εχω ζαλάδες έντονες απο τα utregestan και καθε 1 ωρα παω για τσισα μου,εχω δυσκοιλιότητα .Και 2 μερες μετα την μεβτυομεταφορα ειναι πονο οπως κατεβαίνει η περίοδος αλλα πιο ηπια 

Και εγω στο Γενεσις ειμαι αλλα με τον Σφακιανουδη.

Ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο ολα..

και απο την κλινικη αλλα και απο το γιατρο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Και εγω στο Γενεσις ειμαι αλλα με τον Σφακιανουδη.

Ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο ολα..

και απο την κλινικη αλλα και απο το γιατρο

Α ναι; Μου ειπαν πως εχει καλο εμβρυολογικο εκει μεσα ..ας εχουμε θετικά αποτελέσματα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Α ναι; Μου ειπαν πως εχει καλο εμβρυολογικο εκει μεσα ..ας εχουμε θετικά αποτελέσματα

Γενικα υπαρχει συνεννοηση.

Και με το εμβρυολογικο ειχα επικοινωνια οταν το ζητησα αλλα και με τις μαιες.

Βεβαια εχω μονο καλα να πω γιατι την προηγουμενη φορα ειχα θετικο αποτελεσμα.

Απο την αρχη ομω με αντιμετωπισε κ ο γιατρος τοσο ζεστα κ κερδισε αμεσως την εμπιστοσυνη μου..

Ετυχαν κ καποια θεματα στην εγκυμοσυνη μου που αν δεν ηταν εκεινος δεν ξερω τι εκβαση θα ειχε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια οσες ειστε ΓΕΝ να κανω μια ερωτηση. αν κανεις μονο εμβρυομεταφορα με κρυοσυντηρημενα χωρις ωοληψιες τι κοστος εχει;

αν θελετε στειλτε μου πμ αν δε θελετε δημοσιως

χιλια ευχαριστώ!

@Μπισκοτακι27 όλα αυτά τα συμπτώματα τα είχα κ εγω στην επιτυχη μενη μου μεταφορα απλα δεν προχωρησε για αλλους λογους..ευχομαι καλη τυχη σε όλες τις κοπέλες!!!!


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

κοριτσια οσες ειστε ΓΕΝ να κανω μια ερωτηση. αν κανεις μονο εμβρυομεταφορα με κρυοσυντηρημενα χωρις ωοληψιες τι κοστος εχει;

αν θελετε στειλτε μου πμ αν δε θελετε δημοσιως

χιλια ευχαριστώ!

@Μπισκοτακι27 όλα αυτά τα συμπτώματα τα είχα κ εγω στην επιτυχη μενη μου μεταφορα απλα δεν προχωρησε για αλλους λογους..ευχομαι καλη τυχη σε όλες τις κοπέλες!!!!

1600€ 
ευχαριστουμε πολυ!!!

Καλη επιτυχια κ σε σενα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Με τον παντο στο γενεσις .εσυ;

Εγω περασαν 6 μερες απο εμβρυομεταφορα ..την πρώτη μ με βλαστοκυστες 2 5ημερων ..εχω ζαλάδες έντονες απο τα utregestan και καθε 1 ωρα παω για τσισα μου,εχω δυσκοιλιότητα .Και 2 μερες μετα την μεβτυομεταφορα ειναι πονο οπως κατεβαίνει η περίοδος αλλα πιο ηπια 

αχχχ Εσύ έχεις συμπτώματα τουλάχιστον καλό αυτό!!! εγώ δεν έχω απολύτως τίποτα μόνο ένα βάρος αισθάνομαι στην κοιλία τίποτε άλλο... έχω αρχίσει και φοβάμαι λιγουλάκι και έχουμε και αρκετές μέρες ακόμα... εμείς μπισκοτάκι μαζί είμαστε έχουμε 1 εβδομάδα γεμάτη για το αποτέλεσμα.

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

αχχχ Εσύ έχεις συμπτώματα τουλάχιστον καλό αυτό!!! εγώ δεν έχω απολύτως τίποτα μόνο ένα βάρος αισθάνομαι στην κοιλία τίποτε άλλο... έχω αρχίσει και φοβάμαι λιγουλάκι και έχουμε και αρκετές μέρες ακόμα... εμείς μπισκοτάκι μαζί είμαστε έχουμε 1 εβδομάδα γεμάτη για το αποτέλεσμα.

Kαλημέρα κούκλα ,  απο την 2η ημέρα αρχισες 2 femara και 150 ενεση ?  για πόσες ημέρες ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE είπε:

Kαλημέρα κούκλα ,  απο την 2η ημέρα αρχισες 2 femara και 150 ενεση ?  για πόσες ημέρες ? 

Καλημέρα και σε σένα!! για 8 μέρες από την 5 άρχισα και τα orgalutran (ανταγωνιστή).

Το πρωί 2 Femara μαζι & 2πλή ένεση altermon.

Εσλυ σε τι φάση είσαι κούκλα μου?


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...