Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Έκανες πάρα πολύ νωρίς τέστ για έμβρυα 3ης μέρας..... Θα ήταν μεγάλη έκπληξη αν έδειχνε κάτι το τέστ ...... Εμένα με τρίτης ημέρας έδειχνε μετά τις 10-11 μέρες...πιο νωρίς ποτέ

Την 9η βγηκε θετικο αχνο κ την 11η αρνητικο.δεν ξερω αν ειναι νωρις αππγοητευτηκα παντως μακαρι να η χοριακη να ειναι θετικη κ δε θελω τπρ αλλο 

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Εγω ειχα προχθες σαν πόνους περιόδου οχι συνεχόμενους..και ανα 1 ωρα τουαλέτα (μπορει να ναι απο τα πολλα υγρα που πίνουμε για τ φάρμακα) αλλα οι πόνοι περιόδου μου κρατησαν 1-2 μερες μονο

Συχνοουρια εχω κ γω αλλα πινω αρκετο νερο με τοσα φαρμακα,το μονο που παρατηρησα ειναι οτι ξυπναω μια φορα μεσα στη νυχτα για τουαλετα.Αυτη την αισθηση οτι θα αδιαθετησεις κ ποναει η μεση ναι την ειχα κ γω καποιες φορες.δεν ξερω αν τα ειχε καποια αλλη κοπελα ας μας πει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα!

Είμαι και εγώ στην τέταρτη μέρα ΕΤ με δύο κατεψυγμένες βλαστοκύστες(24/2 έκανα την εμβρυομεταφορά).
Αγωνία στο φουλ αλλά πρέπει να περιμένω μέχρι την άλλη Τετάρτη αλλά βλέπω να πηγαίνω στις 8/3!!Γιατί πιστεύω πως κάτι θα δείξει τότε!

Από συμπτώματα προς το παρόν δεν έχω τίποτα:unsure:
Το μόνο οτι 3 μέρες συνεχόμενα έχω το πρωί ζαλάδες κ συνήθως κοιμάμαι κανένα μισάωρο αφότου ξυπνήσω!

Δεν ξέρω βέβαια εάν φταίνε τα utrogestan!

Εύχομαι να έχουμε όλες το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα!

Είμαι και εγώ στην τέταρτη μέρα ΕΤ με δύο κατεψυγμένες βλαστοκύστες(24/2 έκανα την εμβρυομεταφορά).
Αγωνία στο φουλ αλλά πρέπει να περιμένω μέχρι την άλλη Τετάρτη αλλά βλέπω να πηγαίνω στις 8/3!!Γιατί πιστεύω πως κάτι θα δείξει τότε!

Από συμπτώματα προς το παρόν δεν έχω τίποτα:unsure:
Το μόνο οτι 3 μέρες συνεχόμενα έχω το πρωί ζαλάδες κ συνήθως κοιμάμαι κανένα μισάωρο αφότου ξυπνήσω!

Δεν ξέρω βέβαια εάν φταίνε τα utrogestan!

Εύχομαι να έχουμε όλες το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα!:wub:

Tα utregestan ειναι και μενα με πιάνουν 1-2 ωρες μετα αφου τα παρω..τα παιρνεις και κολπικά κ απο το στόμα;

αχ αυτη η αναμονή μας σκοτώνει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Tα utregestan ειναι και μενα με πιάνουν 1-2 ωρες μετα αφου τα παρω..τα παιρνεις και κολπικά κ απο το στόμα;

αχ αυτη η αναμονή μας σκοτώνει 

Ναι παίρνω 6/ημέρα.

3 φορες την ημέρα ένα από το στόμα και ένα κολπικά.

Αλλά μόνο το πρωί με ενοχλούν..

Είναι νομίζω το χειρότερο,γιατί δεν περνάει με τίποτα ο καιρός..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Queen 90 είπε:

Ναι παίρνω 6/ημέρα.

3 φορες την ημέρα ένα από το στόμα και ένα κολπικά.

Αλλά μόνο το πρωί με ενοχλούν..

Είναι νομίζω το χειρότερο,γιατί δεν περνάει με τίποτα ο καιρός..

 

Σε νιωθω κ εγω ετσι ειμαι...εγω τα ξεκίνησα την επόμενη μερα της ωοληψιας μεχρι τωρα που περιμενω 8μερες για χοριακη ...να ξεκουράζεσαι οσο μπορεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Σε νιωθω κ εγω ετσι ειμαι...εγω τα ξεκίνησα την επόμενη μερα της ωοληψιας μεχρι τωρα που περιμενω 8μερες για χοριακη ...να ξεκουράζεσαι οσο μπορεις 

Έχω ξανακάνει κ στο παρελθόν αλλά δε θυμάμαι σχεδον καθόλου τι συμπτώματα είχα.

Αυτό που κάνω τώρα όπως κ τότε είναι η ξεκούραση..

Υπομονή θέλει και θετική σκέψη.

Με βλαστοκύστες είσαι κ εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Έχω ξανακάνει κ στο παρελθόν αλλά δε θυμάμαι καθόλου τι συμπτώματα είχα.

Αυτό που κάνω τώρα όπως κ τότε είναι η ξεκούραση..

Υπομονή θέλει και θετική σκέψη.

Με βλαστοκύστες είσαι κ εσύ;

Ναι ναι και εγω βλαστοκυστες 5η μέρας ..πρώτη μ φορα βεβαια...22/2 εγινε η εμβρυομεταφορα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι ναι και εγω βλαστοκυστες 5η μέρας ..πρώτη μ φορα βεβαια...22/2 εγινε η εμβρυομεταφορα 

22/2 είχα κάνει κ εγώ εμβρυομεταφορά πριν 5 χρονια!

Και είχα θετικό αποτέλεσμα!

Σου ευχομαι να έχεις κ εσυ μια θετική εκβαση!Και να είναι τυχερή ημερομηνία αυτη!!

Στις 14 μερες σου ειπαν κ εσενα να πας!

Αν κ εγω την προηγουμενη φορα δεν ειχα αντεξει κ ειχα παει στις 11!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , mpourmoura είπε:

Την 9η βγηκε θετικο αχνο κ την 11η αρνητικο.δεν ξερω αν ειναι νωρις αππγοητευτηκα παντως μακαρι να η χοριακη να ειναι θετικη κ δε θελω τπρ αλλο 

Συχνοουρια εχω κ γω αλλα πινω αρκετο νερο με τοσα φαρμακα,το μονο που παρατηρησα ειναι οτι ξυπναω μια φορα μεσα στη νυχτα για τουαλετα.Αυτη την αισθηση οτι θα αδιαθετησεις κ ποναει η μεση ναι την ειχα κ γω καποιες φορες.δεν ξερω αν τα ειχε καποια αλλη κοπελα ας μας πει.

Χρησιμοποίησες ακριβώς το ίδιο τεστ της ίδιας εταιρείας με πρωινά ουρα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Queen 90 είπε:

22/2 είχα κάνει κ εγώ εμβρυομεταφορά πριν 5 χρονια!

Και είχα θετικό αποτέλεσμα!

Σου ευχομαι να έχεις κ εσυ μια θετική εκβαση!Και να είναι τυχερή ημερομηνία αυτη!!

Στις 14 μερες σου ειπαν κ εσενα να πας!

Αν κ εγω την προηγουμενη φορα δεν ειχα αντεξει κ ειχα παει στις 11!!

 

Ναι ναι σε 14 μου ειπαν..αλλα θα σκασω κ εγω στις 11 μ βλεπω  χαχαχα.Μακαριιιι να ειναι τυχερό!!! Βάλαμε 2 βλαστοκυστες :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι ναι σε 14 μου ειπαν..αλλα θα σκασω κ εγω στις 11 μ βλεπω  χαχαχα.Μακαριιιι να ειναι τυχερό!!! Βάλαμε 2 βλαστοκυστες :wub:

Η αναμονη σκοτώνει ειναι αληθεια!!

Απο προσωπικη εμπειρια μια χαρα δειχνει κ στις 11 μερες!

Οποτε θα ακολουθησω την ιδια τακτικη!

Κ εγω τοτε ειχα βαλει δυο«φρεσκες» βαλαστοκυστες και τωρα δυο παγωτινια!!

Σου ευχομαι να πιασουν κ οι δυο!!:wub:

Παντως προσπαθουμε να πιαστουμε απο κανενα συμπτωμα που στην πραγματικοτητα μπορει να μην υπαρχουν κιολας επειδη ειναι κ τοσο νωρις.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια σημερα εχω πολυ πονο στην πλατη...σαν να με Βαράνε μπουνιες..το εχει καμια;;;

Μηπως εχεις πιαστει;

Εισαι αρκετες ωρες ξαπλωμενη;
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...