Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ειναι οντως πολυ καλη...σφουγγαρίζει κιολας αλλα πρεπει να εχεις μαζεμένα χαλια!! Μου ειπαν σημερα οι συντονίστριες ουι μπορω αμα θεκω να κανω β χοριακη κ την παρασκευη γιατι συμπληρώνω 12 μερες αλλα ακομα δεν ξερω το σκεφτομαι..φοβαμαι το αποτέλεσμα 

Axxx και έγω την έχω στη σκούπα ρομποτ!!! είναι πολύ βολική.. Σκουίζει κάθε μέρα την ίδια ώρα και σφουγγαρίζει μέρα παρα μέρα.. την έχω βολευτεί απιστευτα!!!

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλησπέρα και καλό μήνα κι από μένα! Κι εγώ περιμένω χοριακή να κάνω την Τετάρτη! Συμπτώματα λίγο πολύ ίδια, πονακια κλπ! Περιμένω και αισιοδοξώ! Μακάρι και ο Μάρτης να πάει καλά, όπως και ο Φλεβάρης και να φέρει πολλά θετικά! 

Μαζί είμαστε @Μπισκοτακι27!!!

Αχ πολυ χαιρομαι που ειμαστε κ αλλα κοριτσια μαζι την ιδια μερα ...κοριτσια μακαρι να εχουμε ολες θετικές ανεβασμένες χοριακες :wub:

Link to comment
Share on other sites

Άρα είμαστε 3 κοπέλες που περιμένουμε για χωρική τις επόμενες μέρες?

Το μπισκοτάκι 

η Queen 

η Μυτρώ

και εγώ!!!

Άντε με το καλό να περάσουν οι μέρες!!! εγώ με το μπισκοτάκι & τη Μυρτώ έχουμε την ίδια μέρα χωριακή εσύ Queen?

 

βλαστοκύστες βάλτε κορίτια? και πόσες?

Εγώ έβαλα 2 και εύχομαι να είμαι διδυμομανούλα!!!


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Άρα είμαστε 3 κοπέλες που περιμένουμε για χωρική τις επόμενες μέρες?

Το μπισκοτάκι 

η Queen 

η Μυτρώ

και εγώ!!!

Άντε με το καλό να περάσουν οι μέρες!!! εγώ με το μπισκοτάκι & τη Μυρτώ έχουμε την ίδια μέρα χωριακή εσύ Queen?

 

βλαστοκύστες βάλτε κορίτια? και πόσες?

Εγώ έβαλα 2 και εύχομαι να είμαι διδυμομανούλα!!!

Εγω ειμαι αυριο κ απο το φοβο μη δω αρνητικο αποτελεσμα δε θελω να παω.

Link to comment
Share on other sites

Στο εύχομαι ολόψυχα @Love!!!!!! Εγώ έβαλα μια βλαστοκυστη και μάλλον "θα σύρω πρώτη το χορό" όσο αφορά στη χοριακή! Εγώ θα την κάνω την 9η μέρα μετά την ετ! Οδηγίες από το κέντρο, αλλά και πάλι τότε θα την έκανα! Μακάρι να είμαι γουρλου!

Μόλις διάβασα ότι η  @mpourmoura είναι πρώτη! Καλή τύχη κι όλα θα πάνε καλά!

@mpourmoura

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mpourmoura είπε:

Εγω ειμαι αυριο κ απο το φοβο μη δω αρνητικο αποτελεσμα δε θελω να παω.

ωωωωω mpourmouraaaa έσυ θα ανοιξεί το θετικό σέρι των χωριακών μας!!!! Λογικό να φοβάσαι... αλλά να είσαι αισιόδοξή πως είσαι εσύ για πές μας? είναι η πρτώτη σου φορά? έχεις συμπτώματα?? 

Just now, *Μυρτώ είπε:

Στο εύχομαι ολόψυχα @Love!!!!!! Εγώ έβαλα μια βλαστοκυστη και μάλλον "θα σύρω πρώτη το χορό" όσο αφορά στη χοριακή! Εγώ θα την κάνω την 9η μέρα μετά την ετ! Οδηγίες από το κέντρο, αλλά και πάλι τότε θα την έκανα! Μακάρι να είμαι γουρλου!

Μόλις διάβασα ότι είναι η @mpourmouraπρώτη! Καλή τύχη κορίτσι μου! Όλα θα είναι καλά!

Με το κάλο με θετική σκέψη όλα θα γίνουν!!! σου εύχομαι μία 3ψίφια χωρίακη!!! ποια μέρα θα πας?? εννοώ 9 ναι Αλλά πόσο του μηνός εμένα ο γιατρός μου είπε να πάω Δευτέρα 8/3 είναι η 11 μέρα από μεταφορά 2 βλαστοκύστεων αλλά εγώ λέω να πάω το Σάββατο 6/3 που είναι η 9 μέρα.


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Άρα είμαστε 3 κοπέλες που περιμένουμε για χωρική τις επόμενες μέρες?

Το μπισκοτάκι 

η Queen 

η Μυτρώ

και εγώ!!!

Άντε με το καλό να περάσουν οι μέρες!!! εγώ με το μπισκοτάκι & τη Μυρτώ έχουμε την ίδια μέρα χωριακή εσύ Queen?

 

βλαστοκύστες βάλτε κορίτια? και πόσες?

Εγώ έβαλα 2 και εύχομαι να είμαι διδυμομανούλα!!!

Εγω εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης μέρας , αχχχχχχ μακαρι να εχουμε ολες θετικές χοριακες..οποτε περιμενουμε νέα απο την πρώτη πρωτηηη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

ωωωωω mpourmouraaaa έσυ θα ανοιξεί το θετικό σέρι των χωριακών μας!!!! Λογικό να φοβάσαι... αλλά να είσαι αισιόδοξή πως είσαι εσύ για πές μας? είναι η πρτώτη σου φορά? έχεις συμπτώματα?? 

Με το κάλο με θετική σκέψη όλα θα γίνουν!!! σου εύχομαι μία 3ψίφια χωρίακη!!! ποια μέρα θα πας?? εννοώ 9 ναι Αλλά πόσο του μηνός εμένα ο γιατρός μου είπε να πάω Δευτέρα 8/3 είναι η 11 μέρα από μεταφορά 2 βλαστοκύστεων αλλά εγώ λέω να πάω το Σάββατο 6/3 που είναι η 9 μέρα.

Έκανα ετ στις 22/2 άρα σήμερα είναι στην 7η μέρα! Την Τετάρτη 3/3 θα ειμαι στην 9η!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Έκανα ετ στις 22/2 άρα σήμερα είναι στην 7η μέρα! Την Τετάρτη 3/3 θα ειμαι στην 9η!

Ιδια μερα εμβρυομεταφορα καναμε !!!αλλα εγω λεω να παω παρασκευη..φοβαμαι να παω την τεταρτη χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Έκανα ετ στις 22/2 άρα σήμερα είναι στην 7η μέρα! Την Τετάρτη 3/3 θα ειμαι στην 9η!

Τέλεια κορίτσι μου!!!! μπραβοοοο πλησιάζει η μέρα σου!!! 1ή 2 νηνάκια έβαλες?


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ιδια μερα εμβρυομεταφορα καναμε !!!αλλα εγω λεω να παω παρασκευη..φοβαμαι να παω την τεταρτη χαχα

Ναι έχεις δίκιο, γιατί μπορεί να βγει πιο χαμηλή! Αλλά αν είναι να ανέβει, θα ανέβει! Για να δούμε!

Just now, Love!!! είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!!! μπραβοοοο πλησιάζει η μέρα σου!!! 1ή 2 νηνάκια έβαλες?

Έβαλα ένα! Εγώ άλλο ένα κοντά στα 3 δίπλα μου :)! Προσπαθούμε για το αδερφάκι και βλέπουμε! Θετική σκέψη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Ναι έχεις δίκιο, γιατί μπορεί να βγει πιο χαμηλή! Αλλά αν είναι να ανέβει, θα ανέβει! Για να δούμε!

Έβαλα ένα! Εγώ άλλο ένα κοντά στα 3 δίπλα μου :)! Προσπαθούμε για το αδερφάκι και βλέπουμε! Θετική σκέψη!

ωωωω αλήθεια ?? έχεις ήδη 3διμά??? τι καλά να σου ζήσουν !!!!

εεε νομίζω ότι η δεύτερη φορά είναι πιο εύκολη λένε ότι ο οργανισμός έχει και μνήμη !!!

Εσένα σε βάζω στα φαβορί !!!!

Εμείς για το ή τα πρώτα προσπαθούμε!!! ελπίζω να είναι 2 γιατί εάν είναι 1 μέχρι να προσπαθήσω ξανά η ηλικία και η ΑΜΗ μου δεν θα είναι με το μέρος μου... όχι ότι τώρα είναιιι αλλά σε 2 χρόνια θα είναι ακόμα λιγότερο 


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Love!!! είπε:

Εγώ δεν έχω ούτε καν από τα utrogestan είμαι σαν να μην έχω κάνει τίποτα. πολύ με τρομάζει ψάχνω - ψάχνω τίποτα στο τέλος θα άρχισω να τα φαντάζομαι για να αισθάνομαι καλύτρα... χα χα χα

Σε ευχαριστώ πολύ!!! μόνο γλυκιά δεν είναι η αναμονή αλλά προσπαθώ.. δεν έχω καθόλου συμπτώματα τίποτα και ανησυχώ ...

Εσύ γλυκιά μου είσαι στην αναμονή και εσύ?

 

Δυστυχώς όχι ακόμη  εγώ.  Πάντως Μην ψάχνεις τίποτα όπως σου είπαν και τα αλλά΄ κορίτσια κάθε περίπτωση είναι διαφορετικά,  Ηρέμησε και θα περάσει ο καιρός.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

ωωωω αλήθεια ?? έχεις ήδη 3διμά??? τι καλά να σου ζήσουν !!!!

εεε νομίζω ότι η δεύτερη φορά είναι πιο εύκολη λένε ότι ο οργανισμός έχει και μνήμη !!!

Εσένα σε βάζω στα φαβορί !!!!

Εμείς για το ή τα πρώτα προσπαθούμε!!! ελπίζω να είναι 2 γιατί εάν είναι 1 μέχρι να προσπαθήσω ξανά η ηλικία και η ΑΜΗ μου δεν θα είναι με το μέρος μου... όχι ότι τώρα είναιιι αλλά σε 2 χρόνια θα είναι ακόμα λιγότερο 

Ειχες χαμηλή ΑΜΗ;; Εγω ειμαι 28 κ στα 24 διαγνωστικά με ενδομητριωση.Ευτυχως ομως η ΑΜΗ μ ειναι πολυ καλη 

Link to comment
Share on other sites

@Love!!!Από καρδιάς σου εύχομαι να έχεις 2 κι όλα να πάνε! Μάλλον σε μπέρδεψα, έχω ένα αγοράκι κοντά 3 ετών (πάλι από εξωσωματική)! Αν είχα 3διμα, δεν νομίζω να προσπαθούσα για ακόμα ένα επιπλέον!!!!! Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια...:P

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...