Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Εσυ σε ποια φαση εισαι; Εισαι εγκυουλα ή στην αναμονή κ εσυ;:) τι συπτωματα ειχες ή εχεις;

Γεια σου κοπέλα μου.Εγώ δυστυχώς έχασα ένα μωρακι τον Δεκέμβριο στην 13η εβδομάδα αλλα σιγά σιγά μαζεύω δυνάμεις και σκέφτομαι να ξαναπροσπαθησω..Ειχα ακριβώς ίδια συμπτώματα όπως τα περιγράφεις.Κάποιους πόνους στη μέση και μετά τραβήγματα στην κοιλιά που κ που .Ευχομαι όλα να πάνε καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mominthemaking είπε:

Γεια σου κοπέλα μου.Εγώ δυστυχώς έχασα ένα μωρακι τον Δεκέμβριο στην 13η εβδομάδα αλλα σιγά σιγά μαζεύω δυνάμεις και σκέφτομαι να ξαναπροσπαθησω..Ειχα ακριβώς ίδια συμπτώματα όπως τα περιγράφεις.Κάποιους πόνους στη μέση και μετά τραβήγματα στην κοιλιά που κ που .Ευχομαι όλα να πάνε καλα!!!

Μην τα παρατήσεις να ξαναπροσπαθήσεις!! Ο θεός ειναι μεγαλος και σιγουρα θα σου φερει ενα μωρακι στην αγκαλια ,μην χανεις το κουραγιο σου! Εμενα ειναι η 1η μ φορα οποτε δεν τα ξερω τα συπτωματα ..μακαρι να ειναι θετικά γιατι ζορίστηκα πολυ :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Τι κάνετε? εγώ είμαι 5η μέρα από ετ... πω πω αργά περνούν οι μέρες!!!!

Εχθές το βράδυ έκανα την ένεση Prolutex κάνω 1 κάθε 3 μέρες. έκει με έπιασαν ενοχλήσεις μέτα απο καμία ώρα εξαφανίστικάν και είμαι πάλι σα να μήν έχω τίποτα. @eleni17 καλώε ήρθες στην παρέα μας!!! Μαζευόμαστε πολλές κορίτσια!!!

@mominthemaking πολύ δύσκολο αυτό που πέρασες... έφτασες στην πηγή και νερό δεν ήπιες... όμως ο καλός θεούλης είναι εδώ για όλες μας!!! μάζεψε τη δύναμη σου προσπάθησε ξανά!!! όπως λέγανε οι αρχαίοι μον πρόγονοι ο επιμένων νικά !!! και όλες μέσα εδώ είμαστε μαχήτριες κούκλα μου όπως και εσύ!!! εδώ θα είμαστε να σε στηρίζουμε και να μας στηρίζεις!!!

  • Μου αρέσει 2

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Αύριο έχω χοριακή και σήμερα πρωί πρωί έκανα ένα τεστακι! Βγήκε θετικό!!! Αχνό μεν, θετικό δε! Μακάρι να πάνε καλά! Μακάρι αύριο να είναι καλό το νούμερο! Μακάρι να διπλασιαστεί καλά! Μακάρι να ακούμε μόνο ωραία νέα για όλα τα κορίτσια με μεγάλες χοριακες και καλές εγκυμοσύνες!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Αύριο έχω χοριακή και σήμερα πρωί πρωί έκανα ένα τεστακι! Βγήκε θετικό!!! Αχνό μεν, θετικό δε! Μακάρι να πάνε καλά! Μακάρι αύριο να είναι καλό το νούμερο! Μακάρι να διπλασιαστεί καλά! Μακάρι να ακούμε μόνο ωραία νέα για όλα τα κορίτσια με μεγάλες χοριακες και καλές εγκυμοσύνες!

Αληθεια;;;; Αρα εμεις που ειμαστε μαζι ιδια μερα υπαρχει περίπτωση να δείξει το τεστ...ππφφφφφ....κοριτσια εγω χθες το βραδυ που επλυνα τα δοντια μου ουτε να τα αγγίξω μ την οδοντόβουρτσα δεν μπορουσα κ μάτωσαν ευκολα κ γενικα κοκκίνισμα πολυ..λετε να ειναι απο τα φάρμακα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Αληθεια;;;; Αρα εμεις που ειμαστε μαζι ιδια μερα υπαρχει περίπτωση να δείξει το τεστ...ππφφφφφ....κοριτσια εγω χθες το βραδυ που επλυνα τα δοντια μου ουτε να τα αγγίξω μ την οδοντόβουρτσα δεν μπορουσα κ μάτωσαν ευκολα κ γενικα κοκκίνισμα πολυ..λετε να ειναι απο τα φάρμακα;;

Είναι αρκετά αχνό, επομένως ίσως θα μπορούσε και να μην δείξει αν το έκανα λίγο νωρίτερα ή χωρίς τα πρωινά ούρα! Εγώ να σου πω την αλήθεια, πάντα κάνω ένα τεστ την παραμονή πιο πολύ για να είμαι προετοιμασμένη! Δεν σημαίνει βέβαια ότι είναι και το σωστό...

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Αύριο έχω χοριακή και σήμερα πρωί πρωί έκανα ένα τεστακι! Βγήκε θετικό!!! Αχνό μεν, θετικό δε! Μακάρι να πάνε καλά! Μακάρι αύριο να είναι καλό το νούμερο! Μακάρι να διπλασιαστεί καλά! Μακάρι να ακούμε μόνο ωραία νέα για όλα τα κορίτσια με μεγάλες χοριακες και καλές εγκυμοσύνες!

ΑΑΑΑ τέλεια!!!! Άνοιξες τον κύκλο με τα θετικά!!!! Συγχαρητήριαααααα λοιπόν!!!! αναμένουμε με αγωνία!!! την επιβεβαίωση και τους δυπλασιασμούς!!!!

  • Μου αρέσει 4

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Είναι αρκετά αχνό, επομένως ίσως θα μπορούσε και να μην δείξει αν το έκανα λίγο νωρίτερα ή χωρίς τα πρωινά ούρα! Εγώ να σου πω την αλήθεια, πάντα κάνω ένα τεστ την παραμονή πιο πολύ για να είμαι προετοιμασμένη! Δεν σημαίνει βέβαια ότι είναι και το σωστό...

 

Μάτωναν κ σενα τα ούλα σου;; Αχ τΙ ωραια πρωινά νέα ειναι αυτα;;;; Αντε αντε αναμένουμε μεγαλη χοριακη :wub:

Κοριτσια τα τεστ εγκυμοσύνης της hometest στικ ειναι αξιόπιστα; Τα εχει δοκιμασει καμια;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Αληθεια;;;; Αρα εμεις που ειμαστε μαζι ιδια μερα υπαρχει περίπτωση να δείξει το τεστ...ππφφφφφ....κοριτσια εγω χθες το βραδυ που επλυνα τα δοντια μου ουτε να τα αγγίξω μ την οδοντόβουρτσα δεν μπορουσα κ μάτωσαν ευκολα κ γενικα κοκκίνισμα πολυ..λετε να ειναι απο τα φάρμακα;;

Σε ποια μέρα ΕΤ είσαι?

Αυτό για τα ούλα δεν το έχω ακούσει ξανά να πω την αλήθεια... εάν παίρνεις βέβαια αντιπηκτική αγωγή μπορεί να είναι από αυτό. θα έλεγα να το πεις στο γιατρό σου μήπωσ σου μειώσει τη δόση να είσαι σίγουρη...

Just now, *Μυρτώ είπε:

Είναι αρκετά αχνό, επομένως ίσως θα μπορούσε και να μην δείξει αν το έκανα λίγο νωρίτερα ή χωρίς τα πρωινά ούρα! Εγώ να σου πω την αλήθεια, πάντα κάνω ένα τεστ την παραμονή πιο πολύ για να είμαι προετοιμασμένη! Δεν σημαίνει βέβαια ότι είναι και το σωστό...

 

Σε ποια μέρα ΕΤ είσαι?? 8η?


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Σε ποια μέρα ΕΤ είσαι?

Αυτό για τα ούλα δεν το έχω ακούσει ξανά να πω την αλήθεια... εάν παίρνεις βέβαια αντιπηκτική αγωγή μπορεί να είναι από αυτό. θα έλεγα να το πεις στο γιατρό σου μήπωσ σου μειώσει τη δόση να είσαι σίγουρη...

Σε ποια μέρα ΕΤ είσαι?? 8η?

Στην 8η ειμαι κ εγω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Μπισκοτακι27εγώ τα χω δοκιμάσει! Πάντα το αποτέλεσμα ανταποκρινόταν με την πραγματικότητα! Δεν είχα θέμα με τα ούλα, αλλά γενικά όταν ήμουν έγκυος στον μικρό μου είχα μικροενοχλησούλες με τα δόντια!

@Love!!! είμαι στην 8η μέρα!

Μακάρι να πάει καλά! Καλά αποτελέσματα και σε σας και σε όλα τα κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

@Μπισκοτακι27εγώ τα χω δοκιμάσει! Πάντα το αποτέλεσμα ανταποκρινόταν με την πραγματικότητα!

@Love!!! είμαι στην 8η μέρα!

Μακάρι να πάει καλά! Καλά αποτελέσματα και σε σας και σε όλα τα κορίτσια!

εεε στην 8η ναι μπορεί να δείξει θετικό!!! αφού για βλαστοκύστες είναι η 9η μέρα για το τεστ!!! άρα είσαι σίγουρααααααα άντε με 1 πόνο!!! εσύ @Μπισκοτακι27 έχεις στο σπίτι να κάνεις? εγώ είμαι στη 5 μέρα όποτε είναι νωρίς να κάνω αλλά θα πω στον άντρα μου να πάει να πάρει για να έχω να κάνω και εγώ το ΣΚ

@mpourmoura είσαι και εσύ σήμεραααα!!! καλή επιτυχία κούκλα μουυυυ.... περιμένουμε να μας πεις και εσύ τα ευχάριστα!!!!

  • Μου αρέσει 3

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

εεε στην 8η ναι μπορεί να δείξει θετικό!!! αφού για βλαστοκύστες είναι η 9η μέρα για το τεστ!!! άρα είσαι σίγουρααααααα άντε με 1 πόνο!!! εσύ @Μπισκοτακι27 έχεις στο σπίτι να κάνεις? εγώ είμαι στη 5 μέρα όποτε είναι νωρίς να κάνω αλλά θα πω στον άντρα μου να πάει να πάρει για να έχω να κάνω και εγώ το ΣΚ

@mpourmoura είσαι και εσύ σήμεραααα!!! καλή επιτυχία κούκλα μουυυυ.... περιμένουμε να μας πεις και εσύ τα ευχάριστα!!!!

@mpourmoura καλη επιτυχία κοριτσιιιι μου!!!

οχι ειχα παραγγείλει θα μ τ φερει σημερα ο κούριερ αλλα φοβαμαι ν το κανω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

@mpourmoura καλη επιτυχία κοριτσιιιι μου!!!

οχι ειχα παραγγείλει θα μ τ φερει σημερα ο κούριερ αλλα φοβαμαι ν το κανω χαχαχα

Λογικό!!! είμαι σίγουρη ότι και εγώ τη μέρα που θα το κάνω θα τρέμω!! αλλά σκέψου το εξής... αν βγει θετικό αυτό δεν αλλάζει είσαι σίγουρα εγκυούλα!!! αν βγει αρνητικό δεν πάει να πει ότι δεν είσαι απλά μπορεί να είναι πολύ χαμηλή η ορμόνη ακόμα !!! Αλλά αυτό είναι δικό σου θέμα εάν μπορείς να το διαχειριστείς!!!

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Λογικό!!! είμαι σίγουρη ότι και εγώ τη μέρα που θα το κάνω θα τρέμω!! αλλά σκέψου το εξής... αν βγει θετικό αυτό δεν αλλάζει είσαι σίγουρα εγκυούλα!!! αν βγει αρνητικό δεν πάει να πει ότι δεν είσαι απλά μπορεί να είναι πολύ χαμηλή η ορμόνη ακόμα !!! Αλλά αυτό είναι δικό σου θέμα εάν μπορείς να το διαχειριστείς!!!

Ετσι κ αλλιως σημερα δεν μπορω να το κανω γιατι δεν εχω πρωινά ουρα..θα πρεπει αυριο...πολυ αγχος εχουμε ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...