Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Άρα να είσαι ήρεμη γτ είσαι υπερκαλυμενη κ να σκέφτεσαι μόνο ότι το όνειρο έγινε πραγματικότητα.μονο θετική σκέψη...περιμένουμε όλες τα αυριανά αποτελέσματα.. 

Ναι ναι!! Μακαρι να συνεχίσει καλα!! Εννοειται θα σας στειλω!!! Ειμαστε ολες μαζι σ αυτο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 7/1/2021 at 4:50 PM, Μπισκοτακι27 said:

Κοριτσιαααααα βγηκεεεε 234 χοριακη!! 9η μετα εμβρυομεταφορας! Η προγεστερονη επεσε στο 29 .Υπαρχει ελπίδα;;

Πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι!!! Είσαι ακόμη στο παιχνίδι, και μάλιστα πήγες στη δεύτερη πίστα! Σου εύχομαι μία ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Andri M είπε:

Πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι!!! Είσαι ακόμη στο παιχνίδι, και μάλιστα πήγες στη δεύτερη πίστα! Σου εύχομαι μία ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μ!!! Μακαρι να τερματίσω ολες τις πίστες :-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια σας εχω νέα η β χοριακη πηγε 324 απο 234 η προγεστερονη ανεβηκε αρκετα αλλα επεσε η οιστραδιολη 

Με το γιατρό σου μιλησες???για την οιστραδιολη θα σου δώσει χάπια.. Η χοριακη σου έπρεπε να ανέβει λίγο παραπάνω...Τι σου είπε??έχεις ακόμα αιμα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια σας εχω νέα η β χοριακη πηγε 324 απο 234 η προγεστερονη ανεβηκε αρκετα αλλα επεσε η οιστραδιολη 

 

πρίν από 25 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια σας εχω νέα η β χοριακη πηγε 324 απο 234 η προγεστερονη ανεβηκε αρκετα αλλα επεσε η οιστραδιολη 

Καλησπερα. Καταλαβαινω οτι θα ηθελες παραπανω τιμη αλλα θα σου πω αυτο που ηδη σκεφτεσαι.Πρωτον οτι δε θελουμε ακριβως διπλασιασμο αλλα και κατι που μου φαινεται πιο πιθανο,Επειδη ειχες και αιματακι μηπως εμφυτευτηκαν και τα δυο και υποχωρει το ενα και προχωραει το αλλο...Ποσο ητανε η Ε2?Καλη συνεχεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Με το γιατρό σου μιλησες???για την οιστραδιολη θα σου δώσει χάπια.. Η χοριακη σου έπρεπε να ανέβει λίγο παραπάνω...Τι σου είπε??έχεις ακόμα αιμα??

Οχι δεν εχω αίμα..παιενω ήδη οιστραδιοκη 4-4-4 .Μου ειπε οτι κ αυτος θα ηθελε ιδανικά να ειναι παραπανω ..

πρίν από 1 λεπτό , anoulious είπε:

 

Καλησπερα. Καταλαβαινω οτι θα ηθελες παραπανω τιμη αλλα θα σου πω αυτο που ηδη σκεφτεσαι.Πρωτον οτι δε θελουμε ακριβως διπλασιασμο αλλα και κατι που μου φαινεται πιο πιθανο,Επειδη ειχες και αιματακι μηπως εμφυτευτηκαν και τα δυο και υποχωρει το ενα και προχωραει το αλλο...Ποσο ητανε η Ε2?Καλη συνεχεια

Η οιστραδιολη απο 226 πηγε 144. Στεναχωρεθηκα να σ πω την αληθεια..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Οχι δεν εχω αίμα..παιενω ήδη οιστραδιοκη 4-4-4 .Μου ειπε οτι κ αυτος θα ηθελε ιδανικά να ειναι παραπανω ..

Η οιστραδιολη απο 226 πηγε 144. Στεναχωρεθηκα να σ πω την αληθεια..

Δεν ειναι η Ε2  με τετοια τιμη που σου δημιουργει το θεμα. Ευχομαι ενα εμβρυακι να συνεχισει την πορεια του...

Επεξεργάστηκαν by anoulious
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anoulious είπε:

Δεν ειναι η Ε2  με τετοια τιμη που σου δημιουργει το θεμα. Ευχομαι ενα εμβρυακι να συνεχισει την πορεια του...

Αυτό που μ προβλημάτισε ειναι οτι δεν αυξήθηκε οσο θα επρεπε νομιζω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Αυτό που μ προβλημάτισε ειναι οτι δεν αυξήθηκε οσο θα επρεπε νομιζω

Αν υπαρχει καποιο θεμα σην κυηση δεν ειναι απο αυτη την τιμη της Ε2.Θα αυξηθει.Μην εστιαζεις εκει.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου ψυχολογικά δεν ειμαι κ πολυ καλα που δεν διπλασιάστηκε ουτε ανεβηκε στο 60% η χοριακη χθες…φοβαμαι για αυριο …πανω που πηρα μια χαρα μην μου την παρουν πισω 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια μου ψυχολογικά δεν ειμαι κ πολυ καλα που δεν διπλασιάστηκε ουτε ανεβηκε στο 60% η χοριακη χθες…φοβαμαι για αυριο …πανω που πηρα μια χαρα μην μου την παρουν πισω 

Κάνε υπομονή Μπισκοτακι27, εχεις ακόμη αιμα; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , silvy22 είπε:

Κάνε υπομονή Μπισκοτακι27, εχεις ακόμη αιμα; 

Οχι οχι δεν εχω εχει σταματήσει απο την πεμπτη..αλλα η χοριακη δεν διπλασιάστηκε χθες :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...