Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , smiles είπε:

Νομίζω πως ενδέχεται να είναι δυο :) πάνω από 200 λένε πως είναι... δεν σε πήρε ο γιατρός?

Ναι με βλαστοκυστες την 9η είχα 253..

Ναι μ πηρε τον ρωτησα αλλα μ λεει δεν ξερει απο τωρα να μ πει αν ειναι δίδυμα ..θα φανει στις επόμενες χοριακες ..Τωρα εχω ξανα το σαββατο :)

πρίν από 11 λεπτά , smiles είπε:

Νομίζω πως ενδέχεται να είναι δυο :) πάνω από 200 λένε πως είναι... δεν σε πήρε ο γιατρός?

Ναι με βλαστοκυστες την 9η είχα 253..

αυριο πάω για τον υπέρηχο!!! Έχω κατα αγχωθεί να είναι όλα καλά!!

Ολα καλα θα ειναι κοριτσι μ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι μ πηρε τον ρωτησα αλλα μ λεει δεν ξερει απο τωρα να μ πει αν ειναι δίδυμα ..θα φανει στις επόμενες χοριακες ..Τωρα εχω ξανα το σαββατο :)

Θα έχει ανεβεί και βουρ για υπέρηχο κι εσύ :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , smiles είπε:

Νομίζω πως ενδέχεται να είναι δυο :) πάνω από 200 λένε πως είναι... δεν σε πήρε ο γιατρός?

Ναι με βλαστοκυστες την 9η είχα 253..

αυριο πάω για τον υπέρηχο!!! Έχω κατα αγχωθεί να είναι όλα καλά!!

Ότι να ναι ειναι αυτές οι χοριακες. Εγω 12η μερα με ενα μωρο 1.200 η χοριακη.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Καντι είπε:

Ότι να ναι ειναι αυτές οι χοριακες. Εγω 12η μερα με ενα μωρο 1.200 η χοριακη.

Από βλαστοκυστες?

(μου έχει τύχει να έχω κάνει σε διαφορετικά την ίδια μέρα και άλλα ντι άλλων, με είχαν τρελάνει) από τοτε πάντα στο ίδιο πηγαίνω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ενταξει :rolleyes: εσυ τι χοριακη ειχες 9μερες μετα την εβρυομεταφορα με βλαστοκυστες;; Σε ρωταω επειδη εχεις δίδυμα νομιζω μ ειχες πει 

Μπραβοοοοοο με το καλο 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , smiles είπε:

Από βλαστοκυστες?

(μου έχει τύχει να έχω κάνει σε διαφορετικά την ίδια μέρα και άλλα ντι άλλων, με είχαν τρελάνει) από τοτε πάντα στο ίδιο πηγαίνω 

Ναι βλαστοκυστες και μεγάλους διπλασιασμους μετα απο δυο μερες ηταν 3.500. Τότε βεβαια διαβαζα ποια ειναι τα κακά σενάρια. Αλλα ολα οκ τελικα.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Καντι είπε:

Ναι βλαστοκυστες και μεγάλους διπλασιασμους μετα απο δυο μερες ηταν 3.500. Τότε βεβαια διαβαζα ποια ειναι τα κακά σενάρια. Αλλα ολα οκ τελικα.

Εγώ σταμάτησα να διαβάζω το οτιδήποτε γιατί είμαι αγχωτική από μόνη μου και σαλταρισα!! 
Και όταν διαβάζεις μοιραία πέφτεις πάνω στα χειρότερα σενάρια, σπάνια στα καλύτερα..
θετική ενέργεια και όλα θα πάνε καλά για όλες μας!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι μ πηρε τον ρωτησα αλλα μ λεει δεν ξερει απο τωρα να μ πει αν ειναι δίδυμα ..θα φανει στις επόμενες χοριακες ..Τωρα εχω ξανα το σαββατο :)

Ολα καλα θα ειναι κοριτσι μ!!!

Εισαι εγκυουλα λοιπόν! Συγχαρητήρια και καλούς διπλασιασμους!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Εισαι εγκυουλα λοιπόν! Συγχαρητήρια και καλούς διπλασιασμους!

Ευχαριστω πολυυυυυυυ κ σε σενα ευχομαι αν εισαι σε προσπάθεια ή σε αναμονή :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Ευχαριστω πολυυυυυυυ κ σε σενα ευχομαι αν εισαι σε προσπάθεια ή σε αναμονή :)

Καλημέρα που χάρηκα με τα νέα σου.. συγχαρητήρια λοιπόν είσαι εγκυουλα  ..αν κ το ήξερα..!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Καλημέρα που χάρηκα με τα νέα σου.. συγχαρητήρια λοιπόν είσαι εγκυουλα  ..αν κ το ήξερα..!!!

Σε ευχαριστω πολυυυυυυυ γλυκιά μ!!! Τωρα αγχώνομαι να ανεβαινει η προγεστερονη :)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Σε ευχαριστω πολυυυυυυυ γλυκιά μ!!! Τωρα αγχώνομαι να ανεβαινει η προγεστερονη :)

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου...Αλήθεια.. Κ να ξέρεις ότι η ενέσιμη δεν φαίνεται στις εξετάσεις αίματος όπως πρέπει.. Θα είσαι όμως σίγουρα καλυμενη.. στο λέμε σιγουριά...Άντε αύριο ένα τέλειο νούμερο χοριακης...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου...Αλήθεια.. Κ να ξέρεις ότι η ενέσιμη δεν φαίνεται στις εξετάσεις αίματος όπως πρέπει.. Θα είσαι όμως σίγουρα καλυμενη.. στο λέμε σιγουριά...Άντε αύριο ένα τέλειο νούμερο χοριακης...

Σε ευχαριστω πολυ!!! Μακαριιιι!!! Κανω κ ενέσεις κ μ αύξησαν και την δοσολογία των utregestan :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!! Μακαριιιι!!! Κανω κ ενέσεις κ μ αύξησαν και την δοσολογία των utregestan :)

Άρα να είσαι ήρεμη γτ είσαι υπερκαλυμενη κ να σκέφτεσαι μόνο ότι το όνειρο έγινε πραγματικότητα.μονο θετική σκέψη...περιμένουμε όλες τα αυριανά αποτελέσματα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...