Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Οχι οχι δεν εχω εχει σταματήσει απο την πεμπτη..αλλα η χοριακη δεν διπλασιάστηκε χθες :(

@Μπισκοτακι27 Λίγη υπομονή σήμερα.. Βρες να κάνεις κάτι να ξεχαστείς όσο μπορείς! Πήγαινε μια βόλτα ή θερινό, δες μια ταινία, συνάντησε φίλους, οτιδήποτε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , KoraliaP είπε:

@Μπισκοτακι27 Λίγη υπομονή σήμερα.. Βρες να κάνεις κάτι να ξεχαστείς όσο μπορείς! Πήγαινε μια βόλτα ή θερινό, δες μια ταινία, συνάντησε φίλους, οτιδήποτε

Διαβάζω ενα βιβλίο αλλα το μυαλο μ ειναι εκει..δυστυχως

πρίν από 20 λεπτά , KoraliaP είπε:

@Μπισκοτακι27 Λίγη υπομονή σήμερα.. Βρες να κάνεις κάτι να ξεχαστείς όσο μπορείς! Πήγαινε μια βόλτα ή θερινό, δες μια ταινία, συνάντησε φίλους, οτιδήποτε

Διαβάζω ενα βιβλίο αλλα το μυαλο μ ειναι εκει..δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Έχω γράψει και στο Καφέ εξωσωματικής.

Έχω ένα ραντεβού με την κα Τσεκούρα να το δώσω σε όποια κοπέλα θα ήθελε να την επισκεφτεί για την ερχόμενη Δευτέρα 12/07 στις 11 το πρωί. Να θυμίσω πως η κα Τσεκούρα είναι στο Νοσοκομείο Έλενα στην Αθήνα υπεύθυνη του Τμήματος Καθέξιν αποβολών.  Εγώ την έχω επισκεφτεί μια φορά και μόνο τα καλύτερα έχω να πω. Τώρα δεν μπορώ να πάω καθώς είμαι ενοψει αποτελεσμάτων της 2ης ΕΤ :)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2021 at 5:17 ΜΜ, Μπισκοτακι27 είπε:

Διαβάζω ενα βιβλίο αλλα το μυαλο μ ειναι εκει..δυστυχως

Διαβάζω ενα βιβλίο αλλα το μυαλο μ ειναι εκει..δυστυχως

Κορίτσι τι έγινε??έκανες χοριακη σήμερα???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Κορίτσι τι έγινε??έκανες χοριακη σήμερα???

Εκανα δεν αυξήθηκε πολυ πηγε απο 324 ανεβηκε 339 μου ειπαν να ξανακάνω τεταρτη και να δουμε πιο καθαρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, KoraliaP είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Έχω γράψει και στο Καφέ εξωσωματικής.

Έχω ένα ραντεβού με την κα Τσεκούρα να το δώσω σε όποια κοπέλα θα ήθελε να την επισκεφτεί για την ερχόμενη Δευτέρα 12/07 στις 11 το πρωί. Να θυμίσω πως η κα Τσεκούρα είναι στο Νοσοκομείο Έλενα στην Αθήνα υπεύθυνη του Τμήματος Καθέξιν αποβολών.  Εγώ την έχω επισκεφτεί μια φορά και μόνο τα καλύτερα έχω να πω. Τώρα δεν μπορώ να πάω καθώς είμαι ενοψει αποτελεσμάτων της 2ης ΕΤ :)

 

Θα ηθελα να την επισκεφτώ εάν βολευε ιδια μερα κ τον Κο μαστρομηνα να κανω μια επίσκεψη .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Θα ηθελα να την επισκεφτώ εάν βολευε ιδια μερα κ τον Κο μαστρομηνα να κανω μια επίσκεψη .

Είναι καλή ιδέα να πας να σε δει η Τσεκούρα, βέβαια δεν θα σου το πρότεινα αν δεν δεις και τη χοριακή την Τετάρτη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Θα ηθελα να την επισκεφτώ εάν βολευε ιδια μερα κ τον Κο μαστρομηνα να κανω μια επίσκεψη .

Καλημέρα @Μπισκοτακι27 χίλια συγγνώμη αλλά το ακύρωσα καθώς δεν μου απάντησε κάποια κοπέλα και ένιωθα άσχημα να το «κρατάω» από κάποια κοπέλα που θα το είχε ανάγκη. Μπήκα τώρα να δω αλλα δυστυχώς δεν είναι διαθέσιμο… Θα βρεις όμως αν μπαίνεις συχνά! Εγώ έτσι έκανα! 

Και θα συμφωνήσω με @Troia Μην προδικάσεις κάτι ακόμη. Δες τι θα γίνει τώρα και τότε αποφασίζεις. Πάρε και τον χρόνο σου για να μην παιδεύεις το κεφάλι σου με τόσα πράγματα μαζί. Πιστεψέ μας όσες έχουμε περάσει από αυτή τη φάση σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Ήδη θες να οργανώσεις τα επόμενα βήματά σου.. Είναι νωρίς, δώσε την ευκαιρία που αξίζει αυτή η προσπάθειά σου. Εύχομαι smooth εξέλιξη ότι κι αν γίνει! Προέχει η δική σου ψυχική υγεία <3

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , KoraliaP είπε:

Καλημέρα @Μπισκοτακι27 χίλια συγγνώμη αλλά το ακύρωσα καθώς δεν μου απάντησε κάποια κοπέλα και ένιωθα άσχημα να το «κρατάω» από κάποια κοπέλα που θα το είχε ανάγκη. Μπήκα τώρα να δω αλλα δυστυχώς δεν είναι διαθέσιμο… Θα βρεις όμως αν μπαίνεις συχνά! Εγώ έτσι έκανα! 

Και θα συμφωνήσω με @Troia Μην προδικάσεις κάτι ακόμη. Δες τι θα γίνει τώρα και τότε αποφασίζεις. Πάρε και τον χρόνο σου για να μην παιδεύεις το κεφάλι σου με τόσα πράγματα μαζί. Πιστεψέ μας όσες έχουμε περάσει από αυτή τη φάση σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Ήδη θες να οργανώσεις τα επόμενα βήματά σου.. Είναι νωρίς, δώσε την ευκαιρία που αξίζει αυτή η προσπάθειά σου. Εύχομαι smooth εξέλιξη ότι κι αν γίνει! Προέχει η δική σου ψυχική υγεία <3

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μ!!! Απλα δεν καταλαβα πως μπαίνω για να κλεισω ραντεβου μπηκα κ δεν εβγαλα πολυ ακρη γιατι ειμαι απο θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μ!!! Απλα δεν καταλαβα πως μπαίνω για να κλεισω ραντεβου μπηκα κ δεν εβγαλα πολυ ακρη γιατι ειμαι απο θεσσαλονικη

@Μπισκοτακι27 σου στέλνω pm

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια δεν αντεξα πηγα εκανα κ σημερα χοριακη σε αλλο εργαστήριο ομως… άρχισε νε πεφτει απο 339 χθες σημερα 273:( αυριο ειναι να κανω κανονικα στο ιδιο εργαστήριο που θα ειναι 2 μερες αππ την προηγούμενη .Σταμάτησα να ελπιζω 

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια δεν αντεξα πηγα εκανα κ σημερα χοριακη σε αλλο εργαστήριο ομως… άρχισε νε πεφτει απο 339 χθες σημερα 273:( αυριο ειναι να κανω κανονικα στο ιδιο εργαστήριο που θα ειναι 2 μερες αππ την προηγούμενη .Σταμάτησα να ελπιζω 

Κρίμα ρε γαμωτο. Και ξεκίνησε τόσο καλά.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κρίμα ρε γαμωτο. Και ξεκίνησε τόσο καλά.

Ναι δυστυχως τωρα μ ειπαν να σταματήσω τα φάρμακα για να έρθει το αίμα… στεναχωρεθηκα πολυ να σ πω την αληθεια γιατι τα ειχαμε ψάξει ολα  θρόμβοφιλίες ,καρυοτυπο ζευγαριού,καμπύλη σακχάρου θυρεοειδή ngs βγήκε πενατακαθαρο.

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι δυστυχως τωρα μ ειπαν να σταματήσω τα φάρμακα για να έρθει το αίμα… στεναχωρεθηκα πολυ να σ πω την αληθεια γιατι τα ειχαμε ψάξει ολα  θρόμβοφιλίες ,καρυοτυπο ζευγαριού,καμπύλη σακχάρου θυρεοειδή ngs βγήκε πενατακαθαρο.

Όλα δεν μπορεί να τα ψάξει κανένας. 

Αυτές είναι κάποιες εξετάσεις βασικές.

Απο εκεί και πέρα η φύση κάνει τη δουλειά της και ο άνθρωπος δε μπορεί να επέμβει.

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια, έγραψα και στο άλλο γκρουπ!

μόλις πήρα την πρώτη χοριακή μου 89,5 την 14η μερα με έμβρυα 3ων ημερών. 

Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τον γιατρό μου! Είμαι εγκρατής γιατί η βιοχημική μου ήταν πρόσφατη :)

Ξέχασα να αναφέρω και E2=353, PRG=53,9, D3=33, TSH=1,4

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...