Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσιαααααα βγηκεεεε 234 χοριακη!! 9η μετα εμβρυομεταφορας! Η προγεστερονη επεσε στο 29 .Υπαρχει ελπίδα;;

Φυσικά και υπάρχει! Μπράβο κούκλα μου! Ευχομαι τα καλύτερα! Να ξεκουράζεσαι!

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσιαααααα βγηκεεεε 234 χοριακη!! 9η μετα εμβρυομεταφορας! Η προγεστερονη επεσε στο 29 .Υπαρχει ελπίδα;;

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια...μια τελειομένη εγκυμοσύνη σου εύχομαι απο καρδιάς....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια !!! Θα κανω μαλλον μια ένεση προγεστερονης!! Μακαρι να εξελιχθεί καλα

Με την προγεστερόνη θα σταματήσει το αίμα !! Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι προσπάθησε να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη ! Να χαμογελάς ! Πολλά συγχαρητήρια και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια !!! Θα κανω μαλλον μια ένεση προγεστερονης!! Μακαρι να εξελιχθεί καλα

θα εξελιχθεί...είναι πολύ καλό το νούμερο έχε πίστη....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , konik είπε:

θα εξελιχθεί...είναι πολύ καλό το νούμερο έχε πίστη....

Μακαριιιι!!!! :x

πρίν από 46 λεπτά , Eva92 είπε:

Με την προγεστερόνη θα σταματήσει το αίμα !! Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι προσπάθησε να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη ! Να χαμογελάς ! Πολλά συγχαρητήρια και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

Ευχαριστω παρα πολυ!! Μακαρι τωρα που μ αύξησαν την δόση κ μ έδωσαν κ ένεση πρπγεστερονης να παει καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσιαααααα βγηκεεεε 234 χοριακη!! 9η μετα εμβρυομεταφορας! Η προγεστερονη επεσε στο 29 .Υπαρχει ελπίδα;;

Μπραβο ρε κοριτσι !! Τελειο τελειο!!  Ολα τελεια θα πανε,θα δεις !  θα κανεις και μια προλουτεξ  και ολα καλά! :-) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nephele78 είπε:

Μπραβο ρε κοριτσι !! Τελειο τελειο!!  Ολα τελεια θα πανε,θα δεις !  θα κανεις και μια προλουτεξ  και ολα καλά! :-) 

Τις ξεκίνησα ηδη κ μου αύξησαν και τα utregestan …τωρα εχω αγχος για το σαββατο που θα ξανακάνω!:-P 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , KoraliaP είπε:

Συγχαρητήριααααα!! 

Ευχαριστω πολυ!!! Ευχομαι σε ολες τις κοπέλες να εχουνε μια τελεια χοριακη! Μακαρι ολες μας να μπορέσουμε να κρατήσουμε στην αγκαλια μας ενα παιδάκι μια  μερα που τοσο πολυ  το θελουμε! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσιαααααα βγηκεεεε 234 χοριακη!! 9η μετα εμβρυομεταφορας! Η προγεστερονη επεσε στο 29 .Υπαρχει ελπίδα;;

Μπραβοοοοοοοοο :) τέλειαααααααααα :)

και μάλλον  διδυμάκια!!!! :P

πρίν από 7 λεπτά , smiles είπε:

Μπραβοοοοοοοοο :) τέλειαααααααααα :)

και μάλλον  διδυμάκια!!!! :P

η χοριακή σου είναι τέλεια! Μην γίνεις σαν εμένα με το αγχος!

Δεν έκανες προλουτεξ?  εγώ από την πρώτη μέρα εμβρυομεταφοράς κάνω και παίρνω και 4 utrogestan των 200mg

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , smiles είπε:

Μπραβοοοοοοοοο :) τέλειαααααααααα :)

και μάλλον  διδυμάκια!!!! :P

 

Λες;;;;;;; Τωρα με προβλημάτισε η προγεστερονη που ηταν πεσμένη ελπιζω να ανέβουν με τις prolutex 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Λες;;;;;;; Τωρα με προβλημάτισε η προγεστερονη που ηταν πεσμένη ελπιζω να ανέβουν με τις prolutex 

Μην ανησυχείς! Μια χαρά θα ανεβεί 

σταμάτα να προβληματίζεσαι και χαμογέλα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , smiles είπε:

Μην ανησυχείς! Μια χαρά θα ανεβεί 

σταμάτα να προβληματίζεσαι και χαμογέλα!!

Ενταξει :rolleyes: εσυ τι χοριακη ειχες 9μερες μετα την εβρυομεταφορα με βλαστοκυστες;; Σε ρωταω επειδη εχεις δίδυμα νομιζω μ ειχες πει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Λες;;;;;;; Τωρα με προβλημάτισε η προγεστερονη που ηταν πεσμένη ελπιζω να ανέβουν με τις prolutex 

Νομίζω πως ενδέχεται να είναι δυο :) πάνω από 200 λένε πως είναι... δεν σε πήρε ο γιατρός?

πρίν από 6 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ενταξει :rolleyes: εσυ τι χοριακη ειχες 9μερες μετα την εβρυομεταφορα με βλαστοκυστες;; Σε ρωταω επειδη εχεις δίδυμα νομιζω μ ειχες πει 

Ναι με βλαστοκυστες την 9η είχα 253..

αυριο πάω για τον υπέρηχο!!! Έχω κατα αγχωθεί να είναι όλα καλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...