Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Visit a vis είπε:

Δεν έχω ακούσει ξανά για αιμορραγία από έλλειψη οιστραδιόλης. Ξέρω για αποβολές, αλλά για πολύ χαμηλότερες τιμές!

Τοσο νωρις για αποβολή; 7μερες μετα την εβρυομεταφορα; Κ το αίμα δεν ειναι σαν ποσότητα πολυ οπως η περίοδος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , anoulious είπε:

Ειναι χαμηλη αλλα οχι τοσο οσο νομιζεις..

Κ τότε απο τι να ειναι το αίμα;;; Ειναι ανοιχτο κοκκινο αλλα δεν ειναι σαν ποσότητα σαν περίοδος ειναι λες κ ειναι σαν ποσότητα στα τελειώματα περιόδου :( εχω κατα στεναχωρηθεί .Επισης μ ειπαν στο τηλ πριν να κανω τ σαββατο χοριακη αντι για την Τριτη

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Δεν μ ειπαν..μ ειπαν ειναι οριακά χαμηλή 

Γυρω στο 150 κ πανω τη θελουν την ε2 κ η προγεστερονη πανω απο 20 ειναι καλά να ειναι για μερα εμβρυομεταφορας μου ειχανε πει.εγω ειχα ε2:307 και prg:48 την 8η μερα ετ.καλυτερα σαββατο να πας βεβαια ,μη σου πω να πας και παρασκευη!!μη στεναχωριεσαι! και εξαλλου σου εδωσε εξτρα! Ολοψυχα καλη επιτυχια ! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nephele78 είπε:

Γυρω στο 150 κ πανω τη θελουν την ε2 κ η προγεστερονη πανω απο 20 ειναι καλά να ειναι για μερα εμβρυομεταφορας μου ειχανε πει.εγω ειχα ε2:307 και prg:48 την 8η μερα ετ.καλυτερα σαββατο να πας βεβαια ,μη σου πω να πας και παρασκευη!!μη στεναχωριεσαι! και εξαλλου σου εδωσε εξτρα! Ολοψυχα καλη επιτυχια ! 

Ευχαριστω..η αληθεια ειναι πως στεναχωρεθηκα πολυ με το αίμα …λεω μηπως τα χασαμε ..ειναι η 2η μ προσπάθεια ,η πρώτη ηταν βιοχημική κ τωρα στη 2η ειδα αίμα…αρχισα να απογοητεύομαι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ευχαριστω..η αληθεια ειναι πως στεναχωρεθηκα πολυ με το αίμα …λεω μηπως τα χασαμε ..ειναι η 2η μ προσπάθεια ,η πρώτη ηταν βιοχημική κ τωρα στη 2η ειδα αίμα…αρχισα να απογοητεύομαι 

Ευτυχως που σου είπαν να κανείς χοριακη νωρίτερα. Η Τρίτη ήταν μακρινή για βλαστοκυστες. Για να δούμε. Μην επηρεάζεσαι από τις τιμές κ μη συγκρίνεις. Κάθε περίπτωση διαφορετική. 

 

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ευχαριστω..η αληθεια ειναι πως στεναχωρεθηκα πολυ με το αίμα …λεω μηπως τα χασαμε ..ειναι η 2η μ προσπάθεια ,η πρώτη ηταν βιοχημική κ τωρα στη 2η ειδα αίμα…αρχισα να απογοητεύομαι 

Λογικοτατο,πολυ καλα εκανες και τους τηλεφώνησες ..ολα θα φανουν στη χοριακη οπως και να εχει.ειτε κοκκινα ειτε καφε ροζ δε βγαινει ακρη..κουραγιο κ υπομονη μονο 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κ τότε απο τι να ειναι το αίμα;;; Ειναι ανοιχτο κοκκινο αλλα δεν ειναι σαν ποσότητα σαν περίοδος ειναι λες κ ειναι σαν ποσότητα στα τελειώματα περιόδου :( εχω κατα στεναχωρηθεί .Επισης μ ειπαν στο τηλ πριν να κανω τ σαββατο χοριακη αντι για την Τριτη

Θα σου απαντουσα ο,τι και η Νεφελη για τη τιμη της Ε2....Κατα πασα πιθανοτητα δεν ειναι περιοδος.Ειδικα τετοια μερα που εισαι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , anoulious είπε:

Θα σου απαντουσα ο,τι και η Νεφελη για τη τιμη της Ε2....Κατα πασα πιθανοτητα δεν ειναι περιοδος.Ειδικα τετοια μερα που εισαι

Μακαρι!!! Μακαρι να ειναι κατι θετικό ! Γιατι απογοητευτηκα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια υπαρχει καποια κοπελα που να εβαλε βλαστοκυστες ΑΑ που άρχισαν να εκολαπτονται κ ειχε επιτυχημένη  κύηση;

Αίμα εχεις σμρ; Βλαστοκυστες δεν έχω βάλει ποτέ 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια υπαρχει καποια κοπελα που να εβαλε βλαστοκυστες ΑΑ που άρχισαν να εκολαπτονται κ ειχε επιτυχημένη  κύηση;

Το οτι εφτασαν στην εκκολαψη στην εμβρυομεταφορα τους σημαινει οτι ηταν πολυ καλα εμβρυα ευχομαι να πανε ολα καλα !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Neverislate είπε:

Το οτι εφτασαν στην εκκολαψη στην εμβρυομεταφορα τους σημαινει οτι ηταν πολυ καλα εμβρυα ευχομαι να πανε ολα καλα !!

Μακαρι γτ χθες με το αιματακι φοβηθηκα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...