Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Μακαρι γτ χθες με το αιματακι φοβηθηκα..

Λογικο να φοβηθεις αλλα συμβαινει και αυτο στην εξωσωματικη

Μια μεγαλη χοριακη ευχομαι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Neverislate είπε:

Λογικο να φοβηθεις αλλα συμβαινει και αυτο στην εξωσωματικη

Μια μεγαλη χοριακη ευχομαι

Σε ευχαριστω πολυ!! Μακαρι γιατι κ τα δυο ειχαν αρχίσει να εκολλαπτονται! Το Σαββατο θα κανω την χοριακη :roll:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , KoraliaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια, θυμίστε μου σας παρακαλώ πως μετράμε τις μέρες μετά την ΕΤ. Εγώ την έκανα προχτές Τρίτη 29/06. Σήμερα θεωρούμαι 2η ή 3η μέρα; 

Νομιζω μετράς απο την ιδια μερα εμβρυομεταφορας 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααα ξαναπαω για ορμονικές …γιατι πανω που πηγαινε ν σταματήσει το αίμα ξανάρχισε! Κ μ ειπαν 9η μερα σημερα ν κάμω κ χοριακη αν ειναι κατι θα δείξει.Αρχισα να κλαιω κ δεν ειμαι καλα..Γιατι άρχισε το αίμα ανοιχτο κοκκινο κ βγαζω κ λίγη βλέννα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσιαααα ξαναπαω για ορμονικές …γιατι πανω που πηγαινε ν σταματήσει το αίμα ξανάρχισε! Κ μ ειπαν 9η μερα σημερα ν κάμω κ χοριακη αν ειναι κατι θα δείξει.Αρχισα να κλαιω κ δεν ειμαι καλα..Γιατι άρχισε το αίμα ανοιχτο κοκκινο κ βγαζω κ λίγη βλέννα 

Καλά περίμενε λίγο ακόμα να δεις την χοριακη. 

πρίν από 25 λεπτά , KoraliaP είπε:

ΟΚ άρα 3η. Κάτσε λιγο να μετρήσω μέχρι τις 14… χμμμ… Μου βγαίνουν άπειρες!!! χαχαχ 

Είναι πολλές τι να λέμε τώρα!

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσιαααα ξαναπαω για ορμονικές …γιατι πανω που πηγαινε ν σταματήσει το αίμα ξανάρχισε! Κ μ ειπαν 9η μερα σημερα ν κάμω κ χοριακη αν ειναι κατι θα δείξει.Αρχισα να κλαιω κ δεν ειμαι καλα..Γιατι άρχισε το αίμα ανοιχτο κοκκινο κ βγαζω κ λίγη βλέννα 

Έχεις πολυ αιμα; Πες μας οταν βγουνε...να πανε ολα καλα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nephele78 είπε:

Έχεις πολυ αιμα; Πες μας οταν βγουνε...να πανε ολα καλα!!!

Οχι δεν εχω σαν περιοδο σε ποσότητα που να χρειαστεί σερβιέτα.Στο σερβιετακι λες κ εισαι 2 μερες πριν τελειωσει η περίοδος (σε ποσότητα) κ ειναι κοκκινο ανοιχτο οχι σκουρο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Οχι δεν εχω σαν περιοδο σε ποσότητα που να χρειαστεί σερβιέτα.Στο σερβιετακι λες κ εισαι 2 μερες πριν τελειωσει η περίοδος (σε ποσότητα) κ ειναι κοκκινο ανοιχτο οχι σκουρο

Έκανες χοριακή σήμερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Οχι δεν εχω σαν περιοδο σε ποσότητα που να χρειαστεί σερβιέτα.Στο σερβιετακι λες κ εισαι 2 μερες πριν τελειωσει η περίοδος (σε ποσότητα) κ ειναι κοκκινο ανοιχτο οχι σκουρο

Ενταξει τοτε σε λιγο θα ξερεις τιμες πω πω αγωνια θεε μου !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσιαααααα βγηκεεεε 234 χοριακη!! 9η μετα εμβρυομεταφορας! Η προγεστερονη επεσε στο 29 .Υπαρχει ελπίδα;;

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! Είσαι εγκυουλα ! 

Πιστεύω πως το αίμα που είδες οφείλεται στο ότι έπεσε η προγεστερόνη σου... Μίλα με το γιατρό να την αυξήσετε και όλα θα πάνε καλά !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...