Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Pagotoula είπε:

Συγχαρητηρια Depy!!!! Ποια μερα μετα την εμβρυομεταφορα την εκανες; Κι εμενα μου φανηκε μικρη η δικη μου και μου ειπε ο γιατρος οτι σημασια εχει να διπλασιαζεται. Απλα επειδη δεν ηταν πολυ υψηλη, μου ζητησε να την επαναλαβω μετα απο περισσοτερες μερες κι οχι μονο δυο, για να δουμε την εξελιξη της σε πιο μεγαλο διαστημα και να ειμαστε πιο σιγουροι. Μη νομιζεις....κι εμενα η αγωνια με εχει φαει μεχρι την επομενη... Απο συμπτωματα πως ειστε κοριτσια; @Taggeris @Depy81 @Kathrin17 νιωθετε τιποτα;

Μπαααα τιποτα...μονο εχω παρατηρησει αν κουραστω ή ειμαι καθισμενη σε καρεκλα ωρα με πιανουν μικρα πονακια περιοδου... καπου διαβασα οτι αν δν εχεις συμπτωμα μεχρι 6-7η βδομαδα τοτε τη γλιτωσες..εσυ??ποτε ειπαμε κοριτσι επαναλαμβανεις χοριακη?


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagotoula είπε:

Μπραβο !!! Ειδες που ολα βαινουν καλα; Χαιρομαι πολυ για εσενα!!! Αχ μακαρι να μας πανε ολα καλα σε ολες μας και σε λιγους μηνες να εχουμε τα μωρα μας στις αγκαλιες μας και να συζηταμε για αυτα!! Η Παναγια να προστατευει τα μωρακια μας στις κοιλιτσες μας!!! 

Πολύ με συγκίνησες!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Μπαααα τιποτα...μονο εχω παρατηρησει αν κουραστω ή ειμαι καθισμενη σε καρεκλα ωρα με πιανουν μικρα πονακια περιοδου... καπου διαβασα οτι αν δν εχεις μεχρι 6-7η βδομαδα τοτε τη γλιτωσες..εσυ??ποτε ειπαμε κοριτσι επαναλαμβανεις χοριακη?

Μου ειπε σε μια βδομαδα καλυτερα, δηλαδη την Δευτερα. Αν δεν αντεχω θα παω απο Σαββατο εγω... Αν ανεβαινει κανονικα και εχει φτασει 1500 και πανω παμε για υπερηχο. Αυτο που λες το εχω διαβασει κι εγω. Συνηθως οτι ειναι απο συμπτωματα α τριμηνου, εμφανιζονται ως την 6η με 7η βδομαδα. Ποτε πας για υπερηχο εσυ; Ηδη θα μπορεις να δεις σακους... Τι τελεια....!! Απο συμπτωματα βλακειες νιωθω, δεν ξερω καν αν ειναι απο αυτο. Οταν φοραω πολλες ωρες σουτιεν ποναει το στηθος, αλλα δεν εχει πρηστει (λογικα απο τα φαρμακα προγεστερονης). Που και που κανα χαζοπονακι στην μεση η την κοιλια (μπορει και απο το εντερο). Η αληθεια ειναι οτι αυτο με αγχωνει γιατι καποιοι γιατροι λενε πως τα συμπτωματα δειχνουν οτι προχωραει καλα η κυηση.... Τι να πω... Ο δικος μου δεν το υποστηριζει και πολυ. Επισης λεει οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη που οι ορμονες κανουν πρωτη φορα το μπαμ το σωμα σοκαρεται περισσοτερο κι αντιδρα, ενω στις επομενες ειναι σαν να το χει ξαναζησει και ειναι πιο ηπια ολα... Κι εμενα ειναι η τριτη φορα... Επισης κι απο εδω υπαρχουν πολλα κοριτσια που χωρις συμπτωματα απεκτησαν υγιεστατα μωρακια... Τι να πω Καθριν μου.... Προσπαθω να τα σκεφτομαι κι εγω για να μην αγχωνομαι ακομα πιο πολυ και να παιρνω ελπιδες....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Μου ειπε σε μια βδομαδα καλυτερα, δηλαδη την Δευτερα. Αν δεν αντεχω θα παω απο Σαββατο εγω... Αν ανεβαινει κανονικα και εχει φτασει 1500 και πανω παμε για υπερηχο. Αυτο που λες το εχω διαβασει κι εγω. Συνηθως οτι ειναι απο συμπτωματα α τριμηνου, εμφανιζονται ως την 6η με 7η βδομαδα. Ποτε πας για υπερηχο εσυ; Ηδη θα μπορεις να δεις σακους... Τι τελεια....!! Απο συμπτωματα βλακειες νιωθω, δεν ξερω καν αν ειναι απο αυτο. Οταν φοραω πολλες ωρες σουτιεν ποναει το στηθος, αλλα δεν εχει πρηστει (λογικα απο τα φαρμακα προγεστερονης). Που και που κανα χαζοπονακι στην μεση η την κοιλια (μπορει και απο το εντερο). Η αληθεια ειναι οτι αυτο με αγχωνει γιατι καποιοι γιατροι λενε πως τα συμπτωματα δειχνουν οτι προχωραει καλα η κυηση.... Τι να πω... Ο δικος μου δεν το υποστηριζει και πολυ. Επισης λεει οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη που οι ορμονες κανουν πρωτη φορα το μπαμ το σωμα σοκαρεται περισσοτερο κι αντιδρα, ενω στις επομενες ειναι σαν να το χει ξαναζησει και ειναι πιο ηπια ολα... Κι εμενα ειναι η τριτη φορα... Επισης κι απο εδω υπαρχουν πολλα κοριτσια που χωρις συμπτωματα απεκτησαν υγιεστατα μωρακια... Τι να πω Καθριν μου.... Προσπαθω να τα σκεφτομαι κι εγω για να μην αγχωνομαι ακομα πιο πολυ και να παιρνω ελπιδες....

Αρα τιποτα ιδιαιτερο κ συ...εγω ουτε με τα φαρμακα της εξωσωματικγς ειχα τπτ ουτε τωρα που συνεχιζω μερικα..τι να πω τετοια αναισθησια ο οργανισμος μου?! Η αδερφη μου κ η κουνιαδα μου επισης δεν ειχαν τιποτα..ζωαρα η εγκυμοσυνη τους(φυσικες συλληψεις) κ οι ανηψιες μου ηταν μια χαρα εμβρυακια κ τωρα μια χαρα παιδακια!!

Ο εξωσωματικος μου υπερηχο την αλλη εβδομαδα,θεωρητικα θα χω κλεισει την 6η κ θα χω μπει 7η..αλλα ο απλος γυναικολογος μου μουπε να παω αυριο αφου εκλεισα την 5η για να σιγουρεψουμε οτι ειναι ενδομητρια κυηση κ οτι βαινουν καλως ολα απο τωρα..λογικα θα δουμε αν εχουμε 1ή2σακους..

  • Μου αρέσει 2

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Συγχαρητηρια Depy!!!! Ποια μερα μετα την εμβρυομεταφορα την εκανες; Κι εμενα μου φανηκε μικρη η δικη μου και μου ειπε ο γιατρος οτι σημασια εχει να διπλασιαζεται. Απλα επειδη δεν ηταν πολυ υψηλη, μου ζητησε να την επαναλαβω μετα απο περισσοτερες μερες κι οχι μονο δυο, για να δουμε την εξελιξη της σε πιο μεγαλο διαστημα και να ειμαστε πιο σιγουροι. Μη νομιζεις....κι εμενα η αγωνια με εχει φαει μεχρι την επομενη... Απο συμπτωματα πως ειστε κοριτσια; @Taggeris @Depy81 @Kathrin17 νιωθετε τιποτα;

Ευχαριστώ κορίτσια. Την εκανα 9 μερα μετα την εμβρυομεταφορα λογω οτι εβαλα 2 βλαστοκυστες 5 ημερων. Εκανα τεστ στο σπιτι την 7 μερα αρνητικο. Την 8 αχνο και την 9 σημερα δηλαδη , την ωρα που περιμενα τα αποτελεσματα απο το μικροβιολογικο θετικοτατο. Καταλαβαινετε τα τεστ τα ειχα για παιχνιδι..... Χι χι χι. Ο γιατρός μου ειπε οτι η χοριακη ειναι μια χαρα κ θα κανω αλλες 2 μια την Παρασκευή κ μια την Δευτέρα για επιβεβαίωση της κυησης κ μετα απο 2 εβδομαδες υπερηχος. Απο συμπτώματα τίποτα. Ουτε στήθος ουτε πονοι ουτε δεκατα. Τίποτα. Ολα καλα να μας πανε κ μονο θετικά νεα να έχουμε. Μακαρι το 2020 να ειναι η χρονια που θα κρατησουμε τα παιδάκια μας αγκαλιά.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Depy81 είπε:

Κορίτσια μου, δεν το πιστεύω βγηκε θετικό 78. Δεν μπορω να το πιστέψω. Πρώτη φορά μετα απο τοσες προσπάθειες. Περιμενω τηλ απο τον γιατρό μου να μου πει για την τιμή αν ειναι καλη. Εσεις τι λέτε?

Πολλά συγχαρητήρια!!! Καλή συνέχεια εύχομαι οι χοριακές σου να εκτοξευθούν!!

Just now, SONINI είπε:

Κορίτσια πήγα & σήμερα για χοριακή 162 δεν μπορώ να το πιστέψω!

Έχω συγκινηθεί πάρα πολύ!

Επανάληψη την Παρασκευή.

Προχωράμε συγκρατημένα & αισιόδοξα.

 

Μπράβο κουκλίτσα άντε όλα καλά θα πάνε...

Just now, Pagotoula είπε:

Συγχαρητηρια Depy!!!! Ποια μερα μετα την εμβρυομεταφορα την εκανες; Κι εμενα μου φανηκε μικρη η δικη μου και μου ειπε ο γιατρος οτι σημασια εχει να διπλασιαζεται. Απλα επειδη δεν ηταν πολυ υψηλη, μου ζητησε να την επαναλαβω μετα απο περισσοτερες μερες κι οχι μονο δυο, για να δουμε την εξελιξη της σε πιο μεγαλο διαστημα και να ειμαστε πιο σιγουροι. Μη νομιζεις....κι εμενα η αγωνια με εχει φαει μεχρι την επομενη... Απο συμπτωματα πως ειστε κοριτσια; @Taggeris @Depy81 @Kathrin17 νιωθετε τιποτα;

Πώς περνάς εσύ; Έκανες πάλι χοριακή η όχι ακόμα... Εγώ ακόμα αναρρωνω από την υστεροσκόπηση. Σεπτεμβριο θα κάνω την εμβρυομεταφορά.... Κι ελπίζω να έχω ευτυχή κατάληξη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Πολλά συγχαρητήρια!!! Καλή συνέχεια εύχομαι οι χοριακές σου να εκτοξευθούν!!

Μπράβο κουκλίτσα άντε όλα καλά θα πάνε...

Πώς περνάς εσύ; Έκανες πάλι χοριακή η όχι ακόμα... Εγώ ακόμα αναρρωνω από την υστεροσκόπηση. Σεπτεμβριο θα κάνω την εμβρυομεταφορά.... Κι ελπίζω να έχω ευτυχή κατάληξη..

Αχ συγγνωμη κοριτσι μου... Νομιζα οτι κι εσυ περιμενες τωρα αποτελεσμα χοριακης.. Καλη αναρρωση να εχεις και με το καλο να υποδεχτεις τα μωρα σου!!! Εγω περιμενω επαναληψη χοριακης την Δευτερα. Και μετραω τις ωρες... Μην σου πω τα λεπτα... Πολυ αγχος!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Αχ συγγνωμη κοριτσι μου... Νομιζα οτι κι εσυ περιμενες τωρα αποτελεσμα χοριακης.. Καλη αναρρωση να εχεις και με το καλο να υποδεχτεις τα μωρα σου!!! Εγω περιμενω επαναληψη χοριακης την Δευτερα. Και μετραω τις ωρες... Μην σου πω τα λεπτα... Πολυ αγχος!! 

Χαχαχαχα σε καταλαβαίνω... αλλά θα δεις θα πάνε όλα καλά και θα σου φύγει αμέσως το άγχος για να μπορείς να το χαρείς όπως πρέπει... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Χαχαχαχα σε καταλαβαίνω... αλλά θα δεις θα πάνε όλα καλά και θα σου φύγει αμέσως το άγχος για να μπορείς να το χαρείς όπως πρέπει... 

Αχχχ μακαρι Παναγια μου! Να μας αξιωσει το 2020 να γεμισουν τα σπιτια μας μωρουδακια γερα και στρουμπουλα!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Depy81 είπε:

Κορίτσια μου, δεν το πιστεύω βγηκε θετικό 78. Δεν μπορω να το πιστέψω. Πρώτη φορά μετα απο τοσες προσπάθειες. Περιμενω τηλ απο τον γιατρό μου να μου πει για την τιμή αν ειναι καλη. Εσεις τι λέτε?

Συγχαριτηρια κοπελα μου!! Εισαι εγκυουλα!! Καλο διπλασιασμο σου ευχομαι κ ολα να πανε κατ'ευχην!!

πρίν από 7 λεπτά , SONINI είπε:

Κορίτσια πήγα & σήμερα για χοριακή 162 δεν μπορώ να το πιστέψω!

Έχω συγκινηθεί πάρα πολύ!

Επανάληψη την Παρασκευή.

Προχωράμε συγκρατημένα & αισιόδοξα.

 

Συγχαριτηρια κ σε εσενα κοριτσι μου!! Ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην κ να εχεις μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυκοσυνη!!

@Kathrin17 @Pagotoula στον γιο μου δεν ειχα καθολου συμπωματα μεχρι την 7η-8η εβδομαδα. Μεχρι να ακουσω καρδια ειχα σκασει, ελεγα αποκλειεται να ειμαι εγκυος (ειχα κ την παλινδρομη οποτε ειχα ενα αγχος παραπανω). Τελικα ολα καλα! Συμπτωματα ειχα μετα αλλα κ παλι οχι κατι τρελο, κατι ναυτιες κτλ. Οποτε μην αγχωνεστε κοριτσια μου! 

@Kathrin17 τι καλα που θα πας για υπερηχο πιο νωρις! Αντε να μας φυγει η αγωνια, να δουμε ποσους σακους εχεις!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hope89 είπε:

Συγχαριτηρια κοπελα μου!! Εισαι εγκυουλα!! Καλο διπλασιασμο σου ευχομαι κ ολα να πανε κατ'ευχην!!

Συγχαριτηρια κ σε εσενα κοριτσι μου!! Ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην κ να εχεις μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυκοσυνη!!

@Kathrin17 @Pagotoula στον γιο μου δεν ειχα καθολου συμπωματα μεχρι την 7η-8η εβδομαδα. Μεχρι να ακουσω καρδια ειχα σκασει, ελεγα αποκλειεται να ειμαι εγκυος (ειχα κ την παλινδρομη οποτε ειχα ενα αγχος παραπανω). Τελικα ολα καλα! Συμπτωματα ειχα μετα αλλα κ παλι οχι κατι τρελο, κατι ναυτιες κτλ. Οποτε μην αγχωνεστε κοριτσια μου! 

@Kathrin17 τι καλα που θα πας για υπερηχο πιο νωρις! Αντε να μας φυγει η αγωνια, να δουμε ποσους σακους εχεις!!!

Κι εγω δυστυχως εχω περασει μια παλινδρομη.... Οποτε καταλαβαινεις ποσο τρεμη καθε μερα που περναει... Ευτυχως που υπαρχουν κοριτσια σαν εσενα που στο τελος τους πηγαν ολα καλα και παιρνουμε κουραγιο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Συγχαριτηρια κοπελα μου!! Εισαι εγκυουλα!! Καλο διπλασιασμο σου ευχομαι κ ολα να πανε κατ'ευχην!!

Συγχαριτηρια κ σε εσενα κοριτσι μου!! Ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην κ να εχεις μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυκοσυνη!!

@Kathrin17 @Pagotoula στον γιο μου δεν ειχα καθολου συμπωματα μεχρι την 7η-8η εβδομαδα. Μεχρι να ακουσω καρδια ειχα σκασει, ελεγα αποκλειεται να ειμαι εγκυος (ειχα κ την παλινδρομη οποτε ειχα ενα αγχος παραπανω). Τελικα ολα καλα! Συμπτωματα ειχα μετα αλλα κ παλι οχι κατι τρελο, κατι ναυτιες κτλ. Οποτε μην αγχωνεστε κοριτσια μου! 

@Kathrin17 τι καλα που θα πας για υπερηχο πιο νωρις! Αντε να μας φυγει η αγωνια, να δουμε ποσους σακους εχεις!!!

Τι κανεις εσυ?πως εισαι?

Ξερω κ γω..θα δουμε τπτ αυριο?αφου θαμαι 5εβδ+1ημ...καπου διαβασα μια κοπελα που στον 1ο υπεργχο ειδαν 1σακο κ στον 2ο ειδαν το δευτερο κ ακουσαν κ τις 2καρδουλες


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Pagotoula είπε:

Κι εγω δυστυχως εχω περασει μια παλινδρομη.... Οποτε καταλαβαινεις ποσο τρεμη καθε μερα που περναει... Ευτυχως που υπαρχουν κοριτσια σαν εσενα που στο τελος τους πηγαν ολα καλα και παιρνουμε κουραγιο....

Καταλαβαινω ακριβως πως νιωθεις φυσικα.. Σκεψου οτι στον γιο μου ειχα αιμορραγίες μεχρι τον 5ο μηνα κ ημουν ξαπλα.. Οταν ειδα πρωτη φορα αιμα μου κοπηκαν τα ποδια. Δεν θα ξεχασω ποτε που πηγαιναμε με ματωμενη καρδια για υπερηχο μετα, σιγουροι οτι το χασαμε, ο αντρας μου να μου λεει "ας το παραδεχτουμε, κατα βαθος ξεραμε οτι δεν θα τα καταφερουνε παλι να γινουμε γονεις".. κ τι κλαμα ριξαμε μετα μολις ακουσαμε οτι χτυπουσε ακομα η καρδουλα του... Κ ετσι εχουμε τωρα το παιδακι μας, που μας δινει τοση χαρα κ γεμιζει τις καρδιες μας! Ετσι θα γινει κ με εσενα κ με ολα τα κοριτσια!! Θα περασετε απεναντι κ μετα θα τα ξεχασετε ολα... Ολες οι δυσκολιες θα μοιαζουν τοσο μικρες μπροστα στο θαυμα που θα ζησετε!! Ηρθε η ωρα σου κοριτσι μου, πιστεψε το!!!

Just now, Kathrin17 είπε:

Τι κανεις εσυ?πως εισαι?

Ξερω κ γω..θα δουμε τπτ αυριο?αφου θαμαι 5εβδ+1ημ...καπου διαβασα μια κοπελα που στον 1ο υπεργχο ειδαν 1σακο κ στον 2ο ειδαν το δευτερο κ ακουσαν κ τις 2καρδουλες

Η αληθεια ειναι οτι καποιες φορες δεν φαινονται απο την αρχη κ οι 2 σακοι.. Ειναι ακομη νωρις αλλα φανταζομαι θα δειτε σακο/σακους.. Θα περιμενουμε τα νεα σου κοριτσι μου!!

Εγω καλα, εχω χαλαρωσει κ ειμαι σε μουντ καλοκαιριου! Θα επικοινωνησω μετα τις 15 Αυγουστου να δουμε πως θα κινηθουμε.. Κραταω πλεον μικρο καλαθι (θα μου πεις, με τετοια φτωχη ανταποκριση τι να το κανω το μεγαλυτερο;;; χαχα!!)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2018 at 12:01 ΜΜ, nini84 είπε:

@sissy_geo εχω την εντυπωση οτι δεν μπορεις να ξερεις αν η αποτυχια οφειλεται στο κεντρο ή στα ιδια τα εμβρυα. 

Το θεμα ειναι να βρεις εναν γιατρο να εμπιστευτεις οσο το δυνατον περισσοτερο. Κι εγω με την αλλαγη γιατρου της εκανα ενα σωρο ερωτησεις για διαφορες εξετασεις. Μου απαντουσε οχι αλλα με καποιο τροπο με επειθε. Ενω εγω μεσα μου ελεγα μα πώς ειναι τοσο σιγουρη; Κι ομως τελικα ηρεμησα και τα εβγαλα ολα τα ενδεχομενα απι το μυαλο μου.(εξεταση του νικα, era test και αλλες τετοιες εξετασεις). 

Και μαλιστα ειδα και διαφορά στον τρόποπροσεγγισης αυτης της γιατρου με τους γιατρους του προηγουμενου κεντρου. Τοτε δεν το εβλεπα γιατι δεν ειχα μετρο συγκρισης. 

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου. Μακαρι να παμε κακα ως το τελος. 

 

Ποια ειναι η γιατρος;;;ενδιαφερομαι..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις γυρισα απο τον πρωτο υπερηχο..ειδαμε σιγουρα εναν σακο..ο γιατρος ειπε οτι το μεγεθος σε αυτη τη φαση ειναι πολυ καλο κ ειναι κ σε καλη θεση στη μητρα..

Ειδε ακομη κατι πιο μικρο δεν ειναι 100%, με κολπικο υπερηχο θα το καταλαβαινε αλλα δεν βαζει για να μην αγχωνει την εγκυο..οποτε ή ειναι το 2ο σακουλακι μας αλλα ειναι πιο μικρουλι(μπορει να εμφυτευτηκε 1μερα πιο μετα πχ) ή ειναι καποιο φυσιολογικο αιματωμα που συμβαινει στη φαση που ειμαστε..

Εγω καρδουλα/ες περιμενω να ακουσω κ να δω να παλονται για να συνηδειτοποιησω οτι ειμαι εγκυος

  • Μου αρέσει 2

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...