Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κατερίνα05 είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!

Είχε καμία πονοκέφαλο και δέκατα πριν να μάθει για την εγκυμοσύνη της;;; 

Για πονοκεφαλο δε θυμαμαι..δεκατα ειχα..μετρηθηκα μονο 2μερες γτ με αγχωνε αλλα δεν ειχα μετρηθει νωριτερα για να ξερω ποια ηταν η θερμοκρασια μου η φυσιολογικη..αν δν κανω λαθος την πρωινη θερμοκρασια πρεπει να μετρας..

Καλα σημαδια τα βλεπω αυτα που λες κοριτσι μου


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kathrin17 είπε:

Για πονοκεφαλο δε θυμαμαι..δεκατα ειχα..μετρηθηκα μονο 2μερες γτ με αγχωνε αλλα δεν ειχα μετρηθει νωριτερα για να ξερω ποια ηταν η θερμοκρασια μου η φυσιολογικη..αν δν κανω λαθος την πρωινη θερμοκρασια πρεπει να μετρας..

Καλα σημαδια τα βλεπω αυτα που λες κοριτσι μου

Τυχαία μετρήθηκα χθες και σήμερα και έχω 37,1 η κανονική είναι γύρω στο 36,5... Από την ωορρηξια και μετά έχω πονακια χαμηλά μέση και πονοκεφάλους α και πρησμένο στήθος ... Είναι συμπτωμα περιόδου αυτά; 3η βδομάδα είναι τώρα... 11 περιμένω περίοδο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κατερίνα05 είπε:

Τυχαία μετρήθηκα χθες και σήμερα και έχω 37,1 η κανονική είναι γύρω στο 36,5... Από την ωορρηξια και μετά έχω πονακια χαμηλά μέση και πονοκεφάλους α και πρησμένο στήθος ... Είναι συμπτωμα περιόδου αυτά; 3η βδομάδα είναι τώρα... 11 περιμένω περίοδο 

Εγω ειχα 37,3 και μετα 37,1..ααα λεω πεφτει αρα δν ειμαι εγκυος..κ ομως ημουν! λιγο πριν την περιοδο η θερμοκρασια επιστρεφει στα κανονικα της..τα συμπτωματα περιοδου μοιαζουν με τα πρωτα της εγκυμοσυνης..

Εσενα στι ευχομαι κοριτσι ολα αυτα να ειναι σημαδια οτι σε λιγους μηνες θα γινεις μανουλα..μιλησες φια ωορρηξια αρα μιλαμε για φυσικη συλληψη οχι εξωσωματικη σωστα?


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Εγω ειχα 37,3 και μετα 37,1..ααα λεω πεφτει αρα δν ειμαι εγκυος..κ ομως ημουν! λιγο πριν την περιοδο η θερμοκρασια επιστρεφει στα κανονικα της..τα συμπτωματα περιοδου μοιαζουν με τα πρωτα της εγκυμοσυνης..

Εσενα στι ευχομαι κοριτσι ολα αυτα να ειναι σημαδια οτι σε λιγους μηνες θα γινεις μανουλα..μιλησες φια ωορρηξια αρα μιλαμε για φυσικη συλληψη οχι εξωσωματικη σωστα?

Ναι ναι σωστα.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κατερίνα05 είπε:

Ναι ναι σωστα.... 

Αν ειχατε καλες επαφες τις γονιμες μερες τοτε γτ να μην ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης..μακαρι κατερινακι..στο ευχομαι με ολη μου την καρδια...

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Αν ειχατε καλες επαφες τις γονιμες μερες τοτε γτ να μην ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης..μακαρι κατερινακι..στο ευχομαι με ολη μου την καρδια...

Σε ευχαριστώ πολύ :wub:  

Τις καταλαβαίνω τις γόνιμες ημέρες από τα πονακιά και δεν χάνω χρόνο χεχε

Μακάρι αυτή την φορά να έπιασε. Από τότε που αρχίσαμε τις προσπάθειες, κάθε μήνα όλο και κάτι διαφορετικό στην περίοδο, τον περασμένο μήνα είχα κηλίδες και ελάχιστο αίμα που δεν το συνηθίζω αλλά δυστυχώς χοριακη βγήκε 1,90 έκανε και τεστ παπ κλπ όλα καθαρά οπότε κάτι παθολογικο δεν ήταν τι ήταν;;;;!!!! 

Με έβαλε να κάνω ορμονολογικές αν έχω Αδιαθετησω, των άλλη εβδομάδα έχω το ραντεβού...

Καλα αυτός ο μήνας όλος περίεργος... 

Μακάρι να έγινε κάτι καλό!!!! 

Οι ορμονικες αργούν να βγουν;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Κατερίνα05 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ :wub:  

Τις καταλαβαίνω τις γόνιμες ημέρες από τα πονακιά και δεν χάνω χρόνο χεχε

Μακάρι αυτή την φορά να έπιασε. Από τότε που αρχίσαμε τις προσπάθειες, κάθε μήνα όλο και κάτι διαφορετικό στην περίοδο, τον περασμένο μήνα είχα κηλίδες και ελάχιστο αίμα που δεν το συνηθίζω αλλά δυστυχώς χοριακη βγήκε 1,90 έκανε και τεστ παπ κλπ όλα καθαρά οπότε κάτι παθολογικο δεν ήταν τι ήταν;;;;!!!! 

Με έβαλε να κάνω ορμονολογικές αν έχω Αδιαθετησω, των άλλη εβδομάδα έχω το ραντεβού...

Καλα αυτός ο μήνας όλος περίεργος... 

Μακάρι να έγινε κάτι καλό!!!! 

Οι ορμονικες αργούν να βγουν;;; 

Δε θυμαμαι σιγουρα..1-2-3μερες νομιζω..προσπαθειτε καιρο?


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Βγηκε το αποτελεσμα, φτασαμε 1600 σε μια βδομαδα. Παιρνουμε μια ανασουλα προς το παρον. Επομενο μαξιλαρακι να δουμε τον σακο. Κλεισαμε ραντεβου την Παρασκευη. Νεα αναμονη....!!

Μπράβο κουκλίτσα.. είδες που όλα πάνε τέλεια; Με το καλό να δεις το μπεμπέ σου στον υπέρηχο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Δε θυμαμαι σιγουρα..1-2-3μερες νομιζω..προσπαθητε καιρο?

Ελεύθερες επαφές από τον Δεκέμβριο αν δεν κάνω λάθος αλλά εντατικά τους 3 τελευταίους μήνες... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Μπράβο κουκλίτσα.. είδες που όλα πάνε τέλεια; Με το καλό να δεις το μπεμπέ σου στον υπέρηχο...

Δεν σου κρυβω οτι προσπαθω να ειμαι συγκρατημενη,γιατι φοβαμαι τι θα γινει στη συνεχεια... Αλλα ευχομαι συνεχως αυτη η φορα να ειναι η τυχερη μου.. Αχ ευτυχως που εχω κι εσας κοριτσια.. Ειστε οι μονες που με καταλαβαινετε και με στηριζετε. Δεν εχω μιλησει σε καμια φιλη.... Ακομη κι αν δεν ξερω τα προσωπα σας,σας νιωθω τοσο κοντα μου.Κι ευχομαι καθεμια απο ολες μας ξεχωριστα να ζησει το θαυμα της και να αγκαλιασει συντομα το παιδακι της...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Kathrin17 είπε:

Δεν εχω ακουσει καρδουλα..την πεμπτη ελπιζω να ειναι ολα καλα κ να ακουσουμε...εσυ??δε θυμαμαι ρε κοριτσι..συγνωμη..

Καλημερα οχι ουτε εγω εχω ακουσει θα κανω μια χορικαη ακομη και μαλλον μετα εσιες ποτε κανατε μεταφορα κατριν pagotoula ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...