Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Nikipa είπε:

Νομίζω αυτές είναι οι πιο λεπτές ..το φάρμακο πονάει μη τη ψάχνεις..

Αυτό πιστεύω κ γώ 

οι μελανιές περιορίζουν το πεδίο , τις άλλες φορές δεν είχα τόσες :unsure:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , silvy22 είπε:

Αυτό πιστεύω κ γώ 

οι μελανιές περιορίζουν το πεδίο , τις άλλες φορές δεν είχα τόσες :unsure:

Ε και αυτές όποτε θέλουν βγαίνουν !δε πειράζει ας είναι αυτά τα προβλήματα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , silvy22 είπε:

Ναι έτσι είναι 

συνεχίζεις τις ξάπλες ;

Ε κάνω και δουλειές καθομαι και καναπέ.νομίζω η ξάπλα και η κλεισούρα ήταν το χειρότερο που μπορούσα να κάνω γιατί συνέχεια το μυαλό πάει εκεί και βλέπω ότι δε μου έκανε καλο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nikipa είπε:

Ε κάνω και δουλειές καθομαι και καναπέ.νομίζω η ξάπλα και η κλεισούρα ήταν το χειρότερο που μπορούσα να κάνω γιατί συνέχεια το μυαλό πάει εκεί και βλέπω ότι δε μου έκανε καλο

Ναι κ γώ μετράω 8 μερες Μέσα σήμερα , με έκλεισε και ο κοβιντ Αστα , στην Αθήνα έχει ωραία μερα σήμερα για βόλτα, βάζω λίγο χαλαρωτική μουσική στο YouTube στην Τβ για ηρεμία , είδα που πέθανε η Μαμα της σισσης και πολύ στεναχωρήθηκα , όλες οι εκπομπές ασχημα Λένε 

μπηκα σ ένα προγράμματακι στο Ίντερνετ που σου βγαζει ποσό είσαι με μεταφορά βλαστοκύστεων, μου λέει 3εβδ κ 5 μέρες αρα όπως έλεγες κ σύ το μετράει πιο νωρίς απο την περίοδο , εγώ είμαι 24η μέρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , silvy22 είπε:

Ναι κ γώ μετράω 8 μερες Μέσα σήμερα , με έκλεισε και ο κοβιντ Αστα , στην Αθήνα έχει ωραία μερα σήμερα για βόλτα, βάζω λίγο χαλαρωτική μουσική στο YouTube στην Τβ για ηρεμία , είδα που πέθανε η Μαμα της σισσης και πολύ στεναχωρήθηκα , όλες οι εκπομπές ασχημα Λένε 

Α εγώ θεσσαλονικη είμαι!και εμάς καλή μέρα έχει σήμερα.νιώθω ότι έχω να βγω έξω έναν αιώνα μιλάμε.χθες με έπιασε πονοκέφαλος το βράδι από το κινητό και τη τηλεόραση .όλο άσχημα ακούμε πραγματικά.εγώ σήμερα έβαλα πετσέτες από το γάμο μου για πλύσιμο χαχαχ.τόσα χρόνια μια φορά που τις πλένανε και δε τις χρησιμοποιήσαμε και είπα να τις φρεσκάρω!εχω σαλτάρει μιλάμε!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nikipa είπε:

Α εγώ θεσσαλονικη είμαι!και εμάς καλή μέρα έχει σήμερα.νιώθω ότι έχω να βγω έξω έναν αιώνα μιλάμε.χθες με έπιασε πονοκέφαλος το βράδι από το κινητό και τη τηλεόραση .όλο άσχημα ακούμε πραγματικά.εγώ σήμερα έβαλα πετσέτες από το γάμο μου για πλύσιμο χαχαχ.τόσα χρόνια μια φορά που τις πλένανε και δε τις χρησιμοποιήσαμε και είπα να τις φρεσκάρω!εχω σαλτάρει μιλάμε!!!

Χαχα θεα, ποτέ παντρευτήκατε; Εμεισ Το 2018, κλείνω 4χρ προσπαθειών ,εγώ ξεκίνησα τη σειρά ΟΒ μου φάνηκε αγχωτική , έπιασα μετά αυτό με τη γυναίκα τ ροναλντο μ φάνηκε χαζό, πιστεύω να συνέλθω να μπορώ να κάνω δουλεια στο λαπτοπ που έχω μπόλικη , στην καρέκλα αν κάτσω ώρα έχω πονάκια στην κοιλιά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , silvy22 είπε:

Χαχα θεα, ποτέ παντρευτήκατε; Εμεισ Το 2018, κλείνω 4χρ προσπαθειών ,εγώ ξεκίνησα τη σειρά ΟΒ μου φάνηκε αγχωτική , έπιασα μετά αυτό με τη γυναίκα τ ροναλντο μ φάνηκε χαζό, πιστεύω να συνέλθω να μπορώ να κάνω δουλεια στο λαπτοπ που έχω μπόλικη , στην καρέκλα αν κάτσω ώρα έχω πονάκια στην κοιλιά 

Το 2015 παντρευτήκαμε και από τότε προσπαθούμε κιόλας.είχα το 2014 μια αποβολή στην 7η εβδομάδα το οποίο κιόλας φαντάσου το έπιασα καταλαθος.Ε από τότε τίποτα ..και λεω εγώ τώρα ..τι σχέδιο έχει η μοίρα κανένας δε ξέρει..πρόβλημα δεν έχουμε έχουμε ψαχτεί αρκετά αλλά δε καθεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nikipa είπε:

Το 2015 παντρευτήκαμε και από τότε προσπαθούμε κιόλας.είχα το 2014 μια αποβολή στην 7η εβδομάδα το οποίο κιόλας φαντάσου το έπιασα καταλαθος.Ε από τότε τίποτα ..και λεω εγώ τώρα ..τι σχέδιο έχει η μοίρα κανένας δε ξέρει..πρόβλημα δεν έχουμε έχουμε ψαχτεί αρκετά αλλά δε καθεται

Είστε κ σείς πολλά χρόνια στον αγώνα, τωρα όμως θα τα έχετε καταφέρει στο εύχομαι ολόψυχα για όλες μας 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , silvy22 είπε:

Είστε κ σείς πολλά χρόνια στον αγώνα, τωρα όμως θα τα έχετε καταφέρει στο εύχομαι ολόψυχα για όλες μας 

Για να δούμε…η αλήθεια είναι ότι πριν κάνουμε τις σπερματεγχυσεις λέγαμε ότι εντάξει και να μη τα καταφέρουμε θα κάνουμε μια εξωσωματική και τέλος..αλλά να που δεν είναι έτσι.και καλά που τις εκανα και κρατάω μικρό καλάθι τώρα.πάντως ακούω και στη τηλεόραση πλέον αρχίζουν και κρατάνε ωάρια οι γυναίκες και σκέφτομαι ότι πραγματικά είναι μεγάλη υπόθεση έστω και προληπτικά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Καλημέρα !!!!! 8η μερα σήμερα !!!! Ανέβασα στο προφίλ μου ένα τεστ που μοιάζει θετικό ++++++ για πείτε κ ‘σείς δεν έχω ματαξαναδει

δεν πιστεύω να πιάνει τον κοβιντ :rolleyes:

:wub::wub::wub::wub:

Μπραβο και παλι Μπραβο!!! Θετικότατο ειναι:wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nikipa είπε:

Για να δούμε…η αλήθεια είναι ότι πριν κάνουμε τις σπερματεγχυσεις λέγαμε ότι εντάξει και να μη τα καταφέρουμε θα κάνουμε μια εξωσωματική και τέλος..αλλά να που δεν είναι έτσι.και καλά που τις εκανα και κρατάω μικρό καλάθι τώρα.πάντως ακούω και στη τηλεόραση πλέον αρχίζουν και κρατάνε ωάρια οι γυναίκες και σκέφτομαι ότι πραγματικά είναι μεγάλη υπόθεση έστω και προληπτικά 

Ναι κ γώ είμαι υπέρ , διάβασα ότι θέλει πολλά γιατί δεν ειναι το ίδιο όπως βάζουνε ένα έμβρυο στην κατάψυξη , τα ωαριακια μόνα τους ειναι πολύ ευαίσθητα 

πρίν από 11 λεπτά , ksvolimi είπε:

Μπραβο και παλι Μπραβο!!! Θετικότατο ειναι:wub:

Αχ αχ να δούμε …

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Η διατροφή που έκανα για προετοιμασία ωαρίων περιελάμβανε πολλούς ανανάδες, λιναρόσπορο, καθόλου κρέας, έπαιρνα πρωτεΐνη από ψάρια, όσπρια και καρπούς, μόνο προϊόντα ολικής, καθόλου πατάτες, όχι λευκό ρύζι, όχι λευκά ζυμαρικά, καθόλου αλκοόλ, πάρα πολύ νερό, πολλά φρούτα και λαχανικά (αβοκάντο φουλ), αυγά και προσπαθούσα να κοιμάμαι όσο πιο νωρίς και περισσότερες ώρες. Επίσης έκοψα τα Light γαλακτοκομικά και στράφηκα περισσότερο σε κατσικίσιας προέλευσης προϊόντα. Μάλλον και τώρα που είμαι στη φάση αναμονής της χοριακής κάτι αντίστοιχο πρέπει να κάνω, αλλά τώρα τρώω και μοσχάρι. 

Πολύ ωραια Μπραβο! Θεωρω μοσχαρι καλα κανεις κ τρως τωρα :-) κ ειδικα μετα το. + χρειαζεται ! Ευχομαι μια τελεια χοριακή!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Καλημέρα !!!!! 8η μερα σήμερα !!!! Ανέβασα στο προφίλ μου ένα τεστ που μοιάζει θετικό ++++++ για πείτε κ ‘σείς δεν έχω ματαξαναδει

δεν πιστεύω να πιάνει τον κοβιντ :rolleyes:

:wub::wub::wub::wub:

Θετικότατο είναι κορίτσι μπράβο!!! Έκανα κ εγώ ένα predictor early σήμερα το πρωί κ έφαγα την κρυάδα μου. Έκανα ετ την Δευτέρα αλλά αυτά είναι υπερβολικά ευαίσθητα. Κ 5 να ήταν θα έδειχνε κάτι άρα τζίφος η κατάσταση…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Lydi είπε:

Θετικότατο είναι κορίτσι μπράβο!!! Έκανα κ εγώ ένα predictor early σήμερα το πρωί κ έφαγα την κρυάδα μου. Έκανα ετ την Δευτέρα αλλά αυτά είναι υπερβολικά ευαίσθητα. Κ 5 να ήταν θα έδειχνε κάτι άρα τζίφος η κατάσταση…

 Ευχαριστώ , έκανα απο την 6η και ήταν αρνητικά , αν δεν μπορείς να κρατηθείς δοκίμασε τη Δευτέρα πάλι που θα είσαι στην 8η που και πάλι νωρίς είναι , είναι νωρίς μην απογοητεύεσαι , βλαστοκυστες βάλατε ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...