Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Neli83 είπε:

Κοριτσια μου γυρισα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της..ο πονος ηταν απο το εντερο..(ατιμοι γιγαντες!) Τα μωρα εδωσαν ρεσιταλ σβουρας!! Δεν σταματησαν λεπτο να κουνιουνται!! Οι καρδουλες τατατατα!! Ολα καλα δοξα το Θεο!!

Αχ θα τρελλαθω ρε κοριτσια που δεν μπορουμε να τα ανεβασουμε εδω αυτα! Ποσο θα ηθεκα να δω τα ζουζουνακια σου τα ζωηρουλικα!!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 5 λεπτά , Viv37 είπε:

Αχ θα τρελλαθω ρε κοριτσια που δεν μπορουμε να τα ανεβασουμε εδω αυτα! Ποσο θα ηθεκα να δω τα ζουζουνακια σου τα ζωηρουλικα!!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️

Αγαπη μου θα το ζησεις συντομα ετσι κ αλλιως!!! Πλησιαζει η ωρα!!! ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Viv37 είπε:

 

@marina_86 αγαπη τον τρελανες το γιατρουλη σου; Τον αφησες να σου π

ει τι βλεπει ή τα ελεγες μονη σου; Ολα καλα ετσι;  Σου ειπε κατι που δεν ξερουμε

Χαχαχαχα Λοιπόν, ο γλυκούλης για άλλη μια φορά με σκλάβωσε. Μου λέει από μόνος του να βάλουμε το dvd γιατί θέλω να στο εξηγήσω. Εγώ άνετη. Λέω α ναι γιατρέ, να το δούμε μαζί; Ναι λέει. Χαχαχαχα Μου τα εξηγούσε από μόνος του και τον ρωτούσα, σαν μάθημα γυναικολογίας ήταν! Βρε μήπως με διαβάζει; Γιατρέ μου I ❤️ you! Χαχαχα

Είδε κάποιες κοκκινίλες στο ενδομήτριο που μάλλον είναι φλεγμονές και βρήκε δύο πολύ μικρές εστίες ενδομητριωσης που τις καυτηρίασε. Επίσης είδε κ κάποιες συμφυσεις ανάμεσα στο έντερο κ τη μήτρα που τις έκοψε. Κατά τ' αλλά εξωτερικά η μήτρα, ωοθήκες, σάλπιγγες μια χαρα. Περιμένουμε τώρα και τα αποτελέσματα ngs για να δούμε πώς θα κινηθούμε...

Εν τω μεταξύ τον ρώτησα και για πρεμφυτευτικο @Villi . Μου είπε ότι από τη στιγμή που είναι κρυοσυντηρημενες δεν το προτείνει. Μου εξήγησε ότι στις κρυοσυντηρημενες γίνεται με δύο τρόπους κ μου εξήγησε γιατί δεν θέλει κανέναν από τους δύο. Οπότε μου είπε παίρνουμε το ρίσκο. Αν δεν πετύχουν είναι πιθανό να είχαν θέμα. Αχ ρε κορίτσια. Φοβάμαι τόσο πολύ που με πιάνει άρνηση κ δεν θέλω να κάνω ετ. Νομίζω αν έρθει η στιγμή που θα μου πει έλα ετοιμαζόμαστε για ετ θα πω άστο βρε γιατρέ μου. Καλά δεν είμαστε; Να έρχομαι κ να τα λέμε απλά κι ωραία;...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα εγω αυριο το πρωι θα παω για υπερηχο μαστου. Το ραντεβου προσπαθουσα να το κλεισω για 2,5 ωρες και δεν υπηρχε κανενα διαθεσιμο πριν τον Απριλη. Και μαλιστα ειχα ραντεβου αλλα επρεπε να το ακυρωσω γιατι μου ηρθε νωροτερα η περιοδος και παλι δε μου εβρισκαν κενο. Τελικα καταφερα και βρηκα ενα που ομως θα το πληρωσω γιατι το κενο δεν ισχυε για ταμεια. 30€. Σαν να αγοραζω τσιχλα μου φανηκε με τοσα που δινουμε το 30αρι. 

Επισης αυριο θα μαθουνε αν/ποσες βλαστοκυστες εχουμε. Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

πρίν από 7 λεπτά , marina_86 είπε:

Χαχαχαχα Λοιπόν, ο γλυκούλης για άλλη μια φορά με σκλάβωσε. Μου λέει από μόνος του να βάλουμε το dvd γιατί θέλω να στο εξηγήσω. Εγώ άνετη. Λέω α ναι γιατρέ, να το δούμε μαζί; Ναι λέει. Χαχαχαχα Μου τα εξηγούσε από μόνος του και τον ρωτούσα, σαν μάθημα γυναικολογίας ήταν! Βρε μήπως με διαβάζει; Γιατρέ μου I ❤️ you! Χαχαχα

Είδε κάποιες κοκκινίλες στο ενδομήτριο που μάλλον είναι φλεγμονές και βρήκε δύο πολύ μικρές εστίες ενδομητριωσης που τις καυτηρίασε. Επίσης είδε κ κάποιες συμφυσεις ανάμεσα στο έντερο κ τη μήτρα που τις έκοψε. Κατά τ' αλλά εξωτερικά η μήτρα, ωοθήκες, σάλπιγγες μια χαρα. Περιμένουμε τώρα και τα αποτελέσματα ngs για να δούμε πώς θα κινηθούμε...

Εν τω μεταξύ τον ρώτησα και για πρεμφυτευτικο @Villi . Μου είπε ότι από τη στιγμή που είναι κρυοσυντηρημενες δεν το προτείνει. Μου εξήγησε ότι στις κρυοσυντηρημενες γίνεται με δύο τρόπους κ μου εξήγησε γιατί δεν θέλει κανέναν από τους δύο. Οπότε μου είπε παίρνουμε το ρίσκο. Αν δεν πετύχουν είναι πιθανό να είχαν θέμα. Αχ ρε κορίτσια. Φοβάμαι τόσο πολύ που με πιάνει άρνηση κ δεν θέλω να κάνω ετ. Νομίζω αν έρθει η στιγμή που θα μου πει έλα ετοιμαζόμαστε για ετ θα πω άστο βρε γιατρέ μου. Καλά δεν είμαστε; Να έρχομαι κ να τα λέμε απλά κι ωραία;...

Εγω νομιζω οτι οταν ερθει η ωρα για ετ θα σε πιασει μεγαλος ενθουσιασμος γιατι πλεον θα εχετε αποκλεισει ολους τουε λογους αποτυχιας και φυσικα θα τα καταφερετε με την πρωτη γλυκουλα μου! Αντε να πανε ολα καλα ευχομαι και να ερθει η ωρα γρηγορα♥️

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , MelissaRobert είπε:

Είναι όντως πολλά λεφτά αλλά να σου πω την αλήθεια το σκέφτομαι!  Δεν μπορώ να σκεφτώ την πιθανότητα να περάσω ξανά τα ίδια όπως την προηγούμενη Δευτέρα. Κορίτσια πόσα χρήματα έχετε δώσει για το ERA test για να δω αν θα την κάνω Ελλάδα η εδώ. Η ασφάλεια μου δεν καλύπτει το ERA δυστυχώς. Aυριο έχω την υστεροσκοπηση και βιοψία ενδομητρίου. Κάτι άλλο, έχει κάνει κάποια από εσάς scratching του ενδομητρίου? Βοήθησε σε κάτι;

Αγαπημένη το era κάνει 750. Scratching μου είχε κάνει η προηγούμενη γιατρός και δεν είχα κάποιο αποτέλεσμα. Μου ξαναέκανε κ ο τωρινός γιατρός μου κ καμία σχέση έτσι όπως είδα το ένα dvd και το άλλο! Θέλω να πω ότι αναλόγως και ο γιατρός... Πάντως συνήθως στην υστεροσκοπηση κανουν κ ένα scratching. 

Για τον προεμφυτευτικο σε κρυοσυντηρημενα πάντως ο γιατρός μου δεν είναι τόσο θετικός, εκτός αν υπάρχουν βάσιμες υποψίες. Σ' εσάς το σπέρμα έχει κάποιο θέμα; Δεν θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , marina_86 είπε:

Αχ ρε κορίτσια. Φοβάμαι τόσο πολύ που με πιάνει άρνηση κ δεν θέλω να κάνω ετ. Νομίζω αν έρθει η στιγμή που θα μου πει έλα ετοιμαζόμαστε για ετ θα πω άστο βρε γιατρέ μου. Καλά δεν είμαστε; Να έρχομαι κ να τα λέμε απλά κι ωραία;...

Ακριβώς το ίδιο, κι εγω τώρα με τους δοκιμαστικούς μια χαρά αλλά τρέμω την ώρα της ετ…Έχει να κάνει με το ότι φάγαμε τα μούτρα μας ρε Μαρίνα, ποιος αντέχει κι άλλη ήττα; Στην 1η ετ με δωρεά ήμουν όχι απλά  ζεν, νιρβάνα, μετά άρχισαν  τα δύσκολα. Τι να κανείς…θα σφίξουμε  τα δόντια και θα πάμε ελπίζοντας για το καλύτερο 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Viv37 είπε:

Επισης αυριο θα μαθουνε αν/ποσες βλαστοκυστες εχουμε. Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Εγω νομιζω οτι οταν ερθει η ωρα για ετ θα σε πιασει μεγαλος ενθουσιασμος γιατι πλεον θα εχετε αποκλεισει ολους τουε λογους αποτυχιας και φυσικα θα τα καταφερετε με την πρωτη γλυκουλα μου! Αντε να πανε ολα καλα ευχομαι και να ερθει η ωρα γρηγορα♥️

Αγαπημένη μουουουου!!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

Σ' ευχαριστώ γλυκούλα μου για το κουράγιο... ❤️❤️❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Viv37 είπε:

Επισης αυριο θα μαθουνε αν/ποσες βλαστοκυστες εχουμε. Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Αχ μακάρι να είναι τέσσερις τέλειες βλαστοκύστες καρδούλα μου. Καλα αποτελέσματα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Villi είπε:

Ακριβώς το ίδιο, κι εγω τώρα με τους δοκιμαστικούς μια χαρά αλλά τρέμω την ώρα της ετ…Έχει να κάνει με το ότι φάγαμε τα μούτρα μας ρε Μαρίνα, ποιος αντέχει κι άλλη ήττα; Στην 1η ετ με δωρεά ήμουν όχι απλά  ζεν, νιρβάνα, μετά άρχισαν  τα δύσκολα. Τι να κανείς…θα σφίξουμε  τα δόντια και θα πάμε ελπίζοντας για το καλύτερο 

Ναι αγαπημένη μου... Αυτό θα κάνουμε... Την καρδιά μας πέτρα και θα πάμε. Κι ότι είναι να γίνει ας γίνει @Villi μου... Τι να πω... 

Τον ρώτησα κι όλας αν συμφωνεί να τα βάλω κ τα τρία. Να τελειώνω με μία αγωνία. Μου είπε ότι διαφωνεί καθέτως. Δεν θα έπαιρνε το ρίσκο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, marina_86 said:

Αγαπημένη το era κάνει 750. Scratching μου είχε κάνει η προηγούμενη γιατρός και δεν είχα κάποιο αποτέλεσμα. Μου ξαναέκανε κ ο τωρινός γιατρός μου κ καμία σχέση έτσι όπως είδα το ένα dvd και το άλλο! Θέλω να πω ότι αναλόγως και ο γιατρός... Πάντως συνήθως στην υστεροσκοπηση κανουν κ ένα scratching. 

Για τον προεμφυτευτικο σε κρυοσυντηρημενα πάντως ο γιατρός μου δεν είναι τόσο θετικός, εκτός αν υπάρχουν βάσιμες υποψίες. Σ' εσάς το σπέρμα έχει κάποιο θέμα; Δεν θυμάμαι.

Ευχαριστώ Marina μου. Όχι δεν είχε κάποιο θέμα…απλά θέλω να κάνω ότι περνά από το χέρι μου. Διαλύθηκα την προηγούμενη φορα και φοβάμαι τωρα

14 minutes ago, Villi said:

Ακριβώς το ίδιο, κι εγω τώρα με τους δοκιμαστικούς μια χαρά αλλά τρέμω την ώρα της ετ…Έχει να κάνει με το ότι φάγαμε τα μούτρα μας ρε Μαρίνα, ποιος αντέχει κι άλλη ήττα; Στην 1η ετ με δωρεά ήμουν όχι απλά  ζεν, νιρβάνα, μετά άρχισαν  τα δύσκολα. Τι να κανείς…θα σφίξουμε  τα δόντια και θα πάμε ελπίζοντας για το καλύτερο 

Συμφωνώ απόλυτα. Απλά αναρωτιέμαι τι εκάναν διαφορετικά οι κοπέλες που πέτυχαν με την 2η η 3η φορά…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , MelissaRobert είπε:

Συμφωνώ απόλυτα. Απλά αναρωτιέμαι τι εκάναν διαφορετικά οι κοπέλες που πέτυχαν με την 2η η 3η φορά…

Μπορεί και πολλά, μπορεί και τίποτα. Παίζει και ο παράγοντας τύχη, δεν είναι όλα στο χέρι μας. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Neli83 είπε:

Κοριτσια μου γυρισα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της..ο πονος ηταν απο το εντερο..(ατιμοι γιγαντες!) Τα μωρα εδωσαν ρεσιταλ σβουρας!! Δεν σταματησαν λεπτο να κουνιουνται!! Οι καρδουλες τατατατα!! Ολα καλα δοξα το Θεο!!

Τι ωραια εικονα! Τα μικρα να κανουν σβουρες!!!! Μπραβο κοπελα μου να ησυχασεις κι εσυ τωρα!

Κι εγω να φανταστεις τις τελευταιες εβδομαδες τα εχω βγαλει για λιγο απο τη διατροφη μου τα οσπρια...καπως μου καθονται...

Καλο βραδυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου γυρισα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της..ο πονος ηταν απο το εντερο..(ατιμοι γιγαντες!) Τα μωρα εδωσαν ρεσιταλ σβουρας!! Δεν σταματησαν λεπτο να κουνιουνται!! Οι καρδουλες τατατατα!! Ολα καλα δοξα το Θεο!!

Ελα τι ωραία !!! Και μένα αυτό το άτιμο το έντερο μου κάνει τέτοια! Έτοιμη για αυχιενικη !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου γυρισα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της..ο πονος ηταν απο το εντερο..(ατιμοι γιγαντες!) Τα μωρα εδωσαν ρεσιταλ σβουρας!! Δεν σταματησαν λεπτο να κουνιουνται!! Οι καρδουλες τατατατα!! Ολα καλα δοξα το Θεο!!

Άντε μπράβο. Κάπως μου ήρθε τώρα ότι  θα είναι κοριτσάκια, μπαλαρίνες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Ναι αγαπημένη μου... Αυτό θα κάνουμε... Την καρδιά μας πέτρα και θα πάμε. Κι ότι είναι να γίνει ας γίνει @Villi μου... Τι να πω... 

Τον ρώτησα κι όλας αν συμφωνεί να τα βάλω κ τα τρία. Να τελειώνω με μία αγωνία. Μου είπε ότι διαφωνεί καθέτως. Δεν θα έπαιρνε το ρίσκο. 

Ρε συ γιατί να τα βάλεις και τα τρία; Και βασικά επιτρέπεται; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...