Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Καλέ δεν με ρώτησε τίποτα του λέω καλέ να σου πω τι θέλω να μ μοιάζει κλπ μ λέει άσε με ξέρω εγώ. Τώρα το να μ μοιάζει δεν θα πρέπει να δώσω φώτο κλπ; 

Καλέ τρόμαξα δεν το περίμενα χαχαχαχαχαχα κοίτα από όσο ξέρω εκείνος τα δανεικά τα κάνει με Κουρτ.. Οπότε και οι δύο 

Θα σου πω. Εγω ειχα παει στο γιατρο Δεκεμβρη και μπηκα τελικα στη λιστα για δοτρια το Μαιο χωρις να με ξαναδει. Μου λεει λοιπον δε θυμαμαι πώς εισαι και ετσι κ αλλιως οι εμβρυολογοι διαλεγουν. Ο γιατρος δεν εμπλεκεται σε αυτη τη διαδικασια αλλα αν θελεις πες μου καποια χαρακτηριστικα! Οποτε του ειπα τα πιο χτυπητα! Οτι ειναι ασπρουλιαρα δηλαδη καστανοξανθη. Μου βρηκαν μια πανυψηλη καστανο σκουρο μαλλι! Τιοοτα δικο μου δεν εχει χαχαχα! Αλλα δε βαριεσαι τοσα μωρα υπαρχουν που δεν εχουν παρει τιποτα απο τους γονεις τους. 

@Chrussa1982 να σου πω την αληθεια σαν ψεμα μου φαινεται! Νομιζω οτι θα νε παρουν τηκ και θα νου πουνε λαθος καναμε η δοτρια ηταν για αλλη κοπελα. Εσυ θα περινενεις κι αλλο! Χαχαχαχα! Παντως τωρα ανυπομονω περισσοτερο απο πριν! 

@silvy22 περιμενουμε τα ωραια σου νεα αυριο! Ευχομαι να ειναι ολα καλα και η τρομαρα που πηρες την πρπηγουμενη βδομαδα να ηταν περαστικη! 

@Condios τι ωραια που τα ειπες ολα to the point! Και η δικη σου η σειρα ερχεται! ♥️♥️♥️

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 3 λεπτά , Viv37 είπε:

Θα σου πω. Εγω ειχα παει στο γιατρο Δεκεμβρη και μπηκα τελικα στη λιστα για δοτρια το Μαιο χωρις να με ξαναδει. Μου λεει λοιπον δε θυμαμαι πώς εισαι και ετσι κ αλλιως οι εμβρυολογοι διαλεγουν. Ο γιατρος δεν εμπλεκεται σε αυτη τη διαδικασια αλλα αν θελεις πες μου καποια χαρακτηριστικα! Οποτε του ειπα τα πιο χτυπητα! Οτι ειναι ασπρουλιαρα δηλαδη καστανοξανθη. Μου βρηκαν μια πανυψηλη καστανο σκουρο μαλλι! Τιοοτα δικο μου δεν εχει χαχαχα! Αλλα δε βαριεσαι τοσα μωρα υπαρχουν που δεν εχουν παρει τιποτα απο τους γονεις τους. 

@Chrussa1982 να σου πω την αληθεια σαν ψεμα μου φαινεται! Νομιζω οτι θα νε παρουν τηκ και θα νου πουνε λαθος καναμε η δοτρια ηταν για αλλη κοπελα. Εσυ θα περινενεις κι αλλο! Χαχαχαχα! Παντως τωρα ανυπομονω περισσοτερο απο πριν! 

@silvy22 περιμενουμε τα ωραια σου νεα αυριο! Ευχομαι να ειναι ολα καλα και η τρομαρα που πηρες την πρπηγουμενη βδομαδα να ηταν περαστικη! 

@Condios τι ωραια που τα ειπες ολα to the point! Και η δικη σου η σειρα ερχεται! ♥️♥️♥️

 

Πολύ χάρηκα για τις βλαστοκυστουλες σου ! Τα παιδάκια σου είναι σ αυτές !!!

αυριο ναι μεγάλη μέρα @Condios

ή θα κλαίω απο χαρα ή θα γίνω ένα με το πάτωμα … προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη 

απο την υπερένταση έχω κάνει 100 δουλειές :blink: έκανα κ τη γυμναστική μου !

καλο ξημέρωμα κορίτσια μου να έχουμε κ αλλά θετικά νέα να κλείσει όμορφα η εβδομάδα μας ! Ξέρω ότι με σκέφτεστε και παίρνω δύναμη 

σας αγαπώ ❤️

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , silvy22 είπε:

Πολύ χάρηκα για τις βλαστοκυστουλες σου ! Τα παιδάκια σου είναι σ αυτές !!!

αυριο ναι μεγάλη μέρα @Condios

ή θα κλαίω απο χαρα ή θα γίνω ένα με το πάτωμα … προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη 

απο την υπερένταση έχω κάνει 100 δουλειές :blink: έκανα κ τη γυμναστική μου !

καλο ξημέρωμα κορίτσια μου να έχουμε κ αλλά θετικά νέα να κλείσει όμορφα η εβδομάδα μας ! Ξέρω ότι με σκέφτεστε και παίρνω δύναμη 

σας αγαπώ ❤️

Ναι @silvy22 μου,εδω θα ειμαστε και θα ου στελνουμε θετικη σκεψη  και πολυ δυναμη. Η αναμονη ειναι δυσκολη! Θα περιμενουμε τα νεα σου. Τι ωρα θα πας;

Πολύ καλα τα νεα σημερα! Προχωραμε ολες δυναμικα!!!

Πολλα φιλια σε ολες!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , silvy22 είπε:

Πολύ χάρηκα για τις βλαστοκυστουλες σου ! Τα παιδάκια σου είναι σ αυτές !!!

αυριο ναι μεγάλη μέρα @Condios

ή θα κλαίω απο χαρα ή θα γίνω ένα με το πάτωμα … προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη 

απο την υπερένταση έχω κάνει 100 δουλειές :blink: έκανα κ τη γυμναστική μου !

καλο ξημέρωμα κορίτσια μου να έχουμε κ αλλά θετικά νέα να κλείσει όμορφα η εβδομάδα μας ! Ξέρω ότι με σκέφτεστε και παίρνω δύναμη 

σας αγαπώ ❤️

Αύριο θα δακρυσουμε όλες από χαρά ψυχή μου. Μόλις μας πεις ότι ακούσατε καρδούλα και είδατε το μωράκι σας! Τι ώρα έχεις υπέρηχο αύριο; 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας!Διαβάζω τις τελευταίες ημέρες το φόρουμ και σκέφτηκα να στείλω γιατι θα ήθελα τη γνώμη κάποιας κοπέλας που έχει εμπειρία από εξωσωματική με δωρεά ωαρίων στο Ιασώ. Είμαι σε σκέψη να προχωρήσω με τον κο Στ Γρηγ ( δεν ξέρω αν μπορώ να γράψω το όνομά του). Οποιαδήποτε εμπειρία είτε για το κέντρο είτε για τον γιατρό με βοηθήσει πολύ. Σας ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Αύριο θα δακρυσουμε όλες από χαρά ψυχή μου. Μόλις μας πεις ότι ακούσατε καρδούλα και είδατε το μωράκι σας! Τι ώρα έχεις υπέρηχο αύριο; 

 

Μεσημέρι 3.30 είναι το ραντεβου 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου πρώτον είστε θεές.

Δεύτερον, τα διάβασα όλα! Χαχαχαχα 

Λοιπόν, κορίτσια θα σας πω την αμαρτία μου. Εγώ όταν η γιατρός έψαχνε δοτρια είχα ζητήσει.... να είναι όμορφη! Ντοινγκ! Χαχαχαχα Μα σας λέω ήμουν άσχετη. Μου είχε πει θέλεις κάτι συγκεκριμένο; Είπα εεεε δεν ξέρω... να είναι όμορφη! Ε, λοιπόν στο new life έκαναν καλλιστεία. Αφού έπαιρνα τηλ τη γιατρό κ μου έλεγε δεν μ' αρέσει η μία δεν μ' αρέσει η άλλη. Λέω εντάξει βρε γιατρέ. Μια κουβέντα είπαμε! Χαχαχαχαχα Αχ, ότι να ναι κι εγώ! Τι ωραία αφέλεια είχα τότε... Κλαψ κλάψ Τέλος πάντων, μου είπε ότι είναι καστανή με πράσινα μάτια, φοιτήτρια - μου είχε πει ότι ζήτησε κ φοιτητικό πάσο, εγώ δεν το είχα ζητήσει αυτό και ακριβώς 20 χρονών,νορμάλ ύψος κ βάρος. Η γλυκούλα μου ❤️

@Viv37 μουουουουου!!!!!! Όλα καλά!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου. Να ηρεμήσει κ ο αντρουλης σου. ❤️ 

@Condios αγαπημένη, δεν μου είπε ημερομηνία.... Περιμένουμε το ngs για να δούμε τι φασουλια θα μας βγάλει... Οπότε κι εγώ δεν ρωτάω. Ξέρεις... δεν βιάζομαι... Φεεεετα! (Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι ακόμα κ να ρωτήσω... Στο εξομολογούμαι...) Εσύ πότε έχεις λαπαροσκοπηση;

@MELINASP δεν το ξέρω αυτό που είπες για τους δότες. Μήπως είναι ελληνική τράπεζα; Αν ναι, δεν θα το πρότεινα... 

@Natalia85 καλή αρχή! Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη κ δεν ξέρω ούτε τον γιατρό ούτε λεπτομέρειες για το Ιασώ. Μόνο ότι διαβάζω εδώ. Τα κορίτσια θα σου πουν. Εσύ ήσουν σε άλλο κέντρο ή είναι η πρώτη σου προσπάθεια απευθείας με δωρεά;

@silvy22 γλυκούλα μου!!!!❤️❤️❤️ Είπαμε να είσαι δυναμική αλλά όχι να κάνεις και κανονική φασινα χριστιανή μου!!!! Χαχαχα 

 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Μας έλειψες!!! Αλλά αφού ήσουν εκδρομουλα σε συγχωρώ!!! Χαίρομαι που πέρασες τέλεια. Έτσι ανανέωση και ξεκούραση. Τι πιο ωραίο!!

Μην ανησυχείς αφού πας συστημένη από συνεργάτη του. Εμένα πάλι αφού θυμήθηκε να μου πει να κατεβάσω την μάσκα πάλι καλά!!θα το δεις και μόνη σου...είναι τόσο χαλαρός και ήρεμος που θα σε βγάλει από τα ρούχα σου χαχαχα. Τον αγαπάω όμως γιατί χωρίς πολλά πολλά ξέρει πάρα πολύ καλά τι κάνει.

Όχι δεν ανησυχώ με τόσες επιτυχίες νιώθω πολύ καλά!! 

1 ώρα πρίν, Condios είπε:

Μόνο υπέροχα είναι τα νέα εδώ και να συνεχίσουν να είναι εύχομαι για όλες,,,το ποδαράκι της @Neli83 μας ήταν σαν το γοβάκι της Σταχτοπούτας,,,μια μια θα μεταμορφωνόμαστε σε μανουλες!!!!!!! Αναμενομενο τα διδυμακια τηςνα είναι σούπερ κινητικά,,,,χορεύουν στο Ρυθμό της μπεμπεδιλας που σκορπάνε!!!!! 

@Viv37 & @Chrussa1982 χέρι χέρι ,,,πόδι πόδι,,,μπεμπέ μπεμπέ εσείς οι δύο!!!!! Τα νέα φανταστικά και συνεχίζετε,,,,οοοοοοομμμμμμμ

@marina_86 που είσαι???????? Εσύ λογικά είσαι για πασχαλινα αυγουλάκια μου φαίνεται σα χρονικό διάστημα ε??? Να περάσει σίγουρα ένας κύκλος απ'τη λαπαρο-υστερο και στην έναρξη του επόμενου σου είπε για ετ? 

 @MELINASP θεωρητικά ζητάνε φωτογραφίες,,, αλλά αν οι γιατροί είναι τόσο αστέρια και θυμούνται πρόσωπα και χαρακτηριστικά τί να πω?!?!?! 

Τώρα που μπήκες στο χορό και εσύ,,, όλα θα πάνε σούπερ.

@Fili πόσο οοοομμμμμμ έχεις ρίξει και πάνε όλα οοοοομμμμμ ρε φίλη? ! ? ! 

@Villi μου και εσύ κοντά σιμα ε ε ε έρχονται τα μπεμπέ !!!!!!! 

Και πάμε δυνατά τα τα τα,,,, @silvy22 & @chitaneta αγκαλίτσες πολλές

@Annaforyou ζωαρα φιλενάδα ,,,, πόσο ωραία τα ταξίδια ,,,, μπράβο σας!!!! 

 

Μακάρι κοριτσάκι μ ♥ 

1 hour ago, Viv37 είπε:

Θα σου πω. Εγω ειχα παει στο γιατρο Δεκεμβρη και μπηκα τελικα στη λιστα για δοτρια το Μαιο χωρις να με ξαναδει. Μου λεει λοιπον δε θυμαμαι πώς εισαι και ετσι κ αλλιως οι εμβρυολογοι διαλεγουν. Ο γιατρος δεν εμπλεκεται σε αυτη τη διαδικασια αλλα αν θελεις πες μου καποια χαρακτηριστικα! Οποτε του ειπα τα πιο χτυπητα! Οτι ειναι ασπρουλιαρα δηλαδη καστανοξανθη. Μου βρηκαν μια πανυψηλη καστανο σκουρο μαλλι! Τιοοτα δικο μου δεν εχει χαχαχα! Αλλα δε βαριεσαι τοσα μωρα υπαρχουν που δεν εχουν παρει τιποτα απο τους γονεις τους. 

@Chrussa1982 να σου πω την αληθεια σαν ψεμα μου φαινεται! Νομιζω οτι θα νε παρουν τηκ και θα νου πουνε λαθος καναμε η δοτρια ηταν για αλλη κοπελα. Εσυ θα περινενεις κι αλλο! Χαχαχαχα! Παντως τωρα ανυπομονω περισσοτερο απο πριν! 

@silvy22 περιμενουμε τα ωραια σου νεα αυριο! Ευχομαι να ειναι ολα καλα και η τρομαρα που πηρες την πρπηγουμενη βδομαδα να ηταν περαστικη! 

@Condios τι ωραια που τα ειπες ολα to the point! Και η δικη σου η σειρα ερχεται! ♥️♥️♥️

 

Ααα διάνα έπεσε χαχαχαχαχα δεν με πειράζει καθόλου να σ πω αλλά έτσι νόμιζα παει

1 hour ago, silvy22 είπε:

Πολύ χάρηκα για τις βλαστοκυστουλες σου ! Τα παιδάκια σου είναι σ αυτές !!!

αυριο ναι μεγάλη μέρα @Condios

ή θα κλαίω απο χαρα ή θα γίνω ένα με το πάτωμα … προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη 

απο την υπερένταση έχω κάνει 100 δουλειές :blink: έκανα κ τη γυμναστική μου !

καλο ξημέρωμα κορίτσια μου να έχουμε κ αλλά θετικά νέα να κλείσει όμορφα η εβδομάδα μας ! Ξέρω ότι με σκέφτεστε και παίρνω δύναμη 

σας αγαπώ ❤️

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μ αύριο μην αγχώνεσαι τι ώρα έχεις; 

πρίν από 49 λεπτά , Natalia85 είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας!Διαβάζω τις τελευταίες ημέρες το φόρουμ και σκέφτηκα να στείλω γιατι θα ήθελα τη γνώμη κάποιας κοπέλας που έχει εμπειρία από εξωσωματική με δωρεά ωαρίων στο Ιασώ. Είμαι σε σκέψη να προχωρήσω με τον κο Στ Γρηγ ( δεν ξέρω αν μπορώ να γράψω το όνομά του). Οποιαδήποτε εμπειρία είτε για το κέντρο είτε για τον γιατρό με βοηθήσει πολύ. Σας ευχαριστώ! 

Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα απλά ήθελα να σ ευχηθώ καλή επιτυχία!! 

πρίν από 19 λεπτά , marina_86 είπε:

Αγαπημένες μου πρώτον είστε θεές.

Δεύτερον, τα διάβασα όλα! Χαχαχαχα 

Λοιπόν, κορίτσια θα σας πω την αμαρτία μου. Εγώ όταν η γιατρός έψαχνε δοτρια είχα ζητήσει.... να είναι όμορφη! Ντοινγκ! Χαχαχαχα Μα σας λέω ήμουν άσχετη. Μου είχε πει θέλεις κάτι συγκεκριμένο; Είπα εεεε δεν ξέρω... να είναι όμορφη! Ε, λοιπόν στο new life έκαναν καλλιστεία. Αφού έπαιρνα τηλ τη γιατρό κ μου έλεγε δεν μ' αρέσει η μία δεν μ' αρέσει η άλλη. Λέω εντάξει βρε γιατρέ. Μια κουβέντα είπαμε! Χαχαχαχαχα Αχ, ότι να ναι κι εγώ! Τι ωραία αφέλεια είχα τότε... Κλαψ κλάψ Τέλος πάντων, μου είπε ότι είναι καστανή με πράσινα μάτια, φοιτήτρια - μου είχε πει ότι ζήτησε κ φοιτητικό πάσο, εγώ δεν το είχα ζητήσει αυτό και ακριβώς 20 χρονών,νορμάλ ύψος κ βάρος. Η γλυκούλα μου ❤️

@Viv37 μουουουουου!!!!!! Όλα καλά!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου. Να ηρεμήσει κ ο αντρουλης σου. ❤️ 

@Condios αγαπημένη, δεν μου είπε ημερομηνία.... Περιμένουμε το ngs για να δούμε τι φασουλια θα μας βγάλει... Οπότε κι εγώ δεν ρωτάω. Ξέρεις... δεν βιάζομαι... Φεεεετα! (Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι ακόμα κ να ρωτήσω... Στο εξομολογούμαι...) Εσύ πότε έχεις λαπαροσκοπηση;

@MELINASP δεν το ξέρω αυτό που είπες για τους δότες. Μήπως είναι ελληνική τράπεζα; Αν ναι, δεν θα το πρότεινα... 

@Natalia85 καλή αρχή! Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη κ δεν ξέρω ούτε τον γιατρό ούτε λεπτομέρειες για το Ιασώ. Μόνο ότι διαβάζω εδώ. Τα κορίτσια θα σου πουν. Εσύ ήσουν σε άλλο κέντρο ή είναι η πρώτη σου προσπάθεια απευθείας με δωρεά;

@silvy22 γλυκούλα μου!!!!❤️❤️❤️ Είπαμε να είσαι δυναμική αλλά όχι να κάνεις και κανονική φασινα χριστιανή μου!!!! Χαχαχα 

 

 

Χαχαχαχα σωστή σε βρίσκω καλλιστεία πέρασε ο ντοκ! 

Αυτοί είδα ότι είναι Ελλάδα αλλά έχουν και εξωτερικό European sperm Bank. Αυτό το θέλουμε ε;; 

Εσένα πως είχε γίνει με τον δότη; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , MELINASP είπε:

Χαχαχαχα σωστή σε βρίσκω καλλιστεία πέρασε ο ντοκ! 

Αυτοί είδα ότι είναι Ελλάδα αλλά έχουν και εξωτερικό European sperm Bank. Αυτό το θέλουμε ε;; 

Εσένα πως είχε γίνει με τον δότη; 

Σε πρόλαβα και στα έστειλα όλα πμ! Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , marina_86 είπε:

Αγαπημένες μου πρώτον είστε θεές.

Δεύτερον, τα διάβασα όλα! Χαχαχαχα 

Λοιπόν, κορίτσια θα σας πω την αμαρτία μου. Εγώ όταν η γιατρός έψαχνε δοτρια είχα ζητήσει.... να είναι όμορφη! Ντοινγκ! Χαχαχαχα Μα σας λέω ήμουν άσχετη. Μου είχε πει θέλεις κάτι συγκεκριμένο; Είπα εεεε δεν ξέρω... να είναι όμορφη! Ε, λοιπόν στο new life έκαναν καλλιστεία. Αφού έπαιρνα τηλ τη γιατρό κ μου έλεγε δεν μ' αρέσει η μία δεν μ' αρέσει η άλλη. Λέω εντάξει βρε γιατρέ. Μια κουβέντα είπαμε! Χαχαχαχαχα Αχ, ότι να ναι κι εγώ! Τι ωραία αφέλεια είχα τότε... Κλαψ κλάψ Τέλος πάντων, μου είπε ότι είναι καστανή με πράσινα μάτια, φοιτήτρια - μου είχε πει ότι ζήτησε κ φοιτητικό πάσο, εγώ δεν το είχα ζητήσει αυτό και ακριβώς 20 χρονών,νορμάλ ύψος κ βάρος. Η γλυκούλα μου ❤️

@Viv37 μουουουουου!!!!!! Όλα καλά!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου. Να ηρεμήσει κ ο αντρουλης σου. ❤️ 

@Condios αγαπημένη, δεν μου είπε ημερομηνία.... Περιμένουμε το ngs για να δούμε τι φασουλια θα μας βγάλει... Οπότε κι εγώ δεν ρωτάω. Ξέρεις... δεν βιάζομαι... Φεεεετα! (Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι ακόμα κ να ρωτήσω... Στο εξομολογούμαι...) Εσύ πότε έχεις λαπαροσκοπηση;

@MELINASP δεν το ξέρω αυτό που είπες για τους δότες. Μήπως είναι ελληνική τράπεζα; Αν ναι, δεν θα το πρότεινα... 

@Natalia85 καλή αρχή! Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη κ δεν ξέρω ούτε τον γιατρό ούτε λεπτομέρειες για το Ιασώ. Μόνο ότι διαβάζω εδώ. Τα κορίτσια θα σου πουν. Εσύ ήσουν σε άλλο κέντρο ή είναι η πρώτη σου προσπάθεια απευθείας με δωρεά;

@silvy22 γλυκούλα μου!!!!❤️❤️❤️ Είπαμε να είσαι δυναμική αλλά όχι να κάνεις και κανονική φασινα χριστιανή μου!!!! Χαχαχα 

 

 

Μαρίνα είναι η πρώτη μου προσπάθεια. Από τα 30 μου έχω διάγνωση για πρόωρη ωοθηκική ανεπάρκεια και όλοι οι γιατροί που έχω επισκεφθεί όλα αυτά τα χρόνια για να μου πουν την άποψή τους προτείνουν τη λύση των δανεικων στην περίπτωσή μου. Οι ορμόνες μου δεν ανταποκρίνονται στην ηλικία μου. Τώρα που έχει έρθει η κατάλληλη στιγμή για μένα για να το ψάξω έχω στραφεί στο Ιασώ ( κυρίως γιατί έχω ακούσει ότι εχει καλό εμβρυολογικο) Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Καλή συνέχεια εύχομαι! 

πρίν από 30 λεπτά , MELINASP είπε:

Όχι δεν ανησυχώ με τόσες επιτυχίες νιώθω πολύ καλά!! 

Μακάρι κοριτσάκι μ ♥ 

Ααα διάνα έπεσε χαχαχαχαχα δεν με πειράζει καθόλου να σ πω αλλά έτσι νόμιζα παει

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μ αύριο μην αγχώνεσαι τι ώρα έχεις; 

Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα απλά ήθελα να σ ευχηθώ καλή επιτυχία!! 

Χαχαχαχα σωστή σε βρίσκω καλλιστεία πέρασε ο ντοκ! 

Αυτοί είδα ότι είναι Ελλάδα αλλά έχουν και εξωτερικό European sperm Bank. Αυτό το θέλουμε ε;; 

Εσένα πως είχε γίνει με τον δότη; 

Σ' ευχαριστώ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Natalia85 είπε:

Μαρίνα είναι η πρώτη μου προσπάθεια. Από τα 30 μου έχω διάγνωση για πρόωρη ωοθηκική ανεπάρκεια και όλοι οι γιατροί που έχω επισκεφθεί όλα αυτά τα χρόνια για να μου πουν την άποψή τους προτείνουν τη λύση των δανεικων στην περίπτωσή μου. Οι ορμόνες μου δεν ανταποκρίνονται στην ηλικία μου. Τώρα που έχει έρθει η κατάλληλη στιγμή για μένα για να το ψάξω έχω στραφεί στο Ιασώ ( κυρίως γιατί έχω ακούσει ότι εχει καλό εμβρυολογικο) Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Καλή συνέχεια εύχομαι! 

Σ' ευχαριστώ!!

Καλως ηρθες στην παρεα μας! Νομιζω οτι μεγαλυτερο ρολο παιζει ο γιατρος με τον οποιο θα πας και λιγοτερο το κεντρο με το οποιο συνεργαζεται. Το γιατρο σου εγω δεν τον ξερω γιατι ειμαι Θεσσαλονικη αλλα τον διαλεξες επειδη συνεργαζεται με το Ιασω ή για αλλο λογο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μενα. Εκανα εμβρυομεταφορα το Σαββατο με δοτρια ωαριων στο Ιασω με γιατρο τον Π.Ψ.. Βαλαμε δυο αριστες βλαστοκυστες 5ης ημερας 4ΑΑ και έχουμε αλλες τρεις αριστες 5ης και μια καλη 6ης μερας στην κρυοσυντηρηση. Η δοτρια βρέθηκε σε 4 μηνες, ειχε την ιδια ομαδα αιματος με μενα και ηταν 26 ετων. Μου ειχε ζητηθει φωτογραφια μου οταν ειχα πρωτοπαει για να ταιριαξουν τα εξωτερικα χαρακτηριστικά. Το εμβρυολογικο τμημα ειναι οντως πολυ δυνατο και υπερσύγχρονο. Γενικα η εμπειρια απο το Ιασω ηταν ευχαριστη. Η επιλογη μου βεβαια ηταν ο γιατρός οχι η μοναδα. Ειμαι 41 ετων και επελεξα δοτρια λογω κακης ποιοτητας δικών μου ωαριων. Περιμενω να κανω τεστ την Δευτερα. Είναι η 4η εξωσωματικη που κάνω λογω ενδομητρίωσης (πρωτη με δοτρια) και ελπιζω η τελευταία!! Εύχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια σε ολες!!

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Nitsad1981 είπε:

Καλημέρα και απο μενα. Εκανα εμβρυομεταφορα το Σαββατο με δοτρια ωαριων στο Ιασω με γιατρο τον Π.Ψ.. Βαλαμε δυο αριστες βλαστοκυστες 5ης ημερας 4ΑΑ και έχουμε αλλες τρεις αριστες 5ης και μια καλη 6ης μερας στην κρυοσυντηρηση. Η δοτρια βρέθηκε σε 4 μηνες, ειχε την ιδια ομαδα αιματος με μενα και ηταν 26 ετων. Μου ειχε ζητηθει φωτογραφια μου οταν ειχα πρωτοπαει για να ταιριαξουν τα εξωτερικα χαρακτηριστικά. Το εμβρυολογικο τμημα ειναι οντως πολυ δυνατο και υπερσύγχρονο. Γενικα η εμπειρια απο το Ιασω ηταν ευχαριστη. Η επιλογη μου βεβαια ηταν ο γιατρός οχι η μοναδα. Ειμαι 41 ετων και επελεξα δοτρια λογω κακης ποιοτητας δικών μου ωαριων. Περιμενω να κανω τεστ την Δευτερα. Είναι η 4η εξωσωματικη που κάνω λογω ενδομητρίωσης (πρωτη με δοτρια) και ελπιζω η τελευταία!! Εύχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια σε ολες!!

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη και ένα καλό τέλος στον αγώνα σου!

@Natalia85 Ιασώ!!! ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nitsad1981 είπε:

Καλημέρα και απο μενα. Εκανα εμβρυομεταφορα το Σαββατο με δοτρια ωαριων στο Ιασω με γιατρο τον Π.Ψ.. Βαλαμε δυο αριστες βλαστοκυστες 5ης ημερας 4ΑΑ και έχουμε αλλες τρεις αριστες 5ης και μια καλη 6ης μερας στην κρυοσυντηρηση. Η δοτρια βρέθηκε σε 4 μηνες, ειχε την ιδια ομαδα αιματος με μενα και ηταν 26 ετων. Μου ειχε ζητηθει φωτογραφια μου οταν ειχα πρωτοπαει για να ταιριαξουν τα εξωτερικα χαρακτηριστικά. Το εμβρυολογικο τμημα ειναι οντως πολυ δυνατο και υπερσύγχρονο. Γενικα η εμπειρια απο το Ιασω ηταν ευχαριστη. Η επιλογη μου βεβαια ηταν ο γιατρός οχι η μοναδα. Ειμαι 41 ετων και επελεξα δοτρια λογω κακης ποιοτητας δικών μου ωαριων. Περιμενω να κανω τεστ την Δευτερα. Είναι η 4η εξωσωματικη που κάνω λογω ενδομητρίωσης (πρωτη με δοτρια) και ελπιζω η τελευταία!! Εύχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια σε ολες!!

Καλημέρα και από εμένα!! Πολύ καλή επιτυχία εύχομαι μια θετική χοριακη!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες μου!!!!! 

@silvy22 σήμερα επιτέλους τατταταταττατα να ηρεμήσεις και εσυ❤️❤️❤️

@Nitsad1981 καλό κλωσημα και μια τεράστια χοριακη! Ποτέ θα κάνεις χοριακη;

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...